Tarım

Son dakika tarım haberleri ve tarım haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. tarım ile ilgili 818 haber listeleniyor.

Tarım Haberleri

Buzağı desteklemesinde süreler güncellendi. Neler değişti?

Tarım ve Orman Bakanlığı, buzağı desteklemesinde ilk buzağılama yaşını 810 günden 960 güne, iki buzağılama arasındaki süreyi ise 450 günden 600 güne ç...

Tarımsal destek ödemesi 60 milyon lira hesaplara aktarılıyor

Tarım ve Orman Bakanlığı, tarımsal destek ödemeleri kapsamında dört farklı kalemde 60 milyon lirayı aşkın tutarı bugün hesaplara aktaracak.

Ankara'da Halk Ekmeğe zam yapıldı!

Ankara'da Halk Ekmeğe zam yapıldı! Ankara Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan açıklamada, her gün yaklaşık 1 milyon adet üretilen 250 gram Halk E...

Gıdahattı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hamit Köksel mega projenin başında!

Hububat alanında Türkiye’nin en önemli akademisyenleri arasında yer alan Prof. Dr. Hamit Köksel, Rusya’nın tahılın kalitesini iyileştirme projesinde b...

 Çaltı sarımsağına coğrafi işaret

Isparta’nın Gelendost ilçesine bağlı Çaltı köyünde temel geçim kaynağı haline gelen Çaltı sarımsağı, Türk Patent ve Marka Kurumu’ndan Coğrafi İşaret T...

Tarım, Kadın, Sanat - 5. BÖLÜM - Ana Dolu Kadın Kooperatiflerinden Selam Var

FAO çalışma ekibine dahil olduğum günden bugüne yaptığım her işin duvara bir taş koymak olduğu duygusuyla adeta yeniden doğdum. Bir sanatçı tasarımcı...

Zonguldak Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Zonguldak Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Zonguldak Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Yozgat Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Yozgat Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Yozgat Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Van Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Van Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Van Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Uşak Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Uşak Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Uşak Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Tunceli Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Tunceli Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Tunceli Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Rize Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Rize Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Rize Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Sivas Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Sivas Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Sivas Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Sinop Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Sinop Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Sinop Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Siirt Tarım il Müdürlüğü telefon numarası - Siirt Tarım İl Müdürlüğü iletişim

Siirt Tarım il Müdürlüğü telefon numarası ve iletişim bilgileri sorgulamaları yapanlar için tüm mevcut iletişim bilgileri haberimizde.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz