Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 22 - 28 Mart

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 22 - 28 Mart tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 22 - 28 Mart
Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 22 - 28 Mart
+9
Haber albümü için resme tıklayın

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 22 - 28 Mart tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 22 - 28 Mart tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevgilinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 22 - 28 Mart

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 22 - 28 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta büyüme ve zafer için çok önemli bir şans getirebilir. Ancak aşk hayatında ve ilişkilerinde zorluklar yaşayabilirsiniz, bu yüzden partnerinize zaman ayırmayı deneyin. Partnerinizle olan iletişim boşluğu gerginlik yaratabilir.

Mali durumunuzu doğru bir şekilde planlamanız tavsiye edilir. Ani harcamalar size mali sıkıntı yaşatabilir. Bütçe planınız olduğu için tasarruf yapabilirsiniz. Dahası, sağlığınız ve yemek alışkanlıklarınız konusunda dikkatli olmalısınız. Ayrıca bağışıklık seviyenizi artırmaya çalışmalı ve endişelerden kaçınmalısınız.

Yakın bir yere iş için seyahat etme olasılığı vardır. Bu hafta ofisinizde iletişim ve e-postalar önemli olabilir. İş için yeni bir anlaşma yapma şansı var, bu da size finansal kazançlar sağlıyor. İş ve aile arasında iyi bir denge kurulması tavsiye edilir. Hayatın bu iki meselesi için zaman ayırın. Özetle, sizin için uygun bir hafta olabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta meşgul olmanız muhtemeldir. İşinizi zamanında bitirmek için görevleriniz konusunda uygun bir plan yapın. Hafta, parasal cephede olumlu görülüyor. Bununla birlikte, arazi veya mülke yapılan büyük bir yatırım sırasında dikkatli olmalısınız. Önceki yatırımlardan iyi getiri elde etme şansı var.

Dahası, kendinizi analiz etmek ve geliştirmek için uygun bir hafta olabilir. Mutlu kalmak ve girişimlerinizde başarılı olmak için kendinizi iyimser insanların yanında tutun. Öğrenciler çalışmalarına pratik bir yaklaşım eklemelidir. Her şeyi sabırla ele almanız ve düşünceli yanıt vermeniz önerilir.

Ofisinizde strese neden olabilecek beklenmedik anlaşmazlık ihtimalleri vardır. Aceleci hareketler yanlış anlamalara yol açabileceğinden ötürü, e-posta veya mesaj gönderirken dikkatli olmalısınız. İlişkinizde sorunlarla karşılaşma şansı vardır. Agresif tutum nedeniyle evlilik yaşamında ani bir çatışma olabilir, bu nedenle iletişim kurarken kibar olmaya çalışın.

Haftalık burç yorumları | 22 - 28 Mart

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 22 - 28 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta muhtemelen iyi dönüşümler geliştirebilirsiniz. Hayat arkadaşını bulabilirsiniz. Ancak sınırları korumaya çalışın ve kendinizi kaptırmaktan kaçının. Ev hayatı meseleleri bir sürpriz olarak ortaya çıkabilir. Çocukların ailelerini yakından tanıma ihtimali yüksektir. Eğitimde, sporda veya ders dışı faaliyetlerde mükemmel performans gösterebilirler. Ebeveynlerin onları motive etmesi ve onlara kaliteli zaman ayırması gerekir. Aile toplantıları da gerçekleşebilir.

İş arayan kişiler yakın listeye alınabilir. Yeni bir bakış açısı, çalışma tarzlarına göre onlara yeni bir iş sunabilir. Hukuk uzmanları bu hafta konuşma becerilerini sunmaları için pek çok olanak kazanabilirler. Ancak bu hafta şanslarını artırmak için ellerinden geleni yapmaları gerekiyor. Yüksek öğrenime devam edecek öğrencilerin hedeflerine yaklaşmaları muhtemeldir. Daha önce başvurdukları enstitülere kabul alma şansı var. Özetle, hafta olumlu bir şekilde sona yaklaşabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, bazı şüphelerin ortasında gezegenler muhtemelen kariyerinizde sizi destekleyecektir. İş yükünde bir artış olabilir. Ancak bu hafta partnerinizle keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Adil bir kazanç elde edersiniz, ancak parasal disipline ihtiyaç duyduğunuz günler olacaktır.

Öğrenciler çalışmalara odaklanabilir ve sınavları adil bir şekilde verebilir. Gezegensel etkiler bu hafta sağlığınız için faydalı görünüyor. Yeterli para girişi arasında bazı zor durumların yaşanma ihtimali vardır. Mali durumunuz üzerindeki tutumunuz ve kontrolünüz bu aşamada gezegenler tarafından test edilebilir. Bu zorlu zaman, hafta ortasında ortaya çıkabilir.

