Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 8 - 14 Şubat

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 8 - 14 Şubat tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 8 - 14 Şubat
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 8 - 14 Şubat
+16
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 8 - 14 Şubat tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 8 - 14 Şubat tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 8 - 14 Şubat

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 8 - 14 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Eşiniz dini faaliyetlerle ilgileniyor olabilir. Bu nedenle, evde düzenlemek için yardım eli uzatmak ikinizin de birbirinizle kaynaşmasına yardımcı olabilir. Eşinizin verdiği fikirleri hayata geçirmek sizin için verimli sonuçlar doğurabilir.

Bu hafta hem kariyerinize hem de mali durumunuza olumlu katkı sağlayacaktır. Arkadaşlarınızdan ve akrabalarınızdan parasal destek alabilirsiniz. Üstlerinizden değerlendirme veya ödül almanıza yardımcı olabilecek karlı bir projeyi tamamlama şansı vardır.

İş adamları önemli anlaşmalar yapabilir. İş için kartlarda yabancı bir ülkeye seyahat var. Beklenmedik aksiliklere yol açabileceğinden, başarının sizi alt etmesine izin vermekten kaçınmanız önerilir. İş yükü nedeniyle gözleriniz gergin olabilir, bu nedenle arada biraz dinlenin. Düzenli bir kontrol ve bitki çayları size yardımcı olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta size ortalama sonuçlar doğurabilir. İşinizin önceden bir planını çıkarmanızı ve tüm girişimlerde iyimser bir bakış açısına sahip olmanızı tavsiye ederiz.

Bekarlar özel biriyle tanışabilir. Ancak ilişkiyi bir sonraki aşamaya taşımaktan kaçınmalı ve herhangi bir evlilik planı varsa ertelemelidirler.

Bu hafta, mali konular için elverişli bir aşama olarak görülüyor. Denizaşırı bir ülkeyle ilgili projeler size finansal ödüller kazandırabilir. Uluslararası geziler ve dini yolculuklar için masraflar olabilir. Yurt dışına iş amaçlı seyahat edebileceğiniz öngörülmektedir.

Şans bu hafta yanınızda olabilir. İşle ilgili yatırımlar verimli sonuçlar sağlayabilir. Sağlık açısından farklı sonuçlar elde edebilirsiniz. İş yerinde gösterdiğiniz performanstan dolayı stresli ve yorgun olabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları | 8 - 14 Şubat

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 8 - 14 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Evli çiftler bu hafta eşleriyle bağlarını güçlendirebilir, denge ve mutluluğu sağlayabilirler. Bekarlar, evlilik beklentilerini karşılamak için uzun süre birini bekliyor olabilirler. Ancak bu hafta gezegen hareketleri, uğurlu haberler getirebileceği için umutlarını yüksek tutmalılar.

Bir geziye çıkmak veya yoğun programınıza ara vermek, bir süre yorucu işlerden kurtulmanıza yardımcı olur. İş adamları ve sanayiciler için fırsatlar elde etme şansı var ve son derece verimli olabilirler. Bazı konularda değişiklikler olabilir ancak bu tür dönüşümler gelecekteki beklentilerinizi destekleyecek gibi görünüyor.

Bu hafta, bazı önemli projeleri onaylayabilecekleri için inşaatçılar ve emlakçılar için muhtemelen şanslı olacaktır. Ayrıca bu hafta para kazanma konusunda kendilerini şanslı hissedebilirler. Politikacılar bu hafta büyüme grafiğinin yukarı doğru hareket ettiğini görebilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

İyi bir büyümenin ortasında, bu hafta kariyerinizde rakiplerinizle biraz sürtüşme ve rekabetle karşılaşabilirsiniz. Aceleci veya aşırı hırslı girişimlerde bulunmaktan kaçınmak, sorunlara yol açabileceğinden faydalı olacaktır.

Duygularınız yeniden canlanabilir ve aşk hayatınıza sevgi ve çekicilik getirmeye teşvik edilirsiniz. Bu hafta aşk ilişkinizde önemli bir gelişme olasılığı var. Uygun finansal planlama ile istikrarlı bir şekilde ilerleyebilirsiniz. Ancak para üzerinde uygun kontrole sahip olmanızı ve harcamalarınız konusunda dikkatli olmanızı isteyebilir. Bu eylemler mali durumunuzu belirleyecektir.

Gezegenler sizi desteklese de, enerjinizin birden fazla göreve dağılma şansı vardır. Bu nedenle akademik kariyerinizde beklenen sonuçları almakta zorlanabilirsiniz. Besleyici bir diyet ve düzenli egzersiz rejimi vücudunuzu ve ruhunuzu geliştirmeye yardımcı olur. Ayrıca sizi oldukça zinde tutabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Gezegen hareketleri bu hafta içgüdüsel hareketler yerine mantıksal hareketler gerektirebilir. Özellikle kariyerinizde bazı sorunlarla yüzleşme şansı vardır. Gerekli nitelikleri ve üretkenliğinizi kullanmak, iş görevlerini son teslim tarihinden önce verimli bir şekilde bitirmenize yardımcı olabilir.

