AramaArama
Gıda Hattı

İkizler Burcu İkizler Burcu Aylık Yorumu

15 Eylül 2021, 18:46
Paylaş

Dünyanın ilk 100 Astroloğu arasında gösterilen Bejan Darawulla'dan Eylül 2021 için İkizler Burcu Aylık Yorumu sizlerle. İşte İkizler Burcunun aşk, para, sağlık durumu. Ayrıca diğer burç yorumları için tıklayınız.

İkizler, alay konusu olabilecekleri özelliklerinden kazanç elde edebilirler! Çeşitli partilerde veya halka açık toplantılarda dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz. Canlı, coşkulu ve olağanüstü gayretli doğanız insanları size çekebilir. Dönem uygun olmayabileceğinden hayalinizdeki projenin başlamasını erteleyin. Beklentiler zamanla kaybolabileceğinden, depresyona girmediğinizden emin olun.

 

Bununla birlikte, çok fazla gecikmeden kendinizi şanslı kategorisine koymanız muhtemeldir. Sevdiklerinizle kısa bir tatil planlayarak eğlenmek için zaman ayırın. Para kazanmak ahlaki sorumluluğunuz olabilir, ancak aile hayatınızı dengelemek için gereken özeni gösterin. Ev ve ofis iç mekanlarını değiştirmeyi planlayanlar, buna uygun dönemi bulabilirler. İstediğiniz değişiklikleri daha iyi yapmak için uzman önerileri alabilirsiniz.

 

Bununla birlikte, kişisel gelişiminizin yollarına karar vermede nihai otorite olduğu için başkalarına çok fazla güvenmek sizin için külfetli olabilir. Bununla birlikte, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığınız zirvede olacağından, her türlü işi yapmaya hazır olabilirsiniz. Canlılığınızı yatırım olarak kullandığınızdan ve enerjinizi iyi ve amaçlı şeylere kanalize ettiğinizden emin olun.

 

Ferahlık, vücudunuzun bu noktada ihtiyaç duyabileceği şeydir. Ancak yoğun iş temposu sizi en çok isteyebileceğiniz inzivadan uzak tutabilir. Bununla birlikte, fiziksel ve zihinsel dayanıklılığınız zirvede olacağından, her türlü işi yapmaya hazır olabilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.