Başak Burcu Uyumu | Kadın Erkek Başak Burç Uyumu

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlana burç uyumları ve Başak burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Başak burcu kadını ve Başak burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla tarafından hazırlana burç uyumları ve Başak burcu uyumu. İşte tüm yönleriyle Başak burcu kadını ve Başak burcu erkeği tüm burçlarla uyumu.

Başak Burcu özellikleri ve tüm burçların grupları. Burçlar ve tarihler? Dünyaca ünlü astrolog Bejan Daruwalla yorumluyor.

Başak Burcu Uyumu | Kadın Erkek Başak Burç Uyumu

Başak Burcu Kadını ve Koç Burcu Erkeği Burç Uyumu

Koç ve Başak burçları birbirine zıt burçlardır. Biri boynuzlarıyla duvarı yıkmaya çalışırken (tıpkı burcunun sembolü gibi), öbürü beyniyle çıkış yolu arar. Ama bildiğiniz gibi, zıt kutuplar birbirini çeker. Bunun için Bayan Başakla Bay Koç arasındaki ilişkinin kötü sonuçlanacağı söylenemez.

Başak burcu kadını Koçun macera merakından, kavga mantığından, erkeksi kendine güveninden etkilenebilir. Koçun bu özellikleri Başağı etkiler, ama kıskandırmaz ve mutsuz etmez. Çünkü savaşabilir ve başkalarıyla beraber olduğunda bile mantığın yolunu izler.

Bir ilişkiye karar verdiyseniz, birbirinizin “haklarını’ ve “yetkilerini” iyi belirleyin yoksa kavga çıkabilir. Bir Başak – Koç ilişkisinde “hakimiyetin kırıldığı nokta”, cinselliktir. Koç tahrik edilebilir, davetkar ve kaçamaklara meyilli biridir. Sevgisin inansanız da zaman zaman yapacağı kaçamaklara kolay kolay alışamayacaksınız.

Başak burcu ve Boğa burcu erkeği

Astrologlar bunun ideal bir kombinasyon olabileceğini söylerler. Ama onun, hayallerinizin erkeği olduğunu anlamanız uzun sürebilir. Çünkü siz çok dikkatli ve gerçekçisiniz ve o da hemen ayaklarınıza kapanacak cinsten bir adam değildir. Boğa ve Başak burçları toprak grubunda yer alır. Bu, ikisinin de mantıklı ve dikkatli olduklarını gösterir.

Boğa burcu erkeği ağırbaşlı ve güvenilirdir, gerçek bir dost, iyi bir koca ve babadır.Sizin gibi o da boş zamanını kendi dört duvarı arasında geçirmekten hoşlanır. İkinizin de tutucu bir yapısı vardır. İkinizi “kendi evin de kahraman” olarak alaya alabilirler. Ama alay edenler belki de kendileri güvenli bir evde kurallı ve barış dolu bir hayata özlem duyuyorlardır. Boğa burcu erkeği gerçek bir erkektir ve seksüel enerjinizi tüketecektir. Ama çok fazla bir arada kalmayın. Çünkü dış dünyayla ilişkisi olmazsa Boğanız çekilmez ve inatçı olabilir.

Başak burcu kadını ve İkizler burcu erkeği burç uyumu

Bu iki burcun birçok ortak ve karşıt yönleri vardır. İkisi de Merkür tarafından yönetilir. Bu gezegen zeki İkizlere ve çözümleme yeteneği mükemmel olan Başak burcuna farklı karakter de zihinsel hareketlilik verir. Diğer yandan İkizler hava grubundandır. Bu onları hesaplanamaz yapar ve değişim çabalarının temelini oluşturur.

Başak burcu tam tersine toprak grubunda dünyaya gözlerini açmıştır ve daha çok deneyimlerine güvenir. Bu ilişkide uyum potansiyeli çok fazladır. İkizler erkeği, sizin soğuk olmanıza asla izin vermeyecektir. Ya ondan büyülenirsiniz ya da onu dönek ve yüzeysel bulursunuz.