Şu andaki kararınız, önümüzdeki zamanlarda mali yapınızı büyük ölçüde etkileyebilir. Bu hafta, akıllı seçimler yapmak ve doğru yola adım atmak için kullanıldığı kabul edilir. Önemli finansal ilişkiler öngörülüyor. Bu nedenle, hafta, parasal beklentileriniz için önemli olabilir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Çalışmak için planlı ve pragmatik bir yaklaşımın önemi hakkında bir farkındalık edinebilirsiniz. İlerleme yolunda önünüzdeki engellerin üstesinden gelmek için liderlik etmeniz ve cesur kalmanız gerekebilir.

Kişisel yaşamınız ve ilişki cepheniz bazı sorunlarla karşılaşabilir. Bunların ilişkinizin geleceği üzerinde büyük bir etkisi olabilir. Çalışan insanlar işlerini öncelikli olarak planlamalı ve bilinçli olarak çalışmalıdırlar.

Yeni beceriler hakkında bilgi geliştirmek, öğrencilerin eğitimlerinde başarılı olmalarına yardımcı olabilir. Eski sağlık sorunları nedeniyle rahatsız olabilirsiniz. Bu, sağlığınız ve zindeliğiniz için biraz zor olabilir.

Gezegenler bu hafta boyunca destekleyici olabilir, ancak ilk aşamada mali konularda dikkatli olmalısınız. Gezegensel etkiler sizi sorunlu olabilecek bir hırsa yönlendirebilir. Küçük kazançlar için mali durumunuzu riske atmaktan kaçınmanız önerilir. Güçlü gezegensel etkiler nedeniyle haftanın son aşamasında kazançlı gelir kapıları bulabilirsiniz.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Hafta, sıkı çalışmanız için parasal avantajlarla başlayabilir. Kariyerinizde ilerlemek için kazançlı fırsatlar elde etme şansınız var, ancak biraz zorlanarak! Herhangi bir şeye aşırı yüklenmekten kaçınmanız tavsiye edilir. Gecikmeler ve engeller sizi hayal kırıklığına uğratabilir, ancak yavaş ve istikrarlı bir şekilde başarılı olabilirsiniz.

İşadamları bu hafta istenen başarıyı elde edemeyebilir. Gezegenler kazanmak için harika fırsatlar geliştirebilirler. Dolayısıyla mali açıdan güçlü ve verimli bir hafta olabilir. Ciddi sorunlar nedeniyle ilişkilerde zorluk yaşama şansı vardır. Bununla birlikte, aşk hayatınız ve ilişki koşullarınız, haftanın sonlarına doğru daha iyi olabilir.

Öğrenciler muhtemelen bilgi ve becerilerini geliştireceklerdir. Kültürel faaliyetlere ve diğer programlara katılarak da ilerleyebilirler. Sindirimle ilgili sorunlarla karşılaşabilirsiniz, ancak haftanın ilerlemesiyle enerjiniz artabilir. Genel olarak, sizin için ortalama bir hafta olabilir.

Haftalık burç yorumları | 22 - 28 Mart

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 22 - 28 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta birçok fikir edinebilirsiniz. Kariyerinizde yeni bir şeye başlama ve yeni gelir fırsatları arama şansı vardır. Gezegenler, bu fırsatları kolaylıkla elde etmenize yardımcı olabilir. Kariyeriniz orta aşamadan başlayarak ileriye doğru gelişebilir. Kıdemlileriniz de samimi çabalarınız ve bağlılığınız için sizi takdir edebilir.

Yeni bir iş arayan Teraziler, özgeçmişlerini iyileştirmek için bu faydalı zamanı kullanmalıdır. Görevlerinize aşırı güvenmekten kaçınmanız tavsiye edilir. Hafta, önemli bir kişiye evlenme teklif etmek için mükemmel görünüyor. İkiniz de büyük olasılıkla mutlu olacaksınız ve ayrıca evlilik düğümünü atmayı kabul edeceksiniz.

Ayrıca evli bireyler kısa bir gezi için bu haftayı harika bulabilirler. Bu gezi, huzur bulmanızı ve evlilik hayatınızı canlandırmanızı sağlayabilir. Öğrenciler ayrıca eğitimde tatmin edici bir performans sergileyebilirler. Özetle, bu hafta hayatınızı iyi bir şekilde değiştirebilir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizin için ilginç kalabilir. Bu hafta çok tutkulu olabilirsiniz. Dahası, karar verme becerileriniz geliştirilebilir. Hayatta çok önemli kararlar verebileceğiniz için sizi bir güven havası kuşatır.

Ailelerini genişletmeyi planlayan Akrepler bu haftayı kendilerine uygun bulabilirler. Ancak hayati kararlar vermeden önce doktorunuza danışmanız tavsiye edilir. Bağımsızlığa ve kendini özümsemeye son derece meyilli olabilirsiniz.

Ek olarak, işinizi değiştirmeyi veya yeni bir şeye başlamayı düşünebilirsiniz. Girişimlerinizde odak noktanızda ve dikkatli olmanızda bir artış olabilir.

