Gıda Hattı

Irmak Atuk kimdir? Irmak Atuk hayatı

24 Kasım 2021, 16:47
Paylaş
Irmak Atuk kimdir? Irmak Atuk hayatı
Irmak Atuk kimdir? Son olarak Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler Yarışmasında yer alan ve ünlüler takımında bulunan Irmak Atuk hayatı ve başarıları araştırılmaktadır. İşte sizler için hazırladığımız Irmak Atuk biyografisi...

Irmak Atuk kimdir? Türkiye'nin en Dünya'nın 2. en güzel kadını olan Irmak Atuk hayatı ve kariyerine dair tüm detaylar...

Irmak Atuk  biyografi

doğum; 24 Kasım 1985, İzmir

mesleği; Türk oyuncu, sunucu ve modeldir.

Irmak Atuk kimdir?
Irmak Atuk

Irmak Atuk  hayatı

İzmir doğumlu olan Irmak Atuk, 2002 yılında yapılan Best Model of Turkey (Türkiye'nin en iyi modeli) yarışmasında birinci olmuş; ardından aynı yıl katıldığı Best Model of the World (Dünyanın en iyi modeli) yarışmasında da ikinci olmuştur.

Daha sonra oyunculuk kariyerine başlayan Atuk, 2003 yılından başlayarak Gurbet Kadını, Lise Defteri, Ölümüne Sevdalar ve Doktorlar dizilerinde oynamıştır. Irmak Atuk oyunculuğun yanı sıra, modellik hayatını da sürdürmektedir.

2013'te Panama'da yapılan Acun Ilıcalı'nın hazırlayıp sunduğu Survivor Ünlüler-Gönüllüler yarışmasında Ünlüler takımında oynayıp, 87. günde elenmiştir. 2014 yılından beri tv8'de yayınlanan Pazar Magazin adlı programın sunuculuğunu yapmıştır.

Oynadığı diziler

2003 Gurbet Kadını
Lise Defteri Zeynep
2005 Ölümüne Sevdalar Nesrin
2006-2008 Doktorlar Konuk oyuncu

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.