Enflasyon

Son dakika enflasyon haberleri ve enflasyon haberleri ile ilgili tüm sıcak gelişmeleri sayfamızdan takip edebilirsiniz. enflasyon ile ilgili 734 haber listeleniyor.

Enflasyon Haberleri

Shrinkflasyon: Markalar, maliyetleri azaltırken müşteri mi kaybediyor?

Ülkemizde ve dünyada birçok firma, artan maliyetlerle başa çıkmak için ürün miktarlarını azaltma yoluna gidiyor. Ekonomik bir perspektiften bakıldığın...

Enflasyon etkisi: Stokçuluk evlere kadar girdi!

Enflasyonist ortamlarda tüketicilerin geçimlerini sağlamak için stok yapmak gibi kısa vadeli çözümlere başvurmasının, ekonomik verimliliğin bir parças...

Hayret! TÜİK, Şubat enflasyonunu ENAG’tan fazla hesapladı!

ENAGrup Şubat ayı enflasyon oranını yüzde 4,32 olarak açıklarken, TÜİK’e göre Şubat’ta tüketici fiyat endeksi yüzde 4,53 artış gösterdi. TÜİK’in yüzde...

Gıda fiyatları bir ayda %8 oranında arttı

Türk-İş Açlık ve Yoksulluk Sınırı Araştırması 2024 Şubat ayı verileri kurumun sitesinde yayımlandı. Yoksulluk sınırı 52 bin 955 liraya yükseldi.

Tüketici enflasyonu Ocak’ta yüzde 6,70 arttı, sağlık başı çekti!

TÜİK’in hesabıyla Tüketici Fiyat Endeksi (TÜFE), Ocak 2024’te yıllık yüzde 64,86 artarken, aylık artış oranı yüzde 6,70 olarak gerçekleşti. Ocak ayınd...

İngiltere’de içecek kategorisi enflasyondan gıda kadar etkilenmedi!

Ülkemizde fazlasıyla yaşadığımız enflasyon, dünyanın neredeyse birçok ülkesinde de etkisini hissettiriyor. Artan fiyatlar ve temel ihtiyaç maliyetleri...

TÜİK’e göre, algılanan enflasyon ile tüketici enflasyonu arasındaki fark normal!

Açıkladığı veriler nedeniyle inandırıcılığı tartışılan TÜİK, tüketicilerin geçmiş 12 aydaki enflasyon algısını yansıtan ve tek soruluk veri setinden e...

Küresel ticaret son zorlu tırmanışta!

Allianz Trade 2023-2025 Küresel Ekonomik Görünüm Raporu’na göre, resesyon teğet geçti ancak büyüme 2024 ve 2025'te ortalamanın altında kalacak. Öte ya...

Dolar kaç TL 6 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 6 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 6 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 10 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 10 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 10 Kasım güncel döviz kurlar...

Dolar kaç TL 9 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 9 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 9 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 8 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 8 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 8 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 7 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 7 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 7 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 5 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 5 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 5 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 3 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 3 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 3 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 2 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 2 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 2 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 1 Kasım? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 1 Kasım gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 1 Kasım güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 31 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 31 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 31 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 30 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 30 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 30 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 29 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 29 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 29 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 27 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 27 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 27 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 26 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 26 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 26 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 25 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 25 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 25 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 24 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 24 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 24 Ekim güncel döviz kurları.

Dolar kaç TL 23 Ekim? Euro ve Dolar ne kadar? Güncel döviz kurları

Dolar kaç TL ve Euro ne kadar oldu 23 Ekim gibi sorgulamalar, her gün en çok araştırılan konuların başında geliyor. İşte 23 Ekim güncel döviz kurları.

Site arşivi içinde belirli bir içerik arıyorsanız, yukarıdan arama yaparak daha hızlı sonuca ulaşabilirsiniz