AramaArama
Gıda Hattı

İnternet fenomeni Tostçu Mahmut hayatını kaybetti!

15 Eylül 2021, 13:20
Paylaş
İnternet fenomeni Tostçu Mahmut hayatını kaybetti!

Çektiği videolarla Adana'da internet fenomeni olan Tostçu Anıl Kurt (27) trafik kazası geçirdi ve yaşamını yitirdi.

Adana'da yaşayan ve Adana'da meydana gelen bir trafik kazasında ünlü tostçu Anıl kurt yaşamını yitirdi. Adana saat 2.30 sularında meydana gelen kaza Ulukışla - Adana yolunda gerçekleşti.

Tostçu Anıl Kurt “ütü tostu” hazırlarken “acı atıyorum abi” sözleriyle sosyal medyanın fenomeni haline gelmişti. “Adana tostu” olarak tostumu isimlendiren Anıl Kurt İstanbul Beşiktaş'taki açılışına hazırlandığı şubesinin dönüşünde kaza geçirdi.

Minibüs kullanırken hatalı sollama nedeniyle karşı yönden gelen 42 yaşındaki yönetimindeki tır ile kafa kafaya çarpıştı. Çevredekiler tarafından yapılan ihbarlarla sağlık ekipleri ve itfaiye olay yerine sevk edildi. Kurt'un kaza yerinde hayatını kaybetti belirlendi ve tır sürücüsü M.Y. yara almazken Kurt’un cansız bedeni morga kaldırıldı.

Hız Paylaşımları Yapıyordu

Anıl Kurt kazadan bir süre önce sosyal medyada paylaşım yaptı ve bu paylaşımın görüntüleri ortaya çıktı. Müslüm Gürses şarkısı ile Kurt'un saatte 206 kilometre hızla ilerlediğini gösteren kamera görüntüleri bulunuyor. Başka bir gönderisinde de “daha yeni başladık.” notunu paylaşmış olan Anıl Kurt'un cenazesi otopsi ardından toprağa verilecek.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.