Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 12 - 18 Nisan

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 12 - 18 Nisan tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 12 - 18 Nisan
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 12 - 18 Nisan
+14
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 12 - 18 Nisan tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 12 - 18 Nisan tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 12 - 18 Nisan

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 12 - 18 Nisan tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

İş dünyasında olanların istenen sonuçları elde etmek için ek çaba sarf etmesi gerekebilir. Bir iş değişikliği planlayan bireyler, kazançlı fırsatlar bulmak için inanç sıçraması yapabilirler.

Lisans veya diploma öğrencileri bilgi edinmenin yeni yollarını öğrenmeye meyilli olabilirler. Yeni mezunların, normal yaşam gereksinimlerini karşılamak için iş aramaya başlaması muhtemeldir.

Hafta, mali büyüme ve istikrarlı bir temel oluşturmak için elverişli görünüyor. Etiğe bağlı kalmak ve hızlı kazanımlar elde etmek için adil olmayan yöntemler kullanmaktan kaçınmak tavsiye edilir.

Sevdiklerinizle bir konuşma sırasında sözlerinizi akıllıca seçmek kıvılcımları canlı tutmanıza yardımcı olur. İlişkide uyumu sürdürmek için partnerinizin davranışına karşı daha bağışlayıcı olmak faydalı olacaktır.

Geçmişte yaşadığınız sağlık sorunlarının ortaya çıkma ihtimali var. Bu nedenle, bu konuda dikkatli olmalısınız. Gerekirse, sağlığınızla ilgili herhangi bir sorun için bir doktora gitmeyi ötelemeyin.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Üreticiler ve girişimciler, ürünlerinin pazar payına yönelebilirler. Çalışan profesyoneller muhtemelen patronları tarafından kontrol edilecek ve değerlendirilecektir. Bu hafta, bekleyen işlerinizi tamamlamak ve becerilerinizi geliştirmek için faydalı görünüyor.

Öğrencilerin eğitim cephesine pragmatik ve uygun bir bakış açısına sahip olmaları gerekir. Ayrıca uzun bir süre için çalışmalara özel olarak dahil edilmelidirler. Mezuniyet sonrası işlemleri tamamlayan kişiler bu hafta boyunca iş bulabilirler. Bu aşamada gereksiz harcamaların azaltılması ve tasarrufların bir kenara bırakılması gelecekte destekleyici olacaktır.

Bekarlar, önemli bir kişiyle buluşmak için avantajlı bir zaman elde edebilir. Hislerine saygı duymak için partnerine karşı yargılayıcı ve zorlayıcı davranmaktan kaçınmak faydalı olacaktır. Solunum sorunlarından kaçınmak için kirli yerlerden uzak durmalısınız. Sabahları yürüyüş yapmak veya egzersiz yapmak sağlıklı bir zihin ve beden sağlayabilir.

Haftalık burç yorumları | 12 - 18 Nisan

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 12 - 18 Nisan tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Ticari işletmeler, önceki projelerin bu hafta içinde tamamlanması nedeniyle iyi sürdürülebilirler. Kararlılığınız ve irade gücünüz, ticari girişimlerinizde büyümenize yardımcı olacaktır. Çalışanlar, kariyerlerinde ilerlemek için harika fırsatlar yakalayabilirler.

Yurtdışında okumak isteyen öğrenciler bu hafta parlak bir şans yakalayabilir. Ancak beklenen sonuçları elde etmek için çalışmalara odaklanmaları gerekecektir. Gezegensel etkiler nedeniyle önemli bir mali durum öngörülüyor. Para kazanmak için birkaç seçeneğiniz olabilir.

