Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 5 - 11 Ağustos

Haftalık burç yorumları Hindistan ile eş zamanlı olarak yayında. İşte 5 - 11 Ağustos tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 5 - 11 Ağustos
Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 5 - 11 Ağustos
+15
Haber albümü için resme tıklayın

Haftalık burç yorumları Hindistan ile eş zamanlı olarak yayında. İşte 5 - 11 Ağustos tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 5 - 11 Ağustos tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 5 - 11 Ağustos

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 5 - 11 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca saldırganlığınız artabilir, ancak durumunuzdaki iyileşmeye tanık olabilirsiniz. Bu süre zarfında aşırı duyarlı olmanız muhtemeldir. Bu nedenle, dikkatli olmanız ve yalnızca iki kez düşündükten sonra karar almanız önerilir.

Bu süre zarfında işinizde ilerleme ve gelişme görmeye başlayabilirsiniz. Rutin görevlerinizi yerine getirme konusunda endişeli hissetme ihtimaliniz de var. Bu hafta boyunca rutininizi önümüzdeki günlerde planlamanız önerilir. İnsanlara zarar vermekten kaçınmak için konuşmanıza ve davranışınıza da dikkat etmelisiniz.

Bu süre zarfında bazı maddi yardımlar almanızın olasılığı yüksektir. Benlik saygısı ve güven seviyeniz yüksek olabilir ve bu süre zarfında görevlerinizi tamamlayıp kararlar alabileceksiniz.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca hayatınız için önemli bir komplikasyon öngörülmez ve bundan tam olarak zevk almanız mümkün olabilir. İletişim becerilerinizle herkesi etkileyebileceksiniz. Zarar görmemesi için bu süre zarfında yabancılara güvenmemeniz önerilir. Arkadaşlarınız veya akrabalarınızdan hediyeler almanız muhtemeldir.

Bu zamanda küçük bir geziye çıkabilirsiniz. Toplumdaki itibarınız artabilir. Bu süre zarfında daha yaratıcı hissedebilirsiniz ve başkalarına da ilham verirsiniz. Bu süre zarfında sevdiklerinizle bazı komplikasyonlar ve tartışmalar yaşanabilir.

Müziğe daha çok ilgi duyabilir ve bu süre zarfında hissettiğiniz her şeyi haklı gösterebilirsiniz. Spor ya da sanatla ilgileniyorsanız, yeteneğinizi sergileme şansına sahip olabilirsiniz. Seyahate çıkma ihtimalin bu hafta gerçekten yüksek.

Tüm burçlar haftalık yorum | 5 - 11 Ağustos

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu 5 - 11 Ağustos haftalık yorum ve beklentileri Hindistan'la eş zamanlı yayında.

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, rakiplerinize zorlu bir rekabet verebileceksiniz. Bu hafta boyunca ilham verici ve yaratıcı hissedebilir ve kendi alanınızda devam edebilirsiniz. Akrabalarınızla olan ilişkiniz daha yumuşak olabilir. Şansınız sizi de destekleyebilir. Şüpheci hissetmemeniz tavsiye edilir.

Herhangi bir mahkeme ya da hükümetle ilgili sorunlarınız varsa, temkinli olmanız gerekebilir. Aile ilişkileriniz de gelişebilir ve beklemedeki görevlerinizi tamamlayabilir ve odaklanmış hissedebilirsiniz.

Kayıplardan kaçınmak için herhangi bir itici karar almamanız önerilir. Karar verme gücünle, ilerlemenin yolunu açabilirsiniz. Genel olarak, bu hafta size mükemmel sonuçlar sağlayabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca sosyal hizmette yer alabilirsiniz. Toplumdaki saygınlığınızı ve itibarınızı arttırmanız ihtimali var. Bu süre zarfında daha üretken hissedebilirsiniz.

Herhangi bir tartışmaya girmemeniz ve sakin olmanız tavsiye edilir. Yorgun ve tembel hissetme olasılığınız yüksektir, bu da çalışmanızı da etkileyebilir. Bu süre zarfında annenizle ilgili bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz.

