AramaArama
Gıda Hattı

Hadise'den B12 itirafı!

18 Haziran 2018, 18:00
Paylaş
Hadise'den B12 itirafı!

Hadise, Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de vereceği konser öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yıllardır B12 eksikliği çektiğini itiraf etti.

Sevenleriyle eğlenceli dakikalar geçirmek için Kıbrıs’ı tercih eden ünlü sanatçı, Kıbrıs Lord’s Palace Hotel’de vereceği konser öncesinde basın mensuplarına yaptığı açıklamada, yıllardır B12 eksikliği çektiğini itiraf etti.

Hadise

Ünlü sanatçıdan B12 itirafı!

Kıbrıs’ta yoğun ilgiyle karşılaşan Hadise, bayramı bu kadar kalabalık geçirmekten mutluluk duyduğunu söyleyip tüm sevenlerinin de bayramını kutladı. Uzun zamandır sakladığı ve sadece ailesinin bildiği B12 eksikliği yüzünden unutkanlık ve halsizlik yaşadığını belirten Hadise, doktor kontrolünde vitamin takviyesi aldığını açıkladı.

B12-vitamini-gidahatti

Hadise’nin özgeçmişi

1985 doğumlu Belçikalı Türk şarkıcı ve şarkı yazarı Hadise Açıkgöz, Mol, Belçika'da Sivaslı bir ailenin kızı olarak doğup büyüdü. 2003 yılında Idool 2003 yarışmasına katıldıktan sonra albüm teklifi alınca ilk albümünün hazırlıklarına başladı. 2005'te yayımlanan ilk stüdyo albümü Sweat'te yer alan "Stir Me Up" şarkısıyla Belçika'da ve Türkiye'de tanındı. Türk basınının kendisiyle ilgilenmesinden sonra kariyerini Türkiye'ye taşıdı.

2008'de ikinci stüdyo albümü Hadise’yi yayımladı. İngilizce ve Türkçe şarkılardan oluşan albümde yer alan "Deli Oğlan" şarkısı Türkiye'de bir hit oldu. Sonraki yıl Türkiye'yi 2009 Eurovision Şarkı Yarışması'nda "Düm Tek Tek" ile temsil ederek dördüncü oldu. Yarışma sayesinde popülerliğini artırdı. Aynı yıl Fast Life ve Kahraman albümlerini satışa sundu.

Kahraman'ın çıkış şarkısı "Evlenmeliyiz" ile tekrar listelerde yer aldı. 2011'de beşinci stüdyo albümü Aşk Kaç Beden Giyer?'i yayımladı. Albümdeki "Superman", "Aşk Kaç Beden Giyer?" ve "Mesajımı Almıştır O" şarkılarına klip çekti. 2014'te Tavsiye ve 2017'de Şampiyon albümlerini satışa sundu.

İHA

Gıda Hattından güncel e-bülten almak için adresinizi girip kayıt olabilirsiniz.

.