Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları

Dünyaca ünlü Hint asıllı astrolog Bejan Daruwalla'nın Mayıs Ayı burç yorumları ve beklentileri neler? Aylık Burç Yorumları Mayıs 2020 Hindistan'la eş zamanlı olarak hizmetinizde.

Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları
Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları
+17
Haber albümü için resme tıklayın

Dünyaca ünlü Hint asıllı astrolog Bejan Daruwalla'nın Mayıs Ayı burç yorumları ve beklentileri neler? Aylık Burç Yorumları Mayıs 2020 Hindistan'la eş zamanlı olarak hizmetinizde.

İşte Mayıs 2020 tüm burçların aylık yorumları. Mayıs 2020 ayında aylık burç yorumları, burcunuz ve sizi ne bekliyor? İşte Mayıs 2020 burcunuz; aşk, sağlık ve para durumlarınız.

Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık burç yorumları.

Tüm burçların grupları, Burçlar ve tarihler? Ve hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi

Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları

İşte Mayıs 2020 Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu aylık yorumu..

Koç Burcu Aylık Yorumu

Ay boyunca giderleriniz beklediğiniz limiti aşabilir, ancak faiz veya sosyal para gibi çeşitli kaynaklardan gelen para akışı sizi rahatlatabilir. İşletmenizden bir not ya da uyarı mektubu alabilirsiniz. Ne olursa olsun, görev ve sorumluluklarınızı dikkatle yerine getirmeye daha fazla özen göstermenizi öneririz.

Büyük müşterileriniz, profesyonel bir iş adamı olarak tatmin edici hizmetler sağlamadığınız için size şikayette bulunabilirler. Ayrıca, yaşam partnerinizle olan ilişkiniz de gergin olabilir. Sağlık açısından ise, mide rahatsızlıklarından dolayı sıkıntılı süreçler yaşayabilirsiniz

Bununla birlikte, uzun yıllık ilişkiler içinde olanların küçük sorunlar ile karşı karşıya kalınması muhtemeldir. Her türlü ekipmanı kullanırken uygun önlemler alınmalıdır. Öğrencilere gelince, çalışmalarınızı sürdürmeye konsantre olamayabilirsiniz ve performansınız ay boyunca zayıf kalabilir. Hedefinizden uzaklaşmamak için bu kısa zamanı iyi değerlendirmenizi öneririz.

Sağlığınızla ilgili küçük bir sorunla karşılaşabilirsiniz. Sol gözünüze özellikle dikkat etmeniz gerekebilir. Sol gözünüzde herhangi bir rahatsızlık hissederseniz, hemen bir göz doktoruna danışın. Ufak tefek sıkıntılar ortaya çıkabileceğinden ötürü sindirim sisteminize de dikkat edin. Hafif akşam yemekleri yemeye çalışın ve düzenli egzersiz yapın.

Boğa Burcu Aylık Yorumu

Bu ay sizin için gerçekten harika bir ay olabilir. Sizi gerçekten mutlu ve neşeli yapacak olan mevcut görevlerinizi tamamlayabilirsiniz. Aşkınız ve ilişkiniz için de bu ay güzel bir ay olabilir.

Sağlığınız konusunda bazı inişler ve çıkışlar yaşayabilirsiniz. Bu yüzden ekstra özen göstermeniz gerekebilir. Bu ayın başında, mide ile ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Yemek yeme alışkanlıklarına dikkat etmeniz tavsiye edilir. Sağlığınızı korumak için yoga yapmaya da başlayabilirsiniz.

Bu ay kariyeriniz ve işle ilgili konularınız için gerçekten önemli bir ay olabilir. Bu süre zarfında bazı önemli toplantılara gidebilir ve işletmeniz için de önemli kararlar alabilirsiniz. Eski yatırımlarınızda değişiklik yapmanız gerekebilir. Yeni planlara da yatırım yapmanız muhtemeldir.

Bu dönemde sizin için beklenen parasal kazançlar elde etme şansınız var. Ailenizle birlikte harika zamanlar geçirebilir, su sürecin keyfine varabilirsiniz. Aynı zamanda bu süre zarfında mal varlığınız artabilir. Bu ay mülkle ilgili işlemleriniz istediğiniz şekilde sonlanabilir.

İkizler Burcu Aylık Yorumu

Zihinsel ve fiziksel sağlığınız için bu ay oldukça sağlam olabilir. İşinizle ilgilenmiyor ve huzursuz hissediyor olabilirsiniz. Mesleki yaşamınız size bu ay yardımcı olabilir. Siz de yeni iş fırsatları elde etme ihtimalinizi bakabilirsiniz.

