Gıda Hattı

Koronavirüs tedavisi sonrası yeni bir semptom ortaya çıktı! Anal bölgede sağlık sorunu

1 Ekim 2021, 07:43
Paylaş
Koronavirüs tedavisi sonrası yeni bir semptom ortaya çıktı! Anal bölgede sağlık sorunu
Japonya'dan ortaya çıkan bu durum herkesi hayrete düşürdü. Korona tedavisi gören bir adam huzursuz anal semptom sebebiyle koltuğa oturamaz duruma geldi. 77 yaşında olan adam gördüğü tedavi sonrası yaşadığı sorunlarla doktorları dahi endişelendirdi. Doktorların açıklamasına göre virüsün sinirleri etkilemesi sonucu anal bölgede sorun yaşanabiliyor.

Corona virüsünün beklenmeyen etkileri ortaya çıkıyor. Japonya'da koronavirüs tedavisi olan 77 yaşındaki adam anal semptom yaşadı ve bu durum doktorları da endişelendirdi. Doktorlar tedavi gören diğer insanlarda da aynı durumun ortaya çıkabileceğini belirtiler.

Delta Plus nedir

Hastaneden çıktıktan sonra bu durum ortaya çıktı!

Koronavirüs tedavisi tamamlanan 77 yaşındaki adam evine gönderildi ve yaklaşık 2 hafta sonra makat bölgesinde huzursuzluk yaşandı. Adam oturamaz hale geldi ve sürekli rahatsızlık hissetmeye başladı. Tuvalete gitmesine rağmen yaşadığı durumdan kurtulamayan adam yeniden hastaneye geldi. Doktorlar bu durumu rahatsızlığın ortaya çıkabileceğini belirtiler.

Sinirlerin etkilenmesiyle ortaya çıkan huzursuz anal belirti hakkında açıklama yapan doktorlar bu durumun farklı hastalarda da yaşanabileceğini ancak kısa bir süre içerisinde tedavi ile aşılabileceğini belirttiler.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.