Gıda Hattı

Astroloji Haftalık burç yorumları ve beklentileri | 4 - 10 Kasım

Son Güncelleme: 3 Kasım 2019 18:35
Paylaş

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte haftalık burç yorumları 4 - 10 Kasım tarihleri arasında.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 4 - 10 Kasım tarihlerinde burçların haftalık  aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 4 - 10 Kasım

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 4 - 10 Kasım tarihleri haftalık yorum ve beklentileri  

Koç Burcu Haftalık YorumKoç Burcu Haftalık Yorum

Öğrenciler olarak, daha fazla dikkat etmek ve derslerinize odaklanmak zorunda kalabilirsiniz. Ancak sınavlarda aceleci davranırsanız ve panik olursanız, kariyerle ilgili eğitim sınavında beklenen notları alamayabilirsiniz. 

 

Evli çiftler pek mutlu bir hafta geçirmeyebilir ve evde küçük sorunlarla karşılaşabilirler. Ancak, yakında sorunlarını çözebilirler. Çabalarınızdan çok emin olsanız da bazen aptalca hatalar yapmaktan dolayı acı çekmeniz gerekebilir. 

 

Kariyerle ilgili meseleleri bekliyorsanız iyi haberlerde bir gecikme olabilir. Bazen planınıza göre tasarruf yapamayabilirsiniz. Ancak, harcamalarınızı önemli ölçüde kontrol edebilirsiniz. Rutin hayatınızda muhtemelen aktif olacak ve kendinizi ekstra fiziksel aktivitelere dahil edeceksiniz. Zinde kalabilir ve mevsimsel hastalıklardan kaçınabilirsiniz.

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için ılımlı geçebilir. Zor aşamalarda destek aramakta zorlanabilirsiniz. Kariyeriniz sizi diken üzerinde tutabilir. Sağlıkla ilgili sorunlar için küçük bir operasyon geçirmeniz gerekebilir. Acil veya öngörülemeyen durumlar için ayrılmış bir miktar mali kaynak bulundurmanız gerekir. 

 

Ailenizde bazı akrabalarınız ile ilişkiniz beklediğiniz kadar iyi olmayabilir ve sizden uzaklaşmaya çalıştıklarını hissedebilirsiniz. Kendinizi ailenizin yaşlı erkek üyeleriyle, özellikle de babanızla uyum için bulamayabilirsiniz. 

 

Evlilik hayatınızdaki sorunların hafta sonuna kadar çözülmesi muhtemeldir. Egonuzun iç huzurunuzu mahvetmesine izin vermemeye çalışın. Sık görülen sağlık sorunlarınız iş yerinde sizi rahatsız edebilir ve çoğu zaman sizi sinirlenebilir veya kızdırabilir. Ancak öğrenciler bu haftayı eğitimleri için ideal bulabilirler.

Haftalık burç yorumları | 4 - 10 Kasım

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu 4 - 10 Kasım haftalık yorum ve beklentileri Hindistan'la eş zamanlı yayında.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Harcamalarınız veya yatırımlarınız, kişisel ya da iş amaçlı olarak kritik ihtiyaç duyulan zamanlarda yardımcı olabilir. Evlilik hayatınız sıkıntıya girebilir ve toplumdaki saygınlığınızı azaltabilir ve sizi maddi olarak zayıflatabilir. 

 

Bekar olanlara gelince, ilişkinizin sevdikleriniz tarafından gelişmesi ve kabul edilmesi muhtemeldir. Öğrenciler çalışmalarına odaklanmakta zorlanabilirler. İş dünyasında çalışanlar mutlu ve muhtemelen çalışmaları son derece verimli olacak ve beklentilerini karşılayacaktır. Çok sayıda müşteri alabilirsiniz. 

 

Maaşlı çalışan bireylere gelince, işvereninizden parasal faydaların yerine iyi bir artış ve prim bekleyebilirsiniz. Bu süre zarfında sağlık sorunlarınız sizi daha fazla rahatsız edebilir. Sıkı bir beslenme ve egzersiz ile hasta olmanın önüne geçmeniz muhtemeldir.

 

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Yengeçler için, bu hafta zor geçebilir. İşinizi uygun şekilde yapmadığınız için bir not ya da uyarı mektubu alabilirsiniz. Müşterileriniz tatmin edici hizmetler sunmama ve malların değiştirilmesinden şikayetçi olabilirler. 

 

Eşiniz bir mola vermek isteyebilir. Ancak, sakin bir mizaca bürünmeniz tavsiye edilir. Orta yolu bulmak uzun zamanınızı almayacaktır. Sağlık açısından, bu aşamada mide sorunlarına eğilimli olabilirsiniz. Beslenmenizi düzeltmeniz şart.

 

Öğrenciler akademik konularına odaklanamayabilir ve biraz zaman geçirmek isteyebilir. Giderleriniz gelirinizi aşabilir. Ancak, hafta ortasına kadar, masraflarınızı düşürebilirsiniz. 