Çok cazibeli olmasına rağmen, onun maceracılığı ve ani ruh hali değişimleri sizi deli eder. Bin şeyi bir anda yapabilir (çok azını bitirmesi olasıdır). Kesinlikle sıkıcı bir eş değildir. Hareketli aşk hayatı ve çabuk sıkılma hastalığı, onun bir evlilik için pek uygun olmadığını gösterebilir. Bu nedenle hayatınızın erkeği, değilse, hiç ümitsizliğe düşmeyin. İkizler burcu erkeğiyle bir kaçamak sizin için yine de unutulmaz bir deneyim olabilir.

Başak burcu kadını özellikleri ve Yengeç burcu erkeği

Başak burcu Kadınıyla Yengeç burcu erkeği, anahtarın kilide uyması gibi birbirlerine uygundur. Çünkü birine da yanma ihtiyacı içinde olan Yengeç, siz Başakta kabuğundan çıkmak için ihtiyaç duyduğu duygusal emniyeti bulur. Sonradan gerçek dünya ya gözlerini açtığında fantezileri ve romantik duyguları onda yeni sayfalar açacak ve okumaya hazır duruma getirecektir. Böylece ikiniz de zıt karakterlerinizden fazlasıyla yararlanacaksınız.

İkiniz de kabuğunuzdan çıkıp hayattan ortak bir zevk alacaksınız. Çevrenizde sizden daha güçlü bir kişiliğe sahip birini istiyorsanız, sorunlar çıkabilir. Yengeç burcu rahat bir arkadaştır ve dış dünyadan devamlı desteğe ihtiyacı vardır. Yengeç erkeğinizin erişebileceğinin daha azıyla mutlu olabilmesi, sizin gibi hırslı bir insanı deli edecektir. Bunun için evlilikte işinize devam ederseniz, yolunuza engeller çıkarmayacaktır. Eve geç gelmeniz gerektiğinde akşam yemeğini hazırlayabilecek bir insandır.

Başak burcu kadını ve Aslan burcu erkeği burç uyumu

Aslan burcu erkeği bir paşadır. Bunu, bu burcun bir üyesiyle herhangi bir ilişkiye girmeden bilmelisiniz. Sizi tutkuyla sevecek ve el üstünde tutacaktır. Ama buna karşılık sizden doğal olarak, rahat bir ev sağlamanızı, onunla ilgilenmenizi ve dört dörtlük bir kadın olmanızı bekler. Bu, kıyafetlerle başlar (Aslan erkeği “kot ve kazak” giyen kadınlardan nefret eder) ve sekste sona erer (kendinizi ona tamamıyla vermelisiniz).

Belki tipik Başak sınırlarınızdan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Zekanız ve, gayretinizle ev kadını rolünde mutlu olup olmayacağınız şüphelidir. Çok önemli: Aslanın eşi için tam bir flört yasağı vardır. Çok kıskanç ve sahiplenicidir ve asla başka birine bakmanıza izin vermeyecektir. Eğer rolünüze karar verdiyseniz, bir Başak burcu kadını olarak ona sadık kalmak size zor gelmeyecektir.

Başak burcu kadını ve Başak burcu erkeği burç uyumu

Aynı burçtan olanların ilişkisinde bazı problemler olabilir. Bir şey kesin: Çok ortak noktanız var. Huzur ve uyum özlemi içindesiniz aile ve işte düzeni seviyorsunuz. Cinsel yaşamınız pek tutkulu değil, ihtiyatlı davranmaya önem veriyorsunuz. Çünkü size şefkatli ve yumuşak davranılmasını istiyorsunuz. Sadakat ve güvenilirlik ikinizin de güçlü yanlarındandır ve bu konuda pek sorununuz olmayacak.

