Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 1 Mart - 7 Mart

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 1 - 7 Mart tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 1 Mart - 7 Mart
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 1 Mart - 7 Mart
+14
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 1 - 7 Mart tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 1 - 7 Mart tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 1 - 7 Mart

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 1 - 7 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta çeşitli sonuçlar verebilir. İlişkiniz bazı zorluklarla karşılaşabilir. Ayrıca, aile üyelerinizle bazı çatışmalar yaşayabilirsiniz. Gücünüz ve sabrınız ilişkinizde test edilecektir. Bekarların özel birini bulması muhtemeldir.

Ofisinizde sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Üstlerinizle önemli tartışmalar veya toplantılar sırasında agresif olmaktan kaçının. Görevinizde bazı beklenmedik zorluklar ortaya çıkabilir. Yazma ya da gazetecilikten gelenler muhtemelen galip gelecektir.

Teknik konuları takip eden öğrenciler bu hafta verimli sonuçlar alabilirler. Dahası, araştırma çalışmalarına ilgi duyma şansıları yüksek. Bu hafta ani sağlık sorunları nedeniyle masraflara maruz kalabilirsiniz. Sağlığınıza gereken özeni göstermeniz ve ilerlemeniz için faydalı olabilecek şeyler yapmayı denemeniz önerilir. Sağlıklı yiyecekler alın ve uygun yoga ve egzersiz rejimlerini düzenli olarak izleyin. Sağlıklı olmak için sokak yemeklerinden kaçınmanız da tavsiye edilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

İş görevlerinizin artma şansı var. Kişisel ve profesyonel yaşamınızda size çok önemli sorumluluklar verilebilir. Ayrıca yeni bir eve geçebilirsiniz. Evli bireyler için karşılaşacakları zorluklar olabilir. Etkileşimlerinizi sakin tutun ve acı sözler kullanmaktan kaçının.

Ek olarak, büyük bir mülkle ilgili yatırımlar için elverişsiz bir zaman gibi görünüyor. Kayınpederiniz size beklenen mali desteği vermeyebilir. Ek olarak, geçmiş yatırımlarınızdan zarar görme olasılığınız da vardır.

Bazı özel kurslara gitmek isteyebilirsiniz. Bu size bu hafta bazı harcamalar getirebilir. Ayrıca iş arkadaşlarınızla küçük bir partiye para harcayacak olabilirsiniz. Sağlık cephesinde, bu hafta dikkatli olmanızı öneriyoruz. Bu hafta bazı kasvetli düşünceler olabilir. Bu nedenle, huzurlu olmak için meditatif egzersizler yapmayı deneyin.

Haftalık burç yorumları | 1 - 7 Mart

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 1 - 7 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için uygun görünüyor. Devasa bir coşku ve mutlulukla dönemin tadını çıkarabilirsiniz. Bu hafta bir seyahate çıkmanız muhtemel. Bu, uzun vadeli hedefiniz için verimli olabilir. İyimser kalmanız ve bu zamanı en iyi şekilde kullanmanız tavsiye edilir.

Bu hafta kariyerinize odaklanmak için faydalıdır. Yolunuza çıkan her olasılığı yakalayın, bu da arayışlarınızda büyümeyi sağlayabilir. İşletmenizin verimli sonuçlar getirmesi için elinizden gelenin en iyisini, bitirme görevlerinizi ve sunumlarınızı da yapmalısınız.

Ayrıca, bu hafta emlakçılar ve inşaatçılar için ek işler öngörülüyor. Ancak keyifli vakit geçirebilirler. Adanmış çabalar onlara hayırlı zaman getirir. Öğretmenler bu hafta yeteneklerini faydalı bir şekilde kullanma fırsatlarını değerlendirmelidir. Uzmanlıklarını sergileme şansı bulmaları muhtemeldir. Politikacılar da olasılıkları aşarak iyi vakit geçirebilirler.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, ofisinizdeki konumunuzu güçlendirmek için gezegenlerin desteğine sahip olabilirsiniz. Bu, kapsama alanınızı genişletmek ve kariyerinizde gelen yeni fırsatları kabul etmek için faydalı bir zamandır.

Dahası, mali durumunuzda bir gelişme olabilir. Bu dönemde finansal üretkenliğinizi artırabilecek yeni seçeneklerden en iyi şekilde yararlanın. Gezegensel etkiler sizin lehinize çalışır ve duygularınızı özel birine göstermenize yardımcı olur. İlişkiyi de ileriye taşıyabilirsiniz.

