AramaArama
Gıda Hattı

Koç Burcu Koç Burcu Haftalık Yorumu

14 Eylül 2021, 10:03
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan 20 - 26 Eylül Koç Burcu Haftalık Yorumu sizlerle. İşte Koç Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta bazı zorluklarla karşılaşabilirsiniz. Evlilikte ilişkiniz konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Her zaman talepkar bir tutum sergilememek ve uyum sağlamaya çalışmak, ilişkinizde uyumu korumanıza yardımcı olabilir. Dikkat ve sabırla bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz ve bu nedenle biraz kaliteli zaman geçirmek sorunların çözülmesine katkı sağlayacaktır.

İş yoğunluğundan dolayı uykusuz geceler yaşayabilirsiniz. Diyetinize meyve ve yapraklı sebzelerin dahil edilmesi ve rutin kontrollere gidilmesi tavsiye edilir. Beklentilerinize göre para biriktiremeyebilirsiniz ve bazı finansal sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Aile işlevleri veya dini işler de mali durumunuza katkıda bulunabilir.

İşinizle ilgili acele kararlar almamanız ve iş ortağınızla tartışmalardan kaçınmanız tavsiye edilir. Ani bir iş yükü veya müşterinin baskısı sizi strese sokabilir. Öğrencilerin iyi bir hafta geçirmeleri muhtemeldir ve çalışmaları ile beklenen sonuçları alabilirler.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.