İkizler Burcu Uyumu | Kadın Erkek İkizler diğer burçlarla uyumu

Ünlü Astrolog Bejan Daruwalla İkizler Burcu uyumu için ne yorum yapıyor? İşte kadın erkek İkizler Burcu ve tüm diğer burçlara uyumu.

Ünlü Astrolog Bejan Daruwalla İkizler Burcu uyumu için ne yorum yapıyor? İşte kadın erkek İkizler Burcu ve tüm diğer burçlara uyumu.

İkizler Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları. Burçlar ve tarihler? Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla İkizler burcu kadını ve erkeğinin tüm burçlarla uyumunu nasıl yorumluyor?

İkizler Burcu Uyumu

İkizler burcu kadını ve Koç burcu erkeği

Onunla ilk buluşmanızdan aklınızda en çok kalacak olan şey, kendisi ne olan güveni olacaktır. Sizde, kim senin onun yoluna engeller koyama yacağı, koysa bile onları hemen yok edebileceği izlenimi bırakır. İkinizin de çok coşkulu ve ateşli his yapısı olduğu için, herkes kendini dizginlemek zorundadır, yoksa bu ilişkinin hiç şansı olmaz.

Koç burcu erkeğinin de bir eşe ihtiyacı vardır.

Sevmeye değer cazibesi, sizin annelik içgüdülerinizi uyandırabilir. Eğer Koçunuza ilk görüşte âşık olduğunuza inanıyorsanız, birbirinizi tanımak için zaman bırakın, çünkü bu erkek sizin için bile kolay yutulur lokma değildir. Koç burcu erkeği için aile yaşamı ve evde geçireceği rahat akşamlar çok önemlidir. Mesleğiniz bu ilişki için önemli olabilir.

Koç, ailesi için neredeyse kendini feda eder ve iyi bir babadır. Onu flörtlerle kızdırmayın. Çünkü o zaman çok saldırgan olabilir. Eğer onun bağımsızlık istekleri ne saygı duyar ve ateşli yapısını dizginleyebilirseniz, onun için “bütün kadınların en iyisi” olursunuz.

İkizler burcu kadını ve Boğa burcu erkeği

Boğa burcu erkeği dayanıklı, güvenilir ve dürüsttür birazcık dürüstlüğün size zararı olmaz. Eğer başına kâhya kesilmezseniz, onunla çok kolay anlaşabilirsiniz. İkiniz de flört etmekten zevk aldığınız için, evlilikten önce bunları denemiş olsanız iyi olur.

Ortak ilgi alanınızı oluşturan gezmek ve dostlarla birlikte olmak, evlenince Boğa insanı için sona erecektir. Kendi dört duvarı, akşamları onun için vazgeçilmezdir. Sizi, arkadaşlarına ev sahipliği yapmak, bakımlı bir eve sahip çıkmak ve güzel görünmek konusunda tekeline alacaktır.

Geleneksel değerler onun için çok önemlidir.

Kendinize ayıracak az zamanınız kalacaktır. Onu yeterince sevip sevmediğinizi kendinize sormalısınız, yoksa bu ilişki yürümez. İkiniz de esprilisiniz, gerilimli bir ev ortamı ikiniz için de terstir.

Boğa burcu cinsel açıdan çok aktiftir, neredeyse doyumsuzdur. Kaçamaklardan zevk almaya başlamamak için, sizin de aktif olmanızı ister. Sizi seçtiyse ve ona karşı dürüstseniz, o da sizi mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. İyi bir işadamı olarak, onu biraz aşan durumlarda bile, ortak geleceğinizle ilgilenecektir. Onda olmayan insanları ve durumları anlama yeteneğine sahip olduğunuz için dürüst bir eleştiri konusunda size ihtiyacı vardır.

İkizler burcu kadını ve İkizler burcu erkeği

Bir çift olarak ortak hayatınız pek hoş görünmüyor. Ayrıca size bu kadar benzeyen bir erkekle nasıl yaşayabilirsiniz ki? Eğer annelik duygusu taşıyan bir insansanız, İkizler erkeği için güçlü bir koruyucu ve teşvik kaynağı olacaksınız. İkizler erkeğiyle ilk tanışmanızda bile, tuhaf tecrübeler edineceksiniz, örneğin aklınızdan ne geçtiğini bilmesi gibi. Evet, siz de gerçekten böyle düşünüyorsunuzdur.

Eğer randevunuzu ertelemek için son dakikada sizi ararsa, buna şaşırmazsınız. Çünkü büyük bir olasılıkla siz de bunu düşünüyor olursunuz. İkiniz için de bağımsızlığınız önemlidir, yine de farklı ilgi alanlarının sizi ayırmasına izin vermemeye çalışın. Kendinizi yalnız olduğunuzda da iyi hissedersiniz. Ama ikiniz de flörtlerinizi bırakamazsınız ve karşı cins sizin için halâ eskisi kadar önemlidir.

Zor hayat koşullarında bile, ikiniz de neşenizi korursunuz.

Bunlarla savaşmak için yeterli güce sahip olursunuz. Her ne kadar parayı kumbarada tutamadığınız için maddi sorunlarınız olsa bile, uyumlu ve mutlu bir aile yaşamınız olacaktır. Gezmekten hoşlanırsınız ve ev işlerini de her zaman paylaşırsınız.

