Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 11 - 17 Ocak

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 11 - 17 Ocak tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 11 - 17 Ocak
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 11 - 17 Ocak
+14
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 11 - 17 Ocak tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 11 - 17 Ocak tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 11 - 17 Ocak

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 11 - 17 Ocak tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Ofisinizde tanındığınız için önceki çabalarınız verimli olabilir. Gezegensel geçişler sizin için elverişli kabul edilir ve entelektüel becerileriniz nedeniyle sorunlara çözüm getirmenize yardımcı olabilir.

İletişim eksikliğinizin evlilik hayatınızda sorunlar yaratabileceğinin farkında olun. Partnerinize bağlı kalmanız tavsiye edilir. Bu hafta bazı yurtiçi harcamaların meydana gelme ihtimali var.

Çalışan bireyler işlerinden iyi kazanç bekleyebilirler. Bu hafta, kendinize olan güveninizi artıracak bir zam veya terfi alma olasılığınız yüksek. Güzel sanatlar veya yaratıcı alan öğrencileri, öğrenme becerilerini geliştirebilirler. Gazetecilik veya eğitimle ilgilenenler verimli sonuçlar elde edebilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta genel olarak Boğalar için faydalı bir hafta gibi görünüyor. Sıkı çalıştığınız kararlılık, başarıya giden merdivenin zirvesine ulaşmanıza yardımcı olabilir.

Ortak işletmelerde veya çalışan profesyonellerde olan bireyler, sürtüşmeyi önlemek için iş ortakları veya meslektaşları ile konuları dikkatlice ele almaları gerekebilir. Ofisinizde zaten var olan sorunları ötelemekten kaçınmalısınız.

Evli bireyler ortalama bir hafta yaşayabilirler. Eşinizle keyifli bir geziye çıkmak için faydalı bir zaman olabilir. İş ortağınızla etkileşim sırasında sözlerinizi akıllıca seçin.

Bu hafta parasal ve mali konularda karışık sonuçlar verebilir. Öğrencilerin yüksek öğrenime çok para harcaması gerekebilir. Araştırma çalışmalarına dahil olanlar başarıya ulaşabilirler. Moda ve sanat endüstrisindeki öğrenciler verimli bir hafta geçirebilirler. Okul kutlamaları moralinizi yükseltebilir.

Haftalık burç yorumları | 11 - 17 Ocak

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 11 - 17 Ocak tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bekarlar yoğun bir aşk hayatı ve mutlu ilişkiler yaşayabilir. Pazarlama uzmanlarının bu süre zarfında faydalı gezilere çıkması muhtemeldir. İş adamları ve sanayiciler yoğun programlarda çalışmak zorunda kalabilirler. Üstelik yabancı delegelerle ani bir görüşme öngörülüyor.

Emlak işiyle uğraşanlar bir anlaşmaya varmada başarılı olabilirler. Siyasi liderler, partilerine katılan destekçilerin sayısında önemli bir artış ihtimali olduğundan, bu zamanı avantajlı bulabilirler. Planınızı uygulamak için altın bir aşama olabilir.

Profesyonel yaşamınız size karışık sonuçlar sunabilir. Yüksek düzeyde bir iş kurmanız muhtemeldir. Ancak, bunun size gerçekten verimli sonuçlar ve parasal kazançlar sağlayıp sağlamayacağı zamanla anlayabilirsiniz.

Borsadaki spekülatif anlaşmalar sizin lehinize çalışmayabilir. Bu nedenle, bu süre zarfında yatırım yapmaktan kaçınmanız önerilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Daha az gezegen desteğine rağmen, bu hafta olumlu bir bakış açısına sahip olabilirsiniz. Bu, kişisel ve profesyonel yaşamınızda mutlu olmanızı, başarı ve memnuniyet kazanmanızı sağlayabilir.

Bazı sorunlar nedeniyle parasal ilerlemeniz bozulabilir. İşyerinizde fırsatları en iyi şekilde kullanmak için güçlü ve zayıf yönleriniz üzerinde çalışmanız gerekecektir.

Eğitmenler ve öğretmenlerin yardımıyla kariyerinizde ilerleyebilirsiniz. Yoğun ve huzursuz çalışma programları, enerji seviyelerinin düşmesi nedeniyle sağlıkta dalgalanmalara neden olabilir.

Hafta boyunca iyimserliğinizi engelleyebileceği için öfkenizi kontrol etmeniz önerilir. Entelektüel ve faydalı fikirleriniz başarıya giden merdiveni tırmanmanıza yardımcı olabileceğinden ötürü, bu yararlı bir hafta olabilir.