Mutsuzluk sadece hayatta biraz da kavganın olması gerektiğini fark ettiğinizde başlayacak. O zamana kadar ortak nokta olarak çok değer verdiğiniz her şey sinirinize dokunacaktır. Bu nedenle evlilikten önce, uyumun sizin için hayatınızı bir fanusta geçirmek isteyip istemeyeceğinize değecek kadar önemli olup olmadığına karar verin.

Başak burcu kadını ve Terazi burcu erkeği uyumu

Büyük olasılıkla Terazi burcu erkeğinizle bir konserde tanıştınız. Çok ilgiliydi ve hüzünlü sahnelerde biraz ağladı, bu da sizi öfkelendirdi. Terazi erkekleri Venüs’ün etkisinde kalan bir burçta doğan herkes gibi estetiğe önem verirler ve romantiktirler.

Duygularına bağlılık Terazi insanlarını biraz tutarsız yapar. Burcunun sembolü gibi bir o yana, bir bu yana kayar ve çok nadiren dengede kalır. Buna Başak burcu kadını olarak alışmak zorunda kalacaksınız. Terazi burcu erkeğine sadece karakteri oturduğu zaman eşlik edin. Baba olarak haklar konusundaki duyarlılığı ile çocuklarına iyi bir örnek olacaktır.

Terazi burcu erkeği başka insanlarla olan ilişkilerinde sizin gibi uyuma önem verir. Eğer uzun vadeli bir ilişki istiyorsanız, daima eleştiren dilinizi biraz tutmanız ve iyi niyetli pratik öğütlerini reddetmemeniz gerekir. Terazi erkekleri Başak burcunda doğanların serinkanlı ve analitik yapıları karşısında kendilerini sık sık yanlış anlaşılmış veya anlaşılmamış hissederler.

Başak burcu kadını ve Akrep burcu erkeği burç uyumu

Sır dolu, tutkulu Akrep burcu ve mantıklı, ihtiyatlı olmayı seven Başak. Bu ilişkide şiddetli romanslar için gerekli her şey vardır, ama aynı zamanda hayat arkadaşlığı için gerekli tüm patlayıcı madde de vardır. Eğer karşınıza bir Akrep burcu çıkarsa hemen evliliği düşünmeyin. En iyisi onun bakışlarının üzerinizde dolaşmasının tadını çıkarın.

Akrep burcu erkeği cinsel açıdan en aktif burçlar içindedir. Bir kadını baştan çıkarmak onun için erkeksi gücünün kanıtıdır. Eğer çok çekingen Başaklardan değilseniz, duygusal enerjinizi açığa çıkartacaktır. Büyük bir olasılıkla ilişkinizin büyük bölümünün cinsel tutkudan oluştuğunu fark edeceksiniz. Agresif Akrep’ i gerçekten anlamak ve sevgisini kazanmak çok zordur. Eğer her şeyin mantıklı bir açıklaması olduğu fikrinizden vazgeçerseniz, flörtünüzden ilginç ve uzun süreli bir ilişki doğabilir.

Başak burcu kadını ve Yay burcu erkeği burç uyumu

Başak ve Yay burcundan olan bir erkekte aradığını bulacaktır. Yay burcu için özgürlük her şeyden önce gelir. Damarlarında çingene kanı akar. En iyisi, onun özgürlük isteğini kabul edin. Eğer onâ ne zaman isterse gidebileceği hissini verirseniz, zamanla biraz durulacaktır. Ama buna güvenmemelisiniz. Böyle bir ilişki Başak için tehlikeli olabilir. Çünkü kişiliğinden fazlasıyla ödün vermek zorunda kalabilir.

Görev ve hakların iddia edilmediği arkadaşça bir temelde kalın. Çok şakacı ve iyi bir konuşmacıdır. Eğer kötü bir duruma düşerseniz, Yay burcu arkadaşınız elinden gelen yardımı yapacaktır. Ara sıra yaptığı küstahlıklar, arkasında güvensizlik ve sinirliliğini saklamaya çalıştığı bir maskedir. Eğer yine de evlenmeye cesaret ettiyseniz, onun iyi ahçılığınıza gereken değeri vermemesine kızmayın. Evcimenliğe hiç değer vermez.

