Gıda Hattı

İyi tarım uygulamaları kontrolörü eğitimi Şubat’ta yapılacak

22 Ocak 2015, 23:52
Paylaş
İyi tarım uygulamaları kontrolörü eğitimi Şubat’ta yapılacak

Gıda Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı ve Türk Standartları Enstitüsü (TSE) işbirliği ile 2-13 Şubat 2015 tarihleri arasında Ankara’da “Bitkisel Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü” eğitim ve sınav programı gerçekleştirilecek. Eğitim için başvurular 23 Ocak’ta sona erecek.

Bitkisel Üretimde İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Eğitimi’ne ziraat, gıda, su ürünleri ve balıkçılık teknolojisi mühendisleri ile veteriner hekimler katılabilecek. Katılımcı sayısının sınırlı tutulacağı eğitim ve sınav programına başvurular, 23 Ocak 2015 Cuma günü mesai saati bitimine kadar yapılabilecek.

Programa katılmak isteyen ve belirlenen şartları sağlayan adayların, TSE web sitesinin duyurular bölümündeki İyi Tarım Uygulamaları Kontrolörü Belgelendirme Başvuru Formu, Belgeli Personel Taahhütnamesi ve Karşılıklı Antlaşma Şartları Formu, Cari Kart açma formu ile nüfus cüzdanı, diploma fotokopisi ve eğitim ve sınav ücreti banka dekontu fotokopisinden oluşan başvuru dokümanlarını [email protected] adresine veya 0312 416 65 98 numaralı faksa  eksiksiz olarak göndermeleri gerekiyor.

Eğitim, sınav ve sertifika ücretinin 1062 TL (KDV dahil) olarak belirlendiği eğitim programı, TSE’nin Ankara Necatibey Caddesi’ndeki merkezinde 2-13 Şubat 2015 tarihleri arasında gerçekleştirilecek. Eğitim sonunda sertifika sınavı da 13 Şubat’ta yapılacak.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.