Ortak zevklerinizi sanat, tiyatro, müzik ve sinema oluşturur. Siz de çok fazla özgürlük istediğiniz için, çocuklarınızı sorumluluk sahibi ve özgür insanlar olarak yetiştireceksiniz.

İkizler burcu kadını ve Yengeç burcu erkeği

Ay’dan etkilenen davranışları yüzünden acı çeken bir Yengeç burcu erkeği için siz fazla neşeli ve canlısınız. O, çok duyguludur ve değer yargıları üzerine yapılan şakalardan hiç hoşlanmaz. İyi bir hesapçı ve çalışkan bir işadamıdır, çünkü onun için başarının önemi büyüktür. Bunun dışında evcimendir, rahatlığı sever ve sizin ölçülerinize göre evde çok fazla zaman geçirir.

Sadece onun için yaşamanızı ister.

Eğer ortak ilgi alanlarınızı göz ardı ederseniz; kırılganlaşır, tepki gösterebilir ve onu yeterince sevmediğinizi düşünebilir. Para konusunda tutumludur, bazıları onun cimri olduğunu bile söyler. Onun için para güvenliktir ve her zaman borçlarını ödeyebilmeyi ister. Eğer bir yatırım yapmak isterseniz, önce Yengece danışın.

Doğum günü ve yılbaşında sizi en güzel hediyelerle şımartacaktır.

Sevgili parasını, gereksiz lükslere yatırmayı kesinlikle sevmez. Ama yine de hiç bir şeyinizi eksik bırakmamaya çalışacaktır. Sessiz ve sakin olduğuna bakıp neler olup bittiğini anlamadığını sanmayın. Yalnız kalmaya alışıktır ve sorunları tek başına halletmesi gerektiğinde, kendini iyi hissetmedi ği zamanlar, kabuğuna çekilme eğilimindedir.

Kararlarını, dikkatle ve çeşitli açılardan değerlendirerek verir. Hiçbir şeyi aceleye getirmez ve sizin gibi hareketli bir kadını çok rahat sinirlendirebilir. Ama yine de beraber çok mutlu olabilirsiniz. Yengecin mükemmel ahçılığından da gözlemleyebileceğiniz sanatsal eğilimleri vardır. Bunun yanında sorumluluklarını ve ebeveynliği çok ciddiye alır.

İkizler burcu kadını ve Aslan burcu erkeği

Bir Aslan burcu erkeğiyle kaçınılmaz olarak sadece ikinci kemanı çalabilirsiniz. Her şeye rağmen güçlü, gururlu Aslanın, çok fazla sevgi ve şefkate ihtiyacı vardır. Çok becerikli olmasına karşın, her zaman kendine güvenin özlemini çeker. Eğer itici özelliklerine rağmen onu severseniz, onun kendine güvenini her ihti yacı olduğunda güçlendirmelisiniz.

Aslan burcu erkeği dişiliği ön plana çıkaran kadınları sever ve çok sahiplenicidir. Eğer kendi bildiğinizi okumaya kalkarsanız, konuşulan konudan, akşam yemeğinin gidişatına kadar her şeyi sorgulayacaktır. Özgürlük hakkındaki fikirlerinizi onun yanında gözden geçirmek zorunda kalacaksınız.

Eğer ona kıskançlık fırsatı verirseniz, onu istediği gibi eğlendirmiş olursunuz.

Göze batmak, şaşırtmak ve saygı görmek ister. Gerçek Aslan asil ve yüce gönüllüdür. Uyumlu hareketleri, dengeli davranışları, keskin bakışları, zevkli giyimi, ona güçlü bir çekicilik kazandırır. Parasal olanakları yeterli olmasa bile, her şekilde lüksten hoşlanır. Karısıyla gurur duymak ve onu herkesle tanıştırmak ister. Bu nedenle, dış görünüşünüzün güzel ve bakımlı olmasına dikkat etmelisiniz. Ev işlerinde çok beceriklidir, zor işleri size yaptırmayacak, bunlarla kendisi ilgilenecektir.

Çoğu durumlarda erkekliğini ön plana çıkarmasına rağmen, çok şefkatli ve uyumlu bir âşıktır. Dürüstlüğü sever ve çapkın değildir, ama bu tahrik edilirse “hayır” diyeceği anlamına da gelmez. Kesinlikle büyük bir aile istemez. Çocuklarını sevecektir, ama bir be bek yüzünden konserde ikinci kemanı çalıyor hissine kapılmayı da asla istemez.

İkizler burcu kadını ve Başak burcu erkeği

Bir Başak burcu erkeğiyle mutlu olabil meniz pek mümkün değildir. Çok katıdır, ayakları yere basar, fantazi leri ve pratik zekâsı yoktur, kolay kolay uyum sağlayamaz. Sakin, soğuk ve hükmedicidir. Umursamaz olduğu söylenemez, çünkü her şey ona göre düzgün ve açık olmalıdır. İlk tanıştığınızda davranışları ve çekingen tarzı sizi etkileyecektir. Ama sakin düşününce, onda kolay kolay romantizm ve şefkat bulamayacağınızı keşfedeceksiniz.

Başakların açıklık ve dürüstlük gibi iyi yönleri de vardır.

