Gıda Hattı

Kova Burcu Kova Burcu Haftalık Yorumu | 29 Kasım - 5 Aralık

Son Güncelleme: 29 Kasım 2021 06:44
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Kasım - 5 Aralık Kova Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Kova Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bekleyen tüm çalışmalarınızı silebileceğiniz için bu hafta ilerici bir hafta olabilir. Ailenizle vakit geçirmeniz ve sağlıklı bir sohbete dalmanız önerilir. Ancak bazı anlaşmazlıklar sizi strese sokabilir. Gereksiz tartışmalara girmekten kaçınmanız gerekebilir.

Yalnızlık veya geçmişte yaşamak sağlığınız üzerinde olumsuz etkilere neden olabilir. Gizli bir aşk ilişkisinin belirtileri olabilir. Bir arkadaşınızdan kararlı bir ilişki içinde olmak için bir teklif alabilirsiniz.

Balık burcu bireyler; bu hafta mülke veya yeni bir iş planına yatırım yapmak için iyi bir zaman olmayabilir. Eşiniz size maddi olarak yardımcı olabilir. Eşinizle iletişim kurmak ve kaliteli zaman geçirmek, evlilik ilişkinizde sizi daha da yakınlaştırabilir.

Bu hafta, bir aile işletmesinden veya mülkünden kazanç beklememeniz tavsiye edilir. Bazı yeni kurslara katılabileceğiniz için harcamalar olabilir. Tıbbi faturaların da hafta boyunca ortaya çıkması muhtemeldir. Küçük bir kutlama veya aile ve akrabalarla bir araya gelmek mutluluğunuza katkıda bulunabilir. Bu dönemde çocuklarınızın sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.