Size bazı durumlar zorlayıcı gelebilir. Ancak endişelenmeyin, çünkü olumlu sonuçlar verebilir, çünkü onlarla yüzleşmek sizi daha güçlü ve değerli hale getirebilir. Verimli parasal kazançlar elde etmeyi umuyor olabilirsiniz ve bu sizi bu hafta mutlu kılar ve heyecanlandırabilir.

Bu hafta, önemli bir kişiyi etkileme konusunda avantajlı olduğunuzu düşünüyoruz. Öğrenciler zekaları ve samimi çabaları ile sınavlarda büyük olasılıkla iyi sonuçlar elde edebilir ve başarılı olabilirler. Bazı gerginlikler nedeniyle sağlığınız etkilenebilir. Bu nedenle, formda ve iyi olabilmeniz için yaşam tarzınızı biraz değiştirmeniz sizin için faydalı olacaktır.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Kariyerinizde ilerleme kaydedebilirsiniz, ancak birkaç kişi veya koşul şeklinde dikkat dağıtıcı şeyler olabilir. İşler arasında dinlenme zamanı bulmalısınız. Gezegen hareketleri yavaşça gelişebilir ve size sunulan kazançlı fırsatlar görebilirsiniz.

Bir ihtimal kazançlarınız sabit kalabilir. Fazla harcama yapmaktansa uzun vadeli bir hedefe sahip olmanız ve birikimlerinizi artırmanız önerilir. Mali işlemlerde disiplinli bir yaklaşım ve temel uygulamalara sıkı sıkıya bağlılık yardımcı olacaktır. Sağlığınız bu hafta beklediğiniz gibi olacak, ancak zindeliğiniz konusunda da dikkatli ve ciddi olmalısınız.

Bu hafta romantik ve keyifli deneyimler yaşayabilirsiniz. Bu hafta çeşitli aktiviteler arasında kendinizi yenilenmiş hissedebilir ve sosyalleşebilirsiniz. Öğrenciler bu haftayı kendileri için uygun bulabilirler. Başkaları tarafından desteklenebilirsiniz, ancak zorluklar büyük olasılıkla önünüze çıkacaktır. Bu nedenle başarılı olmak için çabalarınızı artırmanız tavsiye edilir.

Haftalık burç yorumları | 8 - 14 Şubat

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 8 - 14 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Teraziler çoğunlukla esprili, kibar ve ilgi çekicidir, bu nedenle nadiren sıkılırlar. Dahası, doğanız çeşitli aktivitelere katılmanızı sağlar. Bu hafta partnerinizle kaliteli zaman geçirebilirsiniz. Bundan dolayı değerinizi görebilirsiniz.

Çevrenizden uzak kalırsanız, aşırı düşünme şansı yakalayabilirsiniz. Bu düşünceler bir süredir sizi strese sokuyor olabilir. Sevinçle yaşama ve iyileşmeniz için amaçlanan hedeflere ulaşma şevkine ve enerjisine sahip olabilirsiniz.

Bu iyimserlik, şimdiye kadar sizi rahatsız etmiş olabilecek iç kargaşayı kontrol etmenize yardımcı olabilir. Bunun bir sonucu olarak, kendine güvenen bir kişilik olmanızı sağlayacak güçlü kararlar vermeniz muhtemeldir. Kariyerlerinde bir açılım veya bir değişim ümit eden bireyler sorunsuz ve kolay bir şekilde çözüm bulabilirler.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

İş arkadaşlarınız işlerini hafife alabilir ve sizden de aynısını yapmanızı bekleyebilir. Bu durum tartışmalara neden olabilir, bu nedenle bu tür uyuşmazlıklardan uzak durmaya çalışın.

Bazılarınız büyük olasılıkla mali meselelerine ciddi bir şekilde dikkat edebilir. Elinizdeki her görev hakkında büyük konsantrasyon ve farkındalığa sahip olabilirsiniz. Bu başarılı olmak için yardımcı olacaktır. Hafta, hayatınızda yeni insanlara izin vermeniz ve arkadaşlıklar kurmanız için verimli görünüyor.

Bu hafta kimseye borç olarak para vermek istemeyebilirsiniz. Bu tür durumlar itibarınızı etkileyebileceğinden, karşı tarafla uğraşırken dikkatli olmanız gerekir. İnsanlar duyarsızlık olarak görebilir. Bu nedenle, insanlara sunmadan önce uygun bir plan yapmanız ve olayları değerlendirmeniz tavsiye edilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

İşinizdeki geçmiş çabalarınız bu süre zarfında verimli sonuçlar almaya başlayabilir. Siz de ödüllendirilebilirsiniz. Görevlerinizi akıllıca planlamanız ve bir süre dinlenmeniz önerilir.