Başak burcu kadını ve Oğlak burcu erkeği burç uyumu

Astrologların hemfikir oldukları şey, Başak ve Oğlağın sadece birbirlerine uyduğudur. Ama araya aşk girerse… İkiniz de toprak grubunda doğmuşsunuz. Başaktan daha çok uyum, düzen, görev ve sorumluluk arayan tek burç Oğlaktır. Hayatın da düşüncesizliğin hiçbir şekline yer yoktur. Adımlarını dikkatle atar, çünkü ona göre yanlış bir adım ölüm demektir.

Hesapsız, ani hareketlere olan korkusu Oğlak erkeğini sekste çekingen yapar. Ama tutuk değildir. Bunlar özellikle ateşli kadınların hoşuna gitmeyecektir. Oğlak erkeğiyle ilişkiye giren, Başak burcu kadını inisiyatifli olmalıdır.

Genelde ilk adımı atan siz olacaksınız, çünkü Oğlak burcu erkeği aşk işlerinde siz den daha çekingendir. Daha yakın, tanıştığınızda ona güven ve cesaret vermelisiniz. Onu aşağılık kompleksinden asla tamamen kurtaramayacaksınız. Depresif denilebilecek derecede pesimisttir. Bu negatif huy sizin iyimserliğinizle ortak bir yol bulacaktır. Birbirinizi en iyiye tamamlamalısınız.

Başak burcu kadını ve Kova burcu erkeği burç uyumu

Onun için harika bir akşam yemeği hazırladınız. Ama o nihayet üç saatlik gecikmeyle geldiğinde mumlar sonuna kadar yanmış, patatesler soğumuştur. Kova burcu erkekleri dalgın, unutkandırlar, dakik değildirler. Bazen bu dünyadan değillermiş gibi düşünebilirsiniz. Umutsuz idealistlerdir, olayların akışını değiştirmek isterler ve birisi hayallerini dinlemek istemezse hayal kırıklığına uğrarlar.

Çekingen ve gerçekçi Başak burcu kadını olarak, Kova erkeğinin yanında çok fazla sabra ihtiyacınız vardır. Ondan çok farklısınız, bu neden size aşık olduğunu açıklayabilir. Sadece bu bile onu durdurup durduramayacak halde olduğunuzun bir göstergesidir. Eğer Kova burcu erkeğine anne değil de bir sevgili olmak istiyorsanız, onda yardıma muhtaç olduğunuz duygusunu yaratın, aslında gerçekten de öylesiniz. O zaman sadece almayacaktır, verecektir de. Belki hayallerindeki büyük saraylar yerine size rahat bir ev kurar.

Başak burcu kadını ve Balık burcu erkeği

Balık burcu erkeğiyle her ilişki duygusaldır. İlk etkinin sizi yanıltmasına izin vermeyin. Başak burcu erkeği yumuşak ve korumaya muhtaç görünür, ama Neptün’ün yönettiği karakterinde tehlikeli sığlıklar vardır. Sizi en çok gerçeklere bağlı olmayışı öfkelendirir.

Tamamen içgüdülerine güvenir ve basit ama cesur fikirleriyle sizin tartılmış planlarınızı boşa çıkarabilir. Ama onu hayalperest olarak damgalamayın. Onun riskli fikirlerinin, etki-tepki prensibinin savunucusu olan size, uymasa da geçerli olduğunu fark edeceksiniz.

Kendinizi Balık burcu erkeğine kaptırdınız ve onun hayalciliğiyle uzlaştınız, o zaman ilişkinizin geleceğinden emin olabilirsiniz. Balık burcu erkekleri gerçekten dürüst kocalardır. Çocuk eğitimini onun hayalci doğasına bırakmamalısınız.

