Haftalık Burç Yorumları ve Beklentileri | 23 - 29 Ağustos

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 23 - 29 Ağustos tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Hindistan ile eş zamanlı olarak tüm burçların yorum ve beklentileri sizlerle. İşte 23 - 29 Ağustos tarihleri arasında haftalık burç yorumları.

Tüm burçlar haftalık yorumları | Bejan Darawulla

İşte 23 - 29 Ağustos tarihlerinde burçların haftalık aşk - sağlık - para yorumları ve burçların grupları. Tüm Burçlar ve tarihler? Ayrıca sevdiklerinize hediye seçiminde zorlanıyorsanız burçlar imdadınıza yetişebilir. Hangi burca hangi hediye alınmalı? İşte burçlar ve hediye seçimi..

Tüm burçlar haftalık burç yorumları | 23 - 29 Ağustos

Koç Burcu ve Boğa Burcu için 23 - 29 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Koç Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta hem kişisel hem de profesyonel yaşamınız için iniş çıkışlarla dolu olabilir. İlişkinizde sorunlar olabilir ve bu nedenle dikkat etmeniz ve sorunları zamanında çözmeniz önerilir. İletişim sayesinde ilişkilerinizi daha güçlü hale getirebilirsiniz.

Mali olarak, bu hafta ortalama olabilir. Bu hafta aile için planlanmamış harcamalar yapma ihtimaliniz var. Devletle ilgili bir iş veya seyahat de size bazı masraflar getirse de, tasarruflarınızın geçen haftaya göre artması muhtemeldir. Moda veya yaratıcı işlerde çalışanlar için bu hafta karışık sonuçlar doğurabilir.

Sağlığınızı iyileştirmek ve huzura kavuşmak için, Bazı meditasyon kurslarına katılmanız ve pozitif insanlarla birlikte olmanız gerekebilir. Öğrencilerin kendi kendine çalışmalardan yararlanmaları muhtemeldir. Pratik bir yaklaşım, çalışmalarınızda size yardımcı olabilir. Bir proje sunma sınavına giren bir araştırma öğrencisiyseniz, olumlu sonuçlar yolunuza çıkabilir.

Boğa Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, açık hava etkinliklerinin önemini ve sağlığınıza nasıl olumlu değişiklikler getirebileceğini öğreneceksiniz. Sizi sağlıklı bir yaşam tarzına yönlendirebilir. Haftanın finans ve para açısından, ortalamada olması muhtemeldir.

Aile üyeleri arasındaki anlayış eksikliği ve stres bazı maddi kayıplara neden olabilir. Giderlerin gelirinizden daha yüksek olması muhtemeldir. İşyerinde, zorlu durumlardan kaçınmak için müdürlerle tartışmaktan kaçınmanız önerilir. Ani anlaşmazlıklar ayrılıklara yol açabileceğinden ötürü, büyük ilişki kararları verirken dikkatli olmanız da önerilir.

Partnerinize karşı alçakgönüllü olmanız ve vaatlerinizi yerine getirmeye çalışmanız tavsiye edilir. Öğrencilerin bu hafta istenen sonuçlar için çok çalışmaları gerekebilir. Bu hafta, eğitime odaklanmanın ve yanlış ortamdan kaçınmanın tam zamanı olabilir. Partiler ve kutlamalar sizi derslerinizden uzaklaştırabilir. İş arayanlar iyi bir iş bulabilirler. Ayrıca, önceki şirketinizden bir iş teklifi alma ihtimaliniz de yüksektir!

Haftalık burç yorumları | 23 - 29 Ağustos

İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu için 23 - 29 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

İkizler Burcu Haftalık Yorum

Aile üyeleriniz yanınızdayken daha fazla rahatlık bulabileceğinden ötürü, sevgi dolu ve ilgili doğanız çiçek açması muhtemeldir. Bununla birlikte, başkalarıyla yeterince zaman geçirdiğiniz için kendinizi de düşünmeniz önerilir.

