Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 15 - 21 Şubat

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 15 - 21 Şubat tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 15 - 21 Şubat
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 15 - 21 Şubat
+14
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 15 - 21 Şubat tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 15 - 21 Şubat tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 15 - 21 Şubat

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 15 - 21 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta ilişkinizde dikkatli olmalısınız. Mali sıkıntılardan kaçınmak için düzenlediğiniz harcamalar için bir bütçe planı yapmaya çalışın. Evlilik hayatınızda, eşinizde meydana gelen değişikliklere uyum sağlamaya çalışabilirsiniz. Bir aşk ilişkisi, gerginliğe ve duygusal kargaşaya yol açabilecek zorluklarla karşılaşabilir.

Gezegenlerin etkisi, geri dönüşlerde bir kayıp verebilir. Yatırım için en iyi seçeneğin ne olduğundan emin olamayacağınız için bu seferlik finansal hedeflere ulaşmak için elverişsizdir.

Bu hafta için iyimser kalmak ve tartışmalardan kaçınmak tavsiye edilir. Bu pozitif zihniyet, ofisinizde iyi sonuçlar almanızı destekleyici sayılır. Öğrencilerin yanlış insanlardan uzak durmaları tavsiye edilir. Kendi kendine çalışma, bir grup çalışması sırasında biriyle çatışmaktan daha iyi bir seçenektir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Ofisinizde olumlu ve sabırlı bir bakış açısı sağlamaya çalışın. Sevdiklerinizle mutlu bir ilişkiye sahip olmak için sözleriniz üzerinde bir kontrol gerekli olabilir. Eşinizle aniden tartışmalar yaşayabilirsiniz. Bekar olanlar aşk hayatı için, çekici birini bulabilir ve bir ilişkide başarılı olabilirler. Çatışmalar, aile üyeleri nedeniyle ilişki sorunları yaratabilir.

Bu hafta için harcamalarınız ve birikimleriniz için önceden bir plan yapın. Zorluklara yol açan plansız seyahatler ve harcamalar ortaya çıkabilir. Bir aile veya ofis etkinliği için hediyeler alabilir ve aşırı harcama yapabilirsiniz. Arkadaşlarla veya iş arkadaşlarıyla gezilere çıkmak masraflara neden olabilir.

Yasal sorunlardan kaçınmak için vergilerle ilgili sorunların çözülmesi tavsiye edilir. İş için uzun bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu hafta yurtdışında bir iş için seçilme şansı var.

Haftalık burç yorumları | 15 - 21 Şubat

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 15 - 21 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Mali durumunuz bu hafta boyunca sabit kalabilir. Yetenekli bir yönetime sahip olmak faydalı olacaktır. Geçmişte almış olabileceğiniz riskler bu hafta tekrar masaya yatırılabilir. Dolayısıyla kazancınızı en iyi şekilde kullanma eğiliminde olabilirsiniz.

Bu hafta birilerine para vermekten kaçının. Kariyer grafiğinizin yukarı doğru büyüdüğünü görebilirsiniz ve bu, güveninizi ve mutluluğunuzu artıracaktır. Serbest meslek sahibi veya iş hayatında olan İkizlerin normal bir geliri olabilir. Bu muhtemelen bazılarınızı strese sokacaktır.

Ancak, ticari iletişim veya özel toplantıya katılma ilginiz bazı fırsatlar getirebilir. Bu seçenekler, kariyerinizde hızla ilerlemenizin kapsamını geliştirmenize yardımcı olabilir. Hafta boyu havada romantizm ve aşk olabilir! Haftanın size ilgi çekici ve eğlence dolu anlar getirmesi muhtemeldir. Bu zamanı en iyi şekilde değerlendirin.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu haftayı oldukça motive edici bulabilirsiniz. Kariyer cephesinde başarı merdivenini tırmanmak için bazı kazançlı fırsatlar getirmesi muhtemeldir. Gezegensel etkiler, kariyeriniz iyi bir ivme kazandıkça size güven sağlayabilir. Dahası, kazanmak için harika fırsatlar elde etme şansı var.

Bununla birlikte, finansal planlamanızı güçlü bir şekilde etkileyebileceği için herhangi bir riskli hamle yapmaktan kaçının. Unutmayın; herhangi bir yanlış karar, zorluklara neden olabilir. Bu hafta ilişkinizi ve bağınızı güçlendirebilir. Ancak, bu hafta içinde mutlu bağlantınızı bozabilecek bazı aşamalar da yaşanabilir.

