Ebeveynler için astroloji: Aslan burcu çocukları

Ebeveynlerin davranışları, çocuğa karşı yaklaşımları çocuğun gelecekteki gelişimini belirleyen en önemli faktörlerden birisidir. Çocuğun iyi ve kötü özelliklerinin tümü, önemli ölçüde ebeveyn yaklaşımlarının sonucudur. Çocuğun, gizli kalmış ve hayata geçirilememiş tüm potansiyeli ebeveynlerin başarısızlığı olduğu gibi her başarısı da onların sıkı çalışmasının sonucu olabilir.

Ebeveynlerin davranışları, çocuğa karşı yaklaşımları çocuğun gelecekteki gelişimini belirleyen en önemli faktörlerden birisidir. Çocuğun iyi ve kötü özelliklerinin tümü, önemli ölçüde ebeveyn yaklaşımlarının sonucudur. Çocuğun, gizli kalmış ve hayata geçirilememiş tüm potansiyeli ebeveynlerin başarısızlığı olduğu gibi her başarısı da onların sıkı çalışmasının sonucu olabilir.

Ebeveynler çocuklarına neyin iyi neyin kötü olduğunu anlamayı öğreterek çocuklarının gelişimine katkı sağlamalıdır. Çocuk hayatın zorluklarıyla nasıl yüzleşeceğini ve üstesinden nasıl geleceğini bilmelidir. Bu önemli süreçte, ebeveynler kendi çocukluklarını yaşarlar, kendi eylemlerini ve yaşadıkları zorlukları çocuğa yansıtırlar.

Çocuğunuzla ilgili astrolojik işaretleri okurken, olumlu yönlerin üzerinde daha fazla yoğunlaşın. Kötüye gidebilecek şeylerin biraz emek harcayarak daha iyiye doğru yönlendirilebileceğini unutmayın. Bazen bu değişiklik kolayca yapılabilse bile bazen çok fazla emek harcanması gerekebilir. Yine de, nihai sonuç bunu yapmaya değer.

Aslan Burcu Çocukları

Her Aslan'ın içinde muazzam ve sıcak bir ateş yaşar. Aslan burcu kişiler sevecen ve sıcaktır. İçlerinde çok fazla enerji taşırlar ve bu enerji sürekli hareket halindedir. Açık sözlü ve eğlencelidirler. Aslanlar doğal liderlerdir ve gruplarını inanılmaz başarılara götürebilirler. Tüm olayların merkezinde olmayı severler ve yaptıkları işlerin fark edilmemesinden hoşlanmazlar. Birinin onları yönetmesinden nefret ederler. Başkalarının emirlerine dayanamazlar. Bu insanlar çok gururludur. Tıpkı herhangi bir aslan gibi duyguları asla güçten düşmez. Diğer kişiler tarafından övüldüklerinde ve takdir edildiklerinde parlarlar. Aslan burçları için yaptıklarının takdir edilmesinden daha güzel bir şey yoktur. En önemli gelişmelerde en önemli rolü oynamak isterler. Bunun yanı sıra eylemlerini dramatikleştirirler.

Aslan burcu çocuklar gereğinden fazla oyun oynarlar ve bu enerjileri yetişkin hayatlarına kadar onlarla gelir. Aslanlar her türlü enerjiyi sever. Farklı kutlamalar düzenlemede iyidirler. Bu nedenle, harika bir partiye ihtiyacınız varsa, Aslan burcu bir arkadaşınızı arayın. Daha çocukken bile iyi bir organizasyonu nasıl oluşturacaklarını bilirler.

Aslan burcu çocuklar farklı hikayelere ve masallara bayılırlar. Kendi hikayelerini anlatmaya da bayılırlar. Aslanlar harika liderlerdir ve herhangi bir alanda herhangi bir şirketi başarılı yapabilirler. Onlara bir görev verin ve biraz bekleyin. En verimli çalışmayı organize edeceklerdir. Sonuçları görmek için çok fazla beklemenize gerek olmayacaktır. Çocukluklarından itibaren emir almaktan nefret ederler ve diğer çocuklara emir vermeyi severler. Bu nedenle ebeveynlerin görevi onlara diğer insanların isteklerini dikkate almaları gerektiğini ve her yerde lider olamayacaklarını öğretmektir. Diğer insanlar da mükemmel liderler olabilir. Bu durum onlar için stresli olabilir, ancak bu hayatın gerçeğidir ve bu gerçekle yaşamak zorunda kalacaklar. Aslan burcu çocuklara işbirliğinin çok güçlü bir silah olduğunu ve liderlik görevlerini başka biriyle paylaşırken hala çok şey başarabilecekleri öğretilmelidir. Başkalarının büyük işlerinin ve başarılarını tanınmayı öğrenmeleri gereklidir. Diğer insanları övebilir ve onlardan da aynısını bekleyebilirler.

Harika motive edicidirler ve farklı spor türlerini severler, çünkü rekabet duygusunu severler. Aslan burcu çocuğunuz kesinlikle herhangi bir spor etkinliğine katılma fikrini sevecektir. Onlara görevleri yerine getirmeyi ve ciddiyetle hareket etmeyi öğretmelisiniz, çünkü hayat sadece eğlenceden ibaret değildir.

Uyum Haritası

Anne: Aslan veya Balık burcu bir anne aslan burcu çocuklar için idealdir.

Baba: Aslan burcu bir çocuk için Yay veya Koç burcu bir baba en uyumlu babalardır.

Doğum – 6 ay arası: Tatlı ve sevimli olurlar. Vücutları sağlam ve sağlıklıdır. Güzel ve keyiflidirler. İlgi odağı olmayı severler. Bir şeyler ters giderse gürültülü ve kaprisli olabilirler. Fiziksel ve zihinsel olarak güçlü olurlar. Dikkati, pozitifliği ve bolca gülmeyi severler. Aslan çocuğu, bir şeyi yapmayı diğer insanların izlemeyi sevdiğinden daha çok sever. Onay, dikkat, dokunsal temas ve tanınma arar. İhmal edilmekten nefret ederler.

6 – 18 ay arası: Hemen hemen her şey ile meşgul olurlar ve meraklıdırlar. Araştırmayı sever, bildiklerini paylaşırlar. Aslan burcu çocuklar tanımadıkları kişiler etraftayken kendini göstermeye başlar. Dikkat, pozitiflik, uygun tepkiler, iletişim, ve aşmak için zorluklar arar. İhmal edilmekten, onaylanmamaktan veya kısıtlanmaktan nefret ederler.

18 ay - 3 yaş arası: Akıllı, eğlenceli, cesaretli, çekici ve paylaşımcı olurlar. Sevimli ve hassas olan aslan burcu çocuklar bebekler, oyuncaklar ve hayvanlarla ilgilenmeyi sever. Aşırı tepki verebilir ve her şeyi abartabilirler. Kızlar genellikle bu aşamada erkekler gibi davranma eğilimindedir. Kaprisli ve öfkeli olabilirler. Birden sakinleşip sonra garip bir şekilde aktif olabilir. Aslan burcu çocuklar diğer çocuklar üzerinde baskı kurabilir. Mizah, bir Aslan'ın kötü ruh halinden çıkartmak için en iyi tedavidir.

#

13 Eyl 2021 - 05:00 - Burç Yorumları

Muhabir  Kıvanç Yarangümeli


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Anadolu Ajansı (AA), İhlas Haber Ajansı (İHA), Demirören Haber Ajansı (DHA), Anka Haber Ajansı (ANKA) tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.