Bu hafta boyunca akrabalarınız ve arkadaşlarınız, sizi zorlu durumlardan kurtarmaya gelebilir. Mahkemeyle ilgili sorunlarınız varsa, temkinli olmanız gerekebilir. Bir devlet çalışanıysanız, bu hafta sizi şaşırtabilir. Davranışlarınızda kararlı olmanız ve bu hafta boyunca başarı elde etmek için tam bir güvenle ilerlemeniz şiddetle tavsiye edilir.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri

Aslan Burcu ve Başak Burcu için 5 - 11 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentiler

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca kendinden emin ve üretken hissedebilirsiniz. Sonuç olarak, iş hayatınız harika olabilir. Bu hafta boyunca kendinizi huzursuz hissetmenize neden olabilecek veya aşırıya kaçmanıza sebep olabilecek olaylar yaşayabilirsiniz.

Devlet ile ilgili herhangi bir işiniz varsa, şans size yardımcı olabilir. İlişkinizi sürdürmek ve saldırganlığınızı kontrol etmek için başkalarına kibar davranmanız önerilir. Bu süre zarfında dini eserlere düşkün olabilirsiniz. Bencil ve olumsuz hissetme ihtimaliniz göz ardı edilemez.

Beklemedeki işiniz nihayet tamamlanmış olabilir, bu muhtemelen rahat bir nefes almanıza yardımcı olacaktır. Finansal planlar yapmak istiyorsanız, bu sürenin sizin lehinize olması muhtemeldir. Toplumdaki itibarınız artabilir. Bu hafta hiçbir yarışmaya katılmamanız tavsiye edilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta yurt dışında yaşayan akrabalarınızdan büyük haberler alabilirsiniz. Bu süre zarfında kendinizi huzursuz ve belirgin hissedebilirsiniz. Hükümetle ilgili herhangi bir iş taahhüdünüz varsa, bunun olumlu sonuçlanması muhtemeldir.

Bu hafta manevi duygularınızı daha yoğun hissedebilirsiniz. Rakiplerinizle şiddetli bir rekabet içine girmeniz ve başarılı olmanız olasıdır. Kardeşlerinizle ilişkiniz gelişebilir. Evinizde herhangi bir ihtilaftan kaçınmak için sakin olmanız önerilir.

Rutininiz bu hafta boyunca bozulabilir. Mahkemeyle ilgili konularda kimseye güvenmemeniz önerilir. Bu süre zarfında akrabalarınızla dini bir yolculuğa çıkmanızın ihtimali yüksektir. Sosyal hayatınız harika olabilir ve itibarınız artabilir.

Tüm burçlar haftalık yorum | 5 - 11 Ağustos

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 5 - 11 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta boyunca daha üretken olabilirsiniz, bu sizin için iyi bir değişiklik olacaktır. Bu hafta iş yerinizde daha fazla zaman geçirebilir ve kendinizi mutlu hissedebilirsiniz. Hatta bu hafta küçük bir iş gezisine bile gidebilirsiniz.

Zihinsel ve fiziksel sağlığınız senkronize halde olabilir ve sizi destekleyebilir. Toplumdaki itibarınız artacaktır. Kendinizi biraz olumsuz hissetme ihtimaliniz var ama zamanla bunu pozitife çevirebilirsiniz.

Her durumu aşırı düşünmeniz ve bu süreçte zihinsel huzurunuzu engellemeniz muhtemeldir. Yakın ve sevdiklerinizle ilişkinizi sürdürmek için sakin olmanız tavsiye edilir. En zorlu işleri bu hafta sınırlı bir sürede tamamlayabilirsiniz; bu da birçok övgü ve takdiri toplayabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Kötü sağlık nedeniyle, bu hafta boyunca neşeli hissetmeyebilirsiniz. Agresif doğanız sağlığınızı olumsuz yönde etkileyebilir. Babanız ve akrabalarınızdan bazı avantajlar elde etme ihtimaliniz var. Herhangi bir anlaşmazlığı önlemek için saldırganlığınız ile ilgili kendinizi tutmanız önerilir. Bu süreçte annenizle bile küçük bir tartışmaya girebilirsiniz.

