Akrep Burcu Uyumu | Kadın Erkek Akrep Burç Uyumu

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlanan burç uyumları ve Başak burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Başak burcu kadını ve Başak burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlanan burç uyumları ve Başak burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Başak burcu kadını ve Başak burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Akrep Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları. Burçlar ve tarihler? Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla Akrep burcu kadını ve erkeğinin tüm burçlarla uyumunu nasıl yorumluyor?

Akrep Burcu Uyumu | Kadın Erkek Akrep Burç Uyumu

Akrep burcu kadını ve Koç burcu erkeği

Akrep burcu kadınıyla Koç erkeği arasındaki ilişki bu dünyaya göre değildir. İkisi de öfkeli ve savaşçı tiplerdir, kendilerine hükmettir mezler. Bunun için ister istemez sürtüşmeler olacaktır. Bu, sizi korkutmaktan çok, endişelendiren bir durumdur. Genelde dilinizi tutamazsınız. Koç erkeğinde ince duygulara yer yoktur. Onun fikrine saygı duymayı öğrenmelisiniz. Bunu başaramazsanız, mutluluğunuz kısa süreli olacaktır.Koç burcu erkeği kendine güveniyle fazlaca dikkat çeker. Bunun için sizden daha sakin ve temkinli görünür. Siz ise çok hırslısınız ve bu hırs, yetenek ve enerjinizi anlamsız şeyler için harcadığınızda kaybolabilir. Bu noktada Koç burcu size yardımcı olabilir ve sizi doğru yola getirebilir. Aşksız kaldığınız söylenemez. Cinsel uyumunuz gücünüzü tüketebilir. Burada Koç ile Akrep burçları arasında uzun bir ilişkinin temeli yatar.

Akrep burcu kadını ve Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeği, her şeyi söyleyebileceğiniz bir eştir. Sorun, yardıma ihtiyacınız olsa bile birine güvenmeyi istememenizdir. Her zaman tek başınıza başarmak istersiniz. Ama aşk, kendini tamamen açmak, hayal kırıklığına uğrasanız bile kendini tehlikeye atmak yeteneği değil midir? Kendi iç çelişkilerinizi aşmaya çalışın ve korkmayın. Boğa, duygularla oynayan bir erkek değildir.Onun kadınların kahramanı olduğunu söyleyen arkadaşlarınızın huzurunuzu bozmasına izin vermeyin. Doğru kadını bulduğunda sakinleşeceğini ve size gerçek bir yuva vereceğini göreceksiniz. Tabii ki Akrep ve Boğanın farklı kişiliklere sahip olduğu bir gerçektir. Onun dikkafalılığı sizin sinirlerinize, sizin duygu patlamalarınız da onunkine dokunacaktır. Zıt kutuplar birbirini çekmez mi zaten?Akrep burcu kadını ve İkizler burcu erkeğiAsla şaşmaz insan sarraflığınız, bu erkekte yanılabilir. Gerçi onun da hemen içini okuyacaksınız, ama eğer kendiliğinden size bir sır verirse. İkizler insanları, zor anlaşılır kişilerdir. Bu onları ilginç ve çekici yapar, ama aynı zamanda zor, kestirilemez bir eştirler. İkizler burcu erkeği anlık yaşar. Sizin tam tersinize, karar vermek ona çok zor gelir. Eğer bir şeyden sıkılırsa, hemen bırakır.Bir hayvanı çok isteyen, ama bir süre sonra onu beslemeyen bir çocuk gibi... Sorumluluk almayı sevmez ve bağlılık hissinden nefret eder. Ama yine de onun genç pervasızlığının sihrini keşfetmeniz olasıdır. Yine de bu çılgınlık uzun bir beraberlik için yeterli midir? Siz amacınıza ulaşmak izin her şeyinizi tek bir karta yatırabilirsiniz. Bu yönünüzle İkizler erkeğinden ayrılıyorsunuz. Belki onun kişiliğinin oturmasını sağlayabilirsiniz. Ama öfkelenmeyin. Başardığınızı sandığınız anda kaçıp gider..

