Gıda Hattı

Koç Burcu Koç Burcu Haftalık Yorumu | 29 Kasım - 5 Aralık

Son Güncelleme: 29 Kasım 2021 06:31
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 29 Kasım - 5 Aralık Koç Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Koç Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Koç Burcu Haftalık Yorumu

Akademisyenler açısından bu hafta bir miktar başarı getirebilir. Ancak ani bir sağlık sorunu öğrenciler için küçük bir çalışma molasına sebep olabilir. Bu hafta sevdiklerinize kaliteli zaman ayırmakta zorlanabilirsiniz. Taahhütlerin ilişkilerinizde önemli bir rol oynaması muhtemeldir. Eşinizin yamacında mutlu kalabilirsiniz.

Bu hafta, para ve finans açısından ortalama bir dönem olabilir, çünkü bazı harcamalar bazı kazanımlarla birlikte yoluna girebilir. Bu hafta uzun vadeli bir yatırım planlayabilirsiniz. Çoklu görevlerle biraz meşgul olabilirsiniz. Hem zamandan hem de enerjiden tasarruf etmek için önceliklerin planlanması ve üzerinde çalışılması tavsiye edilir.

Koç burcu bireyler; bir meslek arkadaşınız ile iletişimsizlik yaşama olasılığı vardır. Sanat ve moda gibi yaratıcı alanlarda olan insanlar iyi getiriler elde edebilirler. İş adamlarının iş planındaki bir değişikliğe hazır olmaları gerekebilir. Herhangi bir uzun süreli hastalığınız varsa, sağlıkla ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.