Gıda Hattı

Lipton'dan "Buzlu" Lezzetler

5 Eylül 2007, 18:26
Paylaş

Lipton Buzlu; Lipton bitki ve meyve çaylarının dondurma, gerçek meyve parçacıkları ve buzla zenginleştirildiği yepyeni bir lezzetin adı.

Lipton Buzlu, çayseverlere iki farklı seçenek sunuyor: Ferahlatan lezzetler ve Şımartan lezzetler…

Ferahlatan lezzetler; bitki ve meyve çaylarının parça buz ve meyve parçacıkları ile zenginleştirildiği serinletici tariflerden oluşuyor. Tarifler, Lipton Nar Çayı bardak poşetlerine karpuz, karanfil, şeker ve buz eklenerek hazırlanan Nar Aşkı’nın yanı sıra Yabanmersini Tazeliği, Elma Sepeti, Böğürtlen Bahçesi, Portakal Limon Dansı, Zencefil Limon Serinliği, Kuşburnu Keşfi, Nar-Yabanmersini Düeti, Böğürtlen & Kuşburnu Yağmuru, Nar Kuşburnu Cazibesi gibi birbirinden lezzetli karışımlardan oluşuyor.

Şımartan lezzetler ise bitki ve meyve çaylarının parça buz, dondurma ve kremşanti gibi lezzetlerle zenginleştirildiği serinletici tariflerden oluşuyor. Tarifler, Lipton Yabanmersini Çayı bardak poşetlerine kremşanti, kaymaklı dondurma, ananas, dondurulmuş yabanmersini, şeker ve buz eklenerek hazırlanan Yabanmersini Şöleni’nin yanı sıra Nar Masalı, Kuşburnu Güzeli, Zencefil Limon Tutkusu ve Portakal Limon Rüzgarı tariflerinden oluşuyor.

Tarif kitapçığı ve kokteyl bardağı hediye

Üzerlerinde tarif kitapçığı bantlı olan Lipton bitki ve meyve çayları Lipton satış noktalarında ... Ayrıca Lipton’un sınırlı sayıda ürettiği promosyon kutularında, 2 adet Lipton bitki veya meyve çayının yanında Lipton Buzlu kokteyl bardağı ve tarif kitapçığı hediye olarak veriliyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.