Haftalık burç yorumları | 4 - 10 Kasım

Aslan Burcu ve Başak Burcu için 4 - 10 Kasım tarihleri haftalık yorum ve beklentiler

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Aslanlar için bu hafta karışık, her şeyin tıkıştırıldığı bir çanta gibi olabilir. Kişisel yaşamınız açısından eşinizle ilgili sorunlarınız olması muhtemeldir. Ancak, ikiniz de hafta sonu sorunları çözmek için istekli olabilirsiniz. 

 

İş dünyasında çalışanlar, özellikle bir ortaklık firmasına dahil olanlar, bu aşamada ilerlemelerini ılımlı bulabilirler. Maaşlı bireyler iş yerindeki meslektaşlarıyla olan ilişkilerinde bir konu sebebiyle karşı karşıya kalabilir ve problem yaşayabilirler. 

 

Patronlarla uğraşırken sakin olmanız tavsiye edilir. Çok beklenen primi elde etmek için fazladan çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Ayrıca, belgeleri imzalamadan önce dikkatlice okumanız önemle tavsiye edilir. 

 

Öğrenciler kendilerini düzeltme konusunda önemli adımlar atabilirler. Odağınızın kaymasına izin vermemek en iyisidir. Sağlık konusunda, bu hafta harika bir hafta geçirebilirsiniz. Bununla birlikte, küçük yaralanmalar için her zaman tedbirli olmanız gerekecektir.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Başak Burcu Haftalık Yorum

Sağlığınız bu dönemde size zorluk çıkarmayabilir. Ancak, mevsimsel hastalıklara yakalanma riski her zaman var. İşiniz açısından, bu hafta kar etmekte zorlanabilir ve hatta bu durum finansal planlamanızı engelleyebilir. Ancak, önemli bir zarar yaşanmaması muhtemeldir. 

 

Özel hayatına gelince, evli çiftlerin problemleri olabilir. Çiftler ayrı ayrı zaman geçirmek bile isteyebilirsiniz. Ancak, ikinize de bu ayrılık iyi gelebilir. Düşüncelerinizi ayrı ayrı toplamak, sorunlarınızın çözülmesine yardımcı olacaktır. 

 

Rekabetçi sınavlara giren öğrenciler için bu aşama düşündükleri kadar ideal olmayabilir. Genel olarak, harcamalarınızı düşürmek akıllıca olacaktır. Hafta son derece verimli olmasa bile, sonunda galip çıkan siz olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları | 4 - 10 Kasım

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 4 - 10 Kasım tarihleri haftalık yorum ve beklentileri

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Taşıyıcınızda ilerici olmaya devam edebilirsiniz. Maaşlı bir birey olarak terfi için bile uygun bulunabilirsiniz. İşletmeniz iyi işler yapabilir ve daha fazla çalışanı işe almayı gerektirebilecek daha yüksek bir standarda ulaşabilirsiniz. 

 

Öğrencilerin yeterince odaklanmadıkları takdirde kariyerlerinde bir mola almaları gerekebilir. Finans durumunuzun engellenme olasılığı vardır. Böylece, onları önünüze çıkan durumlara göre planlamak akıllıca olacaktır. Giderleriniz beklediğinizden daha fazla artabilir. 

 

Sağlık konusunda, formda olabilirsiniz, ancak zaman zaman baş ağrısına eğilimli olabilirsiniz. Bekarlar, özel biri ile tanışmak için bu sürenin bitmesini beklemek zorunda kalabilirler. Evli çiftler zaman zaman patlak veren bazı çatışmalara rağmen mutlu bir hafta geçirebilirler.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Akrep Burcu Haftalık Yorum 

Mesleki kariyeriniz için verimli bir hafta olabilir ve beklenen alanda bir iş teklifi alabilirsiniz. Ayrıca üstleriniz veya işverenleriniz ile iyi şartlarda anlaşmanız muhtemeldir. 

 

Bir çalışan veya iş adamı olarak, büyümenizi engelleyebilecek kendine fazla güvenen insanlarla çalışmaktan kaçınmalısınız. İşletmenizin büyüme olasılığı fazla, ancak harcamaların da artması bekleniyor. Ayrıca, arzunuza göre tasarruf yapamayabilirsiniz. 

 

Evli çiftler bu haftayı ılımlı bulabilirler. İlişki içinde olanlar, ilişkilerini biraz monoton bulabilirler. Yoğun bir çalışma takvimi verildiğinde sağlığınız etkilenebilir. Dikkatli olmanız tavsiye edilir. Anormal bir durum gözlemlendiğinde tıbbi yardım almalısınız. Profesyonel veya iş amaçlı bir seyahat düzenlemek zorunda kalabilirsiniz.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Yay Burcu Haftalık Yorum 

Genel olarak, bu aşamadaki çabalarınızda arzu ettiğiniz başarının karşılığını almanız veya sonuçlarınızın verimli olması muhtemeldir. Ancak, tanık olduğunuz ilerleme biraz yavaş kalabilir. 