Romantik bir ilişkinin çiçek açması bu hafta bekarlar için beklentiler arasında. Doğru seçimler yaptığınız düşünüldüğünde, arkadaşlarınızla iyi vakit geçirme şansı vardır. Muhtemelen bazı sağlık sorunları yaşayabilirsiniz, bu nedenle gelecekteki sorunlardan uzak durmak için tıbbi bir kontrole gitmek faydalı olacaktır. Bu hafta boyunca sağlığınıza da dikkat etmeniz önerilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Çalışanların işlerinde güvensizlikler nedeniyle endişelenmeleri muhtemeldir. İşe girenlerin haftası normal şekilde ilerleyebilir. Ancak, yeni müşterilerle iletişim kurarken dikkatli olmaları gerekir.

Öğrenciler huzura kavuşmak ve çalışmalara odaklanmak için yoga ve meditasyon yapmalıdır. Bu hafta iyi bir kazanç akışınız olabilir. Ev hayatına para harcama şansınız var. Bu nedenle, bir bütçe planınız olmalı ve aşırı harcamalardan kaçınmalısınız. Evde uyumlu bir ortam sağlayabilmeniz için aile sorunlarının doğru bir şekilde ele alınması gerekir.

Evli insanların eşleriyle sabır ve duyarlılıkla ilgilenmeleri gerekir. Bazılarınız için bu aşamada geçmiş sağlık sorunları ortaya çıkabilir. Bu nedenle, düzenli kontrol için bir doktora gitmeli ve reçeteli ilaçları uygun şekilde almalısınız. Ayrıca hafif egzersizler yapmaya başlamanız da tavsiye edilir. Bu, temiz hava almanızı ve genel zindelik seviyenizi korumanızı sağlar.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

İş hayatına atılan Aslanların bu hafta mutlu kalması muhtemeldir. Diğer iş adamlarıyla kazançlı anlaşmalar yapabilirler. İstenilen sonuçları almadaki zorluklar nedeniyle ofisinizde biraz gerginlik yaşayabilirsiniz.

Mezuniyet sonrası çalışmalarını tamamlayan bireyler, temel ihtiyaçlarını karşılayacak güvenli bir iş veya projeler edinmek isteyebilirler. Öğrencilerin, eğitimlerinde daha iyi sonuçlar almak için son derece yoğun bir şekilde çalışmaları ve dikkat dağınıklığından kaçınmaları gerekir.

Mali olarak kendi kendine yeten bir hafta olabilir. Önceki yatırımlar size verimli getiriler sağlayabileceğinden ötürü, sıkı çalışmanız karşılığını alacaktır. Ancak büyük yatırımlar yaparken dikkatli olunması önerilir. Bu hafta aile ortamı için elverişli.

Yeni ilişkilerin gelişmesi muhtemeldir. Aşk partnerinizle görüş farklılıkları ortaya çıkabilir. Küçük sağlık problemleriniz olabilir. Bu yüzden bu hafta besleyici bir diyet uygulamalısınız. Küçük yaralanmalar meydana gelebilir, bu nedenle sürüş sırasında dikkatli olun.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Çalışanların hayattaki ilerlemeye alışması gerekir. Uzun vadeli vizyon ve hızlı karar verme becerileri, iş adamlarının girişimlerinde zafer kazanmasını sağlayabilir. Kendi alanlarında yarışma şansı vardır, bu yüzden uygun bir planlama yapın.

Bu hafta, öğrencilerin çalışmalarına daha iyi odaklanmaları için faydalı görünüyor. Yurtdışındaki kolejlere veya üniversitelere kabul edilmek istiyorsanız, başarılı sonuçlar alabilirsiniz. Mali olarak, bu hafta sağlam kalabilirsiniz. Bununla birlikte, geçerli bilgiler olmadan çok önemli harcamalar ortaya çıkabilir. Gelecekteki acil durumlar için bir bütçe planına sahip olmak ve bazı şartları bulundurmak faydalı olacaktır.

Aile hayatınızda iyi bir denge olacaktır. Bu hafta biriyle ilişkiye girerken ekstra dikkatli olmanız gerekecek. Yanlış arkadaş grubundan uzak durmanız tavsiye edilir. Önceki hastalıklar tekrar ortaya çıkabilir. Sağlığınız ilgili herhangi bir şüphe duyarsanız hemen bir hekime başvurmanız gerekecektir.

