İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!

Dünyanın en prestijli gastronomi rehberlerinden Gault & Millau’nun 2024 Türkiye Rehberi, gastronomi tutkunlarının ilgisine sunuldu. Gault & Millau Türkiye 2024 ödül töreninde, Yılın En İyi Restoran Ödülü’nün sahibi Neolokal, Yılın En İyi Şefi Ödülü’nün sahibi TURK Fatih Tutak’ın Kurucusu & Şefi Fatih Tutak oldu.

İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!
İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!
+2
Haber albümü için resme tıklayın

Dünya gastronomisinin en seçkin rehberlerinden olan Fransa menşeili Gault & Millau, sekiz bölgesel rehbere, bir şarap rehberi ve bir şampanya rehberine sahip.

Restoran ve şeflere Gault & Millau tarafından hizmet, fiyat ve restoranın atmosferi hakkında ayrı ayrı yapılan değerlendirmelerle birlikte yemeğin kalitesi ve lezzeti üzerinden 1 ile 20 arasında puan veriliyor. Yüksek puanlı restoranlar, puanlarının derecesine göre Gault & Millau imzası olan şef şapkalarından 1 ile 5 arasında şapka kazanıyor.   

Gault & Millau 2024 Türkiye’nin Rehber Dereceleri açıklandı

İlk kez 1969 yılında Paris’te iki gazeteci ve yemek eleştirmeni Henri Gault ve Christian Millau tarafından yayımlanan Gault & Millau’nun 17. ülkesi Türkiye oldu.

Gault & Millau’nun, dünyanın en zengin mutfaklarından birine ev sahipliği yapan Türkiye için hazırladığı Gault & Millau 2024 Türkiye Rehberi, gerçekleştirilen ödül töreni ile duyuruldu.

Gecede konuşan Sözen Group CEO’su Gökmen Sözen, Rehberin global gastronomi sektörü ve Türkiye arasında köprü olacağını vurguladı. Sözen, “Cumhuriyetimizin 100’üncü yılında önemi yüksek olan bir gastronomi rehberini geçtiğimiz sene Türkiye’ye getirdik. Bu rehberin ilk meyvelerini hep beraber toplayacağız” dedi. Gault & Millau CEO’su Patrick Hayoun da, konuşmasında şunları söyledi:

“Türkiye, kapsamlı bir mutfak mirasına sahip”

“Son dönemde Türkiye yiyecek dünyasındaki çıkışı ile önemli bir gelişme kaydetti. Kapsamlı mutfak mirasına sahip, çeşitli ve leziz mutfağıyla tanınan Türkiye, kebap ve mezelerden baklava ve Türk çayına kadar çok çeşitli yemekler sunmaktadır. Özellikle İstanbul, hareketli gıda pazarları ve Türk mutfağının hem geleneksel hem de çağdaş yorumlarını sunan restoranlarıyla yemek tutkunlarının uğrak noktası haline geldi. Türkiye’nin gastronomi sahnesine dahil olması, ülkeyi sadece bir mutfak destinasyonu olarak haritaya koymakla kalmıyor, aynı zamanda Türk kültürünün ve turizminin tanıtılmasında da önemli bir rol oynuyor.
Amacımız sadece Türkiye’nin ulusal kimliğini ortaya çıkarmak değil, aynı zamanda farklı yerel bölgelerin farklı gastronomik özelliklerini de sergilemektir. İlk edisyonumuzda özellikle Türk köklerine sadık kalarak yemeklerinde başarılı olan restoranlar arıyorduk. Gelecek sayımızda, kendilerine özgü mutfak geleneklerine sahip yeni bölgeleri tanıtacağız.”