Hafta, akademik açıdan biraz zor geçebilir. Öğrenciler beklenen sonuçların altında kalabilirler. Ayrıca kaygısız bakış açınız zaman zaman sorunlara neden olabilir. Bu hafta sağlık açısından biraz stresli olabilir. Ancak zindeliği ve refahı sürdürmek için uygun disipline sahip olmanız durumu düzeltebilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, kazançlar için tatmin edici ve mükemmel olasılıkları ortaya çıkaracak gibi görünüyor. İlerleyen güçler sizi doğru yönde hareket ettirir ve moralinizi yükseltir.

Gezegen yerleşimleri ilişkilerinizi etkileyebilir. Aceleyle önemli kararlar vermekten kaçının. Doğru zamanı beklemek daha iyi olur. Hafta ilerledikçe gezegensel etkiler cesaret verici ve yardımsever olacaktır.

Mükemmel kazanç seçenekleri elde etme şansı var. Ancak, muhtemelen dikkatsizce para harcamanıza veya sizi mali konularda aceleci kararlar almaya zorlayacaktır. Bu nedenle, tasarruf sağlamak için savurganlık konusunda ve büyük kararlar verirken uyanık olmaya çalışın.

Bu hafta kariyeriniz için önemli olabilir. Bu nedenle, büyük resmi görüntüleyerek net seçimler yapmanız önerilir. Eğitimde zafer kazanmak için titiz ve sürekli çaba sarf etmeniz gerekebilir. Sağlığınız bu hafta boyunca bazı zorluklar ile karşılaşabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta kariyerinizde ilerleme sağlayacak güçlü eylem planları yapma şansı vardır. Gezegen konumları, işadamları için bazı karlı anlaşmalar yapmak için faydalı görünüyor. Bu hafta tatmin edici parasal kazançlardan memnun olabilirsiniz. Mali durumunuz iyi idare edilir. Ancak haftanın son aşamasında mali kararlarınızda dikkatli olmanız gerekiyor.

Aşk hayatınız neşe ve mutlulukla dolu olabilir. Ancak, kişisel cephede bazı dalgalanmalar yaşıyor olabilirsiniz. Partnerinizle birkaç tartışma veya yanlış anlama yaşama ihtimaliniz var.

Öğrenciler için, sahip olduğunuz netlik başlamak için yeterlidir ve bu muhtemelen akamedik kariyerlerinizde size verimli sonuçlar getirecektir. Hafta ilerledikçe, sürekli çabalarınız için ödüllendirilebilirsiniz. Hafta, enerjinizi canlandırmak ve sağlıklı bir duruma sahip olmak için elverişli görünüyor.

Haftalık burç yorumları | 15 - 21 Şubat

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 15 - 21 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta gerekli çabalarla hayallerinizi gerçekleştirmeye bir adım daha yaklaşabilirsiniz. Bu, daha iyi bir durumun keyfini çıkarmanıza izin verebilir. Odaklanmanız ve konsantrasyonunuz bu hafta muhtemelen daha iyi kalacaktır.

Bu hafta, bazı tıkanıklıkların üstesinden gelmenize yardımcı olacak bir iş gezisi planlayabilirsiniz. Kazançlarınızda iyileşme şansı vardır. Hizmette olan veya serbest meslek sahibi kişiler haftayı biraz zor bulabilir ve gelirinizi artırmak için hayırlı bir zaman beklemeleri gerekebilir.

Akademik olarak, öğrencilerin bu hafta tatmin edici performans göstermesi muhtemeldir. Önümüzdeki zamanlarda çalışmalarınızdan memnun olabilirsiniz. Rekabetçi sınavlar verenler, bu aşamada gösterdikleri çabalarla muhtemelen iyi puan alırlar.

Aranızdan bazıları bu hafta ortaklık halinde bir işe gitmeyi düşünüyor olabilir. Bu tür derneklerden anlayan biriyle görüşmeniz tavsiye edilir. Girişiminizde başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Tüm harika günler muhtemelen bu haftaya sıkışmış olabilir. Hayatınızda mutlu bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Bazı Akreplerin öğrenmede yeni fikirler edinme şansı var. Eğitime daha fazla eğiliminiz olabilir. Düşünceleriniz iyimser hale gelir ve aynı zamanda hayatta daha iyi bir yerde olduğunuzu hissedersiniz.

Bu hafta hastalanmak riskişaz da olsa var. Bu durumda enfeksiyonlarla ilgili sorunlar uygun ilaç tedavisine ihtiyaç duyacaktır. Düzenli olarak buna bağlı kalırsanız, sağlığınız iyileşebilir.

