Gıda Hattı

Kaplan Kral’ın başrol oyuncusu Jeff Jhonnson karısının gözünün önünde intihar etti!

22 Kasım 2021, 16:49
Paylaş
Kaplan Kral’ın başrol oyuncusu Jeff Jhonnson karısının gözünün önünde intihar etti!
Dünyaca ünlü yapımlardan biri olan ve Netflix'e yer alan Kaplan Kral’da yer alan ünlü isim karısının önünde kafasına kurşun sıktı. Hayatını kaybeden Jeff Jhonnson’un intiharı büyük bir şok etkisi yarattı.

Ünlü oyuncu ve en çok izlenen belgeseller arasında bulunan Kaplan Kral: Cinayet Kargaşa ve Delilik 4. bölümünde rol olan eski bir sürüngen satıcısı olan Jeff Johnson karışımın gözü önünde intihar ederek yaşamına son verdiği bilgisi paylaşıldı. 2020 yılında yayınlanan Kaplan Kral belgesi bölümünde baskı ile yapmış olduğu konuşma ile dikkat çeken Jhonnson’un korkunç ölümü ile derin bir üzüntü yarattı.

TMZ tarafından yayınlanan rapora göre Jhonnson 18 Eylül'de çocuklar evdeyken eşiyle tartışmıştı. Bu kavga esnasında sinirlerine hakim olamamış cebinden çıkarmış olduğu Glock marka tabanca ile bir kek birkaç kez ateş etmişti. Jeff Jhonnson bir anda yere yığıldı. Kocasının düşmesinin ardından acil yardım arayan eşi nabzının attığını görünce müdahalede bulundu. Kısa süre sonra olay yerine gelen sağlık ekipleri ünlü ismi hastaneye kaldırıldı. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtulamadım. Polis raporlarında yer alan belgelere göre geçmişte de akıl sağlığı sorunu bulunmuyordu ve intihar girişimi yoktu. 58 yaşında olan Jhonnson’un eşinin olayın ardından psikolojik tedavi görmeye başladığı ve tedavisinin devam ettiği açıklandı.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.