Kariyeriniz açısından, bu hafta yaratıcı çizginizi benimsemeniz muhtemeldir. İş arkadaşlarınızla olan ilişkiniz daha yumuşak hale gelebilir. Arkadaşlarınız ve yaşam partnerinizle iyi zamanlar geçirebilirsiniz. Bu hafta boyunca bazı önemli kararlar almanız muhtemeldir. Uzun vadeli yatırım yapmak istiyorsanız, bu hafta size yardımcı olabilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta küçük bir dini geziye çıkma ihtimaliniz var. Yeni bir girişim başlatmak istiyorsanız, bu aşama sizin lehinize gelişebilir. Sanatla veya yaratıcı alanla ilgiliyseniz, bu hafta sizin için şaşırtıcı olabilir. Şansınız da sizi destekleyebilir.

Lüks yaşam tarzınızı zenginleştirme ihtimaliniz var. Finansal planlamanızın bir miktar engellenme olasılığı da vardır. Egonuzdan dolayı akrabalarınızla herhangi bir sıkıntı yaşamadan kaçınmanız önerilir. Beklenmeyen parasal faydalar elde etme ihtimaliniz var.

Evinizde hayırlı bir işlevin yapılması ihtimali var. İş kalitenizi yükseltebilecek tam bir güvenle çalışabilirsiniz. İş yükü ve stres nedeniyle sağlığınız etkilenebilir. Bu nedenle, bu hafta boyunca gereken özeni göstermeniz tavsiye edilir.

Tüm burçlar haftalık yorum ve beklentileri | 5 - 11 Ağustos

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu 5 - 11 Ağustos haftalık yorum ve beklentiler

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta üretkenliğinize yeni bir şekil vermeyi başarabilirsiniz. Tüm görevlerinizi yerine getirebilir ve yetenekleriniz konusunda kendinize güvenebilirsiniz. Sağlığınız hafta boyunca sizi destekleyebilir.

Sizden uzakta yaşayan akrabalarınız ya da arkadaşlarınızla iletişim kurma olasılığınız çok düşük. Duygularınıza dayanarak herhangi bir karar vermemeniz önerilir. Sorunlarla uğraşırken daha pratik bir bakış açısı benimsemeniz önerilir. Aşk hayatınızla ilgili olarak, bu hafta boyunca eşinize yakınlaşmanız muhtemeldir.

Öfkenizi kontrol etmeniz sizin için en iyisi olacaktır. Babanızla ilişkiniz daha yumuşak olabilir. Bu hafta boyunca yeni bir şeye başlamayı başarabilir ve her şeyinizi ona verebilirsiniz. Genel olarak, şansınızın pek yaver gitmemesi bekleniyor.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta rutin çalışmalarınızda bazı mücadeleler yaşama şansınız var. Zor çalışma koşullarına göre sonuç alamıyor gibi hissedebilirsiniz. Zihniyetinizi saniyeler içinde değiştirebilirsiniz. Bu nedenle, herhangi bir ani karar almamanız tavsiye edilir.

Bu hafta kendinize güveniniz artabilir. Toplumdaki itibarınız ve saygınız da artacaktır. Görevinizi çok çalışarak tamamlayabilirsiniz. Bu hafta seyahat etme ihtimaliniz var. İş arkadaşlarınızla bazı tartışmalara girme ihtimaliniz yüksek. Bu nedenle, konuştuğunuz konu hakkında dikkat etmeniz önerilir.

Dürtülerinize göre davranma konusunda kendinizi kontrol altına almalısınız ve hoş olmayan bir şey yapmaktan kaçınmalısınız. Eğer mahkemeyle ilgili herhangi bir sorunuz varsa, temkinli olmanız gerekebilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Eğer saldırganlığınızı kontrol etmezseniz, bu hafta boyunca sorunlarla karşılaşmanız muhtemeldir. Bu süre zarfında şüpheli hissetme olasılığınız çok yüksektir, bu sadece sizin sıkıntılarınızda artışa sebep olabilir.

Aile üyelerinizle ilgilenirken kibar olmayı tercih ederseniz, yanlış anlaşılmalardan ve tartışmalardan kaçınabilirsiniz. Çaba göstermeye devam ederseniz itibarınız hız kazanabilir. Bu süre zarfında herhangi bir ani karar almaktan kaçınmanız önerilir.

Bu hafta yurt dışında yaşayan akrabalarınız veya arkadaşlarınızla temasa geçebilirsiniz. Genel olarak, insanlar bu hafta sizi zorlayabilirler, ancak siz küllerinizden yeniden doğabilirsiniz. Ayrıca evinizi yenilemek için para harcamanız da muhtemeldir.

04 Ağu 2019 - 18:35 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.