AramaArama
Gıda Hattı
banner
AramaArama

Işın Karaca, maske kavgasını sosyal medyaya taşıdı, çayla poz verdi!

Işın Karaca, maske kavgasını sosyal medyaya taşıdı, çayla poz verdi!
12 Haziran 2021, 13:15

Şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde uçakla seyahat ederken yaşadığı maske tartışmasını Instagram hesabından anlattı.

Ünlü şarkıcı Işın Karaca, geçtiğimiz günlerde uçakla seyahat ettiği sırada maske takma konusunda hostesle bir tartışma yaşadı. Uçakta uyurken maskesinin burnuna indiğini, hostesin bu nedenle kendini uyardığını söyleyen Karaca, hostesle aralarında maske takmanın zorunlu olup olmadığına ilişkin bir tartışma yaşandığını anlattım.

Maskenin yasaya göre zorunlu olmadığını söyleyen Karaca, tartışma sonucunda kabin amirinin kendisini şikayet edeceğini söylediğini iddia etti.

| Çift maske takmaya gerek var mı? Bilimsel araştırma... |

Sonraki yaptığı uçuşta doktordan aldığı bir raporu havayolu firmasına sunduğunu, ancak pilotun raporunu kabul etmemesi nedeniyle yüzü ameliyatlı olmasına rağmen yine maske takmasının istendiğini ifade eden Karaca, “Bedenimin bölünmez bütünlüğü bana ait!” diyerek yaşananlara tepki gösterdi.

Karaca, tüm bu olanların yanında ikram olarak içecek alanların maskesi indirmesine karışılmadığına vurgu yaptı, kendisinin de maskesini çıkarabilmek için çay aldığını, çayını yavaş içerek uzun bir süre maskesiz durduğunu söyledi. Karaca başından geçenleri anlatırken, uçakta maskesini çıkarmış, çay içerken çektiği selfie’yi paylaştı.

Işık Karaca'nın sosyal medyadan paylaştığı haliyle anlattıklarını aşağıdan okuyabilirsiniz...

 

Bu gönderiyi Instagram'da gör

 

Işın Karaca (@isinkaraca)'in paylaştığı bir gönderi

Yorumlar

Bir cevap yazın

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.