Gıda Hattı

Burç Uyumları Kova Burcu Uyumu | Kadın Erkek Kova Burcu Uyum 2021

Son Güncelleme: 3 Ekim 2021 10:44
Paylaş

Ünlü Astrolog Bejan Daruwalla Kova Burcu uyumu için ne yorum yapıyor? İşte kadın erkek Kova Burcu ve tüm diğer burçlara uyumu.

Kova Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları.  Burçlar ve tarihler? Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla Kova burcu kadını ve erkeğinin tüm burçlarla uyumunu nasıl yorumluyor?

Kova Burcu Uyumu | Kadın Erkek Kovan Burcu Uyum

Kova burcu kadını ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Balık Burcu kadını tüm burçlara göre burç uyumu. 

Kova Burcu Uyumu

Kova burcu kadını ve koç erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Koç burcu erkeği birlikte uyumlu bir aşk yaşayabilir. Kova burcu kadını daima sorumluluklarının farkında olacaktır. Koç burcu erkeği bu duruma ayak uydurabilirse, mutlu ve huzurlu bir ilişki yaşayabilirler. Biraz çaba isteyen bir ilişki olacaktır.

Kova burcu kadını ve boğa erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Boğa burcu erkeği aşk hayatlarında sürekli olarak sıkıntılar ve tartışmalar yaşarlar. Birlikte uyumu yakalama olasılıkları oldukça düşüktür. Uzun süre birlikte olmazlar. Bu ilişki aslında hızla gelişir, uzun süre arkadaşlıktan sonra birlikte olmaya zaten karar vermezler.

Kova burcu kadını ve ikizler erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve İkizler burcu erkeğinin aşk hayatından pek bir şeyler beklemek doğru olmaz. Aşk hayatları genellikle tutkulu olmaz. Yine de şunu belirtmek gerekir; evlilikleri uzun süreli olacaktır. Birbirlerine daima sevgi ve saygı göstereceklerdir. Tutkulu bir aşk'a, evliliklerinin ilerleyen zamanlarında sahip olabilirler.

Kova burcu kadını ve Yengeç erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Yengeç burcu erkeğinin birlikteliği genellikle kısa süreli olur. Ancak bu kısa süreli birliktelik daima tutkulu bir aşk ile yaşanır. Yengeç burcu erkeği, Kova burcu kadınının sürekli olarak değişen ruh halinden bıkabilir. Uzun süreli ilişkilerinde sorunlar ve tartışmalar ortaya çıkacaktır ve bu durum çiftin mutsuz olmasına neden olur.

Kova burcu kadını ve Aslan erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Aslan burcu erkeği gerçekten güzel bir aşk hayatına sahip olabilir. Ancak bu macera dolu, tutkulu ve güzel aşkları uzun süre devam etmeyecektir. Aralarındaki aşk kısa süre sonra sona ermeye yatkındır. Bu ilişkiden uzun sürede başarı beklemek hayalcilik olacaktır.

Kova burcu kadını ve Başak erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Başak burcu erkeği birlikteliklerinin ilk zamanlarında son derece mutlu ve heyecanlı olabilir. Aşkları bu süre içerisinde tutkulu olacaktır. Yine de bu güzel ilişki zaman ilerledikçe sorunlara ile yıkılmaya mahkumdur. Birlikte geçirdikleri zamanlar, aşklarının yok olmasına neden olacaktır.

Kova burcu kadını ve Terazi erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Terazi burcu erkeği sadece fiziksel ilişkilerinde uyumu yakalayabilir. Zaten bu ilişkiyi genellikle fiziksel birliktelikleri ayakta tutar. Bu kadar tutkulu bir birlikteliğe sahip olmaları, uzun süreli aşk yaşamalarını sağlayabilir. Evliliğe adım attıklarında da mutlu olabilirler.

