AramaArama
Gıda Hattı

Kabine Toplantısı saat kaçta, ne zaman? Bayramda kısıtlama olacak mı?

5 Temmuz 2021, 12:23
Paylaş
Kabine Toplantısı saat kaçta, ne zaman? Bayramda kısıtlama olacak mı?

Kabine Toplantısı saat kaçta, ne zaman? Bayramda kısıtlama olacak mı? Merakla beklenen Cumhurbaşkanı Erdoğan önderliğinde düzenlenecek olan Kabine Toplantısı 5 Temmuz 2021 tarihinde öğlen saat 15.00 itibariyle başlayacak. İşte detaylar...

Kabine toplantısı ne zaman? Sorusu korona vaka sayılarında yaşan düşüşle beraber araştırılıyor. Son Kabine Toplantısı'nda gelen bazı esnetilmelerin ardından yeni esnetilmelerin gelip gelmeyeceği merak ediliyor. Peki, bu hafta Kabine Toplantı var mı? İşte merak edilip araştırılan konunun detayları...

Kabine Toplantısı ne zaman?

Kabine Toplantısı, 5 Temmuz 2021 tarihinde öğlen saat 15.00 itibariyle başlayacak. Toplantı, 19.00 itibariyle sona erecek.

Kabine toplantısında, Kovid-19 aşı programı ve bayram tatilinin süresi başta olmak üzere ülke gündemindeki konuların ele alınması bekleniyor.

Sağlık Bakanı Fahrettin Koca'nın sunum yapması öngörülen toplantıda, 3. doz aşılama ve ülke genelinde aşı programında gelinen noktanın değerlendirileceği, aşı programının Kovid-19 vaka sayılarına etkisi ve yerli aşı çalışmalarının da görüşüleceği tahmin ediliyor.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.