Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 için korkutan kehanetleri! 2023'de insanlığı neler bekliyor?

Dünyanın tanıdığı en ünl kahinlerden olan Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 yılı için yaptıkları ahminler yürekleri ağızlara getirdi. İşte yeni yıl yaklaşırken 2023 yılı için yapılan tahminler...

2022 kehanetleri ile korkutan açıklamalar yapan Baba Vanga neler anlattı?
Baba Vanga Rusya için yıllar önce uyarmıştı! İşaretler Putin'i gösteriyordu...
+1
Haber albümü için resme tıklayın

Gelmiş geçmiş en ünlü kahinlerden Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 yılına ilişkin kehanetleri korkuttu. Balkanların Nostradamus'u olarak isimlendirilen Baba Vanga’nın tahminleri yüzde 85 oranında doğru çıkıyor. Bulgar kadının Çernobil nükleer faciasını, Prenses Diana'nın ölümünü, Sovyetler Birliği'nin dağılmasını, 11 Eylül saldırılarını ve Brexit'i öngördüğü iddiası konuşulmuştu.  Baba Vanga'nın 2023 yılı için de bazı kehanetleri vardı.

Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 için korkutan kehanetleri! 2023'de insanlığı neler bekliyor?

1. Dünyanın yörüngesi rotasını değiştirecek

Baba Vanga, 2023'te Dünya'nın yörüngesinde bir şekilde bir değişiklik yaşayanacağını tahmin etti, ancak bunun detayları verilmedi. Ancak, bu değişiklik ne olursa olsun yıkıcı sonuçları olabilir. Çünkü, gezegenin yörüngesindeki en ufak bir değişiklik bile iklim ve deniz seviyelerinde istenmeyen ve son derece zararlı değişikliklere neden olabilir. 

Eğer, Dünya Güneş’e biraz daha yaklaşırsa, artan radyasyon ve yükselen sıcaklıklar felakete neden olabilir. Bu, buzulların hızla erimesine, deniz seviyelerinin yükselmesine ve değişimle başa çıkmak için küresel bir acil durum oluşmasına neden olacaktır.

Diğer taraftan, Dünya Güneş’ten biraz daha uzaklaşırsa, saatlerce süren karanlığın olduğu bir buzul çağına girecek ve Dünya'daki yaşam için çok farklı bir dizi feci etkiye neden olacaktır.

2. Biyolojik silah tehlikesi 

Baba Vanga'nın ayrıca "büyük bir ülkenin" insanlar üzerinde biyolojik silah çalışmaları yapacağını ve bunun da binlerce insanın ölümüyle sonuçlanacağını öngördüğü iddia edildi. Ancak, Birleşmiş Milletler Biyolojik Silahlar Sözleşmesi bu tür deneylerin yapılmasını yasaklıyor.

3. Güneş tsunamisi yaşanacak

Bulgar kahinin bir başka tahminini ise Dünya gezegeninde daha önce hiç görülmemiş bir ölçekte büyük bir Güneş fırtınasının yaşanacağı oluşturuyor.

Güneş fırtınası sebebiyle, Dünya üzerindeki elektrik ve internet sistemleri zarar görebilir, ayrıca uzaydaki istasyonlar, uydular ve astronotlar da güneş fırtınasından olumsuz etkilenebilir. Ancak, Baba Vanga'nın öngördüğü bu daha güçlü Güneş fırtınaları, tüm teknolojik sitemlere yıkıcı bir şekilde zarar verecek sistem. Bazı uzmanlar bu boyutta patlamaların dünyayı karanlık çağlara yeniden döndürebileceğini belirtiyor.

4. Labaratur bebekleri doğacak

Baba Vanga’nın 2023 için son iddiasını,  yasaklanacağını tahmin ettiği doğal insan doğumlarının sona ermesini içeriyor. Buna göre, hükümet liderlerı tüm insan yaşamının bir laboratuvarda gerçekleştirilmesi çağrısında bulunacak. Liderler ve tıp uzmanları kimin doğacağına karar verirken, ebeveynler de saç rengi ve göz rengi gibi özelliklerini ve görünüşlerini özelleştirebilecekler.

