Gıda Hattı

Metaverse coinleri hangileri? Metaverse coin listesi 2022

17 Nisan 2022, 23:50
Paylaş
Metaverse coinleri hangileri? Metaverse coin listesi 2022
Metaverse coinleri hangileri

Metaverse coinleri hangileri ve coin listesi 2022 araştırmaları, Metaverse'e ilginin her geçen gün arttığı bu dönemlerde birçok kişi tarafından sorgulanıyor. Peki 2022 Metaverse coinleri hangileri?

Metaverse coinlerde de oldukça fazla artışlar yaşandı. gidahatti.com olarak Metaverse coinleri hangileri sorusuna karşılık Metaverse coin listesini bir araya getirdik. İşte Metaverse coin listesi 2022...

Metaverse coinleri hangileri?

  1. Decentraland (MANA)
  2. The Sandbox (SAND)
  3. Axie Infinity (AXS)
  4. Theta Network (THETA)
  5. Enjin Coin (ENJ)
  6. SushiSwap (SUSHI)
  7. Chromia (CHR)
  8. Alien Worlds (TLM)

Decentraland nedir? (MANA coin nedir?)

Decentraland (MANA) paritesi geçtiğimiz hafta boyunca mühim bir toparlanma yaşadı. Ocak ayının son haftasına doğru 2 dolarlık destekten yüzde 40 oranında fiyat toparlanması oldu. Son bir hafta içerisinde yüzde 20'den fazla artış gördü. Şu anda da 2.60 dolar seviyelerinden 3.04 dolar seviyelerine yükselmiş durumda. Bunun yanı sıra MANA, 590 milyon dolar günlük işlem hacmine sahip.

The Sandbox nedir? (SAND coin nedir?)

The Sandbox (SAND), bir süredir istikrarlı kazançlar elde etti. Kısa vadeli piyasa değeri, 4,39 dolar seviyelerine kadar yükseldi. Piyasa değeri bakımından MANA'dan sonra ikinci en büyük Metaverse coini SAND oldu. Bunun yanı sıra 3.4 milyar dolarlık piyasa değerine sahip. The Sandbox'ın piyasa değeri, 2020 sonlarından bu yana yaklaşık olarak yüzde 7.000 civarında artış gösterdi.

Axie Infinity nedir? (AXS coin nedir?)

Axie Infinity (AXS), listenin en büyük 3. Metaverse coin projesi olarak biliniyor. 2018 yılının Mart ayında piyasaya sürülen AXS, Pokemon'dan ilham almıştır.  Platformunda mühim kullanıcı sayılarına ulaşan Axie Infinity, alanında en iyi proje olarak biliniyor. Bunun yanı sıra benimsenme açısından yukarı seviyelerde bulunuyor.

Theta Network nedir? (THETA coin nedir?)

Theta Network (THETA), son 24 saatlik işlem hacmi 203 milyon dolardır. Bunun yanı sıra ağın ekosistemine birçok yenilikçi özellik eklenmiştir. THETA için gelecek bu sebeple parlak gözükmektedir.

Enjin Coin nedir? (ENJ coin nedir?)

Enjin Coin (ENJ), kriptoda uzun süredir devam eden projelerden biri olarak biliniyor. 1,7 milyon indirmeyi aşan yüksek puanlı mobil uygulamaya sahip olan ENJ, oldukça popüler coinler arasında bulunuyor.

SushiSwap Coin nedir? (SUSHI coin nedir?)

SushiSwap (SUSHI), oldukça fazla büyüme potansiyeline sahip coinlerden biridir. Analizcilerin yorumlarına göre, SUSHI 2022 yılını 8.28 dolar seviyelerinde kapatabilir. 30 günlük fiyat hareketine dayanarak, yatırımcılar önümüzdeki 5 yıl içerisinde SUSHI fiyatının istikrarlı bir şekilde artacağını düşünüyor.

Chromia Coin nedir? (CHR coin nedir?)

Chromia (CHR), 2019 Mayıs ayında piyasaya çıkmıştır. Chromia, zincirler arası uygulamaların kolaylıkla oluşturulmasına izin veren coinler arasında bulunuyor. Bu da demek oluyor ki, CHR coin benzersiz bir mimariye sahiptir. Bu bakımdan birçok yatırımcı tarafından sevilen coinler arasında yerini alıyor.

Alien Worlds Coin nedir? (TLM coin nedir?)

Alien Worlds (TLM), aylık 1 milyondan fazla kullanıcısı olan piyasadaki en popüler Metaverse kripto paralardan biri olarak biliniyır. Oyun, oyuncuların çeşitli gezegenlerde TLM madenciliği yapmasına olanak tanıyor. Bu sayede oyuncu ödüller kazanabilir. Analizcilerin yorumlarına göre, TLM uzun vadeli yatırım için uygun olabilir.

Metaverse arsa nasıl alınır?

Metaverse arsaları almak için evvela arsa satışını yapacak olan bir proje bulmanız gerekiyor. Genellikle bu tür projeleri çeşitli Metaverse çalışmalarını açıklayan ve yatırımcılar arayan siteler üzerinden bulabilirsiniz. Yukarıda bazı arsa satışı gerçekleştiren ünlü isimleri de sizlerle paylaştık. Öncelikle satı sitedeki gibi arsayı bulup sonrasında sahibiyle görüşmüyorsunuz elbette ki. Tüm süreç İnternetten yürüyor ve arsanız da sanal olarak sizin oluyor. Zaten satın almayı düşünüyorsanız bunları biliyorsunuzdur ancak yine de biraz konu hakkında bahsetmek istedik.

Metaverse evreninde arsa atışı yapacak projeyi seçmeniz gerekiyor. Örnek olarak yukarda da bahsettiğimiz ” MatrixWorld Land Sale” ile bir arsa alabilmek için fotoğrafı sitesini ziyaret etmeli ve oradaki adımları takip ederek satın alma işlemini gerçekleştirmelisiniz. Metaverse arazi satışlarına aracılık eden yabancı şirketler de bulunuyor ancak boşuna komisyon ödemek istemiyorsanız evvela hangi projeden arsa alacağınıza karar vermeli ve daha sonra o projenin İnternet sitesini ziyaret etmelisiniz.

Metaverse arazi satın alma işlemleri sabit değildir. Her Metaverse arazi satışı yapan projedeki kurallar ve satış metotları bir birinden farklılık gösteriyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.