Başak Burcu Erkeği – Burç Uyumu

Başak burcu erkeği ve Koç burcu kadını

Koç burcu kadınının baskın olma eğilimi, Başak burcu erkeğiyle bir ilişkiyi en baştan çok karmaşık yapar. Her şeyi trajik bir şekilde ele almazsınız ama, her emre uyan bir kılıbık da değilsiniz. O kesinlikle sizin evcilliğinizin tam karşıtı olan aktif, tipik bir iş kadınıdır. Asla evinin kahramanı rolünü benimsemeyecektir.

Bayan Koç en iyi kendisiyle ilgilenir. Centilmen tutumlarınız bile onun için beş para etmez. Beraber çıkarsanız, restoranın kapısını size tutan o olacaktır. Ama kısa zamanda, onun görüntüdeki saldırganlığının altında kolay incinen bir karakter olduğunu anlayacaksınız.

Eleştiriye neredeyse nevrotik bir tepki verir. Haksız olduğunu asla kabul edemez, bu Achilles topuğu onu “alt etmek” için size iyi bir fırsat verebilir. Anlayış ve iyilikte onu kendinize uzun süre bağlayabilirsiniz

Başak burcu erkeği ve Boğa burcu kadını

Bir Boğa burcu kadınıyla çıkmak, sizin için çok zor olmayacaktır. İkiniz de toprak grubundansınız ve bu ilişkinize sağlam bir temel sağlar. Hayattaki en önemli şeyler, ikiniz için de güvenli bir varoluş, rahat bir ev ve sorunsuz bir aile yaşamıdır. Boğa burcu kadınınız için uzun zaman çabalamış ve kazanmışsanız, size rüyalarınızı gerçekleştirmede yardımcı olacaktır.

Ama sakın şaşırmayın; O sizin tam tersinize, evinden dışarı çıkmayan bir külkedisi değildir. Gezileri ve macerayı sever, özgürlük ve bağımsızlığa değer verir, ama güvenli bir yere dönebilme güvenine ihtiyacı vardır. Boğa burcu kadınınızın bu enteresan karakteri, ilişkinizin sıradan olmasını engeller.

Akşamları isteyecek bir şeyiniz kalmayacaktır. Boğa burcun dan bir kadından başka kim sizi cinsel engellerinizden kurtarabilir… Bazen çılgına döner ve tabaklar etrafta uçuşur. Buna da ilişkinizin devamı için katlanmalısınız.

Başak burcu erkeği ve İkizler burcu kadını

İkizler burcu kadınının yanında neyle karşı karşıya olduğunuzu bilemezsiniz. İnsanın tutmayı başaramadığı bir civa küresi gibidir. Ani ruh hali değişimleri sizin için anlaşılmazdır. Sık sık harika bir şey karşısında şaşırıp kalmak isterseniz, bunu onunla deneyin. İkizler kadını cazibesinden emindir ve erkekler karşısında alışılmamış başarılar elde etmiştir.

Onunla olmak çok eğlencelidir. Partilerde ve samimi buluşmalarda onunla çok eğleneceksiniz. Ama sıkı bir beraberlik için çabalıyorsanız, yaşama açlığını biraz olsun yenmesini beklemeniz gerekecek. Kendisiyle ve dünyayla anlaştığında ve alışılmamış hayat biçiminin uzun vadede bir şey getirmediğini fark ettiğinde, sizin için vakit tamamdır.

Ama dikkat: Onu değiştirmeye çalışmayın. Sizin hayal ettiğiniz özenli anne ve iyi bir ev kadını olmak, İkizler kadını için imkansızdır.

Başak burcu erkeği ve Yengeç burcu kadını

Yengeç burcu kadınının her şeyden önce aradığı sıcaklık ve emniyettir. Sizi koruyucu olarak, cesaret gereken durumlardaki bu burçta sıkça görülür ona destek olacak güçlü bir eş olarak görmek ister. Ama onu kandırmaya çalışmayın. Sizin sinirleriniz de demirden değildir. Yengeç kadını olarak ona rol yapmaya veya kendinizi olmadığınız gibi gösterme ye çalışırsanız bunu hemen hissedecektir. Bu onda Başak burcu sevgilisine karşı güvensizlik ve şüphe uyandıracaktır.

