AramaArama
Gıda Hattı

Sanatçı Haluk Levent Kolombiyalı dansçılara müjdeyi verdi!

22 Aralık 2018, 07:12
Paylaş
Sanatçı Haluk Levent Kolombiyalı dansçılara müjdeyi verdi!

Yaz aylarında Antalya’ya çalışmak için gelen, ancak ülkelerine dönüş paraları olmadığından İstanbul’da Atatürk Havalimanında kalan Kolombiyalı dansçıların imdadına, sanatçı Haluk Levent yetişti. Dansçıları havalimanında ziyaret ederek uçak biletlerinin ayarlandığını ve 2 güne Kolombiya'ya uçacakları müjdesini veren Levent, bu haberi twitter hesabından da paylaştı. Levent, olaya ilişkin tepkileri de yine twitter üzerinden yanıtladı.

Ünlü sanatçı Haluk Levent, paraları olmadığı için ülkelerine dönüş bileti alamayan, otelde de kalamadıkları için Atatürk Havalimanı'na sığınmak zorunda kalan Kolombiyalı dansçıların imdadına yetişti.

AHBAP’ları harekete geçirdi!

Konuya ilişkin olarak kendisinin yürüttüğü AHBAP’lar hareketinden de destek alan Levent, 12 gündür dış hatlar terminalinde yaşayan dansçıları ziyaret ederek, uçak biletlerinin ayarlandığını ve 2 güne Kolombiya'ya uçacakları müjdesini verdi.

Haluk Levent, bu gelişmeyi dansçılarla çektirdiği fotoğrafı da içeren bir twitter mesajıyla paylaştı:

“Kolombiyalı dansçılar artık gülüyorlar. Birkaç işadamı dostum el ele verdi. THY elinden ne geliyorsa indirim olarak yaptı. Emniyet her türlü misafirperverlik yaptı. (THY Basın Müşaviri Yahya Üstün) çok çabaladı. Ve 2 güne ülkelerine dönüyorlar. İstanbul AHBAP'larına da teşekkürler.”

Haluk Levent: “Darlamayın ülen!”

Ancak Haluk Levent’in ülkemizde adete rehin kalmış olan Kolombiyalı dansçılar için bu çabası, kimilerince tepkiyle karşılandı. Levent, tepkilere yanıtını da yine twitter hesabından verdi:

“O kadar aç var Kolombiyalılara koşturuyorsun” diyorlar!

Ülkemize gelmişler.

3 ay çalıştırılmışlar.

Paraları ödenmemiş 10 gün otel bahçesinde, ardından 12 gün havaalanında kalmışlar.

Her bilet 15 bin tl.

Ülkemizi rezil etmek istemedik.

Organize ettik ve çözdük.

Darlamayın ülenn”

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.