Bu hafta, kariyeriniz ve geleceğiniz hakkında düşünmek için doğru zaman olabilir. İş arkadaşlarınızla daha fazla bağlantı kurmayı denemeniz gerekebilir. Başkaları için kritik bir şey söylemeden önce düşünmeniz önerilir.

Bu hafta bir kariyerde yeni bir faaliyete başlamayı düşünüyorsanız, sonuçların sizin için olumlu olması muhtemel değildir. Sizi bireyselliğinizden uzaklaştırabileceğinden ötürü, kendinizi mevcut arkadaşlığa uyarlamadan önce düşünmeniz tavsiye edilir. Yapmayı planladığınız yolculuklar, tahmin ettiğinizden daha fazla masrafa neden olabilir.

Yengeç Burcu Haftalık Yorum

Yaratıcı bir yaklaşım ve zekanızla bu dönemde iyi ilerleme kaydedebilirsiniz. Sorumluluklarınızda artış olabilir. Zincirleri kırabilir ve ilerleme için daha iyi fırsatlar arayabilirsiniz. Bununla birlikte, gezegensel konfigürasyonlar kariyer yolunuz üzerinde bazı önemli etkiler önerdiğinden ötürü, kendinizi kaptırmamanız tavsiye edilir. Bu nedenle, önemli kararlar vermeden önce iyi düşünmeniz önerilir.

Bu hafta bazı yeni kazanç fırsatları önünüze çıkabilir ve bu muhtemelen finansal prospektüsünüzü iyileştirecektir. İlişkinizle ilgili yeni deneyimler, ilişkide eksiklerinizi öğrenmenize yardımcı olabilir. Bunun ilişkilerinizi geliştirmesi muhtemeldir.

Öğrenciler eğitimleriyle ilgili bazı zorluklarla karşılaşabilirler ancak bu hafta, gelecekte ilerleme kaydetmenize yardımcı olabilecek yeni beceriler öğrenmek için iyi bir zaman olabilir.

Bazı sindirim sorunları öngörülebileceğinden ötürü, yediklerinize de dikkat etmeniz gerekebilir. Ancak, bu hafta herhangi bir önemli sağlık sorunuyla karşılaşmanız çok muhtemel değildir.

Aslan Burcu Haftalık Yorum

Gezegenler tarafından üretilen pozitif titreşimlerin bu hafta hayatınıza pozitiflik getirmesi muhtemeldir. Artık kendinizi güvende ve daha topraklanmış hissedebilirsiniz. Gözünüzde daha iyi bir gelecek varken, şimdi sahip olduğunuz her şeyle barışabilirsiniz.

Bu hafta ağ oluşturmaya daha fazla odaklanmanın zamanı olabilir. Yaptığınız profesyonel bağlantıların gelecekte size verimli sonuçlar vermesi muhtemeldir. Sizin için finansal yıldızlar parlıyor gibi görünüyor ve bu size istikrarlı ve daha güçlü bir finansal durum getirebilir.

Muhtemelen doğru türde bir pozlama elde edersiniz. Ancak eğlenceli bir aktiviteye katılmayı reddetmek ve bazı kişisel konuları paylaşmak, kişisel yaşamda ve ilişkilerde sorunlara neden olabilir. Evde barışı korumak için uyum sağlamanız tavsiye edilir.

Öğrencilere ayrıca her şeye rağmen çalışmalarına odaklanmaları tavsiye edilir, Çalışmaları ile istenen sonuçları elde etmek için. Bu hafta muhtemelen size yüksek enerji seviyeleri ve coşku getirecektir.

Başak Burcu Haftalık Yorum

Telaşlı ama ilerici bir hafta sizi bekliyor olabilir. Gezegensel hareketler, işadamları için ilerici zamanlara işaret ediyor. Ancak işadamlarının bu haftayı soğukkanlı bir şekilde ele almaları gerekebilir. Bu hafta, bekleyen bazı sorunları çözmenize ve mesleğinizde büyüme sağlamanıza yardımcı olabilir.

