Gıda Hattı

Astroloji Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 27 Nisan - 3 Mayıs

Son Güncelleme: 26 Nisan 2020 21:24
Paylaş

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 27 Nisan - 3 Mayıs tarihlerinde burçların haftalık  aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 27 Nisan - 3 Mayıs

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Koç Burcu Haftalık Yorum

Koç burcu için bu uygun bir dönem olabilir. Ücretli çalışanların kendilerini motive etmeleri gerekebilir. İş çıktılarında tutarlılık göstermeleri gerekebilir. İş adamları için bu haftanın ilkeleri azim ve sebat olabilir. 

 

Mezuniyetin son yılında olan öğrenciler için çalışmalar öncelikli olmalıdır. Mezuniyet sonrası mezun olan öğrenciler yarı zamanlı bir işe başlayabilirler. Bu dönemde gelir girişi artabilir ve aileye bağlı giderler artabilir. Bazı önemli mali kazançlar olabilir. 

 

Ailenizle başa çıkmak için bazı zor durumlar olsa da, sakin bir şekilde halletmeye çalışın ve sert kelimeler kullanarak orantısız güç kullanmayın. Her zaman aile içinde uyumu korumayı hedeflemelisiniz. 

 

Sağlık söz konusu olduğunda, sindirim sisteminize dikkat edin, küçük bir sorun ortaya çıkabilir. Ağır akşam yemekleri yememeye çalışın ve düzenli egzersiz yapın. Herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, hiç beklemeden doktora görünmelisiniz.

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

Boğa  Burcu Haftalık Yorum

İşadamları için bu hafta, satışlarını artırmak için daha fazla temas geliştirmeleri gerekebilecekleri bir dönemdir. Ücretli çalışanlar, üstleri tarafından sürekli baskı altında kalabilir. 

 

Mezuniyet veya mesleki kurslar alan öğrencilerin tüm dikkat dağıtıcı şeylerden kurtulmaları ve sadece akademisyenlerine odaklanmaları gerekebilir. Yüksek öğrenim için denizaşırı ülkelere gitmek isteyen öğrenciler başarının tadını çıkarabilirler. 

 

Bu dönemde gereksiz finansal riskler almamaya çalışın. Gereksiz masrafları hesaba katmak için güvenli bir parasal provizyonunuz olduğundan emin olun. Bu dönemde ilişkiler alanında dostluk samimiyete dönüşebilir. Eşiniz size yeni zirvelere ulaşmanız ve yeni kariyer yollarını keşfetmeniz için ilham verebilir. 

 

Dikkat edin, hafta boyunca sizi rahatsız edebilecek küçük bir solunum sorunu olabilir. Solunum probleminiz varsa bir doktora gidin. Hafif egzersizler yapın, böylece enerjik kalabilirsiniz. Beklenmedik yaralanmaların da farkında olun!

Haftalık burç yorumları | 27 Nisan - 3 Mayıs

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Satışlarınızı artırmak için yeni alanları keşfetmeye çalışın. Bu karlı bir fikir olabilir. Kalite bilincine sahip olmaya çalışın. Çalışanlara daha iyi ücretli işler için fırsatlar sunulabilir. 

 

Bazı küçük konular öğrenciler için zaman zaman kırpılabilir, ancak bunun dışında yaşam tatmin edici olabilir. Öğrenciler sakin tutumlarını korumalı ve herhangi bir sorunun sadece geçici olduğunu anlamalıdırlar. 

 

İşadamları, felaketle sonuçlanabileceği için etik dışı para kazanma yollarını kullanmaya dikkat etmeliler. Bu hafta yeni yatırımlar için iyi bir zaman olmayabilir. Gereksiz tüm masrafları azaltmaya çalışın. 

 

Aşk söz konusu olduğunda, bekarların bu süre zarfında evlenme şansı yüksek olabilir. Aile uyumunu korumak son derece önemlidir. Araç kullanmanız gerekiyorsa, önlem alın ve gereksiz yaralanmalardan kaçınabilirsiniz. Gözünüzle ilgili herhangi bir sorununuz varsa, derhal bir göz doktoruna danışın. Ayrıca eski bir hastalık tekrarlanırsa, hemen bir doktora görünün. 