Kova burcu kadını ve Akrep erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Akrep burcu erkeği asla uyumlu bir birlikteliğe sahip olamayacaktır. Mutluluğu yakalamak, bu çift için imkansız bir durumdur. Zor ve üzücü birliktelikleri olacaktır. Bu çift sadece fiziksel ilişkilerinde birbirlerine uyum gösterebilir, ki bu da birlikte uzun süre ilişki yaşamaları için yeterli bir durum değildir.

Kova burcu kadını ve Yay erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Yay burcu erkeği birlikte uyum içerisinde yaşayabilir. Aşk hayatlarının gerçekten keyif verici ve eğlenceli olacağını söylemek gerekir. Sevgili oldukları sürece, sorunlar yaşamazlar ve ilişkileri kendileri için mükemmel geçerse, evliliğe adım atabilirler.

Kova burcu kadını ve Oğlak erkeği burç uyumu

Kova burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği birbirlerinden farklı karakterlere sahiptir. Oğlak burcu erkeği daima tek bir kişiye ait olur, ancak bu durum Kova burcu kadını için aynı değildir. Kova kadını biraz özgürlüğüne düşkündür. Bu ilişkinin yürümesi için yeterli olan güven ve uyum ne yazık ki sağlanmayacaktır.

Kova burcu kadını ve Kova erkeği burç uyumu

Kova burcunun kadını ve erkeği aynı görüşe, düşünceye ve zevklere sahiptir. Birbirine tıpatıp benzeyen bu çift, uyumu yakalamakta zorlanmaz. Aralarındaki aşk bitmediği sürece mutlu ve huzurlu olacaklardır. Birlikte güzel vakit geçirebilirler. İlişkilerinin kalıcı olma ihtimali çok yüksektir. Aşk hayatları son derece eğlenceli ve zevkli olacaktır.

Kova burcu kadını ve Balık erkeği burç uyumu  

Kova burcu kadını ve Balık burcu erkeği karakter olarak birbirinden farklıdır. Birisi geleneklere aşırı derece bağlıdır, birisi de aşırı derece yenilikçidir. Birbirlerini tanıma konusunda büyük zorluk çekerler. Birbirlerini tanıdıklarında ve uyumu yakaladıklarında mutlu olabilirler ve kalıcı birlikteliğe sahip olabilirler.

Kova Burcu Erkeği – Burç Uyumu

Günlük burç yorumları ve Kova burcu özellikleri Kova Burcu erkeği özellikleri Kova burcu erkeği ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte Kova Burcu erkeğinin tüm burçlara göre burç uyumu. 

Kova Burcu Erkeği - Akrep Burcu Kadını burç uyumu

Akrep kadınıyla hiçbir erkek kolay kolay başa çıkamaz. Bu kadını bilinçli olarak seçtiyseniz, söylenecek tek bir şey var.. İyi şanslar! Coşkunlukları ve kavgalarıyla kendi dengini arar. Kova olarak iki kişilik bu drama da başrolü oynayacak bir tip değilsiniz. Hemen hemen bütün erkekler gibi akrep kadınının cinselliği sizin de soluğunuzu kesecek, ama sadece seks, ikinizi ideal bir çift yapmaya yetmez.

Evliliği düşünmeden önce onunla uzun süre birlikte olmanız tavsiye edilir. Çünkü körü körüne bir tutkuyla, samimi âşk arasındaki farkı görmelisiniz. Akrep kadını severse, tam sever. Eğer seçtiği kişi siz olursanız, iyi günde, kötü günde yanınızda olacaktır. Akrep kadını, Kova erkeğinden daha evcimendir.

Bu yüzden istediğiniz zaman gelip istediğiniz zaman gitmenizden hoşlanmayacaktır. O, harika bir annedir. Çocukları için en iyisini yapmak, ona hemen hemen yeterlidir.