Mali cephede, bol miktarda destek almanız muhtemeldir. Ancak, harcamalar konusunda dikkatli olmanız gerekebilir. Etkileri çok uzak olan herhangi bir karar verirken, uzun vadeli bir prospektüs aramanız tavsiye edilir!

Bu hafta duygularınız yoğun olabilir. Özel biriyle tanışma olasılığı var. Ancak, aceleci taahhütlerden kaçınmanız tavsiye edilir.

Bu hafta, çalışmalarınızdaki performansınız için ödüllendirilebilirsiniz. Bilgi ve becerilerinizin gelişmesi muhtemeldir ve bu sizi nihai başarıya götürebilir. Zindelik seviyenizi korumak için aktif kalmanız ve kendinizi motive etmeniz gerekebilir. Aksi takdirde herhangi bir sağlık sorunu öngörülmeyecektir.

Haftalık burç yorumları | 23 - 29 Ağustos

Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu için 23 - 29 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Terazi Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta, hayatınızdaki olumlu değişikliklerin gün yüzüne çıkacağı bir hafta olabilir. Önümüzdeki şanslı zamanlar, hedeflerinize herhangi bir güçlük çekmeden ulaşma olasılığınızın yüksek olduğunu gösterir. Partnerinizle de kaliteli zaman geçirme şansınız olabilir.

Bununla birlikte, inatçı doğanız insanları uzaklaştırabilir ve duygusal olmayabileceğinizi hissettirebilir. Huzursuz ve dürtüsel olsanız da, sevecen ve uyumlu doğanız, başkalarının zararsız hatalarınızı görmezden gelmesine yardımcı olabilir. Bu hafta bir buluşma ayarlayabilirsiniz.

Bazı yeni bağlantılar, yaşam tarzınızdaki yeni değişikliklerde size yardımcı olabilir ve hayatınızı canlandırabilir. En çılgın heyecanı arıyor olabilirsiniz ve bu nedenle kısa, maceralı bir yolculuğa çıkabilirsiniz. Bu hafta karşılaşabileceğiniz iniş ve çıkışları verimli bir şekilde yönetme ihtimaliniz yüksektir.

Akrep Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta size karışık sonuçlar getirebilir. Gezegensel geçişler nedeniyle, bir güvensizlik, kararsızlık ve korku duygusu hissedebilirsiniz. Olumsuz düşünceler hayattan zevk almanıza izin vermeyebilir.

Bununla birlikte, hayatınızdaki mükemmel kişiliklere sahip önemli kişilerin yanında olmak, sizi uzun süre rahatsız edebilecek olumsuz alışkanlıklardan kurtulmanıza yardımcı olabilir. Evinizde bazı değişiklikler yapmayı planlıyorsanız, bu uygun bir zaman olabilir. Ancak, önemli bir karar vermeden önce bir uzmana danışmanız tavsiye edilir.

Komşularıyla yüzleşenler, muhtemelen onlarla dostane bir şekilde aralarını düzeltebilir ve bu hafta aranızda daha iyi bir anlayış geliştirebilir. Bu hafta ailenizle biraz zaman geçirmek için kısa bir tatil yapmanız tavsiye edilir.

Yay Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta size hayatınızda bazı iniş çıkışlar getirebilir. Güvensizlik duygusu, kararsız, endişeli ve korkulu hissetmenize neden olabilir. Bu sizi huzurdan ve hayatın güzelliğinden uzaklaştırabilir. Ancak, durumun yavaş yavaş düzelmesi muhtemeldir.

Başkalarının sizinle dalga geçmesine sebep olan özellikleriniz bu hafta size bazı avantajlar getirebilir. Partilerde veya halka açık toplantılarda kendinizi merkezi bir figür olarak bulabilirsiniz. Kendinize ve sevdiklerinize karşı nazik olmanın zamanı gelmiş olabilir.

Bir iş değişikliği arıyorsanız, bu hafta size bazı ilginç fırsatlar sunabilir. Bazı finansal sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olduğu için parasal konularda dikkatli olmanız önerilir.