Eşine karşı her zaman saygılı ve kibar olacaktır, sadık ve dikkatli bir âşıktır. Ama hayatınızı avucu içine alma alışkanlığı olma saydı, sizin için daha iyi olurdu. Bağımsızlığınızı ve kariyerinizi korumak istediğinizi söylediğinizde, aşırı tepki göstermeyecektir. En büyük endişesi reddedilmektir.

Sizi anlamak için çok uğraşacak, ama başaramayacaktır, analitik fikirleri size göre negatiftir. Düzen, disiplin ve açıklık her konuda hayatının temelidir. Ev işlerinde kendine düşen payı severek yapacaktır, ama yine de peşinizde koşuşturup etrafı toplamayı sevmez. Sizi seçtiyse, ilgi bekler ve korunmak ister.

Balık burcu onu tatmin etmediği için, bu konuda pek başarılı olamayacaktır. Eğer Başak erkeğini böyle kabul edebilirseniz, evliliğiniz mutlu olacaktır.

İkizler burcu kadını ve Terazi burcu erkeği burç uyumu

İkiniz de hava grubundan olduğunuz için, birçok ortak yönünüz ve her şeyden önce iyi bir temeliniz var. Terazi burcu erkeğinin cazibesi ve zekası da birçok şeyi kolaylaştıracaktır. Neşe ve yaşama zevki özellikle Terazi burcu erkeklerinde görülür. Akıllı ve hareketli kadınları sever ve sizin değişken fikirlerinizi de çok kolayca kabullenir. Sizi ne zaman ciddiye alması gerektiğini bilir. Kendisi de hareketli olduğu ve bir seçim yapmak ona zor geldiği için, hareketlerinizi çok iyi anlayacaktır.

Problemleri değişik açılardan değerlendirme tarzı, kesin bir karar almasını zorlaştırır.

Terazi burcu erkekleri çok seçicidirler ve her kadınla ilişkiye girmezler. Buna karşın vefalı ve sadıktırlar. Kadınsı güzelliğinize değer vermesini bilir, üzerinizdeki en küçük yeni bir giysiyi bile fark eder ve iltifatı esirgemez. Biraz hayalci ve romantik tir, her zaman kalbinizin derinliklerine işleyecek güzel ve çekici sözleri bulur. Sanatta zevkleriniz ortaktır, sanatkâr olduğu bile söylenebilir. Bu duyarlılığa rağmen, onu başkan rolünde veya öğretmen olarak da görebilirsiniz.

Terazi burcu erkeği, özgürlük isteğinize her zaman saygı duyacaktır.

Hiçbir zaman özel hayatınıza girmeye veya sırlarınızı öğrenmeye çalışmaz. Bu sizde, yeterince sevilmediğiniz duygusu yaratmasın, sadece sizi kısıtlamak istemediğini bilmelisiniz. Kendisi de baskı altına alındığı veya gözlendiği hissine kapılmaktan nefret eder.

İkizler burcu kadını ve Akrep burcu erkeği burç uyumu

Akrep burcu sokması, ölümle sonuçlanabilir. Kadınlar üzerinde neredeyse hipnoz etkisi yaratır. Birçok kadın bu kıskanç ve sahiplenici erkeğin yanında, kendilerini unuturlar. Gerçek bir zorba olduğu söylenebilir, ona “hayır” demeyi başaramazsınız. İki tarafında cinsel çekiciliği kuvvetlidir. Yine de bu ilişki yıkıcı ve tehlikeli olabilir. Bu adamın size uygun olup olmadığından kuşku duyacaksınız. Sizi hayallerinizden acımasızca koparabilir. O da sizin gibi evcimen değildir, ama rahatına düşkündür ve onunla ilgilenecek ve arka planda kalacak bir kadın aramaktadır.

Mutfak parası için ölümüne mücadele etmek zorunda kalacaksınız.

Erkeksi ve güçlüdür. Yorucu bir günden sonra bile seks için enerjisi vardır. Bazen sekste saldırgan olabilir. Liderliği elde etmek için çabalar ve bu dünyada kendi çizdiği yolu izler. İş hayatında açgözlüdür, ekmeğinin elinden alınmasına izin vermez.

Akrep burcu esas olarak başına buyruk bir insandır ve pek arkadaşı yoktur.

Kendine aşırı güvenini biraz abartılı bulabilirsiniz. Sabit görüşleri ona, başkalarının bakış açısını düşünme fırsatı vermez. Büyük bir olasılıkla sizin politik görüşlerinizi paylaşmayacaktır ve siz de onun görüşlerine, sadece onu gerçekten seviyorsanız, katlanacaksınız.

Dinsel konulara büyük ilgisi vardır. Spor onun için çok önemlidir. Ailesini ve çocuklarını çıldırasıya sever, onları sıkı bir disiplin, ama büyük bir sevgiyle eğitir. İyi ve kötü anlarda onun yanında olursanız, heyecanlı bir beraberlik yaşarsınız.

İkizler burcu kadını ve Yay burcu erkeği

Onu, hiçbir şeye zorlamayacağınız için ona uygun bir eş olmanıza rağmen, bir Yayı kendine bağlamak çok zordur. Çünkü özgürlüğüne düşkündür ve onu bir ilişki yüzünden kaybetmek istemez. Ahbaplığı sever ve ilgi odağı olmaktan hoşlanır. Kaygısızlığının ar kasında ne istediğini iyi bilen bir insan gizlidir. Kısa bir iş ya da uzun bir konuşma farketmez, beraber geçirdiğiniz her an ateşli, şaşırtıcı ve harikulade olacaktır. Tam anlamıyla bir iyimserdir, çok sevilen bir misafirdir. Çevresi daima kadınlarla çevrilidir.