Patronlarınızdan ve iş arkadaşlarınızdan destek alabilirsiniz. İşletmeniz için bu ay harika yatırımlar yapabilirsiniz. Muhtemelen size de birçok finansal fayda sağlayacaktır. Mahkemeyle ilgili herhangi bir sorun varsa, lehinize çözülebilir.

Geliriniz artabilir. Bu süre zarfında emlak mülküne yatırım yapabilirsiniz. Evinizi istediğiniz gibi organize etme şansına da sahip olabilirsiniz.

Bu ay ailenizde büyük sevgi ve bağa şahit olabilirsiniz. Bu dönemde işinizi büyütme olasılığınız da yüksek olabilir. Çocuğunuzun eğitimdeki ilerlemesi sizi gerçekten mutlu edebilir. Evli çiftler bu ayı oldukça sakin geçirebilirler. Bekar olanların ise evlenmeleri için uygun bir ay olabilir.

Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları

İşte Mayıs 2020 Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu aylık yorumu..

Yengeç Burcu Aylık Yorumu

Bu ay sizin için ortalama bir ay olabilir. Sağlığınız sizi desteklemeyebilir, bu süre zarfında böbrek ile ilgili sorunların yaşanma olasılığı vardır. Yemek yeme alışkanlıklarına dikkat etmeniz tavsiye edilir.

Kariyeriniz ve işiniz konusunda bazı komplikasyonlar yaşama ihtimaliniz var. Mücadelelerle yüzleşmek için kendinizi güçlendirmeniz önerilir. Bu ay boyunca kariyerinizde ilerlemeniz için her türlü fırsatı değerlendirmeniz önerilir.

İşinizdeki kayıpları önlemek için herhangi bir ani karar vermemelisiniz. Bu ayın ortasında durumlar düzelebilir ancak her zaman tetikte kalmaya devam etmenizi öneririz.

Bu süre zarfında evli çiftler için karışık durumlar yaşanabilir. Ailenizle ilgili meselelerde sonradan tatlıya bağlanacak olsa da problemler çıkabilir. Yüksek öğrenime gitmek isteyen öğrenciler bu ayı lehine kullanabilirler.

Aslan Burcu Aylık Yorumu

Bu ay size fiziksel ve zihinsel sağlığınız için karışık sonuçlar getirebilir. Bu ayın başlarında sağlıkla ilgili konularda sıkıntı yaşayabilirsiniz. Bu dönemde göğsünüz, kalbiniz, mesaneniz, sinir sisteminiz vb. ile ilgili sorunlar yaşanabilir. Yaptığınız hiçbir şeyden zevk alamayabilirsiniz.

Mesleki yaşamınızda bu ayın ilk günleri sizin için kritik olabilir. Bu süre zarfında müdürlerle bazı sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle konuşmanızı kontrol etmeniz önerilir. Müşteriler ile ilgili konularda sabırlı olmanız gerekir.

Bu ayın geri kalan günlerinde, gidişat planınızı belirleyebilirsiniz. İşinizi büyütmek istiyorsanız, bunu yapmak için fırsatlar elde edebilirsiniz. Bu ayın ilk yarısı finansla ilgili hususlarınızı destekleyebilir. Bu ay boyunca emlak konularında ilerleme kaydedemeyebilirsiniz, ancak genel servet ve malla ilgili konular lehinize ilerleyecektir.

Öğrenciler iyi şanslarından yararlanabilirler ve bu ay boyunca çalışmalarına gerçekten iyi odaklanabilirler. Evli çiftler için bu ayın orta evresi, harika sonuçlar doğurabilir.

Bu ay boyunca gözleriniz, kalbiniz veya göğüsle ilgili sorunlar yaşayabilirsiniz. Bu nedenle, sağlığınız konusunda dikkatli olmanızı tavsiye ederiz. Bu ay yanlış anlamalar nedeniyle eşinizle bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirsiniz.

Bu ayın başı, sevginiz ve ilişkiniz için elverişli olabilir, ancak sonrasında verimli günler geçirmeyebilirsiniz. Ayrıca kardeşlerinizle ilgili sorunlar da yaşayabilirsiniz. Mesleki yaşamınız için bu ay size yardımcı olabilir. Bir iş arıyorsanız, görüşmelerde başarı elde edebilirsiniz. Bu süre zarfında iş adamlarının büyük karlar elde etmesi muhtemeldir.

Devlet sözleşmelerinde iseniz veya onlar için köprü vazifesinde iseniz, bu ay sizin için olumlu olabilir. Çalışanların bu süre içinde daha yüksek bir pozisyon ve finansal faydalar elde etmeleri muhtemeldir. Banka bakiyeniz artabilir. Mahkemeyle ilgili herhangi bir sorun varsa, bu konuda da başarı elde edebilirsiniz. Finansal istikrarınız artabilir.