Kural olarak ilişkinin dayanıklı kısmını sizin oluşturduğunuz bir gerçektir. Sizin gücünüz uzun bir ilişkinin temeli olabilir. Yengeç kadını bir kere kararını verirse size tamamen güvenecek, kaderini ellerinize bırakacaktır. Bu sizi mutlu edebilir, ama çok büyük bir sorumluluktur.

Eğer mükemmel bir ev kadını ve gerçek bir anne istiyorsanız, daha fazla aramanıza gerek yok. Bu durumlarda ona tamamen güvenin ve söylenme huyunuzdan vazgeçin. Bu, Yengeç kadınında alerjik bir tepki yaratabilir.

Başak burcu erkeği ve Aslan burcu kadını burç uyumu

Kendimizi aldatmayalım: Aslan burcu kadınının cazibesinin yanında yere çok zor basarsınız. Aslan burcu kadınları çok duygusaldırlar, size yorgunluk ve çok paraya mal olurlar. Diğerlerinden biri olmamaya dikkat edin, çünkü Aslan burcu kadınları genelde ateşli aşıklar haremiyle muhabbet ederler, aynı açık av sahası gibi. Başak burcu erkeklerinin Aslan kadınından başka birine kalplerini vermeleri gerçekten çok nadirdir.

Onu bu beraberliğin cennetine çıkarmaktan ve onun için önemli olan diğer şeyleri unutturmaktan zevk alırsınız. Sadece onunla olabilmek için etrafı toplamaktan bile severek vazgeçeceksiniz. Evlilikte karakterleriniz çarpışabilir.

İş kadını Aslan eşiniz, sizden hızlı bir şekilde kariyer yaptığında erkeklik gururunuz kırılacaktır. Bu yüzden ona sitem etmeyin. Sizin aşağılık kompleksinizi komik bulacaktır.

Başak burcu erkeği ve Başak burcu kadını burç uyumu

İki Başak burcu insanının çekingen ve karşı cinse karşı utangaç davranışlarıyla birbirlerini nasıl buldukları bir muammadır. Genelde birbirlerini aile doktorlarının bekleme odasında veya cumartesileri çamaşırhanede tanırlar. İlk randevu özellikle romantik ve çok fırtınalı olmayacaktır. Birbirinizi yakından tanırsanız, birçok ortak nokta bulacaksınız, belki de çok daha fazla… Başak burcu kadınının sıkı ahlaki fikirleri vardır.

Dürüstlük ve sorumluluk bilinci, onun için boş sözler değildir. Bağımsızlılığa değer verir ve hayat arkadaşından da bu fikrini paylaşmasını bekler. Kavgalı beraberlikler ona göre değildir. Bunlar, sizin de uyum sağlayabileceğiniz şeylerdir. İki Başak insanı arasındaki ilişki nesnel bir durum olacaktır. Ama bu gerçekten sevmediğinizi göstermez. Eşiniz size karşı bazen kapalı ve tutkusuz olsa da bundan bir şey çıkarmayın.

Başak burcu erkeği ve Terazi burcu kadını

Terazi burcu kadınının en alışılmış özelliği değişkenliğidir. Bugün sonsuz aşktan bahsederken, yarın bir buz dağı kadar soğuk olabilir. Siz katı bir Başak burcu olarak onun daimi ruh hali değişimlerini anlayamayacaksınız. Onu. anlamak hemen hemen imkansızdır. Ve en kötüsü: O “anlaşılır olmayı” kesin bir şekle sokulmayı reddeder.

Kendinizi gerçekten bu rulete kaptırmak istiyor musunuz?