Akrep burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği

Hayvan olarak akreple yengeç dış görünüş olarak tamamen benzerdiler. Burç olarak da birçok ortak yönleri vardır. Her şeyden önce mizaçları ve gariplikleri onları bağlar. Yine de Yengeç burcu erkeği zor durumlar da hayal kırıklığına uğrayıp geri çekilirken, siz coşkularınızı dışa vurursunuz. Bu yoldan Yengeç burcu erkeğini korkutmayın, onun aşka ve ilgiye çok ihtiyacı vardır. Ayrıca ara sıra onu itecek bir eşe ihtiyaç duyar.Bunun için siz tam ona göresiniz, o kadar çok enerji taşıyorsunuz ki üç kişiye bile yeter. Ama kalbinizin derinliklerinde, size tartışma imkânı verebilecek güçlü bir sevgili istersiniz. Bu konuda Yengeçten fazla bir şey beklemeyin. Ona her zaman aldığınızdan çok coşku vermelisiniz. Liderliği siz üstlenirseniz, Yengeç erkeği mükemmel bir kocadır. Ev işlerinden anlar ve sizin yerinize yemek yapmaktan da utanmaz. Dürüsttür ve sevgi dolu bir babadır. İkiniz de sanata ilgili olduğunuz için boş vakitlerinizi anlamlı bir uğraşla geçirebilirsiniz.

Akrep burcu kadını ve Aslan burcu erkeği

Aslan burcu erkeğiyle ilişkiniz, sadece kendinizi ona uydurursanız sürekli olabilir. Sizin için kolay olmayacaktır. Çünkü zayıf noktaları hoş görmenize rağmen, ilk defa kendinizden daha güçlü bir insanın etkisi ne girmekten kaçınmayacaksınız. Yine de bu anlaşmayı imzaladıysanız, elleriniz boş kalmayacak, onda çok şey bulacaksınız. Sizi gerçekten seviyorsa, kalbinin ve bedeninin bütün gücüyle sever. Sizi el üstünde taşıyacak, kendini ayaklarınızın altına atacak, centilmenlik sanatının bütün incelikleriyle şımartacaktır.Cinsel alanda da pek çok isteğiniz gerçekleşecektir, çünkü o çok tutkulu bir erkektir. En azından boyun eğmek, Aslana köle olmanız demek değildir. Kendini bilen bir Akrep burcu kadını olarak zaten bu durum size uymaz. Hemen onun gücünün biraz abartı olduğunu ve "kral" maskesinin altında duygulu ve şefkatli bir erkeğin saklandığını fark edeceksiniz. Ara sıra onu okşayın. O zaman Aslanınız bir kediye dönüşür.

Akrep burcu kadını ve Başak burcu erkeği

Dürüst olmak gerekirse, Başak burcu erkeği size göre değildir. Titizdir, görevinin bilincindedir, her zaman mantıklıdır ve geleneksel düşünme tarzına bağlıdır. Örnek bir koca ve kayınvalidelerin sevgilisidir, ama her örnek insan gibi biraz da sıkıcıdır. Aşırıya kaçmayan heyecanı sever. Bu yüzden sükuneti sizi delirtebilir. Sizi duygu patlamalarıyla kaçırabilir, her şeye bir açıklama bulabilir.Gizem ve astroloji konusunda onu ciddiye bile almayın. Seks konusunda da sizin isteklerinizi karşılamayabilir. Hovarda bir yaşama yatkınsanız, alnınıza bir elveda öpücüğü konduruverir. Ama yine de kalbinizi bir Başak burcu erkeğine kaptırdıysanız, onu gevşetmeniz uzun bir zaman alabilir. Belki onun titizliğine bile alışırsınız. Tamamen güvenilirdir, ama bönlük abidesi de değildir. Onun entelektüel yeteneklerine değer verin, çünkü Merkür yıldızında doğduğu için çok hareketli bir zihni vardır.

