Gıda Hattı

Kova Burcu Kova Burcu Haftalık Yorumu | 28 Şubat - 6 Mart

Son Güncelleme: 1 Mart 2022 08:12
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 28 Şubat - 6 Mart Kova Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Kova Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Kova burcu bireyler için bu haftanın ortalama bir hafta olması bekleniyor. İş arkadaşlarınızla kaynaşma şansınız var. Aileniz muhtemelen bu hafta sizden oldukça memnun kalabilirler.

Kova’ların profesyonel yaşamlarında bazı zorluklarla karşılaşmaları bekleniyor. Sakin kalma yeteneğiniz bu hafta boyunca bir sınavla karşı karşıya kalabilir. Onlarla kaynaşma yeteneğiniz sizin için destekleyici olabilir. Başınızı belaya sokabileceğinden ötürü, bu hafta konuşmadan önce düşünmeniz tavsiye edilir.

Başkalarına ilham verme yeteneğiniz eşsiz. Başkasının kafasına basmadan hedeflerinize ulaşma inancınız var. Böylece sessiz, alçakgönüllü ve esnek kalabilirsiniz.

Ne zaman sessiz kalacağınızı ve ne zaman görüşlerinizi açıklayacağınızı anlayabilirsiniz. Bu özelliğiniz daha fazla tanınma ve ün kazanmanıza yardımcı olabilir. Aynı zamanda, bu hafta gerektiğinde başkalarına görüşlerinizi ve içgörülerinizi ısrarla sunacaksınız.

Kova burcu bireyler oldukça kendi görüşlerine odaklanmışlardır. İşletme sahipleri yeni müşteriler ve projelerle ilgilenebilirler. Ancak, duygularınızı kontrol altında tutmanız önerilir. Depresyonda hissetmenizin ana nedeni bunlar olabilir.

Bu hafta eski kin ve öfkenizin geçmesine izin verin. Kova’lar bu hafta aileleriyle kaliteli zaman geçirebilirler. Yakınlarınızın ihtiyaçlarını karşılama olasılığınız olduğundan, kendinizi rahatlamış ve neşeli hissetmenize neden olabilir. Aynı zamanda yoğun programınız arasında bir seyahate çıkabilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.