Haftalık burç yorumları | 12 - 18 Nisan

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 12 - 18 Nisan tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

İşadamlarının bu hafta birkaç anlaşmaya varması ve bir standart oluşturması muhtemeldir. Üretim yapan yerliler, tedarik zincirindeki bölümleri genişletebilirler. Üretkenlik ve verimlilikte bir artış için faydalı olacaktır. Çalışanlar ekstra çaba sarf etmek zorunda kalabilir.

Bu dönemde BT veya Bilim öğrencilerinin dikkati dağılabilir ve çalışmalarına daha fazla odaklanmaları gerekebilir. Mezuniyet sonrası mezunların uygun bir mali ve akademik durumu olabilir. Ancak istenmeyen şeyler için harcama yapmaktan kaçınmanız ve gelecek için biriktirmeniz gerekir. Ev hayatınızda mütevazı bir tavra ihtiyacınız olacak.

Bekarlar, uzun vadeli aşk yaşayacakları partnerleriyle evlilik düğümünü bağlıyor olabilirler. Partnerinizin isteklerini ve hoşlanmadıklarını ele alırken hassas bir yaklaşıma sahip olmanız gerekir. Bu hafta boyunca eski rahatsızlıklar ortaya çıkabilir. Diyabetik hastaların uygun ilaçları almaları tavsiye edilir. Sağlıklı bir diyet ve hafif egzersizler onlar için faydalı olacaktır.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu sefer mesleğinizde en iyi performansı sergilemek için kazançlı bir hafta sizi bekliyor. Dakik olmanız ve görevlerinizi zamanında tamamlamanız gerekebilir. İş adamları, işletmelerinin genişleme ve büyüme şansını elde etmek için güçlerini kullanabilirler.

Yurtdışındaki enstitülerde veya kolejlerde eğitim görmeyi hayal eden öğrenciler, muhtemelen onları gerçeğe dönüştürecek. Ancak, ilerlemeler ortalama düzeyde kalabileceğinden, çalışmalarda dikkatli olmalısınız. Bu hafta ani aile harcamalarının yanı sıra iyi bir finansal büyüme yaşayabilirsiniz.

Başınızı belaya sokabileceğinden dolayı, adil olmayan hızlı parasal kazanç yöntemlerinden kaçınmanız önerilir. Aniden eski bir arkadaşınızla karşılaşabilirsiniz, aşk oku tam kalbinizi hedef alabilir! Evli bireyler, karşı tarafın ailesinden değerli hediyeler alabilirler. Ayrıca hafta boyu kişisel hijyene odaklanmanız tavsiye edilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

İşadamları kısa vadeli anlaşmalar yapabilir. Ancak gereksiz riskler almaktan kaçınmanız tavsiye edilir. Çalışanlar, daha iyi büyüme için kendi performanslarını gözden geçirmek ve çalışmalarını değiştirmek zorunda kalabilir.

Mezuniyet veya diploma öğrencileri muhtemelen bu hafta ders dışı etkinliklerle meşgul olabilirler. Öğretmenin veya danışmanın rehberliğine ve tavsiyelerine uymalısınız. Eğitiminize odaklanmanız da tavsiye edilir.

Bu hafta, yatırım yapmak için sakıncalı görünüyor çünkü bunlar size istenen kârı sağlayamayabilir. Gereksiz para harcamaları sınırlanmalı ve akıllı tarafta kalmak için tasarruf yapılmalıdır. Ailede strese neden olabilecek küçük sorunların olma ihtimali vardır.

Bekârların özel bir kişiyle ilişkiye girmesi ve evlilik için başarılı bir şekilde ilerlemesi muhtemeldir. Sağlığınızı korumak için besleyici beslenme alışkanlıklarını takip etmeli, baharatlı ve yağlı yemekler yemekten kaçınmalısınız.