Kardeşlerle tartışmalar olabilir, bu nedenle çatışmaya neden olabilecek konularda etkileşimden kaçınmak faydalı olacaktır. Herhangi bir çatışma çıkarsa, arka planda kalmak, aile üyeleri arasında barışı korumaya yardımcı olur.

Aşk ilişkisi içinde olan Yay’ların ilerleyebilmeleri için sabırlı kalmaları gerekir. Konuyu tam olarak anlamadan aceleci sonuçlar çıkarmaktan ve nihai kararı vermekten kaçınmanız tavsiye edilir.

Bu hafta, paranız ve finans durumunuz önemli olmaya devam edecektir. Önceki yatırımlardan iyi getiri elde etme şansınız var. Profesyonel cephede işler ortalama kalabilir. Yavaş yavaş yeni ve yararlı fırsatlar geleceği için sabırlı olmak ve sakin kalmak gerekiyor.

Haftalık burç yorumları | 8 - 14 Şubat

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 8 - 14 Şubat tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Çocukların, yaşlıların rehberliğine itaat etmesi tavsiye edilir. Onların tavsiyeleri, bu hafta zorlu problemlerden çıkmanıza yardımcı olabilir. Bir seyahate çıkma şansınız var. Bu, uzun vadeli hedeflerinizi ve tutkularınızı muhtemelen yakınlaştıracaktır.

Girişimlerinizde elinizden gelenin en iyisini yapmanıza olanak sağlayabileceği için iyimser ve umutlu kalmalısınız. Sağlık çalışanları, özverili hizmetleri için övgüler toplayabilir. Borsada alım satım yapan kişiler verimli sonuçlar alabilir.

Hayatta nadiren bu tür aşamalar geldiği için bu zamanı en iyi ve avantajlı şekilde kullanmanız tavsiye edilir. Ancak yine de dikkatli olmalı ve trendleri incelemelisiniz. Öğretmenler bu haftayı stresli bir hafta olarak görebilirler. Birlikte bir dizi görevde bulunabilirler. Bazı Oğlak’ların partnerlerine disiplinli bir şekilde davranmaları gerekir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Hafta, kişisel gelişim ve kişiliğinizi sağlamlaştırmak için faydalı olabilir. Bu nedenle, kendinize değerli zamanınızı ayırmanız tavsiye edilir. Bu hafta alışveriş öngörülüyor. Eski arkadaşlarla bağlantı kurmak neşe getirebilir. Bazı kaçınılmaz iş yükleri ve görevler sizi daha meşgul edebilir.

Eşinizle anlaşmazlıklardan kaçınmaya çalışın ve ona kaliteli zamanınızı ayırın. Bu, bu hafta içinde ortaya çıkabilecek stresli durumları çözmenize yardımcı olabilir. Aşk ve romantizm için harika bir zaman olabilir. Evli çiftler için zorluk yaşama şansı vardır. Empati kurmak ve partnerinizin duygularını ifade etmek için kendini güvende hissetmesine izin vermek yardımcı olacaktır.

Size parasal yardım ve destek sunulabilir. Ofisinizde sakin ve temkinli olmanız tavsiye edilir. Yaratıcı çalışmaya meyilli olabilirsiniz. Bu hafta kardeşlerinizle tartışabilirsiniz. Arkadaşlarınız ve aile üyelerinizle aranızdaki boşluğu doldurmak için bağlılık gerekecektir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Ofisinizde önemli toplantılara katılma olasılığı vardır. Planlarınız bazı değişikliklere ihtiyaç duyabilir ve bu da sizi huzursuz edebilir. Önceliklerinize göre çalışmanız tavsiye edilir. Geçmişteki iş planları bu hafta verimli sonuçlar getirebilir. İşle ilgili konularda gezilere çıkılması öngörülmektedir.

Küçük sorunları görmezden gelmek yerine sağlık sorunları gereken özenle ele alınmalıdır. İş baskısı nedeniyle uyku sırasında tedirginlik yaşayabilirsiniz. Yoga ve meditasyon, huzurlu, sağlıklı bir rejime sahip olmanıza ve sağlıklı bir uyku çekmenize yardımcı olacaktır. Bağışıklık seviyeleriniz konusunda dikkatli olun. Soğuk algınlığı ve ateş ihtimali vardır.

İlişkilere karşı dikkatli olmanız gerekebilir. Küçük meselelerde saldırgan davranışlardan kaçının ve eşinizle zaman geçirmeye çalışın. Aşk hayatı bu hafta yavaş ilerleyebilir. Kararlılığınız, romantik hayatınızı akıllıca idare etmenize yardımcı olacaktır.

08 Şub 2021 - 06:55 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.