Gıda Hattı

Heyecan bitti! Spotify Wrapped 2021 yayınlandı!

1 Aralık 2021, 21:05
Paylaş
Heyecan bitti! Spotify Wrapped 2021 yayınlandı!
Spotify Wrapped 2021 yayınlandı! En çok dinlenen şarkı, sanatçı, podcast ve diğer türler için sıralama gösteren Spotify Wrapped 2021 yayınlandı.

Spotify Wrapped 2021 yayınlandı! Aralık ayına girmemizle birlikte yılın en çok beklenen Spotify Wrapped 2021 listesi yayınlandı. Dijital müzik platformu her sene kullanıcılara o takvim yılı boyunca en çok dinledikleri şarkıların, sanatçıların, müzik türlerinin ve daha fazlasının genel kapsamalı bir özetini hikaye formatında sunuyor.

Spotify Wrapped 2021 uygulamalar nasıl kullanılır?

Spotify, web sayfasından yaptığı açıklama ile Wrapped 2021’e eklediği yeni özellikleri duyurdu. Favori müziklerinizi, sanatçılarınızı ve dinleme alışkanlıklarınızı içeren Wrapped kartları halihazırda Instagram, Snapchat, Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarda paylaşılabiliyorken; İsveç merkezli şirket Wrapped 2021 ile TikTok’u da desteklemeye başladı.

Spotify Wrapped 2021 yayınlandı!
Spotify Wrapped 2021 yayınlandı!

Sportify'de sunulan yenilenen özellikler şöyle:

  • 2021: The Movie – Bu özellik, en iyi şarkılarınızı tamamen sizinle ilgili bir filmden klasik sahnelerle eşleştirir.
  • Ses Auranız – Spotify’ın bir aura uzmanıyla çalışarak oluşturduğu bu özellik, ses auranızı en iyi iki müzik ruh halinize göre görselleştirir.
  • Oyun Kartları – Bu, oynadığınız ve ardından arkadaşlarınızla paylaştığınız etkileşimli, veri tabanlı bir oyundur. Spotify size bu yılki dinleme alışkanlıklarınızla ilgili ilgili birkaç test yapacak ve hangisinin doğru olduğunu tahmin etmeniz gerekecek.
  • 2021 Wrapped Blend – Bu yıl başlatılan yeni Blend özelliğinden yararlanan Spotify hayranları, 2021 müzik zevklerinin arkadaşlarıyla nasıl eşleştiğini görebilir, harmanlanmış çalma listelerini yayınlayabilir ve sonuçlarını sosyal medyada paylaşabilirler.

Spotify Wrapped, kullanıcılara dinleme alışkanlıklarını detaylı bir şekilde öğrenmelerini sağlayan istatistikler sunuyor. Yıl içinde dinlediklerinizin analizi yapılarak en iyi sanatçılarınızı, şarkılarınızı, müzik türlerinizi ve podcast’lerinizi görebiliyorsunuz. Ayrıca 2021 yılında toplam dinlediğiniz dakikaları da öğrenebiliyorsunuz.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.