Kova Burcu Erkeği - Aslan Burcu Kadını burç uyumu

Aslan kadınını fethetmeyi kafanıza koyduysanız, savaşa hazır olmalısınız. Çünkü tek istekli siz olmayacaksınız. Aslan kadını sevgi dolu, dürüst bir eştir, ama iktidar hırsına alışabilmeniz uzun zaman alacak ve çok zor olacaktır. Bu kadın sizin gibi, özgürlüğe susamış, güçlü, samimi, cesur ve doğuştan liderdir. Eleştirilerinden alınmayın, onlardan çok şey öğrenebilirsiniz.

Aslan kadını aşkta avlanmaktan çok avlamayı tercih eder. Eş seçme sınavını öyle zorlaştırır ki çok az kişi bunu başarabilir. İlerleyen ilişkisinde eşini forma sokmaya, zayıf noktalarını dengelemeye, abartılı yönleriyle gerçeklik arasındaki uçurumu kapatmaya çalışacaktır.

Ev kadını olarak iyi bir örnektir ve özel ilgi alanlarıyla ev kadını görevlerini birleştirmeyi bilir. Onunla evliyken eve gelmekten mutluluk duyacaksınız, çünkü onunla en rahat birlikte olabileceğiniz yer orasıdır. Aslan kadını hayatını paylaşmak için sizi seçtiyse, kendinizi talihli hissedebilirsiniz, çünkü "Bir Tanrıça, bir ölümlüye kendisini lütfetmektedir."

Kova Burcu Erkeği - Balık Burcu Kadını burç uyumu

Kova, problemlerini mantıkla çözmek ister, Balıksa hisleriyle. Bu durum, uzun vadede, ilişkide çok fazla problemler doğurur. Duygulu, ateşli Balık kadını sizin tam tersinize, insanların arasında olmayı sevmez, rahat ve güvene ihtiyaç duyar. Bunun için bütün dikkatinizi kendisine odaklamanızı isteyecektir. Bu, Kova için sorun yaratır, çünkü özel ilgi alanlarına ve özgürlüğüne kısıtlama getirmek zorunda kalacaktır.

O, sizin veremeyeceğiniz kadar şefkate ihtiyaç duyan bir kadındır. Diğer taraftan o, Kova erkeğine, fikirleriyle dünyayı fethedip bütün insanlığı kazanabileceği hissini verir. Cinsel alanda Balık kadınının sorunu yoktur, kendini verebilmeye gerçekten yeteneklidir. Kendini eşinin istekleri ve hayalleriyle özdeşleştirir. Erkeği için neyin önemli olduğunu içgüdüsel olarak hisseder. Ev, Balık kadınının hâkimiyet alanıdır. Akşam yemeğine eve gideceğinizi bilmek, onun için önemlidir. Sevgi dolu ve özenli bir annedir. Yine de disiplinli değildir, bu yüzden sevgili küçüklerin, onu parmakların da oynatmaları çok zor değildir.

Kova Burcu Erkeği - Başak Burcu Kadını burç uyumu

Başak kadınının hayallerindeki erkek şu özellikleri taşımalıdır: Güvenilirlik, dayanıklılık, sakin bir yapı ve bakımlı bir dış görünüş. Pek size benzemiyor, öyle değil mi? Gerçekten de ilişkinizde hep ayrı yerlere "sürükleniyorsunuz".

Bu kadını ve hareketlerini anlamak için ne kadar çaba gösterirseniz gösterin, onu anlayamayacaksınız. Başak kadınını soğuk olarak tanımlamak abartılı olur, ama açık sözlü değildir, kendisini keşfetmenize izin vermez. Her ne kadar yöntemleriniz farklı da olsa, ikiniz de mükemmellik için çabalıyorsunuz.Başak kadını çok tutkulu bir âşık değildir, onu çok zor fethedeceksiniz.

Niyetinizin dürüst olduğunu kanıtlamalısınız.