Akrep burcu kadını ve Terazi burcu erkeği uyumu

Terazi burcu erkeği, size gerçekten daha güçlü kişiliğe sahip biriyle olmak isteyip istemediğinizi sordurur. Gerçi kendinize emir verdirtmezsiniz, ama ufak sürtüşmelerde size tepki verebilecek birine ihtiyacınız var. Terazi burcu erkeği, tipik bir uzlaşmacıdır. Fikir ayrılıklarını kaldıramaz, her zaman uyumdan yanadır. Sular biraz yükselse, hemen dalgaları yok etmeye çalışır.Terazi burcu insanlarının dünyasını güzellik ve uyum oluşturur. Bu noktada siz farklı bir yapıdasınız. Kavga ve tartışmalar olmadan boşalamıyorsunuz. Sizin aşırılığa olan düşkünlüğünüz Terazi burcu erkeğini deli eder, dengesini bozar. Ayrıca huylarınıza nasıl uyum sağlayacağını da bilmez. Sizi ve yaşama biçiminizi asla anlayamayacaktır. Siz onun için tam bir muamma kalacaksınız. Ama bu uzun bir beraberliğin anahtarı olabilir.Ona devamlı yeni bir bulmaca yaratırsanız, elinizde tutmayı başarırsınız, çünkü iyi tanıyıp kanıksadığı insanlardan bıkabilir. Terazi burcu erkeğiyle olan ilişkiniz sırasında, ufkunuzu geliştirme fırsatınız olacaktır. Çeşitli toplum kesitlerin den şimdiye kadar fark gözetmeksizin reddettiğiniz insanları onunla tanıyacaksınız. Size, sadece dış görünüşe değer vermeyip insanları gerçekten anlamayı öğretecektir. Bu çabalamaya değer bir amaç değil midir?

Akrep burcu kadını ve Akrep burcu erkeği uyumu

Aynı burçtan biriyle girdiğiniz bir ilişkide, her zaman birbirini tamamlamak veya tamamen reddetmek tehlikesi vardır, çünkü insan, eşinde kendi hatalarıyla karşılaşabilir. Ama iki Akrebin ilişkisi kesinlikle sıkıcı olmayacaktır. Çünkü ilişkinizde sık sık her şey parçalanacaktır. Eşinize ondan beklediğiniz kadar saygı gösterin, o zaman önlenemez ateşinizi kontrol altına alabilirsiniz. Büyük bir olasılıkla ilişkinizin başlangıcında yatak odasından hiç çıkmayacaksınız.Fıkırdama biraz azaldığında ise başka alanlarda da birbirinize verecek çok şeyinizin olduğunu fark edeceksiniz. Yatakta hiç sıkılmayacaksınız. Çünkü erkeğin olduğu gibi dişi Akrebin de kendini kuvvetlendirmek için düzenli ve hareketli bir sekse ihtiyacı vardır. İkinizde de açıklık ve dürüstlük vardır. Bu özellikler, ilişkinize temel olabilir. Duygusal kopukluklara, sizde nadiren rastlanır. Ayrılık kısa ve şiddetli olacaktır ama arkasında kapanmayan yaralar bırakmayacaktır.

Akrep burcu kadını ve Yay burcu erkeği uyum

Yay burcu erkeğine "evet" dediyseniz, geceleri yalnız yatmaya alışmalısınız. Aşırı serseridir, gerçek bir çingenedir, bir yerde uzun süre duramaz. Sık sık arkadaşlarıyla alem yapmak isteyecek ve size "Bu sana göre değil sevgilim," diyecektir. Siz de külkedisi değilsiniz, ama onun eğlenceleri ve sizi bunlardan uzak tutma tarzına sinirlenebilirsiniz. Ama yine de sizi bir kere yanına alırsa, ikiniz de çok eğlenebilirsiniz.Her zaman anlatacak bir şey bulan parlak bir konuşmacıdır. Yay erkeği sık sık arkadaşlarını eve davet eder. Sizin için bu, aşkının ateşinden şüphe etmek için bir sebeptir. Belki de o, gerçekten her şeyiyle sevemez. Çünkü aşk, aynı zamanda bağlanmak da demektir. Evlilik, yıllar geçtikçe daha iyi bir hal alacaktır. Çocuk eğitimi konusunda tamamen ümitsiz vakadır. Bu konuda asıl yükü siz taşıyacaksınız.

