AramaArama
Gıda Hattı

Koç Burcu Koç Burcu Yıllık Yorumu

14 Eylül 2021, 10:01
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 2021 yılı için Koç Burcu Yıllık Yorumu sizlerle. İşte Koç Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Yeni bir yıla hoş geldiniz, Koç'lar! 2021'deki bu büyük macerayı dört gözle beklediniz. Kişisel düzeyde, hırslı işaretinizin fethedilmesi için birçok viraj ve dönüş var. Gökyüzünde parıldayan bir ton ateş gücü var, özellikle de kişisel gezegeniniz Mars hepsini sıcak tuttuktan ve 2020'nin uzun ama tutkulu retrograd evresinde sizi birçok kez test ettikten sonra. 

Bu, 2020'de adımlarınızı attıran o önemli dersler üzerinde gerçekten harekete geçmeniz için bir hakikat anıdır. Sanki bir tür geçiş töreninden geçiyormuşsunuz gibi! Sıklıkla çok yakın bir düzeyde öfke ve öfke duygularıyla karşı karşıya kaldınız. Çoğu Koç gibi, yetersizlik duyguları ve gerçekte hangi savaşlarda savaşmanız gerektiğine dair kararlar da dahil olmak üzere çok sayıda duygusal alemde çalıştınız. Büyük bir kavşak sizi şimdi daha uyumlu bir bağımsızlık noktasına getiriyor.

Buradan, istediğiniz, inandığınız ve günlük olarak başarmak için en çok yönlendirildiğinizi hissettiğiniz şey için ayağa kalkmak çok daha kolay olacaktır. Çoğu Ram için bu, birçok tartışmada daha büyük kişi olmanız ve yaşamınızın her alanında yaklaşım yönteminizde daha yapılandırılmış olmanız gerektiği anlamına gelir. Kendi ihtiyaçlarınız ve başkalarının size yaptırmaya çalıştıkları şey arasında karar vermeniz gerekebilir. Bu yılki en önemli tavsiye, günün sonunda her zaman kendinize bahse girmenizdir!

Sonuç olarak, bu yıl tutkulu Koç burcu için harika görünüyor! Satürn'ün Kova'daki ana yönü, Uranüs'ün Boğa'daki ana yönü, maddi zenginlik ve dostluk bölgelerinizde isyanı ateşleyeceğinden, kendinize son derece iyi bakmanız zorunludur. Tek başınıza dışarı çıkmaktan çok, anlaşarak daha fazlasını elde edebilirsiniz. Romantik düzeyde de dahil olmak üzere, başkalarının size gerçekten ne kadar taptığını keşfedin!

Kendinize ilişkilerinizde gerçekten ne istediğinizi sorun, çünkü biri tamamen bekar Koç için orada, sadece gözlerinizi açmanız gerekiyor! Halihazırda ilişki içinde olanlar için, bu, “yaşa ya da boz” türünden mükemmel bir yıl. Satürn, taahhütleriniz dahilinde özgürlük bulmanızı ister. Bununla başa çıkabilen çiftler her şeyin üstesinden gelebilir!

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.