Ancak, sürekli iş baskısı enerji ve güven seviyenizi düşürebilir. Bu nedenle bazen kararsız ve kafanızı karışık hissedebilirsiniz. Bu nedenle, çalışma alanlarınızı geliştirmek için uzmanlığınızı yeniden değerlendirmelisiniz.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca faydalı gezegen konumları, işlerin sizin için gelişmesini sağlayabilir. Kişisel ve profesyonel yaşamınız arasındaki mükemmel uyumu getirerek iletişimde yükseliyor olabilirsiniz.

Ofisinizde biraz tembelleşebilirsiniz. Ayrıca bu hafta düşünceli kararlar vermelisiniz. Partnerinizle güzel anlar geçirebildiğiniz için sosyal ve romantik hayatınız ilerleyecektir. Üstelik önceki yatırımlarınızdan iyi getiriler elde edebilirsiniz.

Çalışan profesyoneller zorluklarla yüzleşebilir. Bu, çalışmanızı olumlu yönde etkileyebilir ve verimli sonuçlar elde etmek için elinizden gelenin en iyisini yapmanıza olanak tanır.

Öğrenciler zor zamanlar geçirebilir, ancak gezegenler sizi zorladıkça, sınavlarınızda daha iyisini yapabilirsiniz. Hafta, Aslanlar için çalışan ilerici güçleri göstermesine rağmen, sağlık bir endişe kaynağı olabilir. Bu nedenle, bu hafta sağlık cephesinde dikkatli olmalısınız.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Başak burcu bireyleri, gezegensel etkiler genel olarak onları destekleyeceği için bu haftadan zevk alabilirler. Yeni bir iş arayanlar kazançlı fırsatlar bulabilir. İşinizi büyütmek için ilerliyor olabilirsiniz.

Pazarda yeni bir ürün piyasaya sürülebilir ve gerekli fırsatlar da yolunuza düşebilir. Finansal konularda bazı engeller ve baskılar olabilir ama yavaş yavaş ilerleyebilirsiniz. Mali durumunuzu çok iyi yönetebilirsiniz.

Aşk hayatınız biraz etkilenebilir. Duygulara kapılmaktan kaçındığınızdan emin olun. Merak etmeyin, hafta sonu yıldızların desteğini alabilirsiniz. İlişkiniz bundan sonra iyileşebilir.

Çalışmalarda önemli ilerleme kaydedebilecekleri için öğrenciler haftayı heyecan verici bulabilirler. Kültürel festivallere veya eğlence etkinliklerine katılmak sosyalleşmenize yardımcı olabilir.

Sağlığınız bu hafta sizi üzmeyebilir. Sağlıklı bir beslenmeye sahip olmayı ve formda kalmak için hafif egzersizler yapmayı unutmayın.

Haftalık burç yorumları | 11 - 17 Ocak

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 11 - 17 Ocak tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Çok sayıda yaratıcı fikriniz olacağı için harika bir hafta olabilir. Hayatın her alanında muzaffer olacağınız için hayallerinizin peşinden gitmek kolay gelebilir. Bu hafta finansal beklentilerinizi destekleyebilir.

Bununla birlikte, spekülasyonlardan ve diğer planlardan uzak durmanız tavsiye edilir. Bazı ani harcamalar için birikiminizi koruyabilirsiniz.

Öğrenciler bir süre rekabetçi sınavlara girmekten kaçınmalıdır. Evli bireyler geçmiş sorunları çözdükleri harika zamanların tadını çıkarabilirler. Karşılıklı anlayış her ikisine de güvence verecektir.

İşinizi zamanında bitirmek, işteki güvenilirliğinizi korumanıza yardımcı olur. İşinizi daha verimli yapma eğiliminde olacağınız için güven seviyenizde bir artış olacaktır. Ancak, bazı zorluklar sizde strese neden olabilir.

Mesleki ve ev içi sorunlar, yolunuza engeller koyabilir, böylece düşüncelerinizi eyleme dönüştürmenize engel olabilir. İş adamları, hafta boyunca ortaklık anlaşmaları yapmaktan kaçınmalarını sağlamalıdır.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Akrepler, sıkı çalışmalarının verimli sonuçlarını alabilirler. Eski bir arkadaşınız, hayatta önemli kararlar vermeniz için size yardım edebilir ve motive edebilir. Bazı sorunlar olabileceğinden ebeveynlerinizin sağlığına dikkat edin. Bununla birlikte, hayat size neşe dolu olmak için bolca fırsat verecektir.

Bu hafta, eski dostlukları yeniden canlandırmak ve hayatınızdaki önemli insanlarla görüşmek için uygundur. Besleyici bir diyet rutini uygularken sağlığınız tatmin edici olabilir. Evlilik ittifakı arayan Akrepler bu hafta o özel kişiyle tanışıyor olabilir!