Doğruluğu; dürüstlüğü ve açıklığıyla bazen insanları gerçekten şaşırtır.

Çünkü bu herkeste görülen bir özellik değildir. Gecelerini pek fazla evde geçirmez.Doğası gereği durdurak bilmez biridir, heyecanı ve hayatı sever, bir yerde çok eğlenirse, onu oradan ayırmak çok zordur. Onunla çok eğleneceksiniz.

Bir kere evliliğe karar verirse, dürüst olacaktır, bunun tecrübesini daha önceden yapmıştır. Serserilik tutkusuna rağmen, bir yuva huzuruna ve sizin aşkınıza ihtiyacı vardır. Sizi ölçüsüzce şımartacaktır, en güzel kıyafetler üzerinizden hiç eksik olmayacaktır. Uzak ülkelere gezilerin onun için hayati önemi vardır. Maddi durumu kötü olsa bile, bir sonraki hesabı ödemek için kasasında yeterince para kalmasına dikkat edecektir.

Aşkta ikiniz birbirinize uyuyorsunuz. Evlendikten sonra ondan başka âşığınız olmamalı, çünkü onu çok derinden yaralar. Çocuklarla iyi anlaşabilmesine rağmen, çocuk sahibi olmak ona göre değildir.

İkizler burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği

Bu çekingen ve duygulu erkek sizi cezbederken, hemen arkasındaki sert ve ters insanı hemen fark edeceksiniz. Sizin yaşam biçiminiz için, fazla içine dönük. serinkanlı ve soğuktur. Kendisini nadiren zaptedemez, ama böyle bir şey olursa, olay çok ani ve pahalıya mal olacaktır.

Güvensizlik, reddedilme korkusu, tanınma ve hayranlık duyulmaya gizli özlem, bu tür davranışları engelleyecek içgüdüsel sebepler olabilir. İşi, onun için çok önemlidir. Genelde de önemli ve sorumluluk gerektiren pozisyonlarda olacaktır.

Titiz, iradeli, becerikli ve kesinlikle güvenilirdir.

Bu yüzden iş onun hayatında her zaman en başta gelir. Yaşlılık zamanında ise bu, bir parça değişebilir. Aranızdaki ilişki, yaşlandığında, hemen hemen otuzların yarısında, en iyi hale gelecektir. Başka erkekler baş aşağı giderken, o hayatının baharında olacaktır.

Geleneksel değerler, aile, güvenlik ve yaşamındaki ufak değişiklikler, onun için önemlidir. Düzenli bir evi, iyi yemekleri sever. Toplum içinde sizinle gurur duymak ve sizi sahiplenmek isteyecektir. Parayı tedbirli harcayacaktır, asla darda kalmayacaksınız. Baştan çıkarılma ona zevk vermez. Ayrıca aşkta da aktif değildir.

İkizler burcu kadını ve Kova burcu erkeği

Bir Kova burcu erkeğiyle hayat, inanılmaz bir şeyi yakalamak gibidir. Sizin için “doğru erkek” olabilir. lkiniz de aynı yol üzerindesiniz. Hayal kurmaktan hoşlanır, insanları sever, genelde çok arkadaşı vardır, topluluk içinde kendini iyi hisseder. Dünyayı değiştirmek ister. Sizi asla sahiplenmeye kalkışmayacaktır, ama güvenebileceği bir insana da ihtiyacı vardır. Onun için duygusuz aşk olmaz ve fiziksel aşk ancak abayı yaktıktan sonra gelir. Çok ekzantrik olabilir ve sizi hep heyecanlandırabilir.

Öğrenme açlığı çok fazladır. Onu gerçekçi olarak tanımlayabiliriz.

Bu yüzden bu ilişkide temkinli ve kararlı tarafsız olmalısınız. Bu sizin için gerçekten alışılmadık bir durumdur. Daha çok gelecekte yaşar, geleneklere ve aile bağlarına bağlı kalmaz. Geçmişini hiçbir zaman tamamen öğrenemeyeceksiniz. Her topluluktan insanla ilgilenir ve konuşur. Sokak müzisyenleri veya büyük elçilikte bir resepsiyonist onun için aynı derecede ilgi çekicidir.

Kestirilemez yapısı onu rahatsız etmez, ondan nadiren açıklama duyabilirsiniz. “Yaşa ve yaşat” onun parolasıdır. Hayatınız hakkında karar vermeyi istemeyecektir. Sizden de aynı hareketi bekler. Korkak değildir, ama her türlü şiddetten nefret eder, çirkin durumlara yol açmamak için elinden geleni yapar. Ev işlerinde çok becerikli değildir. Onu alışverişe mutlaka elinde notla gönderin. Yüklü bir banka hesabı yoktur, ama para konusunda çok tutumludur. Tutumsuzluğunuza itiraz etmez, ama parayı nasıl böyle harcayabildiğinize de gerçekten hayret eder. Ayrıca bütün evi yönetmeniz onun hoşuna gider.

