Gıda Hattı

Konya Ekonomi Ödüllerinde Adese ve Selva Gıda’ya ödül

25 Şubat 2016, 16:42
Paylaş
Konya Ekonomi Ödüllerinde Adese ve Selva Gıda’ya ödül

Konya Ekonomi Ödülleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun da katıldığı törenle sahiplerini buldu. İttifak Holding’in iştiraklerinden Adese ve Selva Gıda, Dedeman Otel’de dün gerçekleştirilen törenle istihdam ve İSO ikinci 500 kategorilerinde ödüle layık görüldü.

Konya Sanayi Odası, Konya Ticaret Odası, Konya Ticaret Borsası, Konya Vergi Dairesi ve SGK İl Müdürlüğü’nün ortaklaşa düzenlediği “Konya Ekonomi Ödülleri 2015”in ödül töreni, Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun katılımı ile Konya Dedeman’da dün gerçekleştirildi.

İş ve siyaset dünyası katıldı

Ödül törenine Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun yanı sıra, Başbakan Yardımcısı Lütfi Elvan, Orman ve Su İşleri Bakanı Veysel Eroğlu, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci, Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı Mehdi Eker, Konya Valisi Muammer Erol, AK Parti Milletvekilleri, Konya Büyükşehir Belediye Başkanı Tahir Akyürek, Konya Ticaret Odası Başkanı Selçuk Öztürk, Konya Sanayi Odası Başkanı Memiş Kütükcü, Konya Ticaret Borsası Başkanı Hüseyin Çevik, protokol mensupları ve çok sayıda davetli katıldı.

“Birlikte Konya’yız”

“Birlikte Konya’yız” sloganıyla gerçekleştirilen, iş ve siyaset dünyasının bir araya geldiği ödül töreninde, Konya’nın kendi alanlarında başarılı olan firmaları ödüllendirildi. Faaliyetleri ile Konya ve Türkiye’nin ekonomisine önemli katkıları bulunan İttifak Holding’in iki markasına ödülleri, Başbakan Ahmet Davutoğlu tarafından verildi.Tahir-Atila-Selva-Gida-gidahatti

Adese ve Selva Gıda

İttifak’ın perakende sektöründe bulunan markası Adese’nin istihdam kategorisindeki ödülünü İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Ali Korkmaz alırken, Selva Gıda’nın, İSO ikinci kategorisindeki ödülünü ise İttifak Holding Yönetim Kurulu Başkan Vekili ve CEO’su Tahir Atila aldı.Mehmet-Ali-Korkmaz-Adese-odul-gidahatti

Geleceğin Türkiye’sinde…

Mehmet Ali Korkmaz, “Grup olarak ülkemizin kalkınması, sosyal ve iktisadi alandaki büyümesine olumlu katkılar üretiyor olmaktan dolayı onur duyuyoruz. Bugün sağladığı istihdam ve ürettiği katma değer ile ülkesine ve milletine hizmet eden şirketimiz, ürün ve hizmetlerini 120 ülkeye ulaştırmış durumda. Geleceğin Türkiye’sinde mevcut ölçeğimizi çok daha yukarılara taşıyarak ülkemizin gelişmesine daha büyük oranda eşlik etmeyi Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.