5. Nükleer felaketler yaşanacak

2023 için yaptığı pek çok öngörü arasında, Baba Vanga’nın potansiyel bir nükleer santral patlaması konusunda uyardığı öne sürüldü. Bu ürkütücü tahmin, Çernobil felaketiyle ilgili diğer tahmininin ardından geldi. Bu kehanet, özellikle Rusya ve Ukrayna savaşının yaşandığı bu dönemde oldukça korku verici. Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin, ülkenin toprak bütünlüğünü korumak için her türlü silahı kullanacağını söylemesinin ardından dünyada nükleer savaş korkusu arttı. 

Putin Dünyaya hükmedecek

1979'da yazar Valentin Sidorov ile yaptığı söyleşide Vanga “Her şey buz gibi çözülecek, sadece bir tanesine dokunulmayacak. Vladimir'in ve  Rusya'nın görkemi. Çok fazla insan kurban edilecek. Rusya'yı kimse durduramaz. Her şey onun tarafından yoldan kaldırılacak ve sadece tutulmakla kalmayacak, aynı zamanda dünyanın efendisi olacak” demişti.

Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 için korkutan kehanetleri! 2023'de insanlığı neler bekliyor?

Nostradamus'un 2023 kehanetleri ortaya çıktı

Baba Vanga'dan daha ünlü bir kahin varsa o da Fransız Nostradamus. Tam adı Michel de Nostradame olan Fransız astrolog Nostradamus'un, Adolf Hitler'in yükselişi, II. Dünya Savaşı, 11 Eylül terör saldırısı, Fransız Devrimi ve atom bombası gibi birçok öngörüsü doğru çıktı. Nostradamus'un 2023 yılına dair kehanetleri de oldukça dikkat çekici. İşte o kehanetler...

3. Dünya savaşı mı çıkacak?

Nostradamus, 2023 kehanetlerinde yer alan dünya savaşı hakkında şöyle diyor: “Büyük savaşın 7 ayında insanlar kötülük yapmaktan öldü.

”Nostradamus’un bu kehaneti, Ukrayna’daki savaştan kaynaklanan başka ve daha büyük savaşın çıkabileceğini açıklıyor. Rusya lideri Putin'in "Toprak bütünlüğümüzü korumak için her türlü silahı kullanırız, bu bir blöf değil" tehdidi tam da bu noktada akıllara o soruyu getirdi. 

"Nostradamus'un '2023 yılında dünya savaşı çıkacak' kehaneti gerçek mi oluyor?" sorusu herkesin aklına ilk gelen şeylerden birisi oldu.  Ünlü kahin, Fransa’da bulunan Rouen ve Evreux şehirleri hakkında ise ‘Krala yenilmeyecek’ yorumunu yapıyor.

Mars Görevi hakkında

Mars hakkında da kehanette bulunan Nostradamus, Kızıl Gezegen’deki insan kolonisi projesini öngörmüş gibi görünüyor. Zira Elon Musk, insanları Mars'a gönderme arzusu olduğunu açıklamış ve 2029 yılına kadar oraya gidileceğini öne sürmüştü.

Baba Vanga ve Nostradamus'un 2023 için korkutan kehanetleri! 2023'de insanlığı neler bekliyor?

Yeni Papa

Nostradamus'un önümüzdeki yıl için yaptığı tahminler arasında Papa Francis'in yerini alacak yeni bir Papa var. Kâhin'e göre, Papa Francis son gerçek Papa olacak ve onun yerini alacak olan Papa bir skandal yaratacak.“Kutsal Roma Kilisesi'nin son zulmünde, sürüsünü birçok sıkıntı arasında besleyecek olan Romalı Peter olacak, ardından yedi tepeli şehir yok edilecek ve korkunç Yargıç insanları yargılayacak.

Gökyüzünde ateş belirecek

Nostradamus, Kraliyet binasının üzerinde ateş olacağını öngördü. Bu kehanet, ‘medeniyetin küllerinden yeni bir dünya düzeninin doğacağı’ şeklinde yorumlandı. Kimileri de bunun dünyanın sonu ya da yeni bir dünya düzeninin başlangıcı olabileceğine inanıyor.

Nostradamus kehanetlerinde iki büyük gücün bir araya gelen yeni ittifakından bahsediyor. Kehanetlerinde bu ittifakın güçlü bir adamla zayıf bir adamın ya da bir erkek bir kadın lider arasında olacağını söylüyor. İttifak işe yarıyor gibi görünecek ancak iyi etkileri uzun sürmeyecek.

22 Eyl 2022 - 17:41 - Popüler Haberler

Mahreç  Serap Serap


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.