İkizler burcu kadını ve Balık burcu erkeği

Balık burcu erkeği, denildiği gibi “durgun bir su”dur. Ve asla onu dalgalandırma girişimi gibi bir hataya düşmemelisiniz. Hayaller, onun doğasının bir parçasıdır. Yavaş ve tembel olarak tanınsa da bir olaya, herkesi şaşırtarak çabuk tepki verebilir. Çoğu kez ne istediğini bilmediği için, nasihat verecek bir eşe ihtiyacı vardır. Para nadiren sorun olacaktır. Hayallerine ve fikirlerine hitap etmeyen bir işte sadece para için çalışmaz.

Eğer cesaretinin eksik olduğunu düşünüyorsanız, attığı adımlarda ona yardımcı olun.

Ona başarabileceğini devamlı tekrarlayın. Gerçek ten başaracaktır. Onun yanındayken mükemmel bir ev kadını ve ahçı olmanıza gerek yok. Sadece istediğinde içine çekilebileceği, rahat bir yuva yeterlidir.

Balıklar saldırgan değil, tam aksine çok centilmendirler. Diğer ırktan insanlara karşı nadiren önyargıları vardır. Paylaşmayı sevmez, geçmişi ve ailesi hakkında çok az şey öğrenebilirsiniz. Çok hassas ve kırılgandır. Bütün dinlere ve komşu ülkelere karşı ilgisi vardır.

İkizler Burcu Erkeği – İkizler Burç Uyumu

İkizler burcu erkeği ve burç uyumu sorularının yanıtı merak ediliyor. İşte İkizler Burcu erkeği tüm burçlara göre burç uyumu.

İkizler burcu erkeği ve Koç burcu kadını burç uyumu

Kesin olan şu ki; o bir safkandır ve onunla olmak isteyen biri, önceden bütün özelliklerini iyice öğrenmelidir. Onunla en baştan uyumlu olmalısınız. İkinize de sadakat zor gelir, aynı anda iki eşle birlikte olmayı tıpkı bir oyun gibi algılar ve bunun üstesinden gelirsiniz. Siz genelde bir ilişkiye başlarsınız, ama ciddi bir ilişki istemezsiniz. Ayrıca bu ilişkide aranızda iktidar mücadelesi baş gösterebilir.

Koç burcu kadını çok ateşli ve canlıdır.

Sizde olmayıp onda olan ve sizi şaşırtan özellikleri vardır. Onda savaşçı ruhu vardır ve mesleğinde yükselmek için bundan faydalanacaktır. Siz de bu fikri kendi başarınız için kullanırsınız.

Koç burcu kadını her zaman olduğu gibi kendi ayakları üzerinde durabilecektir. Eğer birinden yardım istemek zorunda kalsaydı, kendini öldürürdü. Ciddi olarak ne istediğini bilirse, amacını aklından çıkarmayacak ve ona ulaşacaktır. En az sizin kadar özgürlüğüne değer verdiği için, onu zincirleyemezsiniz, onun bağımsızlık güdüsü karşısında hiç şansınız olmayacaktır. Bu kadını “yakalamak” için serin kanlı bir düşünceye ve hassasiyete ihtiyaç vardır.

Bu kadın size ayak uydurabilecek kadar, ateşli ve enerji doludur. Koç kadını aşka âşıktır ve sevgili olarak birbirinize uyuyorsunuz. Ev işlerinde, siz daha beceriklisiniz. Alışverişle, yemek pişirmeyi büyük bir zevkle size bırakacaktır. Bağınızın kopmaması için, evlilikte her zaman kendi özgürlüğünden fedakârlıkta bulunacaktır. Sevgi dolu ve ilgili bir anne olacaktır.

İkizler burcu erkeği ve Boğa burcu kadını burç uyumu

Gerçekçi, objektif, makul, ayağı yere sağlam basan bir kadın, sizin için bir beden büyük olabilir. Yine de zıt kutuplar birbirini çeker ve iki taraf da taviz verirse, ilişki tamamıyla iyi gidebilir. Birbirinizden çok şey öğrenebilirsiniz. Boğa burcu kadınları hiçbir şeyi aceleye getirmezler. Bir arkadaşlığın aşk ilişkisine dönüşmesine, sadece kime güvendiğini iyi bilirse izin verecektir.

Eğer bir Boğa kadınını fethedebildiyseniz, sizi sadece tebrik edebiliriz.

Burcunuzun yıldızı Venüs, size bir ipucu verebilir. Siz sadece dur durak bilmeyen tutkulu bir kadınla yapabilirsiniz. Hakimiyeti ele almak ister, kurallı bir aile yaşamına ihtiyacı vardır ve aranızda kavgalar baş gösterebilir, çünkü gezme isteğinizi kısıtlanmış hissedeceksiniz.

Eşinizi zorlamayın, eğer gözü dönerse porselenler burnunuzun dibinde uçabilir. Eğer onun tarafından gerçekten sevilırseniz, size rahat bir yuva ortamı verecek ve sizi şımartacaktır, mükemmel bir alıcıdır ve parayı tutumlu harcar. Sakın eşinizin, dürüstlüğünüzden şüphe etmesine izin vermeyin. Boğa burcu en kıskanç burçtur, sadakatsizliği asla affetmez. Ortak ilgi alanlarınız, hayvanlar, doğa ve her güzel şeye olan sevginizdir. Boğa burcu kadını, asla içyüzünü size tam olarak göstermeyecektir. Doğuştan gelen çekingenliğini yanlış anlamayın. Her şeyi onun istediği gibi yaparsanız, iyi ve kötü günde yanınızda olacaktır. İkiniz, iyi birer ebeveyn olacaksınız.

