Gıda Hattı

İstanbul, Aydın, Denizli, Manisa, Düzce için Meteorolojiden uyarı! Mayıs ayının en sıcak haftası olacak!

30 Mayıs 2022, 11:58
Paylaş
İstanbul, Aydın, Denizli, Manisa, Düzce için Meteorolojiden uyarı! Mayıs ayının en sıcak haftası olacak!
Mayıs ayının en sıcak haftası olacak! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre hava sıcaklıkları bugün Mayıs ayının zirvesine çıkacak. İstanbul'da 33 dereceyi aşacak olan sıcaklıklar İzmir'de 36, Ankara'da 32 derece dolaylarında olacak. Aydın'da ise sıcaklık değerleri 40 derece ulaşacak. İstanbul, Aydın, Denizli, Manisa, Düzce için Meteorolojiden uyarı! Detaylar haberimizde..

Mayıs ayının en sıcak haftası olacak! Meteoroloji Genel Müdürlüğü'nün tahminlerine göre artışa geçen hava sıcaklıkları bugün ayın zirvesine çıkacak. İstanbul'da 33 dereceyi aşacak olan sıcaklıklar İzmir'de 36, Ankara'da 32 derece dolaylarında olacak. Aydın'da ise sıcaklık değerleri 40 derece ulaşacak.

İstanbul, Aydın, Denizli, Manisa, Düzce için Meteorolojiden uyarı!

  • İstanbul’da mayıs ayında pek sık rastlanmayan 33 derecelik sıcaklık değerleri görülecek, yurdun en sıcak şehri ise 40 derece dolaylarındaki sıcaklığıyla Aydın olacak.
  • İstanbul bugün Açık, öğleden sonra bulutlu 33 derece. Bulutlanmayala birlikte nem de yükselir dolayısıyla hissedilen sıcaklık saat 14:00-15:30 civarı 36 derece olur. Şapkasız gözlüksüz uzun sure açıkta kalacaksanız beyaz şemsiyesiz çıkmayın. Bu İzmir Aydın Denizli Manısa Düzce içinde geçerli
  • Hava sıcaklığı yeni haftayla birlikte düşüşe geçecek. Ancak beklenti yine de mevsim normallerinin 2 ila 4 derece üzerinde kalması.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.