Gault & Millau Türkiye Rehberi Ödülleri 

2023 yılı içerisinde ülkenin önde gelen turizm destinasyonlarında saha çalışmalarına başlanan Gault & Millau Türkiye rehberi, belirli şehirleri vurgulamak yerine zengin ve detaylı bir Türkiye gastronomi turu sunmayı amaçlıyor. Rehberin Türkiye uyarlaması, ülkemizin önde gelen gastronomi destinasyonlarından olan İstanbul, İzmir, Çanakkale, Balıkesir (Ayvalık), Aydın (Kuşadası), Muğla (Bodrum, Fethiye, Marmaris), Antalya, Gaziantep ve Nevşehir’i (Kapadokya) kapsıyor. 

Gault & Millau Türkiye 2024 Ödül Töreni’nde, Yılın En İyi Restoran Ödülü’nün sahibi Neolokal, Yılın En İyi Şefi Ödülü’nün sahibi TURK Fatih Tutak’ın Kurucusu & Şefi Fatih Tutak olurken, gecede ödüllendirilen şefler ve restoranlar şöyle: 

4 TOQUES

PRESTIGIOUS TABLES

İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!

TURK Fatih Tutak – Fatih Tutak – 17.5/20

İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!

Neolokal – Maksut Aşkar – 17/20

3 TOQUES

EXCELLENT TABLES

AQUA – Görkem Özkan – 15/20

Arkestra – Cenk Debensason – 15.5/20

Casa Lavanda – Emre Şen – 15.5/20 

Mikla – Cihan Çetinkaya  – 16/20

Nicole – Serkan Aksoy – 15/20

Sankai by Nagaya – Yoshizumi Nagaya – 15.5/20

OD Urla – Osman Sezener – 16/20

Teruar Urla – Osman Serdaroğlu – 15.5/20

Vino Locale – Ozan Kumbasar – 15.5/20

2 TOQUES

CHEF’S TABLES

7 Mehmet – Mehmet Akdağ – 13/20

Alaf – Murat Deniz Temel – 14/20

Aman da Bravo – İnanç Çelengil – 14.5/20 

Araka – Zeynep Pınar Taşdemir – 14.2/20

Chalet – Soner Kesgin – 13/20

Lokanta by Divan – Volkan Arık -13.5/20  

Gallada – Özgür Taylan Yücel– 13/20

Sunset Grill & Bar – Fabrice Canelle – 13.5/20

Tuğra Restaurant – Emre İnanır – 14/20

Yeni Lokanta – Civan Er – 13/20

Narımor Urla – Atilla Heilbronn – 14/20

Kitchen Bodrum – Osman Sezener – 14/20

Maça Kızı – Ali Ronay – 14.5/20

Sakhalin Bodrum – Vladimir Mukhin – 14/20 

Nahita – Ömür Akkor – 13/20

Reserved Restaurant – Orhan Korkmaz – 13/20 

1 TOQUE

GOURMAND TABLES 

TRADITIONAL CUISINE

Parlak Restaurant – Güray Parlak – 11/20

Zaruri Meyhane – Mustafa Kemal Ayanoğlu – 11/20

Aslanboğa Kokoreç – Erdal Aslanboğa – 11/20

Mutfak Sanatları Merkezi – Doğa Çitçi -12/20

İmam Çağdaş – Burhan Çağdaş 12.5/20

Hışvahan – Mine Özmen -11.5/20

Adana Ocakbaşı Pangaltı – Gürkan Ezer  – 11/20

Agora Meyhanesi – Şaban Karataş  – 11/20

Aheste Pera – Didem Çetin – 11.5/20

Akbabalı Meyhane – Rıza Belenkaya -11/20

Ali Ocakbaşı – Engin Levent – 11/20

Asmalı Cavit – Cavit Saatçi – 11/20

Beyti – Beyti Güler – 12.5/20

Borsa Restaurant – Şenel Çin – 12.5/20 

BİZ İstanbul – Mesut Uysal – 12.5/20 

Buselik Tünel – Mihta Yıldırımtaş – 12.5/20 

Çiya Sofrası – Musa Dağdeviren – 11/20 

Deraliye Ottoman Cuisine Restaurant – Necati Yılmaz – 11/20 

Develi Samatya – Nuri Develi – 11.5/20 

Bayramoğlu Döner – Halim Arslan – 11/20 

Giritli – Ayşe Şensılay – 11/20 

Hacı Abdullah Lokantası – Abdullah Korun, H.Fahri Gündüz, H.Mehmet Gülen ve H.Rasim Akçan – 11/20