İkizler burcu erkeği ve İkizler burcu kadın burç uyumu

Bu beraberlikte ya cehennemi ya da cenneti yaşayacaksınız. Çünkü İkizler kadını birçok durumda aynanız gibi olacaktır. Size karakterinizin iftihar ettiğiniz tarafını gösterecektir. Ama saklamak ve unutmak istediğiniz gölgeli tarafı da görebilirsiniz. Düşünsel konularda sizinle boy ölçüşebilecek bir eş buldunuz, birçok konuda fikirleriniz birbirine uyuyor, konuşacak konularınız hiç bitmeyecek.

Beraber serserilik yapmak çok hoşunuza gidecek

İkiniz de; aynı şeyleri hissettiğiniz için birbirinizin istek ve ihtiyaçlarını bilip anlayacak sınız, bu yüzden İkizler kadını sizin için tutku dolu olacaktır. Evde çoraplarınızı bir yerlere sıkıştıracaktır. Kariyer yapmak ister. İkizler insanları arasındaki platonik arkadaşlıklar pek olmaz, çünkü zihinsel uyumunuz sizi bir araya getirir. Depresyonlarınızdan kaçmak için ihtiyacınız olan neşeye; ikiniz de sahipsinız. İkiniz de tutumlu olmadığınız için, para sorun olabilir. İkiniz de flörtlerden hoşlanırsınız ve biriniz kaçamak yaptığında bu tehlikeli olabilir.

İkizler burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını burç uyumu

Yengeç burcu kadını su grubundandır, bu onun ruh halinin gelgit olayına benzediğini gösterir. Devamlı hareket halindedir ve size yaka silktirebilir. Size aşık olduğunu iddia ederken, kibar, iyi görünüşlü. sempatik bir arkadaşınıza hayran kalabilir. Bu kadınla birlikte, kıskançlık da hayatınıza girecektir.

Bunun nedeni anlamsız bir içgüdü değildir. Çünkü bu burçta doğanlara, aşkta kesin bir seçim yapmak çok zor gelir. Yengeç burcu kadını ona yol gösteren ve mücadeleci bir erkek arar. “Evet” dediği andan itibaren, bu sözünü tutacak ve iyi bir ev kadını olacaktır. Evden uzaklaşmanızı engellemek için, rahatlıkla kendi işini bırakabilir.

Tutumlu bir kadın olmamasına karşın, finansal güvenceye ihtiyacı vardır. Çünkü hesapları ödeyememekten çok korkar. Onunla yaşarken kaprislerini çekmek zorunda kalacaksınız, kalbinin derinliklerini doldurmak için, yardımınıza ve anlayışınıza muhtaçtır. Siz hassas bir erkek olarak bunu başarabilirsiniz. Yengeç burcu kadını ailesine, ebeveynlerine, kocasına ve çocuklarına karşı içten duygular besler. Çok iyi bir annedir. Şakalarınıza dikkat! Espri tarzınızdan hoşlanmıyor, çünkü Yengeçler kendi hatalarına gülemezler.

İkizler burcu erkeği ve Aslan burcu kadını burç uyumu

Hakimiyet için doğmuştur, neyi yapması veya yapmaması gerektiğinin söylenmesinden hoşlanmaz. Aslanlar fantastik kadınlardır, ama bağımsızlıklarını koruyacaklardır. Doğa onlara toleranslı davranmıştır, herkesten fazla gıpta edilecek özellikleri vardır. Aşırı güzelliği, seksiliği, enerjisi, anlayış ve iyimserliği ile sizi şaşırtacaktır. Pozitif düşünceli İkizlerdenseniz, onun coşkusuna ayak uydurabilirsiniz.

Eğer onun kalbini kazanabilmiş ve ona “evet” dedirtebilmişseniz, kendinizle gurur duyabilirsiniz. Kendinize olan güveninizi güçlendirecektir. Mesleki açıdan da daha iyi bir kadın bulamazsınız. O, patronunuzun da hoşuna gidecektir, bu bazı şeyleri kolaylaştırabilir. Arkadaşlarınız ondan zaten hoşlanacaklar, ama eşit haklar talep edeceklerdir. Aslan burcu kadını güzel şeyleri, kürkleri, moda olan kıyafetleri sever, bu nedenle iyi para kazanmanız gerekiyor.

Uyanık ve yaman zekânız onu daima yeni fikirler bulmaya yöneltecektir. Dil kursundan, bale dersine oradan da yeni bir filme gidebilir. İkiniz de para biriktiremiyorsunuz. Biriktirme alışkanlığınız yok. Aslan kadınıyla anlaşmak için, en iyi yol olan orta yolu bulmalısınız.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Başak burcu kadını burç uyumu

Başak burcu kadını çok pratik zekâlı ve mantıklı bir kadındır. Mükemmele ulaşmak için güçlü bir istek duyar. Güvenilir, doğru sözlü ve düzenlidir. Ani fikir değişiklikleriniz onu şaşırtacaktır ve bunları belki de zayıflık veya yüzeysellik olarak görecektir. O, gerçek bir erkek ister, “muhallebi çocuğu” değil. Sizin için duygunun ön planda olduğu şeylerde, o genellikle mantığını dinleyecektir.

