Gıda Hattı

Meyve, sebze ve 7 vitamin tek şişede

23 Haziran 2008, 16:43
Paylaş

İçecek pazarındaki hareketlilik, yeni ürünleri de beraberinde getiriyor. SUNPRIDE 7+7'leri pazar sundu. FRİGO-PAK Ticari Koordinatörü Gürsal Gürarda, SUNPRIDE 7+7 lansmanında yaptığı konuşmada “10 aylık bir ARGE çalışması sonucunda sağlık içerikli, lezzetli 3 farklı ürün ortaya çıkardık. İçinde hiçbir katkı maddesi ve tuz ya da şeker bulunmayan ürünler bebeklerden yaşlılara kadar geniş bir kitle tarafından keyifle tüketilecek. Bu tür ürünlerin hem lezzetli hem de sağlıklı olması için çok uğraştık. Sağlık içerikli ürünlerde genellikle lezzet sorunu vardır. Ancak biz SUNPRIDE 7+7 lerde hem sağlık hem de lezzeti aynı şişeye doldurmayı başardık” dedi.

Gürarda, SUNPRIDE 7+7 ürünleriyle cam şişe içinde yüzde yüz içerikli meyve suyu pazarının yüzde 35’ine hakim olmayı hedeflediklerini vurguladı. SUNPRIDE 7+7 ürünlerinin 3,5 – 4 YTL arasında raflarda yer alacağını vurgulayan Gürarda “O kadar meyve sebze aynı sezonda yok. Olsa bile çantanıza koyup taşıyamazsınız. Ancak bu ürünleri dilediğiniz her yere götürebilir ve sağlığınızı güçlendirebilirsiniz” dedi.

7 vitaminle takviye edilen %100 içerikli ürünler sebze, meyve ve sebze-meyve karışımı olarak şişelendi. 7 sebze, 7 meyve ya da 7 sebze-meyve karışımı ile üç farklı lezzetle tüketicilere sunuluyor. Ancak tüm bu lezzetlerin yanına 7 farklı vitamin de takviye ediliyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.