Partneriyle ciddi bir ilişki içinde olan bireyler, işleri daha ileri götürmek ve önemli kararlar almak için bu zamanın avantajına sahip olabilirler. Partneriniz muhtemelen aynı fikirde olacak ve şimdiye kadar paylaşmış olabileceğiniz benzer duyguları paylaşacaktır. Bu haftanın genel olarak sizin için verimli geçmesi öngörülüyor.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta halletmeniz gereken birden çok şey olabilir. Seyahat kartların üzerindedir ve sizin için önemli olabilir. Muhtemelen iş gezilerine çıkacaksınız veya önemli bir yeri ziyaret edeceksiniz. İlki işiniz için verimli olabilir ve ikincisi ise size mutluluk getirir. Esas olarak seyahat ettiğiniz için işte daha az etkili olabilirsiniz.

Katıldığınız ve zaman ayırdığınız toplantılar beklenen sonuçları vermeyebilir. Çalışmalarınız için önceden bir plan yapmanız ve zamanınızı planlanmış bir şekilde ilerletmeniz önerilir.

Aile çatışmalarında bir artış olabilir, ancak hafta ilerledikçe bu tartışmalar azalacaktır. Bir arkadaşınız muhtemelen yardımınızı isteyecektir. Arkadaşınızın sizi evde ziyaret etme şansı yüksek ancak son anda plan değişikliği yapabilirsiniz.

Haftalık burç yorumları | 22 - 28 Mart

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcuiçin 22 - 28 Mart tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta işten uzaklaşmak ve sevdiklerinizle tatlı anlar geçirmeyi planlamak için uygun bir zaman gibi görünüyor. Çocuklar ebeveynlerini ve büyüklerini gururlandırabilir ve evlerine neşe getirebilirler. Toplumun refahı için çabalarınız kabul edilebilir.

İş arayan vatandaşların başarılı sonuçlar alması muhtemeldir. Adanmışlık ve samimiyet gösteren öğrenciler verimli sonuçlar alabilirler. Sporcular kendi özel alanlarında başarılı olabilirler. Mali durumunuz yüksel kalabilir. Ofisteki sıkı çalışmanız ödüllendirici sonuçlar getirebilir ve kazançlı fırsatlar önünüze gelebilir.

Görevlerinizi zamanında bitirmeniz ve ayrıca iş arkadaşlarınızdan yardım almanız olasıdır. Kendi başlarına yeni bir işletme düşünen bireyler, bu hafta kararları ve seçimleri konusunda emin olmalıdır. Bankacılık ve finans çalışanları da işlerinde büyümek için harika şanslar elde edebilirler. Özetle, bu haftanın sizin için şanslı olacağı öngörülüyor.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta şans desteğine sahip olabilirsiniz. Aile sorunlarını çözme ve aile üyelerinizle ilişkinizi güçlendirmeniz muhtemeldir. Sorun yaratabilecekleri için tartışmalardan uzak durmanız tavsiye edilir. İlişkinizde uyumu sürdürmek için eşinizle uğraşırken saldırganlığınızı da azaltmalısınız.

Bu hafta cilt ile ilgili sorunlarınız olabilir, bu nedenle uyanık olmanız gerekir. Bu hafta hisse senedi piyasasına para yatırıyor olabilirsiniz. Çocukların bu hafta sizin için önemli olması muhtemeldir. Onların huzurunda neşeli ve iyimser hissedebilirsiniz. Onlardan öğrenmek, akışa devam etmenin iyi bir yoludur. Üstelik bu, iş dünyası için de faydalı bir hafta olarak görülüyor. Venüs'ün geçişi ailenizde küçük kutlamalar getirebilir.

Balık Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta evlilik hayatı cephesinde bazı sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Muhtemelen işte meşgul olacaksınız veya aile sorumluluklarıyla meşgul olacaksınız. Bu durum, eşinizle geçirmeniz için size yeterli zaman bırakmayabilir. Partnerinizle iletişim kurarken alçakgönüllü ve kibar olmanız ve ona biraz zaman ayırmanız tavsiye edilir. Bu hafta işinizi değiştiriyor olabilirsiniz.

Sağlıkla ilgili yasal konular veya sorunlar size masraflara neden olabilir. Ek olarak, öğrenciler değişen durumlara uyum sağlamayı öğrenmelidir. Konumunuzdaki değişiklikler nedeniyle kendinizi kapalı hissedebilirsiniz. Kin duygusu, çalışmalarınızı ve hatta sağlığınızı bile etkileyebilir. Gerekirse yeni beceriler öğrenmeye açık olmalısınız. Yanlış arkadaş grubuna girme olasılığınız her zaman var. Bu nedenle, dikkatli olmalısınız ve eğitiminize daha fazla odaklanmalısınız.

22 Mar 2021 - 08:52 - Burç Yorumları


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.