Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 13 - 19 Eylül

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 13 - 19 Eylül tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 13 - 19 Eylül tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 13 - 19 Eylül tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevdiklerinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 13 - 19 Eylül

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 13 - 19 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta muhtemelen birçok olumlu değişiklik getirecektir. Aşk prospektüsünüz, olumlu bir gezegen geçişinin bir sonucu olarak artabilir. Bekar insanlar bir ilişki teklifi alabilir. Evli kişilere eşleriyle daha fazla zaman geçirmeleri tavsiye edilir.

Finansal olarak, bu hafta sizin için olumlu olabilir. İşletmenizde birden fazla gelir kaynağı olabilir. Yüksek öğrenime yapılan harcamalar da söz konusu olabilir. Yabancı ve dini gezilerin de masraflarınıza eklenmesi muhtemeldir.

İşyerinde artan sorumluluklar sizi meşgul edebilir. İş yerinde yeni insanlarla tanışabilirsiniz. Önünüze yeni bir proje veya görev gelebilir. Satışla ilgili işlerde olan kişiler için bu hafta size istenen sonuçları getirebilir. Önemli bir iş değişikliği de olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizi birçok sürpriz ve değişiklik bekliyor olabilir. Stresli hissedebilirsiniz ve sahip olduğunuz olumsuz düşünceler iş rutininizi bozabilir. Olumlu insanlardan oluşan bir şirket tavsiye edilirken olumsuz insanlardan uzak durmak size yardımcı olabilir.

İlişkide, herhangi bir tartışmadan kaçınmak için sözlerinize dikkat etmeniz ve vaatlerinizi yerine getirmeniz gerekebilir. Kısa ömürlü olması muhtemel olmaması gereken bir ilişkiye girebilirsiniz.

Bazı planlanmamış finansal harcamalar, bu hafta para biriktirmenizi engelleyebilir. Ayrıca, bir aile mülkünden veya işletmesinden beklenen kazancı alamayabilirsiniz. Herhangi bir güçlük çekmeden bitirmenize ve stresi azaltmanıza yardımcı olacağı için işinize öncelik vermeniz önerilir.

İş yerinize yeni yüzler katılabilir. Yeni iş sorumlulukları da yolunuza çıkıyor olabilir. Nakil ihtimali de var. Bu hafta sağlığınızı korumak için sağlıklı bir diyet ve düzenli egzersiz önerilir.

Haftalık burç yorumları | 13 - 19 Eylül

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 13 - 19 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta size uzmanlık alanınızda tanınmanız için bazı mükemmel fırsatlar sunabilir. Yönetim alanında uzmanlaşmayı dört gözle bekliyorsanız, tanınmış okullardan ve kolejlerden bir fırsat elde etmeniz olasıdır.

Ek olarak, becerilerinizi geliştirmek için bazı çevrimiçi öğrenim okullarına kaydolabilirsiniz ve bu, maddi durumunuzu artırmanızı kolaylaştırabilir. Ancak kariyer gelişimi açısından bu hafta biraz dikkat gerektirebilir. Önemli iş kararlarını çok akıllıca almanız önerilir. Büyük kararlar vermeden önce bir uzmana danışmanız daha da iyi olabilir.

Araç yatırımı yapmayı planlıyorsanız bu hafta sizin için uygun olabilir. Bununla birlikte, sarf ettiğiniz tüm çabalar bu hafta size geri dönüş sağlayacaktır.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, bazı zorluklara rağmen konumunuzu pekiştirmenize yardımcı olabilir. Bazı karmaşık sorunların sizi rahatsız etmeye devam etme ve istenen başarıya ulaşmanıza izin vermeme ihtimali vardır. Bununla birlikte, işler yavaş yavaş düzelebilir ve kariyerinizle ilgili daha iyi fırsatlarla karşılaşabilirsiniz.

Ancak, gereksiz sorunlara yol açabileceği ve hatta mali durumunuzu etkileyebileceği için aceleci adımlar atmamanız tavsiye edilir. Bu nedenle, önemli kararlar alırken ekstra özen gösterilmesi tavsiye edilir. Ayrıca yarım kalmış işler için taahhüt verirken

dikkatli olmanız gerekebilir.

Olumlu kozmik güçler size yavaş yavaş ulaşabilir. Bu sizi aşk hayatınızda mutluluğa götürebilir. Olumlu etkilerin ilişkilerinizi geliştirmesi muhtemeldir. Öğrenciler yeni fikirleri kolayca kavrayabilir, dolayısıyla çalışmalarında iyi bir ilerleme sağlayabilirler. Sağlığınızı güç ve dayanıklılıkla korumak için hayatınıza daha fazla disiplin getirmeniz tavsiye edilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Yoğun bir hafta sizi bekliyor olabilir. Ancak motivasyondan çok zorlama olabilir. Yavaş yavaş, aktif moda geçmeniz muhtemeldir. Para kazanmak için birçok fırsat bu hafta size gelebilir ve moralinizi yükseltebilir. Mülk, araç satın alabilir, hatta evinize yeni bir görünüm kazandırmayı planlayabilirsiniz. Ayrıca gayrimenkul veya yeni döşenmiş bir eve para yatırmak için iyi bir zaman olabilir.