Akrep burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği

Sizinle Oğlak burcu erkeği arasındaki en büyük fark, sizin duygularınızı herkese göstermeyi sevmeniz, onun ise içinde neler olduğunu nadiren belli etmesidir. Çok dikkatlidir ve gerçek duygularını saklamak zorun da olduğunu düşünür. Yani ikinci gecede fırtınalı bir ilan-ı aşk beklemeyin; iyi şeyler zaman alır. Oğlağa biraz zaman verin, sabırsızlığınızı yenin, pişman olmayacaksınız. Sakin, biraz hantal görüntüsünün arkasında tutkulu ve akıllı bir erkek vardır. Size açıldıysa, ona tamamen güvenebilirsiniz.O, Zodyak'ın en sadık erkeğidir. Onu seks konusunda biraz hareketlendirmelisiniz, bu sizin için zor değildir. Oğlaktan harika bir âşık çıkabilir. Onu kaçamaklarla hayal kırıklığına uğratmayın, çünkü gerçek aşka inanır. Erkek Oğlak gençliğinde haşarıysa, olgun yaşta daha kuralcı olur ve hayatı, kendisi kadar ciddiye almayan insanlara kızar. Sizin için de hayat, ciddi bir konudur. Ama duygularınızın etkisinde kalınca her şeye göz yumabilirsiniz. Belki Oğlağı daha akıllıca hareket etmeye alıştırmayı başarırsınız.

Akrep burcu kadını ve Kova burcu erkeği

Bay Kova o kadar toleranslıdır ki insan bazen onun hiç fikri olmadığını düşünebilir. Ayrıca belli bir görüşe sıkı sıkıya bağlıyken, bir an sonra "Dünkü aptalca konuşmam beni ilgilendirmez," diyebilir. Böyle bir döneklik ve tutarsızlık örneğiyle, nasıl birlikte olacaksınız. Tecrübe konuşuyor: Olursunuz. Yine de onunla olan beraberliğinizin ne kadar süreceğini bilemezsiniz.Fiziksel çekim kesinlikle Akrep ile Kova burçları arasındaki ilişkinin temeli değildir. Günlük hayatta her konu da farklı düşünüyorsanız, ortak ha yatınız sıkıcı bir durum alabilir. Onun için seks o kadar da önemli değildir. Ne olursa olsun, hoş bir erkektir, geleneklere bağlı değildir ve insanlığın durumunu iyileştirmek için misyonerce fikirlere sahiptir. Bunun için her zaman yardıma hazırdır, tam bir dert dinleyicidir. Onunla dünyadaki kötülüklere karşı bir sefere çıkabilirsiniz. Onun fikirleri ve amacına ulaşmak için çatılarıyla bazı şeyleri harekete geçirebilirsiniz.Akrep burcu kadını ve Balık burcu erkeğiAkrep burcu "çöl hayvanı", Balık "suların sakini"dir. Bu tam bir karşıtlık olarak düşünülemez. Ama astroloji, hayvanlar âlemi değildir. Sandığınızdan fazla ortak yönünüz var, çünkü ikiniz de su grubunda doğdunuz. Bu insanlarda sezgiler, mantıksal hesaplardan önce gelir. Geniş bir fantezi gücünüz var, değişim için çabalıyorsunuz. Bu çok şey vadeden bir durum değil mi? Balık burcu erkeği fazlaca hülyacılığa kaçar ve ruh hali değişimlerinde ümitsiz bir vakadır. Siz ise yapı olarak daha azimlisiniz.Balık burcu erkeği bir şeye takılıp kalırken, siz ayağa kalkıp gücünüzü tekrar toplayabiliyorsunuz. Ara sıra onu sertçe gerçekliğe çekmenizin bir zararı olmaz. Balık burcu erkeğiniz kesinlikle "balık gibi soğuk" değildir. Bunu sizi bir kadın olarak istediğinde fark edeceksiniz. Aşk konusundaki yaratıcılığı görülmemiş düzeydedir. İlgi alanlarınız konusunda çok uyumlusunuz. İkiniz de sanata yatkınsınız. Balık erkeği, şiiri sever. Belki size bir aşk şiiri bile yazar.

Akrep Burcu Erkeği Burç Uyumu

Akrep burcu erkeği ve boğa kadını

Akrep burcu erkeği ve Boğa burcu kadını arasında yaşanacak ilişkide, kısa süreli birlikteliklerde mutlu olma şansları oldukça yüksektir. Fiziksel ilişki açısından oldukça uyumlu bir çift olsalar da, uzun vadede mutlu ve başarılı olacakları şüpheli bir durumdur. Mutlu ya da mutsuz olacakları belli değildir.

Akrep burcu erkeği ve ikizler kadını

Akrep burcu erkeği ve İkizler burcu kadını aşk hayatlarında sürekli tartışma yaşamaya eğilimlidir. Bu birliktelikte sürekli olarak iniş ve çıkışlar yaşanabilir ve mutlu olma ihtimalleri oldukça düşüktür. Hâl böyle olunca evlilik kararı almaları mantıksız bir hareket olacaktır.