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta işadamlarının satış personellerini daha iyi performans göstermeleri için olumlu şekilde teşvik etmesi gerekebilir. Kısa iş gezileri karlı olabilir. Maaşlı çalışanların kolları sıvaması ve çok çalışması gerekiyor olabilir. 

 

Geçici bir aşama olabileceğinden, öğrencilerin akademik ilerlemeleri yavaşlansa bile umutsuzluğa kapılmamaları gerekir. Öğrencilerin düzenli olarak meditasyon yapmaları gerekebilir.

 

Gezegenlerin kolektif konumu önemli bir mali kazanç sağlayabilir. Bu dönemde, gelecekteki tasarruflara konsantre olmanız için zaman ayırmanız gereken mali sorunlarınız olmayabilir. Acil durum fonunu el altında tutmaya çalışın. 

 

Bir ilişkideyken partnerinize yeterli zaman ve alanı verin. Yaratıcı olmayı öğrenmeye çalışın ve aşk hayatınızı renklendirmenin yeni yollarını bulun. Aileye gelince, önceliğiniz uyumu ve sevgiyi korumak olmalıdır. 

 

Bu dönemde yağlı ve baharatlı yiyeceklerden uzak durun. Bu reflü sorununu azaltabilir. Sağlığınız ile ilgili herhangi bir sorun yaşarsanız, derhal bir doktora danışın. 

Haftalık burç yorumları | 27 Nisan - 3 Mayıs

Aslan Burcu ve Başak Burcu için 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu dönemde işadamları, devlete bağlı bir kuruluşla başarılı bir anlaşma yapabilirler. Maaşlı çalışanlar ortaya çıkabilecek bazı engeller nedeniyle performansta bir düşüşle karşılaşabilir. 

 

Mezuniyet peşinde olan öğrencilerin çok dikkatli ve odaklanmış olmaları gerekebilir. Mezuniyet sonrası veya daha yüksek derecelere devam eden öğrenciler, çalışmalarına konsantre olmalarını zorlaştıracak küçük engellerle karşılaşabilirler. 

 

Finans cephesinde, fon girişiniz önemli ölçüde artabilir. Gelir getirmenin yeni yollarını bulabilirsiniz. Bu süre zarfında, ihtiyacınız olmayan abartılı eşyaları satın almamaya dikkat edin. 

 

İlişkideki bekarlar, partnerlerinin evlenme baskısıyla karşılaşabilir. Maaşlı çalışanların iş yerinde meslektaşları ile samimi ilişkileri sürdürmeleri gerekebilir. Herhangi bir rahatsızlık durumunda derhal bir doktora gidin. Beklenmedik yaralanmalara dikkat edin ve araç kullanırken gerekli özeni gösterin. Hiçbir koşulda aşırı hız yapmamalısınız. 

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Başak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, iş adamları mallarının kalitesine odaklanmak için işlerini iyi yapabilirler. Maaşlı çalışanların, ne kadar zor görünse de, işlerine bağlı kalmaları gerekebilir. Daha iyi ücretli bir iş yapma şansınız varsa, bunu kesin olarak kullanın. 

 

Mezuniyet veya profesyonel diploma dersleri alan öğrenciler özenli ve odaklanmış kalabilirler ve final sınavlarında şaşırtıcı puanlar alabilirler. Mali cephede, hafta boyunca istikrarlı olabilir. Gereksiz harcamalardan kaçınmak ve mümkün olduğunca tasarruf etmek iyi olabilir. Giderlerinizin gün geçtikçe arttığını görmek sürpriz olmayabilir. 

 

İlişki içerisinde olan bekarlar, evlenmeleri için eşlerinden çok fazla baskı hissedebilirler. Bu durumu incelikle halledin. Bu süre zarfında büyük bir sağlık korkusu ile karşılaşabilirsiniz. En ufak bir rahatsızlık hissederseniz, derhal bir doktora gidin. Bu süre boyunca düzenli ve eksiksiz vücut muayeneleri şiddetle tavsiye edilir. 