Hamdi Restoran Eminönü – Kerim Özevin – 11.5/20 

Hünkâr Lokantası – Feridun Ügümü – 12.5/20 

IL Cortile İstanbul – Nihat Sancar – 11/20 

Karaköy Lokantası – Uğur Erbaş – 12/20 

Kanaat Lokantası – Abdullah Tayan – 11.5/20 

Kör Agop – Muammer Temiz – 11/20 

Liman İstanbul – Murat Alan – 11.5/20 

Mahir Restoran – Mahir Nazlıcan – 12/20 

Lokanta 1741 – Durukan Özgen – 12/20 

Madam Despina – Ali Tekin – 11/20 

Matbah – Kadir Yılmaz – 11/20 

Mükellef Karaköy – Arda Türkmen – 11.5/20 

Nazende Cadde – Uluç Sakarya – 12.5/20 

Pandeli – Abdullah Sevim – 12/20 

SADE Beş Denizler – Deniz Şahin – 12/20 

Seraf Restaurant – Sinem Özler – 12/20 

Sıralı Kebap Etiler – Murat Sıralı – 11/20 

Sofyalı 9 – Aydın Yıldırım – 11/20 

Tatbak – Mehmet Akçan – 11/20 

Tershane Karaköy – Vedat Başaran – 12/20 

Yanyalı Fehmi – Ergin Sönmezler – 12/20 

Zübeyir Ocakbaşı Taksim – Zübeyir Ertaş – 12/20 

Kaşıbeyaz Florya – Ahmet Kaşıbeyaz – 11/20 

Beğendik Abi – Hikmet Kaygusuzer – 12/20 

Söğüşçüm Çeşme – Ersin İnceoğlu – 11/20 

Kısmet – Barış Erdem – 11/20 

1 TOQUE

GOURMAND TABLE 

SEAFOOD

Arma Restaurant – Raif Kahraman – 11/20 

Lara Balık – Levent Şenol – 11/20 

Bottarga Restaurant – Cengiz Taner – 11/20 

Bay Nihat – Volkan Bekit – 11/20 

Yalova Restaurant – Emrah Aktaş – 11.5/20 

Arnavutköy Balıkçısı – Mahmut Cansever – 11.5/20 

Azur – Rıdvan Külçek – 12/20 

Yüksel Balık – Olgun Keleş – 12/20 

Balıkçı Kahraman – Kahraman Altun – 12/20 

Bebek Balıkçısı – Zeynep Petek Dursun – 11.5/20 

Calipso Fish Restaurant – Ziya Kaçar & Veli Şahin – 11.5/20 

Del Mare – Serkan Pakkan – 11/20

Kıyı Balık – Yorgi Sabuncu – 12.5/20 

Lacivert – Rüştü Öztürk – 11/20 

Park Fora – Musa Değirmenci – 11.5/20 

Suna’nın Yeri – Zafer Koç – 11/20 

Uskumru Restaurant – Burak Kılıç – 11/20 

Villa Bosphorus – Şener Ayaksız – 11/20 

Horasan Balık – Ahmet Horasan – 12/20 

Deniz Restaurant – Şenol Öztürk– 11/20 

Mimoza – Fikret Alphan – 11.5/20 

Eski Yer – Erkan Özçelik – 11/20 

Sait – Hikmet Hasçelik – 11.5/20 

Memedof – Mehmet Çuhadar – 11.5/20 

Orfoz – Çağrı Bozçağa & Çağlar Bozçağa – 12/20 

Manzara Restaurant Söğüt – Alı Işık– 12/20 

1 TOQUE

GOURMAND TABLE 

MODERN CUISINE 

Ayna – Nihal Sayın & Ezgi Güven – 11/20 

Caeli – Celal Gürkan Yılmaz – 11/20 

Aşeka – Ömer Akosman – 11/20 

Atölye Restaurant –  Zafer Aydemir – 11.5/20 

Backyard – Oğuzhan Sözkesen – 11/20 