 

Finansal durumunuzu düzeltmek için geliriniz ve giderleriniz arasında bir denge kurmanız gerekebilir, bu da sizi gergin tutabilir. Kişisel hayatınıza gelince, bir ayrılma olasılığı olabilir. Ancak evli çiftler, sevdikleriyle birlikte mutlu bir hafta geçirebilirler. Çocuklarınız ayrıca size mutlu olmak için sayısız nedenler sunacaktır.

 

İş için çalışmalarınız size olumlu bir sonuç verebilir. Sadece kariyer gelişimindeki hızınızın sizi hayal kırıklığına uğratması muhtemeldir. Ancak, sabırlı kalmak ve bu aşamada yaşamak akıllıca olacaktır. Ayrıca, sağlık endişe nedeni olmayabilir, ancak beslenme ve egzersize her zaman dikkat etmeniz önerilir.

Haftalık burç yorumları | 4 - 10 Kasım

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu 4 - 10 Kasım haftalık yorum ve beklentiler

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Oğlak Burcu Haftalık Yorum 

Bu hafta öğrencilerin eğitimlerine daha fazla odaklanmaları gerekebilir. Yurt dışında diploma almak isteyenlere bu hafta, üniversite veya liseye karar verme konusunda verimli olabilir. 

 

Bekarların bu aşamada dikkatlerini çekici birisiyle buluşması muhtemeldir. Evli çiftler de eşleriyle özel vakitler geçirebilirler. Düzenli bir evlilik arayanlara gelince, bu evre şanslı olabilir. Hayatınızı geçirmek istediğiniz kişiyi bulabilirsiniz.

 

Çalışan bir profesyonel olarak amirlerinizle sözlü sataşmalar yaşayabilirsiniz. Ancak, egonuzun, beklentilerinizi mahvetmesine izin vermemeniz önerilir. Vergi durumlarıyla ilgilenirken sakin kalmak akıllıca olacaktır. 

 

Dikkatsiz araba sürüşünüz sebebi ile trafik cezası alabilirsiniz. Sağlık açısından küçük rahatsızlıklara yatkın olabilirsiniz. Bu durumla hafta içerisinde ilgilenirseniz, Bir şey için endişelenmene gerek kalmayacaktır. Ayrıca, formda kalmak için düzenli yürüyüşler yapmayı deneyin. 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Kova Burcu Haftalık Yorum 

Harcamalarınızı karşılamak için para sıkıntısı yaşamanız ve yedek kasanızı ortaya çıkarmanız gerekebilir! Mesleğinizi değiştirmek istiyorsanız, yeni bir işe başvurmaya devam etmeniz sizin için daha iyi olacaktır. 

 

Sağlık alanında, küçük ameliyatlardan kaçınmak için kendinize dikkat etmeniz gerekebilir. Kişisel hayatınıza gelince, ailenizle uzun bir tatile gidebilirsiniz. En çok ihtiyaç duyulan şey olan tatil hepinize iyi gelebilir. Bu durum eşiniz ve çocuklarınızla bağı güçlendirebilir. 

 

Aynı zamanda eşinizle birlikte harika zaman geçirebilirsiniz. İkiniz, yoğun yaşam tarzlarınız nedeniyle göz ardı ettiğiniz sevginizi yeniden kazanabilir, birbirinize bağlanabilirsiniz. Finansal istikrarınız hafta sonlarına doğru düzelebilir ve bu da güveninizi artırabilir. Ancak, yine de harcamalarınızı kontrol etmeniz gerekebilir.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Balık Burcu Haftalık Yorum

Öğrenciler daha iyi bir eğitim almak için okullarını değiştirebilirler. Eğitim fırsatları bu hafta karşılarına çıkabilir. Müfredat dışı etkinliklerde yer almak aynı zamanda arkadaşlarınız ve öğretmenleriniz arasındaki statünüzü de yükseltebilir. 

 

Kişisel yaşamınız açısından, evli çiftlerin bu hafta küçük tartışmalar yapma olasılıkları var. İlişkinize uzaklık girebilir ve soğuk hissedebilirsiniz. Ancak, küçük şeylerin evliliğinizde bir iletişim boşluğu yaratmasına izin vermemeniz önerilir. Bu tür sorunlarda uzlaşma yolunu kullanmak en iyisidir. 

 

Sağlığınıza gelince, sağlığınız ve fiziksel zindeliğiniz nedeniyle bu hafta daha emin ve mutlu olabilirsiniz. Finansal pozisyonunuz tatmin edici olabilir ve bankadan veya özel şirketten ödenmemiş olan kredileri ödeyebilirsiniz. 

 

Tüm çabalarınızda daha kendinden emin ve başarılı olma ihtimaliniz yüksek. Yeni bir iş için teklif alabilirsiniz. Ancak bu teklif yaşadığınız yerden çok uzak bir yerde olabilir veya maaş istenildiği gibi olmayabilir. Bir işadamı olarak, yakındaki bir şehir veya bölgede yeni bir şube açarak işinizin gelişimi için harcayabilirsiniz.

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.