Çünkü o, gireceği ilişkinin uzun süreli olmasına çok önem verir. Duygularından emin olmadan asla bir erkekle yatağa girmez. İkiyüzlülük ve samimiyetsizlik, bir ilişkiyi bitirmek için ona yeter. Metres veya sevgili olmayı kaldıramaz, tam tersine iyi bir ev kadınıdır.Kişiliğine yapılan eleştirilerden hoşlanmaz, bu nedenle her hatası için bir özür bulur.

Birçok Başak insanı evliliğe çok geç karar verir. Yıllar geçtikçe daha seçici olurlar. Öyle bir zaman gelir ki, artık bir yabancının evine yerleşip sigara küllerini, güzel kristal küllüğüne dökeceğini düşünmek, onu deli eder.

Kova Burcu Erkeği - Boğa Burcu Kadını burç uyumu

Boğa kadını ve Kova erkeği ayrı dünyalarda yaşarlar. "Zıt kutuplar birbirini çeker" sözü, sizin için de geçerlidir, ama iyi anlaşacağınızı garantileye meyiz. Siz birçok alanda öyle farklısınız ki aşkın gücünün, zıt kutupları birleştirecek kadar büyük olup olmadığını sormak ihtiyacı doğar. Boğa kadını olaylara mantıklı bakar. Güvenli, düzenli, rahat ve barış dolu bir hayat ister. Buna karşın Kovanın çok güçlü bir özgürlük ihtiyacı vardır.

Boğa kadınıysa, davetlere ve devamlı evine gelecek yeni insanlarla tanışmaya çok meraklı değildir. Boğa kadını iki ayağıyla birden yere basar ve sizin daha iyi bir dünya hayallerinize anlayış göstermez. Deneyim alanının dışında bir konuyla ilgisini çekemeyebilirsiniz. Ama hiçbir şeyden geri kalmayı da istemez. Onu daha yakından tanıdığınız da, Boğa kadınının başarısızlıkları kabul edemediğini göreceksiniz, bu yüzden ilişkinizin mutlu ve uzun ömürlü olması için elinden geleni yapacaktır.

Kova Burcu Erkeği - İkizler Burcu Kadını burç uyumu

İkizler kadınıyla Kova erkeğinin zayıf noktaları aynıdır, bu nedenle birbirlerine çok uyarlar. İlişkinizin en büyük özelliği, ikinizin de ne yapacağının belli olmamasıdır. İkizler kadını sürprizleri sever, iyi ve kötü yanlarını düşünmeden acele kararlar verir. Kova olarak bu size yabancı olmamalı. İkizler kadını sizin gibi; değişimi sever Devamlı hareket halindedir, kendisiyle ilgisi olmasa bile, tekdüze görünen şeyler onu öfkelendirir.

Entelektüel açıdan size çok benzer. Kendini duyguların değil, aklın yönetimine bırakır. Her ne kadar farklı yöntemlere başvursanız da ortak ideallere sahipsiniz. İkizler kadını flört etmeye düşman değildir, ateşle oynamak hoşuna gider. Kova olarak kıskanç değilsiniz, bu kadını bağlayamayacağınızı biliyorsunuz.

O, seks konusunda hayal gücünü gösterir ve bunu tek bir erkeğe kanıtlamakla yetinmez. Bu konuda pek dürüst değildir. Ev işleri konusunda İkizler kadını isteklerinizi karşılayamaz. Daha çok çalışmak ve yaşam seviyenizi yükseltmek ister. İlginç ve değişim dolu bir hayatın zevkini çıkarabileceğiniz bir kadınla birliktesiniz. İkizler kadınıyla olan evliliğinizde can sıkıntısının yeri yoktur.

Kova Burcu Erkeği - Koç Burcu Kadını burç uyumu

Koç kadını çok açık ve dürüsttür. Kimseyi kırmak istememesine rağmen, fikrini çok açık söyler. Kova erkeği bu kadının açık sözlülüğünü takdir eder. Düzenbaz bir eşle asla birlikte olamaz. Koç kadını anlık duygularla hare ket eder, oyun oynamaz, olduğundan farklı görünmeye çalışmaz. Ne yaparsa tam olarak yapar. Sizden daha saldırgandır, ama yine de çok ortak yönünüz bulunur. Hoşgörülü ve anlayışlı bir âşıktır.