Bu hafta aile üyelerinizle çatışma ihtimali var. Bundan dolayı üzülmekten kaçınmanız tavsiye edilir. Mizacınız konusunda uyanık olmalısınız, aksi takdirde ilişkide biraz mesafe olabilir. Bazılarınızın kısa bir yolculuğa çıkması muhtemeldir. Bu, hayatınızda güzel bir deneyim olarak görülebilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Hafta büyük ölçüde destekleyici olmaya devam ediyor gibi görünüyor. Sizinle bağlantı kuranlar sadakatinizden dolayı sizi güvenilir bulabilir. Bu hafta samimiyetiniz için ödüller alabilirsiniz. Onlara verdiğiniz sürekli yardım, size istenen saygıyı sağlamada anahtar faktördür. Mükemmel işi yapmaya devam edin ve güzel bir hayata sahip olmaktan memnun olun.

Buna ek olarak, bu hafta sağlık konusunda sıkıntısız bir hafta olabilir. Sağlam bünye durumunuz kariyerinizi de olumlu yönde etkileyecektir. Geliriniz ortalama ama istikrarlı olabilir. Fikirleriniz ve projelerinizle ilerlemek başarılı sonuçlar getirecektir.

Bekleyen görevleri bitirmek için yurt içi seyahate çıkma şansı vardır, bu durum çalışmalarınız için faydalı olabilir. Bir ilişkideki bireyler partnerlerini özleyebilir ve her fırsatta onlarla iletişim kurabilir.

Haftalık burç yorumları | 15 - 21 Şubat

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 15 - 21 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta bekarlar için hayat arkadaşlarını bulabilecekleri için önemli bir hafta olarak görülüyor. Bu hafta büyük kararları vermeleri muhtemeldir. Ailenizdeki anne babalar ve yaşlılar keyifli bir hafta geçirebilirler. Aile toplantılarının ve sevdiklerine yakın olmanın harika anlarının tadını çıkarabilirler.

Bu hafta bir tura çıkma şansı var. Yeni bir girişim veya kampanya başlatmak faydalı olacaktır. Sosyal yaşamınız ödüllendirici gibi görünüyor, ancak ilişkilerinize ve sadakatinize bağlı olarak değişir.

Tıp uzmanları, samimi destekleri ve dikkate değer katkıları için isim ve ün kazanabilirler. Tüm sıkı çalışmaları, bu hafta takdir edilmelerini sağlayabilir.

Hisse ve spekülasyonlarla uğraşan Oğlaklar bu hafta eğlenmek için bolca fırsata sahip olabilirler. Şans muhtemelen onların yanındadır ve girişimlerinde başarılı olabilirler. Politikacılar daha yüksek bir seviyeye ulaşabilir. Grup içinde de istedikleri bir pozisyona sahip olabilirler.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta mükemmel mali kazançlar bekleniyor. Ailenizle ilgili bazı önemli kararlara dayanarak da parasal avantajlar elde edebilirsiniz. Fikirlerinizdeki farklılıklar nedeniyle iş ortaklarınızda bazı zorluklar ortaya çıkabilir.

Elektronik cihazlara para harcamanız olasıdır. Hediye alma şansı da var. Üst düzeylerin dikkatini çekebilirsiniz ve bu sebeple size büyük bir sorumluluk verilmesi muhtemeldir. Siz ve aileniz aranızda büyüyen bir bağ hissedebilirsiniz. Yüzleşme ve iş baskısı sağlıkta bazı zorluklara neden olabilir.

Jüpiter ve Satürn birleşimi parlak bir evlilik teklifi getirecektir. Gezegenlerin geçişi de evli çiftlerin birlikte güzel vakit geçirmeleri ve bu hafta unutulmaz anlar yaşamaları için elverişli olabilir. İlişkilerinize dikkat etmeli ve sizinle temas halinde olanlara biraz yer vermelisiniz. Bu şekilde sizinle işteyken kendilerini rahat hissedebilirler.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, kişiliğinize uygun şekilde bakmanız gerekiyor. Daha iyi olma ve kişiliğinizi geliştirme şansınız vardır. Yeni beceriler geliştirmek ve hayata iyimser bir bakış açısı geliştirmek, aile ve eşle olan ilişkinizi daha iyi hale getirebilir. Çocuklarınıza da kaliteli zaman geçirmeniz tavsiye edilir.

Bu hafta tatlı ve unutulmaz zamanların tadını çıkarmanıza yardımcı olabilir. Çevrenizdeki insanlarla ilişkinizi de geliştirebilirsiniz. Yıldızlar bunu yapmanın size bazı parasal faydalar sağlayabileceğini tasvir ettiği için uyanık kalmanız ve sezgilerinizi dinlemeniz gerekir.

Bu hafta bir geziye para harcama şansı olduğundan bütçenizi önceden planlamaya çalışın. Vergiler ve mali durumlar konusunda tetikte olmanız tavsiye edilir. Kardeşlerle kısa geziler bu hafta sizi bekliyor olabilir. Öğrenciler sınavlar nedeniyle stres yaşayabilirler.

15 Şub 2021 - 20:17 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.