Haftalık burç yorumları | 27 Nisan - 3 Mayıs

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Terazi burcu işadamları için bu hafta zor bir dönem olabilir. Ancak, hemen sonuç alamazlarsa, cesaretlerini kırmamalıdırlar. İşadamlarının satışlarını artırmak için kiralanmamış bölge aramaları gerekebilir. Ücretli çalışanların özenle çalışmaya devam etmeleri gerekebilir. 

 

Bilim veya bilgi teknolojisi alanında mezun olan öğrenciler çok odaklanmış ve dikkatli olabilirler. Sonuç olarak, genel ilerlemeleri mükemmel olabilir. Bu hafta ana odak noktası güçlü mali pozisyonunuzu korumak olabilir. Rutin masrafların dışında, aileye ilişkin büyük bir masraf olabilir. 

 

Aşk söz konusu olduğunda, hayat güzel ve romantizmle dolu olabilir. Aile atmosferi de çok hoş olabilir. Ücretli çalışanların iş arkadaşları ile dostane bir ilişki sürdürmeleri gerekebilir. Bu süre zarfında büyük bir sağlık kriziyle karşılaşma olasılığı var. Bazı küçük sindirim sistemi sorunları olabileceğinden ötürü dikkatli olun. Beklenmedik yaralanmalara dikkat edin. 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Akrep Burcu Haftalık Yorum 

Bu dönemde Akrep işadamlarının adrenalin pompalaması ve yeni toprakları keşfetmeleri ve satış ufuklarını genişletmeleri gerekiyor. Maaşlı profesyoneller bir yerden kaynaklanan bazı engellerle karşılaşabilirler. 

 

Öğrenciler kısa not tutma pratiğine girmelidir. Bu süre zarfında, eğitim için yurtdışına seyahat etmek isteyen öğrenciler gezegensel etkilerle desteklenebilir. Ancak yeni zorluklarla karşılaşmanız muhtemeldir.

 

Aile cephesinde harcanan zamanlar keyifli olabilir. Ancak yeterince dikkat etmezseniz, viral bir enfeksiyon veya mevsimsel bir rahatsızlık ortaya çıkabilir. 

 

İş cephesinde karşılaştığınız her fırsat finansal kapasitenizi artırabilir. Bu hafta boyunca büyük bir masraf yapmayabilirsiniz. İyi kazanılmış finansal özgürlüğün tadını çıkarabilirsiniz. Bu süre zarfında, yanlışlıkla uzun süredir kaybolmuş bir gençlik arkadaşınıza çarpabilirsiniz!

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Yay Burcu Haftalık Yorum

İş adamları için, ürünlerinin satışlarının genişletilmesi için keşfedilmemiş bölgeleri keşfetmek için harika bir zaman olabilir. Ücretli çalışanların daha verimli çalışması ve daha fazla verim göstermesi gerekebilir. 

 

Son sınıf öğrencileri için çalışma düzeyleri hayati olabilir. Ders sırasında ve sonrasında kısa notlar hazırlamak çok verimli olabilir. Çalışmalara karşı rahat bir yaklaşım benimsememek akıllıca olabilir.

 

Mali cephede, gereksiz harcamaları azaltın. Felaketle sonuçlanabileceğinden, mali kazanç için herhangi bir yanlış uygulama veya kısayol kullanmayın! Risk almanız gerekiyorsa, iyi hesaplanmış olanları alın ve aşırıya kaçmayın. 

 

Bu süre zarfında en çok sevdiğin kişiye bile çok bağımlı olmayın. Sağlık cephesinde lif bakımından zengin tahıllar ve taze sebzeler yiyin. Suyu bol tüketmeye çalışın ve baharatlı yemeklerden uzak durun. Bu süre zarfında dikkatli olun ve vücudunuzun alt kısmındaki yaralanmaları önlemek için yeterli önlemleri alın.