Kovanın ilişkide ihtiyaç duyduğu özgürlüğü ona vermeye çalışır. Ama bu, kıskançlık krizlerinin olmayacağı anlamına gelmez. Karşısındaki erkeğin kendisini çekmemeye başladığını fark ederse, yeni bir erkek aramaya karar verir.Koç kadını tutkulu ve özverili bir âşıktır, güçlü bir cinsel doyum isteği duyar.

Kova erkeğinin onu fethetmek için dünyayı yerinden oynatması Koç kadınının hoşuna gider. Buna karşılık, güvenilir bir eştir. Ona, ev kadını rolünden çok, sevgili rolü uygundur.

Kova Burcu Erkeği - Kova Burcu Kadını burç uyumu

Aynı burçtan iki insan arasındaki ilişkinin sorunsuz olacağı, değişmez bir kural değildir. Yine de bu kadın, hayallerinizin kadını olabilir. Hayata bakışınız ve amaçlarınız aynıdır. İkiniz de insanlarla birlikte olmayı seversiniz ve hayatı herkes için daha zevkli hale getirmek ister siniz.

Kova kadını gibi, siz de değişi mi seviyorsunuz. Değişik bir şeyler olduğunda kendinizi daha iyi hissediyorsunuz. Ortak düşünce ve hayallerinizin gerçekleştirilmesi için birbirinizi ikna edemezsiniz. Aşk ikiniz için de duygulardan çok, mantıkla ilgilidir. Kova kadını, sadece entelektüel açıdan da kendisine verecek bir şeyleri olan erkeklere yaklaşır. Bu kadın, dürüst ve açıktır, yalan söylemeyi beceremez.

Ama düşüncelerini belirtme ve onlara sahip çıkma cesareti vardır.Enerjiktir ve değişik fikirlerle doludur. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden farklıdır. Tipik bir Kova olarak bulabileceğiniz en hoşgörülü ve açık fikirli kadındır.

Kova Burcu Erkeği - Oğlak Burcu Kadın burç uyumu

Oğlak kadınıyla ilişki, Kova erkeği için sert bir meydan okumaya dönüşebilir. Sadece ailevi sorunlarda kaynananızdan öğüt istemesine değil (çünkü ailesine çok bağlıdır), aynı zamanda bu kariyer düşkünü kadının mesleğinizde yükselmeniz için sizi devamlı teşvik etmesine de alışmak zorunda kalacaksınız. Onun sakin ve samimi tavırları sizi çeker.

Oğlak kadını çok dürüst olduğu için bunu sizden de bekler. O, zamanını geçici maceralara harcamaz. Hayat arkadaşı olarak seçeceği erkeği mutlaka sevmelidir, bunun için bekleyebilir. Aşkta fantezi dolu ve doyumsuzdur. Seks, onun için size olduğunca çok şey ifade eder. Oğlak kadını bağlandığı kişiye karşı çok dürüsttür.

Onun hatası, eşine özel yaşamında bile devamlı hükmetmek istemesidir. Gücünü kullanmayı sever, belki Kovayı daha evcimen bir hayat için eğitmeyi deneyecektir. Yine de o, Kovanın ilgi alanlarını zor benimser. Mükemmel bir ev sahibidir, her kes toplantılarına çağırılmayı ister.

Kova Burcu Erkeği - Terazi Burcu Kadını burç uyumu

İlişkiniz, tuz ve biberin unutulduğu bir yemeğe benzer. Bu sizi rahat sız etmez, sizce önemli olan her şeyin yumuşak ve uyumlu olmasıdır. Terazi kadını esprili ve eğlenceli bir konuşmacıdır. Zekâ açısından size uyum sağlayabilir. Bu kadının yanındayken, size emir vermesinden, sizi kendi malı olarak görmesinden veya sizi dikkate almadan kararlar vermesinden korkmanıza gerek yok.