Başak Burcu Aylık Yorumu

Romantik aşıklar için harika bir ay olabilir. Hayalinizdeki eş hayatınıza girmek ve hayatınızı rengarenk eğlencelerle doldurmak üzere olabilir. Evli çiftler ise eşlerinin akrabaları ile ilişkilerinde temkinli olmalıdırlar.

Genel olarak, sağlıklı bir ay geçirebilirsiniz. Ancak şeker hastalığı ve karaciğer rahatsızlığı olanlar, sağlıklarına daha fazla dikkat etmek zorunda kalabilirler. Ay, kariyerinizin büyümesiyle ilgili olarak tatmin edici düzeylerde olabilir. Özel kuruluşlardaki maaşlı çalışanlar başka yerlere transfer olabilirler. Yurt dışında iş arayanlar, birkaç denemeden sonra başarılı olabilirler.

Devlet sözleşmeleri veya ithalat ve ihracatla ilgili işletmeler gelişebilirler. Mali akışınız tatmin edici düzeylerde kalabilir. Yaşlı ve çocuklara ve genel olarak ihtiyaç sahiplerine ücretsiz yiyecek yardımı gibi asil sebepler için harcama yapmakta tereddüt etmemeniz muhtemeldir. Çok fazla tasarruf edemeyebilirsiniz, ancak toplum için iyi bir şey yapmanın memnuniyeti çok daha önemli olacaktır.

Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları

İşte Mayıs 2020 Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu aylık yorumu..

Terazi Burcu Aylık Yorumu

Bu ay yakınlarınız ve sevdiklerinizle yakın ilişkilerinizi sürdürmek için ekstra kilometre gitmeniz gerekebilir. Bununla birlikte, kardeşlerinizle mükemmel bir uyumun tadını çıkarabilirsiniz.

Finansınız için harcama alışkanlıklarınızı sıkı bir şekilde tutmak zorunda kalabilirsiniz. Para biriktirmek için çaba sarf etmenize rağmen, bu ay istediğiniz gibi bir son bulamayabilirsiniz. Bir mülk satma sürecinde iseniz, bu ay bu isteğinizi gerçekleştirmek için ideal olmayabilir.

Eşinizle yaşanan bir anlaşmazlık sizi üzebilir ve endişeli bırakabilir. Sorunlarınızı tartışmanız akıllıca olur çünkü sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Aile hayatınıza gelince, aile üyelerinize bir süredir planlarınızda olan bir sürpriz yapabilirsiniz. Bir çalışan olarak, bu ay terfi alabilirsiniz. İş sahipleri, kendi sektörlerinde istikrarlı bir şekilde büyümenin tadını çıkarabilirler.

Akrep Burcu Aylık Yorumu

Akrep burçları için ayın sürprizlerle dolu olması muhtemeldir. Bir çalışan olarak, patronlarınız ile tartışmaktan kaçınmanız tavsiye edilir. İş sahipleri, üstleri veya olası müşterileri ile önemli iş sorunlarını tartışırken kendilerini zor bir durumda bulabilirler.

Finansınıza gelince, işinizi büyütmek için borç almaya ya da kredi almaya başvurabilirsiniz. Tüm bu stresler nedeniyle, sağlığınız etkilenebilir. Zinde ve iyi kalmak için sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı sürdürmek akıllıca olacaktır. Bir mülk almak veya satmak için uğraş gösteriyor iseniz, bu ay beklediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Bu ay verimli bir anlaşma yapmanız muhtemeldir.

Bir ebeveyn olarak, zaman çizelgelerini ve ders çalışmalarını kolaylaştırmak için çocuklarınızla daha fazla zaman geçirmeniz gerekebilir. Ailenizle birlikte harika bir ay getirebilirsiniz.

Yay Burcu Aylık Yorumu

İşletme ile ilgili devlet departmanından bir soruşturma beklenebilir. Bir çalışan olarak, aracınızla ilgili olarak size uygulanan bir ceza ile karşılaşabilirsiniz. Sağlığınız endişe nedeni olabilir. Ancak, zaman içinde gereken özeni gösterirseniz, fazla endişelenmenize gerek kalmayabilir.

Finansal zorluklar ve aşırı harcamalar sizi stres altında tutabilir. Ayrıca, çalışmalar için ekstra konsantrasyon miktarı gerekli olabilir. Evlilik hayatınızın ciddi sorunları olmamasına rağmen, küçük konular üzerinde tartışmaya devam edebilirsiniz. Evli olmayanlar ilişkilerinin kısa sürede düzeltilmesine tanık olabilirler.

Ayrıca, kariyer sorunları ile hem çalışanlar hem de iş adamları karşı karşıya kalabilir. Bu konular çok çalışmayı ve sebat etmeyi gerektirir. İş yerindeki patronlarınız sizin için problem oluşturmaya devam edebilirler.