Ondan şunu duyacaksınız, “Düzen, yaşamın en önemli parçasıdır” ve bunu uygular.Başak kadınıyla evlenirseniz, bu sözü kalpten kabul etmelisiniz Özel hayatında olduğu kadar, çevre temizliğine de duyarlıdır.

Serinkanlı, ciddi, gösterişsiz, ve edalı bir kadındır. Toleranslı, sabırlı ve iyi huylu olabilir.

Enerjisi ve azmi genelde şu üç şey için yeterlidir: Her işi en iyisi olmak mantığıyla ele alır. Her şeyi dener ve özenle planlar. Sonuçta genelde başarılı da olur. Geç evlenir, mükemmel bir ev kadını ve annedir.

Onu gerçekten sever ve yarı yolda karşısına çıkarsanız, size ilginç ve dürüst bir eş olacaktır. Onun soğuk ve serinkanlı dış görünüşünün altın da bir tutku ateşi yanar. Gerçekten severse, bütün sınırları yıkar. Başak burcu kadını ikiyüzlülüğü sevmez, kendisi hakkında yapılan eleştirileri kaldıramaz ve hatalarını görüp düzeltmek ona çok zor gelir. Tutumludur, bir poker geceniz ciddi ve sürekli kavgalara neden olabilir.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Terazi burcu kadını burç uyumu

Terazi burcu kadınıyla hemen anlaşacaksınız. Espri anlayışı ve pozitif hayat görüşüyle, evde hakim olmasına ve ipleri eline almasına izin vereceğiniz çok az kişiden biridir. Bunu öyle büyüleyici bir tarzda yapar ki önemli kararlarda bile karşı koyamazsınız. Çocuk bakımı, meslek hayatı ve ev işini bir arada götürmeyi, sizi de ihmal etmeden başarabilen mükemmel bir ev kadınıdır. Eğer size “evet” dediyse, büyük ikramiyeyi kazandınız demektir.

Çok duyguludur. Seks dışında da iyi anlaşacaksınız. Sizi hayatta başarılı görmek ister ve hedeflerinize ulaşmanız için elinden geleni yapar. Öğüdünü dinleyin, iç güdüsel olarak doğru kararlar verir. Başarı onun için önemlidir, ayrıca getirdiği yüksek gelirden de hoşlanır. Hareketsizlikten nefret eder. Kibarlıktan, görgü kurallarından ve müzik, sanat, mimari ve insanlar gibi güzel olan çoğu şeyden hoşlanır. İkiniz de insanlarla iyi anlaşıyorsunuz.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Akrep burcu kadını burç uyumu

Duygusal görünüşü sizi hemen çeker. Dikkat, bu Zodyak’taki en radikal burçtur. Tahammül edemeyeceğiniz dramlar ve duygu kopuklukları onun için normaldir. Bir kere tepesi atarsa, görünmez olsanız daha iyi olur, çünkü eline geçeni size fırlatacaktır. Akrep burcu kadını her şeye karşı tezat oluşturabilir. Onunla asla sıkılmazsınız, tam tersine daha sessiz ve huzurlu bir hayatı özlersiniz. Aşkta ciddidir ve yatakta da çeşitli fantaziler üretir. Çok kıskançtır ve duygu dünyasında hayal kırıklığına uğrarsa kavgacı olur ve öfkeli tepkiler verebilir.

Ortak hayatta asla namusun dar yolundan dışarı çıkamazsınız.

İkiniz de seyahat etmeyi seversiniz ve insanlarla birlikteyken mutlu olursunuz. Davetleri nadiren reddedersiniz ve her zaman konuşacak konu bulabilirsiniz. Bu kadın sizi mistik bir şekilde büyüler. Akıllıdır, şaşırtıcı bir zekâsı vardır, arkadaşlarının içini okur ama kimsenin onun içini keşfetmesine izin vermez. Genelde kavgacı feministlerin yanında olur, kendisi de hakları için savaşır.

Eğer, onu böyle kabul edip, yaşamınızı onunla paylaşmak istiyorsanız, alışılmış yaşam stilinizi değiştirmeniz gerekecek. Maceralardan kaçındığınız sürece, Akrep burcu kadını sizin için sadık ve sevgi dolu bir eş olacaktır.

Ona başkalarının yanında kötü davranmayın, yalnızken hükmetmenize izin verecektir.Güzel bir yuvadan hoşlanır ve evin stilini seçmeyi, sanatsal zevklerinizden dolayı size bırakır. Hoş bir anne olacaktır.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Yay burcu kadını burç uyumu

Bu kadının, bireysel özgürlüğünü sevmesi, ortak bir hayat için iyi bir temel olabilir. Çok sportiftir ve yenilmekten hoşlanmaz, bunun için teniste veya başka uğraşılarda devamlı yenmeye çalışacaktır. Çok gerçekçi düşündüğü ve enerji dolu olduğu için bazen ona yetişmekte güçlük çekeceksiniz.

Seyahat etmeyi sever, ama dur durak bilmeyen biri değildir

Bütün her şeyin iyi yanını görmeye çalışır ve hiçbir işten korkmaz. Eğer kendinizi değiştirmeye karar verirseniz, size yardımcı olacaktır.

Ayrıca sizi yönetmeye de çalışmayacaktır. Eğer bu size yeterince sevilmediğinizi düşündürürse, bu onu şaşırtır, çünkü onun fikrince siz kararları kendiniz verip hayatınızı istediğiniz gibi yönlendirmelisiniz. Yay burcu kadınının kalbi dilindedir.

