Gıda Hattı

Hande Sarıoğlu kimdir? Hande Sarıoğlu hayatı

10 Mayıs 2022, 08:29
Paylaş
Hande Sarıoğlu kimdir? Hande Sarıoğlu hayatı
Hande Sarıoğlu kimdir? Spor programı sunuculuğu yapan Hande Sarıoğlu son zamanlarda yaptığı açıklamalar ile dikkat çekti. Hande Sarıoğlu hayatı bu açıklamalar sonrası araştırılmaya başlandı. İşte Hande Sarıoğlu biyografisi ve kariyeri...

Hande Sarıoğlu kimdir? Gündeme "dolar kadar değerliyim" açıklamaları ile düşen ve adından sıkça bahsettiren Hande Sarıoğlu hayatı ve tüm kariyerini sizler için araştırdık.

Hande Sarıoğlu biyografi

tam adı; Hande Lala Sarıoğlu

doğum; 19 Eylül 1988; Akçakoca, Düzce

mesleği; Türk sunucudur.

Hande Sarıoğlu hayatı

19 Eylül 1988 tarihinde Düzce’nin Akçakoca ilçesinde doğdu. Üniversite eğitimini İstanbul Kültür Üniversitesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümünde tamamladı.

Hande Sarıoğlu kimdir?
Hande Sarıoğlu

kariyeri

Aşk-ı Memnu dizisinde düğün organizatörü rolünde konuk oyuncu olarak yer aldı. 2010 yılında Star TV'de Mehmet Ali Erbil'in sunduğu Çarkıfelek programında yer aldı.

2011'de Pasaport adındaki yarışma programında Ümit Erdim ile birlikte sunuculuk yaptı. Daha sonra FOX’ta Kaç Para Kaç programının sunuculuğunu yaptı. Şubat 2016'da TV8 kanalında başlayan Böyle Çok Daha Güzelsin programında Alp Kavasoğlu ve Sema Çelebi ile birlikte jüri üyesi olarak yer aldı.

2017'nin ağustos ayından itibaren Tivibu Spor'da çalışmaya başlayan Sarıoğlu, 13 Mayıs 2019 tarihinden itibaren Habertürk'te çalışmaya başladı. Emin Çağlar ve Fatih Altaylı'nın yorumculuk yaptığı Spor Saati programını sundu. 2 Aralık 2019'daki programda Altaylı ile tartıştıktan sonra programın sunuculuğunu bıraktı. Habertürk'te spor haberlerini sunan Sarıoğlu, sosyal medya hesabından paylaştığı bir video nedeniyle işine son verildiğini açıkladı.

Bunlar da ilginizi çekebilir

Haber Etiketleri

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.