AramaArama
Gıda Hattı

Koronavirüsten korunmak için inek sidiği içenler parti düzenledi

20 Mayıs 2021, 00:47
Paylaş
Koronavirüsten korunmak için inek sidiği içenler parti düzenledi

Hindistan'da Koronavirüs salgınından ölenlerin sayısı gün geçtikçe artıyor. Uzmanların, inek idrarının koronavirüsü önleyebileceğine dair hiçbir kanıt olmadığını belirtmesine rağmen; Koronavirüsten korunmak için inek sidiği içenler parti düzenledi.

HİNDİSTAN'DA KORONAYA KARŞI 'İNEK SİDİĞİ' 

6 bine yakın insanın ölümüne sebep olan koronavirüs salgını sonrası bir grup Hindu, ilginç bir yönteme başvurdu. İnek idrarının her derde deva olduğunu düşünen grup, bir parti düzenledi ve toplu olarak inek idrarı içti.
Çin'in Vuhan kentinden dünyaya yayılan ve 6 bine yakın kişinin ölümüne sebep olan yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını, ülkeleri ve vatandaşları tedbir almaya zorluyor. Kimi ülkeler ohal ilan ediyor, kimileri karantina yöntemi uyguluyor kimileri ise hastane kapasitesini arttırıyor. Hindistan'da bir grup Hindu ise koronavirüsten korunmak için tamamen bilim dışı bir yönteme başvurdu. Bu kişilere göre, kutsal kabul ettikleri ineklerin idrarı koronavirüs dahil her derde deva.

Hindular’a göre kutsal saydıkları ineğin idrarı koronavirüs dahil her derde deva.

İNEK SİDİĞİ İÇME PARTİSİ

Hindu grubu bu nedenle 'inek idrarı içme partisi' düzenledi. Uzmanların, inek idrarının koronavirüsü önleyebileceğine dair hiçbir kanıt olmadığını belirtmesine rağmen, etkinliğe katılım yüksek oldu.

Ekinliği katılanlardan Om Prakash "21 yıldır inek idrarını içiyoruz" içtiklerini söylüyor:

"21 yıldır inek idrarını içiyoruz, ve inek gübresinde banyo yapıyoruz. Bu sayede hiç İngiliz ilaçlarını kullanma gereği duymadık"

Daha önce de yine Hindistan'da bir grup koronavirüse yakalanmamak için inek dışkısını suya karıştırarak duş almıştı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.