Bu sizi bazen kıracaktır. O, düşün düğünü söyleyen dürüst, iyi huylu ve geniş bir insandır. Değişime ve heyecana ihtiyaç duyar. İkinizin de farklı ilgi alanları olduğu için, aranızda doğacak bir kopukluk tehlikeli olabilir.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Oğlak burcu kadını burç uyumu

Bu kadın, korunma ve emniyete ihtiyaç duyan bir “ya hep ya hiç”çidir. Her şeyden uzak duruşu, onun içyüzünü görmenize engel olacaktır. Güvenip içini açmadan önce, her türlü riski ve olasılığı yok etmeye çalışır. Başı asla bulutlara değmez, ayağı her zaman yere basar. Aşkta ateşli olamaz. Duygularıyla tepki verir, ama şiddetten de hoşlanır. Oğlak burcu kadını, sizi iyi tanıdığına emin olduktan sonra, hareketlerinizi değiştirmeye çalışacaktır. Burada sizi değiştirmek isteği değil, sizin için iyi olana karar verme isteği söz konusudur. Ve genelde haklıdır. Güçlü yanlarınızı ve yeteneklerinizi hemen sezer. Ve öyle olduğunuzu kabul etmezseniz, çok kızar.

İlişkinizin bir hayat boyu sürmesini ister, sizin için her şeyi yapacaktır

Bu size fazla gelecek ve kendinizi kısıtlanmış hissedeceksiniz. Eğer onu tam ve ciddi olarak sevmiyorsanız, sakın aşkınızı ilan etmeyin, her söylediğinize inanacaktır. Oğlak burcu kadını iyi bir konuşmacıdır, her topluluğa girebilir ve her türden insanı sempatiyle bir araya getirir. İş hayatında çok başarılıdır ve iyi para kazanır.

Azimli ve faaldir, kişiliğinize yeni şeyler kazandıracaktır

Para durumunu onun kontrolüne bırakın, bunu becerir. Oğlak insanları hatalarını asla tekrarlamazlar. Aşk hayatınız çok yönlü olacaktır, çünkü o tutkulu bir âşıktır. Ortak hayatınız için sıkı ilişki kuracağı ailenizle iyi geçinmeniz önemlidir. Ayağı yere basmasına rağmen, kendine güveni biraz eksiktir, ama bu konuda ona yardım edebilirsiniz.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Kova burcu kadını burç uyumu

Bir Kova burcu kadınına âşık olduysanız, kendinizi her şeye hazırlamalısınız. Şimdiye kadar tanıştığınız kadınların hepsinden çok farklıdır. Gerçek bir hümanisttir. Kalbi ve aklı, dünyanın nasıl güzelleşebileceği yolunda fikirlerle doludur. Sosyal haklar kavgasında onu en ön saflarda görebilirsiniz ve her zaman ezilenlerin tarafındadır. İyilik ve insancıllık, bir erkekte aradığı özelliklerdir, ayrıca bu erkeğin dürüst olmasını da ister.

Fikrini her zaman açık ve dürüst olarak söyler, ama size de başka fikirde olma hakkını tanır. Her meydan okuma onun için haklıdır. Hayatında değişimi sever, bu açıdan size benzer. Kendini bilir ve bağımsız dır, bir şeye umutsuzca bağlanmaktan korkar. Onu kendinize bağlamak, sizin için çok zor olacaktır. Hayvansal dürtüler onda ön planda değildir. Ona göre aşk, fazlaca şefkat taşımalıdır.

Onunla çok uğraşmak zorunda kalacaksınız. Göz alıcı, konuşkan, fantazi doludur, ama bazen inatçı da olabilir. Birçok Kova burcu kadını, metafizik düşüncelere dalabilir. Derin aşk ve dostluk ihtiyacı, onun bir aşk ilişkisini bitirip, iyi bir arkadaşlık istemesine sebep olabilir. Sanat ve tiyatro, ortak ilgi alanlarınızdır.

İkizler burcu erkeği özellikleri ve Balık burcu kadını burç uyumu

Güzellik ve gizemin gezegeni olan Neptün tarafından yönetilen Balık kadını, kadınsı, duygulu, sezgili ve anlayışlıdır. Fantazi doludur. Bu açıdan size benzer. İkinizin de hesapsızlığı, hayatınızı tam bir maceraya çevirecektir. O, koruma duygularınızı uyandıran, Zodyak’taki tek kadındır. İlişkinizde liderliği ele alacaksınız. Doğru yolda olduğunuz sürece Balık eşiniz, seve seve yanınızda olacaktır.

Ayrıca kendine güveninizi güçlendirecek ve sizi dünyayı fetheden kahraman olarak görecektir. Hareketlerinizi beğenir ve bunları en iyi şekilde kullanmanız için çabalar. İkiniz de değişimi seversiniz. O, bir su grubu olduğu için deniz kenarında tatili ve deniz gezilerini sever. İnsanlarla anlaşmaya eğilimlidir ve bunu amaçları için kullanacaktır. Onun istediği güzel şeyleri alabilmek için çok para kazanmak, sizi mutlu edecektir.

#

31 Mar 2019 - 07:00 - Burç Yorumları

Muhabir   Aydan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.