Avlu – Özgür Üstün – 12.5/20 

Banko Burger – Bora Bozankaya – 11/20 

Basta Neo Bistro – 12/20 

Batard – Cihan Kıpçak – 11/20 

Beymen Brasserie – Bayram Akçay – 11/20 

Cantinery – Ertruğul Halal – 11.5/20 

Cipriani – Stefano Mason – 12/20 

Feriye – Birkan Erköylü – 11.5/20 

Gram Restaurant – Didem Şenol – 11/20  

Günaydın Etiler – Cüneyt Asan – 11.5/20 

Karaköy Gümrük Restoran – Ahmet Erdoğan – 11/20 

Masa – Yılmaz Çelik – 11/20 

MSA’nın Restoranı – Sitare Baras – 11/20 

Mürver Restaurant – Mevlüt Özkaya – 12.5/20 

MYK Restoran – Mehmet Yalçınkaya – 12/20 

Octo – Murat Taşdemir – 11.5/20 

Okra İstanbul – Hüseyin Ceylan – 11./20 

Parlé – Sadık Ilgaz – 11.2/20 

Petra Gayrettepe – İpek Mutlu – 11/20 

Ruby İstanbul – Ertan Özturan – 11/20 

Smelt & Co – Sinan Bakkaloğlu & Samet Güneş – 11.5/20 

St. Regis Brasserie – Şevket Cihan – 11/20 

Bronco – İsmet Saz– 11/20 

The Red Balloon – Ulaş Durmaz – 11.5/20 

29 – Erol Aytürk – 11.5/20 

Vogue – Musa Ay – 11.5/20 

Zula – Cihan Kıpçak – 11/20 

Balmumu Dükkan Lokanta – Ahmet Güzelyağdöken – 11.5/20 

Scappi – Erkan Özdemir – 11/20 

Hiç Lokanta – Ekin Can Kün – 11/20 

Eşlikçi Narlıdere – Can Doğan – 11/20 

Gia Urla – Serkan Çakır – 11/20 

Gula Urla – Cemal Yıldırım – 11/20 

Kürkçü Dükkanı – Gökhan Başeğmez – 11/20 

İsabey Bağevi Restaurant – Uşar Alibey – 11/20 

Manej – Aylin Güvenen Aydemir & Yaşar Güvenen – 11/20 

Hus Wines – Doğukan Buyruk – 11/20 

Buka Fethiye – Tacan Oruç – 11/20 

Dereköy Lokantası – Zişan Altıncaba – 11/20 

Naru – Anıl Karaduman – 12/20 

Tuti – Hakan Süven – 11.5/20 

The Galliard Cove House – Muharrem Tenekeci & Ahmet Uras – 11/20 

Lucca by the Sea – Hüseyin Kılıç & Tuncay Uçar – 12/20 

Revithia – Duran Özdemir – 11/20 

Lil’a Restaurant – Saygın Sesli – 11/20 

1 TOQUE

GOURMAND TABLE 

INTERNATIONAL CUISINE

Asil – Fadi Hamzeh – 11/20 

Asmani – Mesut Yıldırım – 11/20 

Seraser – Özgür Tankut – 11/20 

Nemo – Jose Lino– 11.5/20 

16 Roof – Taha Emrah Özçelik – 11.5/20 

360 İstanbul – Mike Norman – 11/20 

AIDA Vino e Cucina – Valentino Salvi – 11/20 

Antica Locanda – Gian Carlo Talerico – 12/20 

Banyan – Fikret Demirağ – 11/20 

Baylan Restaurant – Tim Briggs – 11/20 

Akira Back – Sungmo Lee – 11/20 

Cecconi’s – Özgür Önol – 11/20 

Çok Çok Pera – Nutjarin Plasri – 12/20 

Çok Çok Thai – Nutjarin Plasri – 11/20 

Da Mario – Hasan Şahin – 12.5/20 