Olumlu gezegen kuvvetleri, hayatınızdaki önemli bir kişiyle olan farklılıkları çözmenizi isteyebilir. Bu kişisel veya profesyonel bir birleşme olabilir. Evli çiftlerin bu hafta iyi vakit geçirmeleri muhtemeldir ve eşinizin artan anlayışı, hayatınıza neşe getirebilir.

Öğrencilerin iyi çalışmaları ve projelerini zamanında bitirmeleri muhtemeldir, ilerici bir hafta önünüzde sizi bekliyor olabilir. Bazı düşük enerji duygularına rağmen, sağlığınız size herhangi bir sorun yaratmayabilir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta ilerleme haftası olabilir. Size başarı yolundaki tüm olasılıklara ve engellere karşı durma gücü vermesi muhtemeldir. Bu hafta boyunca alacağınız kararların kariyeriniz üzerinde önemli bir etkisi olması muhtemeldir. Hafta, sıkı çalışmanız için olumlu ödüller getirebilir ve bu da muhtemelen güveninizi artıracaktır.

Etkili finansal planlama, parayla ilgili olası karışıklıkları ortadan kaldırırken finansal durumunuzu güçlendirmenize yardımcı olabilir. Bu hafta hayat arkadaşınızla kaliteli zaman geçirmeniz muhtemeldir. Gerçekçi olmanız ve ilişkinizi anlamanız tavsiye edilir.

Öğrencilerin mükemmel bir hafta geçirmesi muhtemeldir. Devam eden projeler ve görevler, istediğiniz başarıyı getirebilir. Bu hafta sağlık açısından da olumlu geçeceğe benziyor. Fiziksel aktiviteler ve egzersiz, coşkunuzu ve iç huzurunuzu korumanıza yardımcı olabilir.

Haftalık burç yorumları | 13 - 19 Eylül

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 13 - 19 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için sürprizlerle dolu bir hafta olabilir. Arkadaşlarınızın size yaklaşması ve bazı işlerin yapılması için yardım teklif etmesi muhtemeldir, bu da onlara daha da hayran kalmanıza neden olabilir. Benzer şekilde, akranlarınızdan olası yardımlar nedeniyle işyeri de yelken açmak için sorunsuz bir gemi haline gelebilir. Müdürlerin de size arzu ettiğiniz desteği vermesi muhtemeldir.

Başkalarına gereğinden fazla zaman ayırmış olabileceğiniz için bu hafta, kendiniz ve geleceğiniz hakkında düşünmek için doğru zaman olabilir. Harcamalarınızı artırması muhtemel küçük bir eğlence gezisi şansınız var.

Kendinizi mevcut arkadaşlığa uyarlamadan önce iki kez düşünmeniz tavsiye edilir. Bu aynı zamanda bireyselliğinizi atmanızı da sağlayabilir. Performansınıza bağlı olarak terfi şansınız var. Gelir kaynakları da artabilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizi zorlu günler bekleyebilir. Her ne yapıyor olursanız olun normalden daha dikkatli olmanız tavsiye edilir. Gücünüz ve sabrınız sayesinde bu zorlukların üstesinden gelebilirsiniz.

Öğrenciler, sorumlu veya dikkatli davranmazlarsa, büyükler tarafından eleştirilebilirler. Bu, eğitiminiz ve geleceğinizle ilgili sorumlu adımlar atmaları için doğru zaman olabilir. Sizin için en iyi olanı seçme konusunda uygun rehberlik alabilirsiniz.

Bu hafta, herhangi bir yeni ilişkiye girmeden önce iki kez düşünmeniz tavsiye edilir. Sizi cesaretlendirebilecek veya size akıllıca tavsiyelerde bulunabilecek eski arkadaşlarla buluşma olasılığı var. Kariyerler de bu tavsiye nedeniyle bir dönüş yapabilir.

Hazır giyim sektöründeyseniz ve işinizi büyütmek istiyorsanız, bu hafta bu cephede başarılı sonuçlar doğurması muhtemeldir. Genel olarak, olumlu değişikliklerle dolu bir hafta olabilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta muhtemelen size karışık sonuçlar getirecektir. Karışıklık ve kararsızlık sizi rahatsız edebilir. Özellikle bir grup halinde çalışıyorsanız, kendinizi sunarken makul olmanız önerilir. Davranışlarınıza dikkat etmezseniz başınız belaya girebilir.

