Gıda Hattı

İBB Meclisi'nden önemli karar! Sağlık çalışanlarına 30 hazirana kadar ücretsiz olacak

13 Ocak 2022, 10:51
Paylaş
İBB Meclisi'nden önemli karar! Sağlık çalışanlarına 30 hazirana kadar ücretsiz olacak
İBB Meclisi'nden önemli karar! Sağlık çalışanlarına 30 hazirana kadar ücretsiz olacak. İBB Meclis Toplantısı'nda sağlık çalışanlarının toplu ulaşım araçları ve İSPARK otoparklarından ücretsiz yararlanmalarına ilişkin madde kabul edildi.

İBB Meclisi'nden önemli karar! Sağlık çalışanlarına 30 hazirana kadar ücretsiz olacak. Sağlık çalışanları toplu ulaşım araçlarından ve İSPARK otoparklarından 30 Haziran'a kadar ücretsiz yararlanabilecek.

Toplantıda, tüm sağlık çalışanlarının İstanbulkart entegrasyonuna dahil olan toplu ulaşım araçlarından ve İSPARK AŞ'ye ait otoparklardan 30 Hazirana kadar ücretsiz yararlanmasını içeren gündem maddesi oy birliğiyle kabul edildi.

Meclisten geçen tekliften tüm sağlık kurumlarında çalışan memur, işçi, intern doktorlar, sözleşmeli çalışanlar, İBB ve ilçe belediyelerindeki sağlık çalışanları, Adli Tıp Kurumu ile İBB Mezarlıklar Müdürlüğü çalışanları faydalanabilecek.

İBB Meclisi'nden önemli karar!
İBB Meclisi'nden önemli karar!

TAŞINMAZ SATIŞLARINA ONAY VERİLDİ

Toplantıda ayrıca mülkiyeti İBB’de olan Tuzla, Eyüpsultan, Kartal, Pendik, Kağıthane, Zeytinburnu, Şişli ve Ataşehir'deki 25'ten fazla taşınmazın satışına onay verildi.

Daha önce reddedilen KİPTAŞ Venezia konutlarında mülkiyeti İBB’ye ait konutların satışı teklifi de yeniden gündeme geldi.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.