Dragon Restaurant Hilton – Ergün Yücebıyık – 12.5/20 

Filo D’Olio – Danilo Zanna – 11/20 

Gina Kanyon – Sadi Dursun – 11.5/20 

İnari Piku – Korhan Gülsoy – 11.5/20 

İsokyo – Şafak Erten – 11/20 

Morini – İskender Erocak – 11.5/20 

Maromi İstanbul – Kenji Kume – 11/20 

Madhu’s – Yüksel Yılmaz – 11/20 

Nappo – Özgür Kılınçlar – 11/20 

Nobu İstanbul – Celestin Gaty – 11.5/20 

Novikov İstanbul – Marti Pineda – 11.5/20 

Paper Moon – Giuseppe Pressani – 12.5/20 

ROKA İstanbul – Suna Hakyemez – 12/20 

Shang Palace – Cheng Lu – 11/20 

Spago İstanbul – Deniz Otuk – 11/20 

Sushi Manga – Erdi Öztürk – 11/20 

Terrazza Italia – Claudio Chinali – 12/20 

Toro Latin Gastro Bar – Murat Kalkandelen – 11/20 

Trattoria La Scarpetta – Ömer Büber – 11/20 

TAS Ramen – Caner Demiray – 11/20 

Zuma – Emrah Orak – 12/20 

Roku Sushi Omakase – Barlas Günebak – 11/20 

Hakkasan – Andrew Yeo – 12.5/20 

Zaferan Cappadocia – Ödül Aygün – 11/20

1 TOQUE

GOURMAND TABLE 

CHEF RESTAURANT

Alma – Andrea Angelidu – 11/20 

Seasons Restaurant by Mutlu Şevket Yılmaz – Mutlu Şevket Yılmaz – 11.5/20 

Chayote – Tuncay Gülcü – 11/20 

Capra Çukurbağ – Serra Beklen – 11/20 

Çiy – Damla Uğurtaş – 11/20 

7 MILA – Tayfun Genç – 11/20 

Aila Restaurant – Kemal Can Yurttaş – 11/20 

Apartıman – Burçak Kazdal – 11/20 

Cuma – Aydın İlçe – 11/20 

Efendy – Somer Sivrioğlu – 12.5/20 

Fauna – Emrah Coşkun – 12.5/20 

Galeyan Restaurant – Yunus Emre Akkor – 11.5/20 

Hodan – Çiğdem Seferoğlu – 12/20 

Lokanta Göktürk – Muhsin Göktürk – 11/20 

Muutto Anatolian Tapas Bar – Umut Karakuş – 11/20 

Ocak – Ömer Bozyap – 11/20 

Şans Restaurant – Rudolf G.P.M. Van Nunen – 12/20 

Topaz – Tevfik Alparslan – 12/20 

Amavi – Ahmet Can Aras – 11.5/20 

ENT Restaurant – Yoldaş Sönmez – 12/20 

Sia Eli Restaurant – Tolgar Mireli – 12/20 

Tuzz Bodrum – Nilay Lale – 12/20 

1 TOQUE

GOURMAND TABLE 

BAR 

Ernest’s Bar – Fatih Akerdem – 11.5/20 

Fahri Konsolos – Burak Ayaz – 11.5/20 

Frankie – Aykut Doğanok – 11/20 

Foxy – Ramazan Kurt – 11/20 

Mathilda’s Coctail Bar – Vedat Akar – 11.5/20 

Mikla Bar – İsmail Orhan – 11/20 

Olden 1772 – Aykut Can Akın – 11.5/20 

The Townhouse – Kerem Canatar – 12.5/20 

Topside Bar – Gökhan Herkiloğlu – 11.5/20 

Alexandra Cocktail Bar – Talat Aslan – 11/20 

ÖZEL ÖDÜLLER

Onur Ödülleri

İşte Gault & Millau Türkiye Rehberi’nin ilk kazananları!