Bu en azından kısa, ateşli bir macerayı anlatmaktadır. Bir kadın olarak, kaçamak istemeyeceğiniz bir tiptir. Pervasız, neredeyse çocukça yaşama biçimi sizi şaşırtır ve sabit düşünme biçimi size yararlı olabilir. Belki birbirinizden bir şeyler öğrenmeye açıksanız, bu iyi bir ilişkinin temeli olabilir. Her şeyden önce sanat alanında çok ortak noktanız olmasına rağmen, hiç bir zaman onu “tekelinize” alamayacaksınız.

Kendinden emin bir şekilde ilgi alanlarına yönelir ve sayısız tanıdıklarıyla buluşur. Evlilikte kıskançlığınızı dizginlemelisiniz. Terazi burcu kadını flört etmekten hoşlanır. Bu genellikle zaman geçirmek içindir.

Başak burcu erkeği ve Akrep burcu kadını burç uyumu

Eğer Akrep burcu kadınıyla aranızda bir çekim olduysa, bazı şeylere hazır olmalısınız. Akrep burcu bütün burçların en tutkulu ve ateşlisidir. Sizin tam tersinize o duygu ve dışa vurumlarını çok zor kontrol eder. Onun esrarengiz olaylara ve kara büyüye olan ilgisi sizin için tamamen anlaşılmazdır. Bunu tam bir saçmalık olarak görürsünüz, ona bir türlü bağınızı koparamazsınız. Bu kadının birçok sırrı vardır buna alışmalısınız. Belki de o, sizin açıklığınız ve dürüstlüğünüzden etkilendiğinden size aşık olmuştur.

İkiniz de kendinizi çok iyi tanısanız da o, kişiliğinin belli noktalarına değer vermemekte direnecektir. Ateşli doğasından ötürü Akrep burcu kadını değişimi ve her tür heyecanı sever. Devamlı serserilik yaptığı için, siz kıskançlık sahnelerine yatkın olacaksınız.

Sitemler burada hiç bir işe yaramaz, çünkü bu kadın kişiliğinden asla vazgeçmeyecektir. Değişim ve heyecanla Akrep kadınını kendinize uzun süre bağlayabilirsiniz.

Başak burcu erkeği ve Yay burcu kadını burç uyumu

Yay kadını çok olumlu ve sizin için tam anlamıyla doğru insandır. Onun sözünü esirgemezliği tam size göredir. Siz de bazen dilinizi zor tutarsınız. Sizden ilerde olduğu tek nokta cürettir. İş hayatında çok hırslıdır. Kariyeriniz pek iyi olmasa da size geride kaldığınızı hissettirmez.

Bayan Yay evdeki günlük rutin işler için pek sabırlı değildir. Bu durum da “tam bir erkek” olmadığınız duygusuna kapılmadan ev erkeği rolünü oynayabilirsiniz.

Yay burcu kadınınız cinsel açıdan siz den çok fazla şey istemeyecektir. O bir erkekte fiziksel noktalardan çok, akla önem verir ve entellektüel olarak hiç de fena sayılmazsınız. Sağlığın bilincinde, ama biraz tembel bir Başağa, Yay burcu kadınının sportif hareketlerinin yararı dokuna bilir.

Bırakın, uzun bir yürüyüş boyunca sizinle konuşsun, böylelikle ikiniz de uzun ve sağlıklı bir yaşama sahip olabilirsiniz.

Başak burcu erkeği ve Oğlak burcu kadını burç uyumu

Herkesin “ciddi bir kız” dediği kişi, Bayan Oğlaktır. Gerçek aşkı, hayatının erkeğini arar ve sizin yanınızda doğru adrestedir. Tanıştığınızda, sanki onu daha önceden de tanıyormuşsunuz hissine kapılacaksınız. Birbirinize karakter olarak çok yakınsınız. Ama ona tutamayacağınız sözler vermeyin. Sizin her sözünüze güvenir, aklınızdaki sadece bir gecelik ilişkiyse onu çok yaralarsınız.