Haftalık burç yorumları | 27 Nisan - 3 Mayıs

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu için 27 Nisan - 3 Mayıs tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Oğlak Burcu Haftalık Yorum 

Bu dönemde Oğlak iş insanları zor zamanlar geçirebilir. Rekabetin üstesinden gelmek için hazırlanmaları gerekiyor. Satışları artırmak için yeni bölgeleri keşfetmek iyi bir fikir olabilir. Ücretli çalışanların çok çaba sarf etmesi gerekiyor.

Akademik cephede öğrencilere hafta boyunca odaklanmış ve dikkatli olmalarını tavsiye ediyoruz. Sınav zamanı geldiğinde, dürüst çabalar ve gayretin yanı sıra,  pratik yapılması faydasını gösterecektir.

Finansal olarak Oğlakların mevcut para girişini artırması ve hatta tutması zor olabilir. Finansal istikrarı sağlamak için, uygun hesaplar tutmak ve istenmeyen giderler üzerinde sıkı bir yaptırım iyi olabilir.

Evlenmek için aile baskısı yaşayabilirsiniz. Bir ilişkideki bekarlar bu hafta boyunca eşlerini ailelerine tanıtabilir. Orta yaşlı insanlar ve üzerindekilerin herhangi bir rahatsızlık devam ederse doktora gitmeleri gerekir. Kan şekeri seviyelerinin ve kan basıncının düzenli olarak izlenmesi çok önemlidir. Besleyici bir diyete bağlı kalmak size iyi gelebilir.

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Kova Burcu Haftalık Yorum

Maaşlı çalışanlar için bu hafta, karma bir hafta olabilir, çünkü genel verimliliklerini artırmak için sürekli çaba göstermeleri gerekebilir. Normal iş her zamanki gibi devam etmesine rağmen, işadamları hafta boyunca önemli bir anlaşma yapamayabilir. 

 

İleriye yatırım yapmak isteyen öğrencilere, son günlerdeki performansları olağanüstü yardımcı olabilir. Mezuniyet sonrası yüksek öğrenim gören öğrencilerin derslerine fazladan dikkat göstermeleri gerekebilir. 

 

Bu hafta önemli bir parasal kazanç tahmini olmayabilir. Bununla birlikte, rutin giderlerinizi mevcut gelir kaynaklarınızdan rahatça yönetebilirsiniz. Bu hafta çocukluk arkadaşınızla samimi olmanız muhtemeldir. Hatta bir ilişkiye bile başlayabilirsiniz. Hiç tanımadığınız birinden ziyade, tanıdığınız biriyle ilişki kurmak daha mantıklı gelebilir. 

 

Sağlık cephesinde sindirim sistemi bozuklukları oluşabilir. Düzenli egzersiz formda kalmanıza yardımcı olabilir. Ancak, bu hafta kazayla yaralanmalara eğilimli olabileceğinizden ötürü dikkatli olmanızı tavsiye ederiz.

 

haftalık burç yorumları 23 - 29 Eylül

Balık Burcu Haftalık Yorum

Maaşlı kişiler iş yerinde evden uzaklaşmak için bir fırsat bulabilirler. İthalat ve ihracatla uğraşan iş adamları iyi kazanç sağlayabilirler. 

 

Bilim veya bilgi teknolojisi alanında mezun olan öğrencilerin bu dönemde çok odaklanmış ve dikkatli olmaları gerekebilir. Yurt dışında okumak isteyen öğrenciler hayallerini gerçekleştirebilirler.

 

Mali cephede, dikkatli olmanız gerekebilir. Bu dönemde önemli bir finansal kazanç yakalayamayabilirsiniz. Yalnızca enerjinizi yükseltebilecek ve sizi geleceğe dair iyimser tutabilecek küçük kazançlar olabilir. 

 

Bu dönemde viral enfeksiyonlara dikkat edin. Hafta boyunca bazı sindirim sistemi sorunları ve bazı kazara yaralanmalar olabilir. Bekarsanız, ilişkilerde uzun vadeli taahhütlerde bulunmamanız iyi olabilir. 

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.