Gıda Hattı

Hero Baby Türkiye genel müdürünü seçti

5 Ekim 2017, 12:19
Paylaş
Hero Baby Türkiye genel müdürünü seçti

Bebek maması üreticisi Hero Baby Türkiye Genel Müdürü Ali Bozer oldu. Bozer, 2014 yılından bu yana Kraft-Heinz şirketinde genel müdürlük görevini yürütüyordu.

Kaşık ve kavanoz mama üreticisi Hero Baby’de gerçekleşen üst düzey atama ile Hero Baby Türkiye Genel Müdürü Ali Bozer oldu.

Yeni görevine 27 Eylül 2017 itibarıyla başlayan Bozer, Hero Gıda Ortadoğu, Afrika ve Türkiye Bölge Müdürü Mahmoud Bazan’a bağlı olarak çalışacak.

Ali Bozer kimdir?

Lisans eğitimini 1995 yılında ODTÜ Fizik Bölümü’nde tamamlayan Ali Bozer, yüksek lisans eğitimini Bilkent Üniversitesi İşletme Bölümü’nde yaptı.

Kariyeri boyunca Colgate, Henkel L’Oréal ve Barilla’da satış alanında değişik pozisyonlarda görev alan Bozer, 2014 yılından bu yana Kraft-Heinz şirketinde genel müdürlük görevi yürütüyordu.

Global markalarda kazandığı deneyim ve birikim ile Hero Baby Türkiye Genel Müdürü olarak görev yapacak olan Ali Bozer, aynı zamanda eski bir basketbolcu. Geçmişte Basketbol 1. Ligi ve Ordu Milli Takımı’nda antrenörlük de yapan Bozer, evli ve iki çocuk babası.

hero-grup-logo-gidahattiHero Baby

Uluslararası alanda üretim yapan İsviçre merkezli gıda firması Hero, bugün dünya üzerinde 4 bin 300 çalışanıyla, bebek maması (biberon, kaşık ve kavanoz mamaları), meyve suları, tahılı bar, reçel ve benzeri gıda alanlarında ürünler sunuyor.

hero-baby-organik-mama-gidahattiAvrupa’nın en büyük mama üreticilerinden biri olarak, Avrupa, Amerika, Ortadoğu ve Afrika’da faaliyet gösteren Hero Grup, başarısını inovasyon, teknoloji ve kalite sistemi yatırımlarına borçlu.

Hero Türkiye, kontrollü tarım ile Türkiye’de bebek beslenmesine uygun kalitede yetiştirdiği meyveler, sebzeler ve tahıllar ile üretim yapıyor. Hero Baby’nin Türkiye’deki 60’tan fazla çeşitte ürün içeren portföyü arasında; biberon mamaları, kaşık mamaları, kavanoz mamaları bulunuyor.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.