Tuğrul Şavkay anısına Esen Şavkay

Beyti Güler – Beyti Kurucusu

Feridun Ügümü – Hünkar Lokantası Kurucusu

Yorgi Sabuncu – Kıyı Balık Kurucusu

Abdullah Korun – Haci Abdullah Kurucu

Niyazi Çapraz – Pasta Şefi

Arif Develi – Develi Kurucusu

Metin Fadıllıoğlu – Şamdan, Liman Lokantası, Hanedan & Beymen Brasserie Kurucusu 

Celal Çapa – Şamdan Kurucusu

Fatih Akerdem – Ernest’s Bar, Bar Master

Gastronomi Yazarı Ödülleri

Ahmet Örs

Mehmet Yaşin

Türk Osmanlı Araştırmacısı Şefi Ödülü: Vedat Başaran – Tershane Karaköy

En İyi Geleneksel Lokanta Ödülü: Burhan Çağdaş – İmam Çağdaş

En İyi Deniz Restoranı Ödülü: Ahmet Horasan – Horasan Balık

En İyi Street Food Ödülü: Cihan Kıpçak – Zula

Yılın En İyi Şehir Oteli Food & Beverage Başarı Ödülü: Uğur Talayhan – Swissôtel the Bosphorus, Istanbul

Yılın En İyi Resort Oteli Food & Beverage Başarı Ödülü: Binnaz Uludağ Yiş – D Maris Bay

En İyi Resort Otel Şefi: Sami Kahrıman – Maxx Royal Golf Belek Resort

En İyi Mixology Mekanı Ödülü: Kerem Canatar – The Townhouse

En İyi Bar Ödülü: Özhan Zengin – Lucca

En İyi Hospitality Ödülleri

Deniz Karkın – Argos in Cappadocia

Ralph Radtke – Çırağan Palace Kempinski

Yükselen Şef Ödülleri

Şafak Erten – İsokyo

Ahmet Can Aras – Amavi

Alper Kızılbayır – Four Seasons Hotel Bosphorus

Anıl Karaduman – Naru

Suna Hakyemez – ROKA İstanbul

Mevlüt Özkaya – Mürver Restaurant

En İyi Restoran Müdürü Ödülleri

İsmail Kahveci – Tuğra Restaurant

Hikmet Genç – Paper Moon

Kadir Özdil – Mikla

En İyi Yemek Tasarım Ödülü: Görkem Özkan – AQUA

En İyi Sürdürülebilirlik Ödülleri

Emre Şen – Casa Lavanda

Osman Sezener – OD Urla

Ekin Can Kün – Hiç Urla

Yılın Uluslararası Markası Ödülü: Mehmet Deveci – Hakkasan

Yılın En İyi Çikolata Mekanı: Ebru İpekçi – Butterfly Chocolate

Outside Catering Ödülü: Divan – Murat Tomruk, Giancarlo Gottardo, Gönül Gültekin

Yılın En Genç Şefi: Aila Restaurant – Kemal Can Yurttaş

En İyi Şarap Menüsü: Rudolf Van Nunen

En İyi Pasta Şefi Ödülü: Ghislain Gaille

En İyi Kadın Şef Ödülü: İnanç Çelengil – Aman da Bravo

En İyi Sommelier Ödülü: Süleyman Şen – Sunset Grill & Bar

Yılın En İyi Restoranı: Maksut Aşkar – Neolokal

Yılın En İyi Şefi Ödülü: Fatih Tutak – TURK Fatih Tutak

08 Ara 2023 - 09:34 - Yaşam


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.