Haftalık burç yorumları | 12 - 18 Nisan

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 12 - 18 Nisan tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

İş dünyasında Oğlaklar bu aşamada büyük anlaşmalar yapamayabilir. Teşebbüsleriyle ilgili çok önemli bir kararı bu hafta ertelemeniz tavsiye edilir. Çalışan profesyoneller, ofisteki patronlardan beklenen takdiri alamayabilir.

Lisans öğrencisi olan veya diploma dersleri alan öğrenciler, çalışmalara konsantre olmakta zorlanabilir. Mezuniyet sonrası mezunların olağanüstü bir performans göstermesi muhtemeldir. Etkili bir şekilde öğrenmek için sürekli revizyon gereklidir.

Mali durumunuzu uygun şekilde yönetmeniz gerekecektir. Bu aşamada önemli harcamalar yapma şansı vardır. Bekarların evlilik düğümü ile uzun vadeli aşka yelken açmaları muhtemeldir. Bu süre zarfında ev içi sorunlar ortaya çıkabilir. Bu nedenle zararsız ve evde barışı koruyabilecek kararlar vermeniz tavsiye edilir.

Bu hafta yeme bozuklukları öngörülüyor, gözlerinizle ilgili bir sorununuz varsa mutlaka bir doktora görünmelisiniz. Bu hafta ekstra dikkatli olmanız gerekebilir. Beslenme düzeninizi ve hayatınıza sporu ne kadar dahil ettiğinizi gözden geçirmelisiniz.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için enerji ve güçle dolu olabilir. Çalışanların başarı için çok çaba harcamaları gerekebilir. İş dünyasında rekabet üstün gelebilir. Bu nedenle, kâr getirebilecek yeni alanlara ve politikalara girerek yaratıcı fikirler getirmeniz gerekebilir.

Öğrenciler, çalışmalarında gerekli zamanı ayıramayabilir. Lisansüstü öğrencilerin öğrenimlerinde konsantrasyonu sürdürmeleri gerekir. Odaklanma ve samimi çabalar onlara verimli sonuçlar getirir. Mali durumunuz tatmin edici kalabilir ve düzenli ihtiyaçlara para harcamak için gerekli koşulu uygun hale getirebilir. Cömert harcama konusunda bir sekme tutmanız ve gelecek için para biriktirmeniz gerekir.

Bekarlar, ruh eşleriyle karşılaşarak hayatlarının harika bir dönemine girebilirler. Çalışan profesyoneller, ofislerinde dostane ilişkiler sürdürmenin önemini anlamalıdır. Bu hafta yeme bozuklukları yaşayabilirsiniz. Aksiliklere yatkın olmak öngörülmektedir, bu nedenle sürüş sırasında dikkatli olmanız gerekir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

İş adamları, anlaşmaları çözmeden önce yeniden analiz etmelidir. Çalışan profesyoneller, aşırı iş yükü nedeniyle stresli olabilirler. Kariyerinizle ilgili hayati kararlar vermekten kaçınmanız tavsiye edilir.

Yabancı kolejlere veya üniversitelere kabul edilmek isteyen öğrenciler başarılı sonuçlar alabilirler. Yüksek lisans öğrencileri çalışmalara odaklanamayabilir. Bu hafta kazançlar için ortalamada kalabilir ve bu nedenle gereksiz harcamaları azaltmanız gerekebilir.

Bir ilişkideki Balıklar, partnerleri hakkında olumsuz duygular oluşturabilirler. Pozitif kalmanız ve bu tür duygu ve düşüncelerden kaçınmanız tavsiye edilir. Ailenizde aptalca sorunlar ortaya çıkabilir. Yeni arkadaşlıklar kurarken seçici ve dikkatli olmalısınız.

Bu hafta boyunca viral enfeksiyonlara yakalanma şansı var. Ayrıca yeme bozuklukları nedeniyle sindirim sisteminde sorun yaşayabilirsiniz. Zindelik seviyenizi ve sağlığınızı korumak için hafif egzersizler yapmayı deneyin.

12 Nis 2021 - 06:55 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.