Önümüzdeki hafta sağlık açısından sizin için iyimser olabilir. Sağlıklı bir durumu sürdürmek için zorlu görevler yapabilirsiniz. Dengeli bir diyet sürdürmek ve hafif egzersiz yapmak bu süre zarfında yardımcı olacaktır. Sağlıklı yiyeceklere sahip olmak, formda bir vücuda sahip olmanıza yardımcı olur.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta Yay burçları için keyifli bir hafta olabilir, çünkü şans onların elinde olabilir. Bununla birlikte, bazı sorunlar nedeniyle ruh haliniz düşebilir. Farkında olmadan seyahatlere büyük miktarda para harcayabilirsiniz. Sonrasında çok harcadığınıza pişman olabilirsiniz. Bu nedenle, harcamalarınız konusunda tetikte ve dikkatli olmanız tavsiye edilir.

Zamanın kariyer cephesi için biraz zor olmasına rağmen, sorunları çözebilirsiniz. Onlarla uğraşırken son derece sakin ve sabırlı olmaya çalışın. Tartışmalar ve ego çatışmaları nedeniyle iç cephede bazı engeller ortaya çıkabilir. Onları soğukkanlı bir zihin çerçevesinde çözmeye çalışın.

İlişkilerinizde kötü dil kullanmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Genel olarak, bu aşk hayatı için normal bir hafta olabilir, ancak hafta sonu yaklaştıkça durum düzelmeye başlayacaktır. Partnerinizle romantik bir akşam yemeğine gidebilirsiniz.

Haftalık burç yorumları | 11 - 17 Ocak

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 11 - 17 Ocak tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bekar olan ancak müstakbel eşini bulan Oğlaklar bu hafta evlilik yüzüğünü takabilirler. Sizin için bir sürü heyecan verici durum var. Ebeveynler çocuklarının kararından memnun kalabilirler.

Bu hafta aile üyelerinizle eğlenceli bir gezi yapma şansı var. Bu sefer onlarla birlikte gitmeyi tercih edebilirsiniz. Tıp uzmanları iş yerlerinde harika performans sergileyebilirler. Seçtiğiniz alanda mükemmel sonuçlar alıyor olabilirsiniz.

İnşaatçılar ve emlakçılar bu aşamada bir anlaşma yapabilirler. Ayrıca kredilerinizde veya projelerinizde sorunsuz bir yaptırım planlayabilirsiniz. Hayalinizdeki projeyi başlatmak için faydalı bir dönem olabilir.

Bu hafta, hisse senedi piyasası ticareti yapan Oğlaklar için bol kazanç elde edebilecekleri bir gün olabilir. Bu yöntemlerden en iyi şekilde yararlanmanın tam zamanı olabilir. Bu hafta siyasetçilerin de lehine olabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Son sürüm ve toptan satış işinin verimli olması nedeniyle hafta boyunca iyi kazançlar elde edebilirsiniz. Hafta sağlık açısından daha az uygun olabilir. Herhangi bir aksilikten kaçınmak için aracınızın aşırı hızlanmasından kaçınmanız önerilir. Ayrıca, gereksiz tartışmalardan uzak durmalısınız.

Sıkı çalışmanızın beklenen sonucunu alamamak strese neden olabilir. Herhangi biri ile çatışmaktan kaçının. Kayınvalide ile ilişki sorunlarınız nedeniyle endişelenebilirsiniz.

Bu aşamada büyük finansal yatırımlar yapmaktan kaçının. Kıdemlinizle çok önemli bir tartışma yapma şansı vardır, bu nedenle tüm fikirlerinizi ve planlarınızı elinizde tutun.

Evlilik ve aşk hayatı ortalamada kalabilir ve beklentileri karşılayabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Ailenizle özellikle anneniz ile sağlam iletişim kurabilirsiniz. Ailede küçük bir kutlama veya parti bu hafta size mutluluk getirecektir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta aileniz ve arkadaşlarınızla sizi neşelendirecek bir buluşma yapabilirsiniz. Uygun kazançlar sağlayabilecek finansla ilgili pratik bir karar vermeniz muhtemeldir. Yabancı bir ülkeye iş gezisi için masraflar çıkabilir. Yurtdışındaki bir müşteriden büyük bir iş anlaşması yapabilirsiniz.

Öğrenciler çalışmalarına daha fazla konsantre olmalıdır. Yanlış insanlar, derslerden uzaklaşmanıza neden olabilir. Annenizin rehberliğine uymanız ve düzenli olarak çalışmanız tavsiye edilir. Bir hayır kurumunda çalışıyorsanız, bu hafta sizin için biraz yoğun geçebilir. Dahası, evde size ek görevler verilebilir. Annenizin sağlığını hesaba katmalısınız.

Bu hafta gayrimenkul veya mülk satın alma veya satma kararları vermek için biraz elverişsiz bir hafta olabilir. Kazancınız ve planlanmamış giderleriniz olabilir. Bu nedenle, uygun bir bütçe planı çıkarmanız gerekebilir.

13 Oca 2021 - 08:13 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.