AramaArama
Gıda Hattı
AramaArama

İşte, Ankara'nın öncü sektörleri ve markaları

İşte, Ankara'nın öncü sektörleri ve markaları
29 Eylül 2016, 14:29

Ankara’da “Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması” sonuçlarına göre, Marka Değeri ve itibarı en yüksek markalar kategorisinde Nuh'un Ankara, Altunbilekler ve Atatürk Orman Çiftliği ödüle layık görüldü.

ipz-anadolu-gidahattiTürkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği İnteraktif Pazarlama Zirvesi (İPZ), 9. Anadolu turunun ikinci etkinliği Ankara’da nitelikli bir katılımla gerçekleşti. İPZ Anadolu Ankara etkinliği kapsamında Marketing Türkiye’nin AKADEMETRE Araştırma ve Stratejik Planlama Şirketiyle birlikte yaptığı “Öncü Sektörler, Öncü Markalar Araştırması” da açıklandı.

Marketing Türkiye ve Marketing & Management Institute tarafından düzenlenen ve Türkiye’nin en kapsamlı pazarlama etkinliği olan İnteraktif Pazarlama Zirvesi ( İPZ) Anadolu, Ankara HiltonSa Otel’de gerçekleşti. 9 yıldır aralıksız devam eden ve Türkiye’nin birçok ilini ziyaret eden İPZ Anadolu’nun bu yılki ana teması değişen ihtiyaçlar dikkate alınarak “Yeni Nesil İşler, Süreçler ve Ürünler” olarak belirlendi.

Yeni dünyanın gereklerine uygun iş yapış biçimlerinin tartışmaya açıldığı İPZ Anadolu’nun Ankara destekçileri NN Hayat ve Emeklilik, Oracle, TKYD, Digital Partners ve TAV İşletme Hizmetleri’nin içerik desteği verdiği kon¬ferans dizisindeyse birlikte iş yapma kültürü konuşuldu. Akademi desteği de alan İPZ Anadolu’16’ya katılanlara Boğaziçi Üniversitesi’nin katılım belgesi verildi.

İPZ Anadolu’nun Ankara durağında neler konuşuldu?

Project House Kurucusu & Yönetici Ortağı Cüneyt “Devrim Yeni Dünyaya Yola Çıkarken” isimli sunumu gerçekleştirirken TKYD Başkan Yardımcısı Orhan Turan, İlk Adım: Kurumsallaşma başlıklı konuşmasını katılımcılarla paylaştı.

Oracle, “Bulut Çözümleri ile Uçtan Uca Dijital Dönüşümünüzü Gerçekleştirin” isimli doyurucu sunumuyla İPZ Anadolu’da yerini alırken, Hepsiburada.com Pazaryeri Yöneticisi Mehmet Ekerbiçer, perakendenin geleceğini Ankaralı katılımcılara anlattı.

Etkinliğin devamında gerçekleşen panelde Ankara’dan doğan başarı hikayeleri, Onedio CCO’su Türkü Oktay ve Mohair&Angora Kurucu Ortağı Ayşegül Ertan tarafından değerlendirildi. NN Hayat ve Emeklilik ekibinden Alper Erdinç, “Bilineni Yeniden Tasarlamak” adlı bilgilendirici bir konuşma yaparken, Digital Partners CEO’su Tunç Günbey “İnternet Reklamcılığında Yeni ve Etkili İş Yapış Biçimleri Nelerdir, Nasıl Kullanmalısınız?” sorusuna yanıt aradı.

ipz-anadolu-1-gidahattiAnkara’nın öncü sektör ve markaları seçildi

Binlerce pazarlama profesyonelini ve yüzlerce konuşmacıyı aynı çatı altında buluşturan İPZ Anadolu, Ankara’da “Öncü Sektörler ve Öncü Markalar Araştırması” sonuçları da açıklandı.

Marka Değeri ve itibarı en yüksek markalar kategorisinde Nuh'un Ankara, Altunbilekler ve Atatürk Orman Çiftliği ödüle layık görüldü. Araştırma sonucuna göre marka değeri ve itibarı en yüksek bir diğer markaysa Makro Market oldu.

nuhun-ankara-gidahattiÖncü Sektörler, Öncü Markalar Araştırması’nın sektörel verilerine göre savunma sektöründe Aselsan lider olurken, enerji sektöründe Bilgin Enerji ödüle layık görüldü. Tepe İnşaat, sektörünün öncü markası seçilirken, iş-makine sektörünün ilk sırasında Hidromek yer aldı.

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.