Gıda Hattı

Instagram'da yeni bir özellik görücüye çıktı!

20 Kasım 2021, 17:58
Paylaş
Instagram'da yeni bir özellik görücüye çıktı!
Instagram dikkat çeken önemli bir özellik kullanılmaya başlandı. Rage shake ismi verilen yeni özellik uygulamanın düzgün çalışmaması durumunda kullanıcılara telefonlarını sallayarak bu durumu bildirme imkanı sağlıyor.

2017 yılından Instagram kullanıcılarına tek bir seferde 10 fotoğraf ve video paylaşmaya izin vererek kullanımı başlamıştır. Instagramdan yeni bir özelliği daha gündeme getirdiler. Kullanıcılarına sonra ekledikleri bu ay günlerden bir fotoğraf videoya izin veriyor. Instagram başkanı son haftada bir güncellemeleri yeni özelliğini çalıştığını net olarak gösterdi.

Instagram'da üç nokta simgesine dokunarak düzenle sekmesine basın albümdeki bir fotoğrafı ya da videoyu bu şekilde silebilirsiniz. Instagram başkanı Adam Mosseri uygulamanın bu özelliğinin kullanımını açıkladı ve yalnızca şu an iOS’da kullanılabilen bu özelliğin yakın zamanda Android'de de etkili olacağını söyledi. Instagram ayrıca Amerika Birleşik Devletleri'nde yaşayan kullanıcılar için yeni bir özellik daha duyurdu. Rage Shake ismi verilen bu özellik uygulama düzgün çalışmadığında kullanıcıların telefonlarını sağlanması halinde olmalarını sağlayacak. Uygulamanın hata raporu arayüzü bu şekilde görüntülenebilecek.

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.