Oğlak burcu kadını size aşık olduğu an da ortak geleceğinizi planlamaya başlar. Onun sadece hoşlanması imkânsızdır, kıskançlığı size tamamen güvenebileceğini anladığı anda söner, ama asla tamamen silinmez. Oğlak burcu kadını, kocasının mesleki yükselişine yardımcı olmak konusunda çok hırslıdır. Ailesi ve eviyle her zaman ilgilidir.

Başak burcu erkeği ve Kova burcu kadını

Kova burcu kadını üzerinizde uyuşturucu etkisi yapabilir. O diğer kadınlar dan sarhoş edecek kadar farklıdır, ilk randevudan sonra bu kadın olma dan yaşayamayacağınızı düşüneceksiniz. İlginiz hafiflediğinde, onun fantezileri, ütopyaları ve devamlı genişleyen seri fikirleri karşısında sadece kafanızı sallayacaksınız.

Bu, sizin gibi bir realiste göre değildir. Kova burcu kadını sizin sıkı kurallı dünyanızı karmakarışık edebilir. Tıpkı uyuşturucu gibi zararlı olduğunu bilirsiniz, ama ondan zor vazgeçersiniz. Onunla sıkı bir beraberlik, sizin için bir risktir.

Eğer yeterince dayanıklıysanız, bu deneyi başarırsınız ve şimdiye kadar bilmediğiniz dünyalara girersiniz. Eğer bir Kova burcu kadınını gerçekten seviyorsanız, birbirinizi tanımaya çok zaman ayırın. Yoksa tanımadığınız bir dünyaya dalış, vurgun etkisi yapabilir.

Başak burcu erkeği ve Balık burcu kadını

Kova burcu kadını gibi Balık kadını da ilginç, neredeyse mistik bir tanrıçadır. Ama ondan korkmanıza gerek yok. Tam tersine, sizin için ideal bir eş olabilir. Balık kadını utangaç, romantik, içine dönük bir tip olarak tanınır. Kendisine haksızlık edildiğini düşündüğü zamanlarda, aşırı tepki verebilir. Böyle durumlarda deli gibi olur ve kişiliğinin bir sürü karşıtlık içerdiğini belli eder.

Gerçekçi Başak burcu erkeği, Balık kadınını elinden kaçırmadan uygun şekilde “davranmasını” bilir. Siz, onun güvenlikte olma özlemini tatmin edeceksiniz. Bir Balık kadını yönetilebilir, ama özen gösterilip şımartılabilir de. Asla onun evlilik veya doğum gününü unutmayın. Küçük ihmaller onda büyük etkiler bırakabilir, çünkü kendi kendini analiz yöntemiyle bütün problemlerini adama kıllı abartır.

Faydasız şüphe ve uyuşukluğa karşı, çocuklar en iyi ilaçtır.

Ufak şeylerle yetinebilir ve size kendinize güveninizi kazanmada ve kendi ayaklarınızın üstünde durmada yardım edecektir. Çocuklarını çok şımartmasına rağmen, kimse ona sitem edemez. Ama konu, tek bir çocuksa terbiyeye düşkün olan Başak erkeği, onun yetiştirilmesine el atmalı ve kontrol etmelidir.

Balık burcu kadını kesinlikle mükemmel bir ev kadınıdır. Size ve ailenize rahat bir ev sağlayacaktır. Özellikle evin döşenmesi konusunda yeteneklidir. Hayatı boyunca severek antika dükkanlarında ve bit pazarlarında gezer ve oralarda bazen çok az paraya küçük zenginlikler bulur.

Balık burcu kadını sadece eski eşyalarla değil, flört ettiği genç erkeklerle de ilgilenir. Korkmayın Bay Başak, onu bu harekete iten hemen hemen her zaman meraktır.

#

31 Mar 2019 - 04:00 - Burç Yorumları

Muhabir   Aydan


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.