Öğrencilerin çalışmalarda gizli potansiyellerini sergilemeleri muhtemeldir. Sonuçları için aile üyeleri ve öğretmenlerden takdir alma şansları vardır. Bu hafta sağlık durumunuzun tadını çıkarabilirsiniz -üretkenliğinizde bir iyileşme olacağı için-. Özetle, hayatınızın yararlı ve uyumlu bir aşaması olması muhtemeldir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için orta düzeyde kalabilir. Bu dönemde bazı duygusal dalgalanmalar olabilir. Kişisel yaşamınızda ve profesyonel yaşamınızda kendinizi biraz amaçsız hissetmenize neden olabilecek bir tür belirsizlik hakim olabilir. Bunun iş ve ilişki meseleleriyle ilişkilendirilmesi muhtemeldir.

Umutlarınız doğrultusunda yürümeyen şeyler yüzünden endişelenme şansı vardır. Ancak her şey yavaş ve istikrarlı bir şekilde çözülecektir. Dahası, bu aşamada bazı eski ittifaklar canlandırılabilir. Bekleyen görevler sonunda tamamlanabilir ve bazı geçmiş aidatları geri alabilirsiniz. Bununla birlikte, zorlu zamanlardan sonra ofisinizdeki koşullar üzerinde gelişmiş bir kontrol hissine sahip olabilirsiniz.

Öğrenciler bu hafta akademik çalışmalarının ve çabalarının verimli sonuçlarını alabilirler. Bunlara ek olarak, sağlığınız muhtemelen tatmin edici olacaktır. Ancak keyifli bir hafta geçirmek için tembelliğinizi yenmeniz gerekebilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta kariyer cephesinde olumlu değişiklikler görebilirsiniz. Ancak, orta aşamaya kadar hafif bir kafa karışıklığı yaşayabilirsiniz. Bununla birlikte, haftanın son aşaması size büyüme fırsatları sunabilir.

Yıldızlar, bazı hayati harcamaların ortasında, mali durumunuzdan yana olacaktır. Bütçenizi doğru bir şekilde yönetmeniz muhtemeldir ve bu, sağlam ve istikrarlı bir finansal pozisyona sahip olmanızı sağlayacaktır.

Dahası, bu hafta ilişkilerinizde çeşitli olaylar görebilirsiniz. Romantik bir ilişki kurulabilir, ancak şüphelerden rahatsız olduğunuz için partnerinizle açıkça konuşmaktan çekiniyor olabilirsiniz.

Ek olarak, öğrenciler eğitimlerinde mükemmel bir performans sergileyebilirler. Yeni şeylerdeki öğrenme potansiyeliniz, bu aşamada becerilerinizi ve anlayışınızı geliştirmek için faydalı olacaktır.

Haftalık burç yorumları | 1 - 7 Mart

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 1 - 7 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Kişisel ve profesyonel cephede bazı zor durumların yaşanma ihtimali vardır. Çocuklarınızı küçük aksiliklerden korumanız tavsiye edilir. Onları evin güvenli bölgelerinde ve olası yaralanabilecekleri yerlerinden uzakta tutmaya çalışın.

Bekar olan kişilerin hayattaki önemli durumlara karar vermeleri gerekebilir. Bu hafta uygun bir eş bulma şansının yüksek olması nedeniyle evlenmeye karar vermelerini gerektirebilir.

İşe girenler bu hafta bir seyahate çıkabilirler. Bu gezi muhtemelen verimli geçecektir. Şirketlerini tanıtmak ve büyütmek için danışmanlarıyla birlikte farklı stratejiler planlamaları tavsiye edilir. Konsept, pazarda önde kalabilmek için en son teknolojiye uygun olmalıdır.

Öğrenciler bu haftayı biraz elverişsiz bulabilirler. Eğitmenler veya ebeveynler tarafından yapılan sert yorumlar onları bu hafta etkileyebilir. Bundan dolayı kendilerini hayal kırıklığına uğratmaları muhtemeldir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Hayatınızın hemen her alanında ilginç bir hafta yaşarsınız. Evde olmak zihninize mutluluk ve rahatlama duygusu getirir. Üstelik harika bir aile hayatının tadını çıkarabilirsiniz. Hali hazırda uzakta iseniz, ailenizle görüşme şansı vardır. Bu mutlu olmanızı sağlayabilir ve sizi de motive edebilir.

Ayrıca bu nedenle, kendinizi memnun hissedecek ve faaliyetlerinize daha fazla konsantre olacaksınız. Ebeveynleri hasta olan kişiler, onlara yüksek öncelik verecek ortam sağlamalıdır.

Bu hafta yeni bir şeye başlamak ya da büyük yatırımlar yapmak, zarar verebileceği için ötelenebilir. Meslek hayatınızda faydalı sonuçlar görmek için çabalarınızı artırmanız tavsiye edilir. Ayrıca bu hafta şansınızı artırmanızı sağlayacak her fırsatı değerlendirmeye çalışmalısınız.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Hafta, karışık sonuçlarla dolu olabilir. İlk aşama muhtemelen harika, ancak ikincisi aşama ortada kalabilir. Meydana gelen yeni durumlara uyum sağlamakta zorlanabilirsiniz. Ancak destekleyici ve yol gösterici doğanız sevdikleriniz için faydalı olabilir. Bu durum, muhtemelen hafta boyunca kişiliğinizi belirleyecek ve toplumdaki konumunuzu iyileşecektir.