Aylık Burç Yorumları | Mayıs 2020 tüm burçların yorumları

İşte Mayıs 2020 Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu aylık yorumu..

Oğlak Burcu Aylık Yorumu

Bu ay muhtemelen sevecek birini bulmak isteyenler için olumlu bir zaman olabilir! Kararlı olanlar için de muhteşem bir ay olabilir. Eşinizle kaliteli zamanlar getirebilirsiniz. Ancak, küçük tartışmaların sevginizin önüne geçmesine izin vermemeniz tavsiye edilir.

Mali durumunuz açısından, uzun vadeli planlar yapmanız durumunda harcamalarınızı izlemeniz gerekebilir. Yurt dışında açılan bir iş nedeniyle kazançlarınız artabileceğinden, mali durumunuz ay sonuna doğru iyileşme gösterebilir. Kredinizi ödemek için çalışın ve geleceğiniz için tasarruf edin.

Çalışma açısından, yoğun bir ay geçirebilirsiniz. Ancak, yaptığınız tüm zor işlerden dolayı takdir edilebilirsiniz. İşleri kolaylaştırmamanız tavsiye edilir. Öğrenciler için bu ay altın dönem olabilir. Uzun vadede faydalı olacağından ötürü, bu süreden en iyi şekilde yararlanmanızı öneririz. Sağlığınız ve refahınız için iyi bir ay sizi bekliyor olabilir.

Kova Burcu Aylık Yorumu

Mütevazi kalın ve daha çok çalışın çünkü sizin için altın bir dönem başlıyor olabilir. Kibir, sizin tek düşüş nedeniniz olabilir. Gerektiğinde danışmanlarınızdan destek isteyin, onlar size doğru yolu gösterecektir.

Bir öğrenci olarak, akademik hedeflerinize sadık kalmak için kendinizden çok fazla ödün vermek zorunda kalabilirsiniz. Her türlü dikkat dağıtıcı şeylerden kaçının. Başarı için kısa yol yoktur ve çok çalışmaya devam etmeniz gerektiğini bilin.

Finansınıza gelince, bu ay altın bir tepside fırsatlar sunulabilir, bu yüzden en iyi şekilde yararlanmanızı öneririz. Tüm avantajlardan yararlanın, doğru yatırımları yapın ve tasarruf edin. Bu güveninizi artıracak ve size daha fazla finansal güç sağlayacaktır.

Kişisel hayatınıza gelince, ilişkide karşılıklı güveni ve sevgiyi güçlendirmek için çaba sarf etmeniz tavsiye edilir. Şüpheli davranmayın. Sabırlı olun ve iletişiminizde şeffaf olun.

Bu ay sağlığınız konusunda sorunsuz geçebilir. Zinde ve iyi hissetmeniz muhtemeldir. Enerji seviyeniz ay boyunca yüksek seyredebilir. Kısacası, iyi diyebileceğiniz bir ay sizi bekliyor olabilir.

Balık Burcu Aylık Yorumu

Bu ay sizin için aksiyon dolu olabilir. Enerji seviyeniz her zaman yüksek olabilir. Ancak, sağlığınız konusunda iniş-çıkışlar ile karşı karşıya kalabilirsiniz. Eğer gerekli özeni göstermezseniz, hem fiziksel hem de psikolojik sorunlardan muzdarip olma ihtimaliniz var. Sağlıklı bir diyet ve yaşam tarzı sürdürmek sizin için en iyisi olacaktır.

İlişkileriniz gelince, bu ay sorunsuz olabilir. Siz ve partneriniz birkaç köklü sorunu bile çözebilirsiniz. Evli olanlarınızın, eşleriyle tartışmaya girme ihtimalleri yüksek. Evlenmek isteyenlere gelince, bu ay bir yaşam partneri seçiminde olumlu sonuçlar alabilirsiniz.

Bu ay işler biraz zorlu olabilir. İş arkadaşlarınızla uyumlu çalışmak zorunda kalabilirsiniz. Para ile ilgili hususların titizlikle ele alınması gerekir ve borsaya yapılan yatırımlar dikkatlice incelenmelidir. Kişisel açıdan, bu ay aileniz ve sevdiklerinizle zaman geçirmeniz için size birçok fırsat sunulabilir. Ayrıca, çocuğunuza okul projeleri veya ders dışı etkinlikler konusunda yardımcı olabilirsiniz.

Yatırım yapmaya gelince, bir mülk satın alırken dikkatli olmanızda fayda var. Genel olarak, geliriniz bu ay artabilir. Öğrenciler için bu ay zorlasa da iyi sonuçlar alacakları bir ay olabilir. Yeni bir sanat öğrenmeyi deneyebilir veya yaratıcı yönünüzü keşfetmeye çalışabilirsiniz.

01 May 2020 - 09:25 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.