Gıda Hattı

Kim Milyoner Olmak İster'de çok konuşulan soru!

22 Mart 2022, 13:41
Paylaş
Kim Milyoner Olmak İster'de çok konuşulan soru!
Kim Milyoner Olmak İster'de çok konuşulan soru: Şubat 2021'de Singapur Ulusal Üniversitesinden doçent Dong Vang, iki saat boyunca verdiği çevrim içi dersin sonunda hangisini fark etmiş bu durum dünya çapında haberlere konu olmuştur? Bu soru günün en çok konuşulan konusu oldu. İşte cevabı...

Kim Milyoner Olmak İster'de çok konuşulan soru: Şubat 2021'de Singapur Ulusal Üniversitesinden doçent Dong Vang, iki saat boyunca verdiği çevrim içi dersin sonunda hangisini fark etmiş bu durum dünya çapında haberlere konu olmuştur?

Şubat 2021'de Singapur Ulusal Üniversitesinden doçent Dong Vang, iki saat boyunca verdiği çevrim içi dersin sonunda hangisini fark etmiş bu durum dünya çapında haberlere konu olmuştur? ATV ekranlarının sevilen yarışma programı Kim Milyoner Olmak İster, bu akşam yeni bölümüyle izleyenlerin karşısına çıkacak. Kenan İmirzalıoğlu'nun sunduğu Milyoner'de az önce sorulan soru izleyenleri televizyon ekranına kilitledi ve Kim Milyoner Olmak İster sorulan Şubat 2021'de Singapur Ulusal Üniversitesinden doçent Dong Vang, iki saat boyunca verdiği çevrim içi dersin sonunda hangisini fark etmiş bu durum dünya çapında haberlere konu olmuştur?

SORU: Şubat 2021'de Singapur Ulusal Üniversitesinden doçent Dong Vang, iki saat boyunca verdiği çevrim içi dersin sonunda hangisini fark etmiş bu durum dünya çapında haberlere konu olmuştur?

A) Bir ilkokul sınıfına bağlandığını

B) Mikrofonun sessizde olduğunu

C) Üzerinde kıyafet olmadığını

D) Palyaço filtresinin açık kaldığını

CEVAP: B seçeneğidir.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.