Akrep burcu erkeği ve yengeç kadını

Akrep burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını aşk hayatında gerçekten uyumu ve mutluluğu yakalayabilir. Yine de birlikteliklerinde ikilinin dengeli olması gerekir. Bunu başardıkları sürece, uzun süre devam eden sevgililiklerini, evlilik ile taçlandırabilirler ve mutlu olabilirler.

Akrep burcu erkeği ve aslan kadını

Akrep burcu erkeği ve Aslan burcu kadınının aşk hayatı daima heyecan dolu ve eğlenceli olacaktır. Aralarındaki aşkı, tutkuya döndürdükleri sürece uzun süre birlikte olmayı başarabilirler. Yine de uzun vadede, Akrep erkeğinin ve Aslan kadınının birlikteliği yıpranmaya yatkındır.

Akrep burcu erkeği ve başak kadını

Akrep burcu erkeği ve Başak burcu kadını arasındaki ilişki kısa sürede harika bir mutluluk ve eğlence vaat edebilir. Ancak söz konusu uzun süreli bir ilişki olduğunda bu çiftin mutlu olması mümkün değildir. Aslında bu durum Akrep burcu erkeğinin bir süre sonra başka arayışlar içerisinde olmasından kaynaklanır.

Akrep burcu erkeği ve terazi kadını

Akrep burcu erkeği ve Terazi burcu kadınının aşk hayatı gerçekten güzel bir birliktelik kurmaya yatkındır. Aşk hayatları daima tutkulu, macera dolu ve heyecanlı geçer. Yine de bu çiftin birlikteliği tam anlamıyla fırtına dolu geçer ve zaman zaman mutsuzluk yaşanabilir. Yine de biraz çaba ile ilişkilerini evliliğe kadar taşıyabilirler.

Akrep burcu erkeği ve akrep kadını

Akrep burcu erkeği ve kadını, aynı burcun üyeleri oldukları için bir çok ortak özelliği taşırlar. Uyum sağlanabilir ancak, birliktelikleri sakin ve heyecansız olacaktır. İkili heyecan arayışı içinde olmazsa mutlu olmaları ve saygılı bir ilişki yaşamaları muhtemeldir. Bunu başardıkları sürece evliliğe adım atabilirler ve sorunsuz bir birliktelik yaşayabilirler.

Akrep burcu erkeği ve yay kadını

Akrep burcu erkeği ve Yay burcu kadınının aşk hayatından uzun süreli bir birliktelik beklemek yanlış olacaktır. Kısa sürede birbirlerine aşık olabilirler ve bunun ardından evlilik kararı alabilirler. Ancak, evlilikleri sorunlu ve tartışmalı olmaya meyillidir. Akrep erkeği ve Yay kadını birbirine uyum sağlamakta zorluk çekecektir.

Akrep burcu erkeği ve oğlak kadını

Akrep burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını arasındaki aşk son derece heyecan verici ve istedikleri yönde olacaktır. Bu anlamda birbirlerini tatmin etmeleri olası bir durumdur. Duygusal olarak ve tutkularında uyum sağlamayı başardıkları sürece uzun süreli birliktelik yaşayabilirler. Bu başarıdan sonra ilişkileri son derece sağlam ve mutluluk dolu olacaktır.

Akrep burcu erkeği ve kova kadını

Akrep burcu erkeği ve Kova burcu kadını aşk hayatında uyumu asla yakalayamaz. Öyle ki bu durumun neredeyse imkansız olduğunu söyleyebiliriz. Aşk hayatlarının gerçekten zor geçeceğini söylemek gerekir. Her ne kadar fiziksel ilişki açısından birbirlerine uyum sağlasalar da bu uyum birlikte kalmaları için yeterli olmayacaktır.

Akrep burcu erkeği ve balık kadını

Akrep burcu erkeği ve Balık burcu kadınının aşk hayatı son derece güzel geçmeye adaydır. Keyif verici ve heyecan dolu bir ilişki yaşamalarında hiçbir engel yoktur. Sevgililik zamanlarında olsun, evlilik zamanlarında olsun birlikteliklerinde çok iyi anlar yaşayabilirler. Evlilik karar almaları halinde, mutlu olmamaları için hiçbir neden yoktur.

31 Mar 2019 - 02:00 - Burç Yorumları

Muhabir   Aydan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.