Ancak, kariyerine serbest meslek sahibi olarak başlamak isteyebilecek olanlar için uygun bir haftadır. Gelirinizin artması muhtemeldir. Öğrencilere, çalışmalarında başarılı olmak için büyük miktarda çaba göstermeleri gerekebileceğinden ötürü, çalışmaya daha fazla zaman ayırmaları önerilir.

Pek çok kişinin rehberlik için size yaklaşması muhtemeldir, bu da sizi meşgul edebilir. Biriyle çıkıyorsanız, bu hafta ilişkinizde olumlu değişiklikler getirebilir. Hoş bir durum yaşamanız muhtemeldir. Karşılıklı anlayışın da gelişmesi muhtemeldir.

Haftalık burç yorumları | 13 - 19 Eylül

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu için 13 - 19 Eylül tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, bazı karmaşık durumlar yaşayabilirsiniz. Özellikle kardeşlerinizle uğraşırken onlarla çatışma ihtimaliniz olduğu için sabırsız tavrınızı bir kenara bırakmanız gerekebilir. Bağlılığınız ve amaçlı doğanız, muhtemelen sorunlarla başa çıkma sürecini kolaylaştıracaktır. Duygusal destek için güçlü bir istek hissedebilirsiniz.

Bugünün tadını çıkarmanız ve hayal dünyasından çıkmanıza yardımcı olabilecek daha kapsamlı farkındalık geliştirmeniz tavsiye edilir. Ayrıca olumsuz düşünmekten kaçınmanız ve düşüncelerinizi tam olarak kontrol etmeniz gerekebilir. Uzun zamandır sizi rahatsız eden bekleyen bir iş varsa, bu hafta bitirebilirsiniz.

Bununla birlikte, üstlendiğiniz her işte kendinizi huzursuz ve tartışmacı hissetme ihtimaliniz vardır. Yine de, sıkı çalışmanız ve kararlılığınızla sonunda başarıyı elde edebilirsiniz.

Bu hafta muazzam bir enerjiniz olabilir ve risk almaya hazır olabilirsiniz. Bu hafta yoldaki tüm zorlukları aşabilir ve daha fazla para kazanabilirsiniz, bu da sonunda gelecek için de para biriktirmenize yardımcı olabilir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta muhtemelen size pozitiflik getirecek. Maaş artışı şansı vardır ve ayrıca bir kıdemliden istediğiniz desteği alabilirsiniz. İş yerinizde felsefi bir yaklaşıma ve tutuma sahip olmanız muhtemeldir. Arkadaşlarınız ve kardeşleriniz de kariyerinizde size yardımcı olabilir.

Öğrenciler, akıl hocanızın veya bir kardeşinizin değerli rehberliği ile yüksek öğrenimde başarıya ulaşabilirler. Bazı eski arkadaşlar sizinle iletişime geçebilir ve bu da sizi iyi hissettirebilir. Ancak, iş ortağınızla olan ilişkinizde bazı zorlukların yaşanma ihtimali vardır. Mali bir kayba yol açabileceğinden ötürü tartışmalardan kaçınmanız önerilir.

İşkolik tavrınız bu hafta sağlığınızı etkileyebilir. Bu nedenle, sağlığınız için stresli olmayan bir günlük rutini sürdürmeniz önerilir. Eşinizin sağlığı da etkilenebilir. Bu bazı masraflara yol açabilir. Bazı hediyelerle ilgili harcamalar da orada olabilir. Finansmanınızı doğru bir şekilde planlamanız gerekebilir. Manevi hayata yönelmek isteyebilirsiniz.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu sizin için son derece önemli bir hafta olabilir. Yurtdışı seyahat şansınız var. Ayrıca önemli bir iş anlaşmasını da sonuçlandırabilirsiniz. Ancak, bir e-posta veya mesaj gönderirken çok dikkatli olmak ve anlaşmayı kesinleştirmeden önce tüm ayrıntılara sahip olmak gerekebilir.

İşyerinde tartışmalardan kaçınmanız ve işi değiştirmekle ilgili önemli kararlar alırken dikkatli olmanız önerilir. Şans bu hafta sizden yana olabilir. Evliliğinizde uyumu koruyabilirsiniz.

Öğrencilerin çalışmalarıyla birlikte akıl hocalarından ve babalarından istedikleri desteği almaları olasıdır. Ayrıca derslerinizde iyi performans gösterebilir ve kısa mesafeli bir yolculuk kazanabilirsiniz. Dinini öğrenmekle ilgilenen insanlar için bu, uygun bir hafta olabilir.

Geçmiş yatırımlarınızdan ani bir finansal kazanç elde edebilirsiniz. Sağlıkla ilgili bazı planlanmamış harcamalar olabileceğinden ötürü, yaşayabileceğiniz tüm semptomlara dikkat etmeniz önerilir. Evinizin iç tasarımına yatırım yapmak için doğru zaman olmayabilir.

14 Eyl 2021 - 06:14 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.