Her şeye hakim doğanız, sizin için olduğu kadar başkaları için de yararlı olabilir. Olumlu olma ihtimali olan doğru seçimleri yapmanız tavsiye edilir. Ayrıca bu dönemde birkaç kişi huzurlu bir yerlere kaçabilirler. Aniden ziyaret etmeye karar verebileceğiniz bir kişi de olabilir. Özellikle hafta sonları birkaç arkadaşınızın veya akrabanızın evinizi ziyaret etme şansınız vardır.

Haftalık burç yorumları | 1 - 7 Mart

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 1 - 7 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sevgilinize karşı son derece romantik hissedebilirsiniz. Partneriniz de size tatlı bir cevap verebilir. Çocuklar için bu hafta aksiliklere dolu olabilir. Bu nedenle, onlarla ilgilenirken çok dikkatli olun. Sürüş sırasında da dikkatli olun.

Eğlence veya iş amaçlı bazı teşvik edici geziler planlama şansı vardır. Ailenizle keyifli bir geziye de gidebilirsiniz. Bir iş arayan Oğlakların, istedikleri gibi bir iş bulması muhtemeldir. Ancak, görüşme için sıkı çalışma ve iyi bir hazırlık gerekebilir.

İş adamları veya sanayiciler için hayırlı bir hafta olabilir. Mevcut projelerinden olumlu sonuçlar almaları muhtemeldir. Ayrıca ek çabalarla girişimlerini bir sonraki seviyeye taşıyabilirler.

Bu hafta başkalarının kusurlarından öğrenciler sorumlu tutulabilir. Bu, yanlış zamanda bir yerde bulunmanın bir sonucu da olabilir. Bu nedenle, uyanık kalmaları gerekir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Dini işlerle ilgilenme şansınız olabilir. Bir kadın amir işinizi tamamlamanıza yardımcı olabilir. İş için uzun mesafeli bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Ancak stressiz ve sağlıklı kalmak için bağışıklık seviyelerinize dikkat edin.

Evli bireyler iletişimde bir mesafe görebilirler. Sorunlara yol açabileceğinden ötürü, kayınpederinizle etkileşimde bulunurken düşmanca davranmaktan kaçının. Eşinizle de tatlı anlar geçirmeniz tavsiye edilir. Eşinizin desteği ile para kazanabilirsiniz.

Eski bir meslektaş veya arkadaşınızla karşılaşma şansınız olabilir. Arkadaşlarla sakin bir şekilde iletişim kurmanız tavsiye edilir. Dahası, iş yükü ve egzersiz eksikliği nedeniyle sağlık sorunlarıyla karşılaşabilirsiniz. Çalışmanız için uygun bir plana sahip olmanız ve haftanın daha iyi bir şekilde tadını çıkarmak için bir program yapmanız gerekir.

Ayrıca sağlığınıza odaklanmalı ve saçma tartışmalardan kaçınmalısınız. Beslenme ve spor düzeninizi oturtmak için ekstra çaba sarf etmeniz gerekebilir. Bu hafta, öğrenciler için olumlu bir hafta olabilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Olumlu bir bakış açısına sahip olmanız ve iyimser insanların etrafında olmanız gerekir. Gezegen yerleşimleri, kötü düşüncelerin size sağlık sorunları verebileceğini gösterir.

Yeni bir ilişkiye girmekten kaçınmanız ve karşı kişiyi anlamak için biraz zaman ayırmanız daha iyi olur. Ofisinizde bir iş değişikliği veya ani bir değişiklik olasılığı vardır. İşinizde acele kararlar vermekten kaçının. İş yerinde bazı problemler yaşayabilirsiniz. İthalat-ihracat veya denizaşırı bir ülkeyle ilgili işler için bu hafta büyük değişiklikler yapmak için elverişsiz görünüyor.

Kayınvalideler ile beraber küçük bir toplantı yapabilir ve evdeki bir olaydan memnun olmadığınızı dile getirebilirsiniz. Öğrenciler bu aşamayı zor bulabilirler. Çalışmalar için öğretmenlerinizden rehberlik almanız önerilir.

Ayrıca bu hafta bekleyen görevleri bitirmeyi de denemelisiniz. Bu ileride sizin için faydalı olacaktır. Meditasyon, stressiz ve mutlu bir hafta geçirmenizi sağlayabilir.

02 Mar 2021 - 11:13 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.