Onun düzeyinde bir kadın için işte ve evlilikte başarılı olmak doğaldır. Çalışmak isteyip istemediği kararını ona bırakmalısınız. Ev idaresini onun becerikli ellerine bıraktığınızda, sonucu siz de takdir edeceksiniz. Mesleki durumunuz sadece sizin sorumunuzdur. Öğütlerine ihtiyacınız varsa, bunun için Teraziye rica edin. Çok az kadın, Terazi gibi meslek, evlilik ve aile yaşamını başarıyla bir arada götürebilir.

Terazi kadını romantiktir ve gerçek aşkı özler. Flört etmeyi sever, tercih edeceği kişi olmak için yarışan tek erkek siz olmayacaksınız. Bundan dolayı kıskançlık duymamalısınız, çünkü doğru erkek sizseniz, ilişkinizi kaçamaklar yaparak tehlikeye atmayacaktır.

Kova Burcu Erkeği - Yay Burcu Kadını burç uyumu

Eğer bir Yay kadını sizi sevgili olarak seçmişse, kendinizi tebrik edebilirsiniz. Size uygun ideal eş olabilmek için elinden geleni yapacaktır. Ama bu kadına emir verebileceğinizi sanıyorsanız, çok ileri gittiniz demektir.

Kullanıldığını fark ettiği anda hemen kaçacaktır. "Evinin kadını" dışında her şey olan Yay kadını, huzursuz ve tutarsız Kovayı uzun süre idare edemez. Yaşam biçiminizi eleştirecek kadar ileri gitmeyecek, ama sizi kendi hoppalığınızla baş başa bırakacaktır. Yay kadınını, yalan âşk yeminleriyle hayal kırıklığına uğratmayın.

Ona sevdiğinizi söyleyecekseniz, buna gerçekten inanmalısınız. Nikâhtan sonra yakalayacağı bir kaçamağınız, size olan hislerinde soğuk duş etkisi yaratacaktır. Yay kadınının iktidar hırsı yoktur, bunu takdir etmeyi bilin. Ona emretmeyi denemeyin, çünkü özgürlüğü, sizinki kadar değerlidir.

Kova Burcu Erkeği - Yengeç Burcu Kadını burç uyumu

Yengeç kadını, sıcak, evcimen ve şefkatli bir tiptir. Sadece herkesin odak noktası olduğunda kendini iyi hisseder. Her zaman onay görmeye ihtiyacı vardır, gerçekten sevilmek, ihtiyaç duyulmak ve değer verilmek ister. Bunların hepsi Kova erkeğine biraz fazla gelebilir. Yengeç kadını, bu yönünü saklamak için, sık sık güçlü, aktif ve cesur görünmeye çalışır.

Bu onun, yumuşak, tehdit altın da olan ve yaralanabilir özünü koruyan kabuğudur. Size hangi yanını gösterdiği, ne kadar güvendiği ile bağlantılıdır. Gözü, geçici fetihlerde değildir. O, sizi ve kalbinizi kazanmak ister. Buna karşılık sizden itina bekler. Eğer bu birliktelik uzun süreli olacaksa, Kova, hayatını değiştirmelidir. Çünkü onun sayısız ev dışı ilgi alanları evliliği bitirebilir. Aile ve evdeki rahatlık, Yengeç kadınına çok şey ifade eder.

Sizin ne zaman eve geleceğinizi bilmeden beklemeyi ve bu arada yemeği sıcak tutmayı istemez. Yengeç kadını annelik rolü için yaratılmıştır. Çocuklarının iyiliği için her şeyini feda edebilir. Neyse ki kıskanç değilsiniz, yoksa kendinizi ihmal edilmiş hissedebilirdiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.