Büyük bir baskı altında olmanız muhtemel olduğundan ötürü, ilişkileri yönetmek zor görünebilir. Güçlü olmanız ve herhangi bir durumla son derece samimiyetle yüzleşmeniz önerilir.

Haftalık burç yorumları | 23 - 29 Ağustos

Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu için 23 - 29 Ağustos tarihleri haftalık yorum ve beklentileri...

Oğlak Burcu Haftalık Yorum

Bu hafta sizi bazı zorlu durumlara sokabilir. Ayrıca gezegenlerin dizilişi hayatınızda önemli değişiklikler hissettirebilir. Zayıflıklarınızın bu hafta diğer insanların görüşüne girme olasılığı var.

Bununla birlikte, sıkı çalışma ve samimi çabalar, işlerin lehinize yürümesine yardımcı olabilir. Programınızdan maksimum düzeyde yararlanmak için günlük aktivitelerinizi ve üretkenliğinizi kontrol etmeniz önerilir. Ayrıca bu hafta bekleyen görevleri tamamlama şansınız da olabilir.

Mali açıdan, harcamalarınızı kontrol etmeniz ve gereksiz şeylere fazla harcama yapmamaya çalışmanız tavsiye edilir. Gezegenlerin önerdiği gibi, evlilik hayatınız konusunda da dikkatli olmanız gerekebilir.

Kova Burcu Haftalık Yorum

Aile ile iletişim bu hafta hayatınızda önemli bir rol oynayabilir. Bir akrabanız, geçmişteki sorunları çözmek için sizinle iletişim kurmaya çalışabilir. Bir aile buluşmasının da gerçekleşmesi muhtemeldir. Ancak, annenizin sağlığına dikkat etmeniz gerekebilir.

Evlilik hayatınızda bazı zorluklarla karşılaşmanız muhtemel olduğundan eşinizle biraz zaman geçirmeye çalışmanız da tavsiye edilir. Verdiğiniz sözleri yerine getirmek, eşinizle olan sorunlarınızı çözmenize yardımcı olabilir. Anlaşmazlıklara ve hatta maddi kayıplara yol açabileceğinden ötürü, aile üyelerinizle arazi veya mülk ile ilgili herhangi bir konuya girmemeniz tavsiye edilir.

Bununla birlikte, bir aile şirketinde bazı finansal kazançlardan yararlanabilirsiniz. Kısa bir iş gezisi de biraz pahalı olsa da mantıklı olabilir. Bu hafta, para biriktirmenin yeni yollarını öğrenebilirsiniz.

Öğrencilerin çalışmalarından istenen sonuçları almaları muhtemeldir ve ayrıca çalışmalar nedeniyle evden uzun bir yolculuk yapma olasılığı da vardır.

Balık Burcu Haftalık Yorum

İletişim ve bağlılık muhtemelen bu hafta sizin için önemli bir rol oynayacaktır. Yeni projeler ve toplantılar hakkında değerli bilgiler taşıyabilecekleri için bu hafta hiçbir e-postayı kaçırmamanız tavsiye edilir. Sorunsuz bir hafta için öncelikli olarak çalışmanız gerekebilir.

Bazı akraba ve kardeşlerden maddi yardım almanız muhtemeldir. Komşunuz bu hafta önemli işlerinizde size yardımcı olabilir. Sevdiğiniz kişiyle olan ilişkiniz muhtemelen daha da güçlenecektir. Bununla birlikte, evlilik ilişkilerinde ego çatışmaları olasılığı vardır. Mütevazı olmanız ve eşinizi dinlemeye çalışmanız tavsiye edilir.

Öğrenciler için olumlu bir hafta olabilir. Öğretmenler ve mentorlar sizi başarıya götürecek önemli önerilerde bulunabilirler. Seyahat ve alışveriş nedeniyle bazı harcamalar öngörülebilir. Sağlık sorunları nedeniyle harcama olasılığı olduğu için sağlığınıza dikkat etmeniz iyi bir tavsiye olacaktır.

23 Ağu 2021 - 10:00 - Burç Yorumları

Muhabir  Süreyya Karabulut


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.