Burçlara göre Sevgililer Günü Hediyesi seçimi - Hangi burca hangi hediye alınmalı?

İşte sevdiğiniz kişiye güzel bir jest yapmanın en iyi yolu. Hangi burca hangi Sevgililer Günü Hediyesi alınmalı?

Burçlara göre Sevgililer Günü Hediyesi seçimi - Hangi burca hangi hediye alınmalı?
Burçlara göre Sevgililer Günü Hediyesi seçimi - Hangi burca hangi hediye alınmalı?
+8
Haber albümü için resme tıklayın

İşte Koç Burcu, Boğa Burcu, İkizler Burcu, Yengeç Burcu, Aslan Burcu, Başak Burcu, Terazi Burcu, Akrep Burcu, Yay Burcu, Oğlak Burcu, Kova Burcu, Balık Burcu ve alabileceğiniz hediye seçenekleri.

Koç Burcu hediye seçenekleri

Çekicilik, savaş ve seks temsilcisi ama sabırsız Koç burcu için alacağınız hediyelerde “kor kırmızı, nar çiçeği, al” renklerini tercih edebilirsiniz. Zira bu renkler Koç Burcunun uğurlu renkleridir. Parfüm düşünmeniz durumunda ise “manolya, lavanta çiçeği, ıtır” kokularının onun uğurlu kokuları olduğunu aklınızdan çıkarmayın. Şayet bütçe konusunda limitiniz yoksa uğurlu taşının pırlanta olduğunu da hemen hatırlatalım.

Koç Burcu kadını için hediye seçenekleri

Bir Koç ile birlikteyseniz onunla birlikte geç saatlere kadar uykusuz kalmayı göze almanız gerektiğini biliyor olmalısınız. O yüzden Sevgililer Günü Hediyesi için özel bir konser, sabaha kadar eğlenebileceğiniz bir gece kulübü ya da romantik bir akşam yemeği harika seçenekler olacaktır.

Koç Burcu erkeği için hediye seçenekleri

Hızlı ve dinamik Koç erkeği için sevdiği grubun en son albümü, uzak diyarlara seyahat ya da zamanın hızına yetişmesine yardımcı olacak her türlü yeni elektronik alet tercih edebilirsiniz.

Boğa Burcu hediye seçenekleri

Güzellik, sevgi ve güzel sanatlar temsilcisi Boğa burcu için hediye seçmek kolay değil. O nedenle imdadınıza uğurlu çiçekleri yetişebilir. Unutmayın, “kırmızı gül, pembe karanfil ve şebboy” onun uğurlu çiçekleridir. Parfüm seçeneğinde ise “Karanfil, müge, elma çiçeği” gibi onun uğurlu kokularına yönelebilirsiniz.

Boğa Burcu kadını için hediye seçenekleri

Aşk ve sevgi tutkunu Boğa kadının odağında para olduğunu aklınızdan hiç çıkarmayın. O nedenle onun pahalı mücevherlerden hoşlanacağını bilin. Uğurlu taşı zümrüt olduğu için zümrüt bir kolye ya da bilezik Sevgililer günü için iyi bir hediye seçeneği olacaktır.

Boğa Burcu erkeği için hediye seçenekleri

Boğa burcu erkeği çekingen, duygusal ve lüks yaşayan bayanlardan hoşlanır. O nedenle şayet sevgiliniz bir boğa burcu erkeği ise ona lüks bir tatil, lüks bir restorantta yemek ısmarlayabilirsiniz. Sevgililer Günü özel bir gün olduğu için biraz paraya kıymak durumdasınız anlayacağınız.

İkizler burcu hediye seçenekleri

Zekâ ve canlılık temsilcisi Koç burcu için hediye almak elbette kolay değil. Hediye seçiminize yardımcı olabilmesi ümidiyle uğurlu taşlarının “akik ve inci” olduğunu hemen söyleyelim. Uğurlu renkleri “sarı, gri, mavi, açık mavi” uğurlu kokuları ise “gardenya, yasemin ve sümbül”.

İkizler burcu kadını için hediye seçenekleri

İkizler kadını için mantık çok önemlidir. Her şeyi dengede tutmaktan hoşlanır. O nedenle ne pahada aşırıya kaçın ne de altta kalın deriz. Şayet maddi durumunuz elveriyorsa inci bir kolye ya da küpe çok yerinde bir tercih olacaktır. Yok değilse bir demek yasemin bile onun mantıklı ve dengeli kafa yapısına hitap eder.

İkizler burcu erkeği için hediye seçenekleri

Mesai saatlerinden kalan zamanlar sanatla uğraşmayı seven İkizler burcu erkeği için konser bileti bile çok ilginç bir hediye seçeneği olacaktır. Aşırı zeki bir burç olduğunu unutmayın. Ve abartmayın. Onun gelgitlerle dolu iç dünyasında karmaşa yaratacak işlerle onun ilgisini dağıtmamanızda fayda olacaktır.

Yengeç Burcu hediye seçenekleri

Duyguların temsilcisi Yengeç Burcunun uğurlu taşı yakut ve aytaşı. O nedenle şayet her hangi bir kişisel aksesuar tercihinde göz önünde bulundurmanızı tavsiye ederiz. Uğurlu renkleri beyaz, gümüş, açık gri, mor...

Uğurlu çiçekleri nilüfer, beyaz gül, zambak. Romantik yengeç burcu için alacağınız her türlü hediye onun için makbuldür.

Yengeç Burcu kadını hediye seçenekleri

Karşı cinsten; öncelikle kendine iyi bir eş, sonrasında da çocuklarına iyi bir baba olmasını bekler. Ayrıca romantik yengeç burcunun tutkusu da romantizmdir. O nedenle Sevililer Günü hediyesi almadan geçmeyin deriz. Küçük bir çiçek buketi bile onun romantizm beklentilerine yanıt verecektir. Seçim yaparken uğurlu renkleri olan “beyaz, gümüş, açık gri, mor” renkli hediyeleri tercih edebilirsiniz. Uğurlu çiçeklerinin de nilüfer, beyaz gül ve zambak olduğunu aklınızdan çıkarmayın.

Yengeç Burcu erkeği hediye seçenekleri

Bir yengeç erkeği ile beraberseniz çoğu zaman evde kalmaya veya yıldızların altında dolaşmaya zaten hazır olmanız gerekir. Dolayısıyla işiniz de son derece kolay. Güzel bir Sevgililer Günü sofrası onun gönlünü almanız için müthiş bir seçenek olacaktır.

Aslan Burcu hediye seçenekleri

En üstün güç temsilcisi aslan burcu için plan kurmak stratejik derecede önemlidir. O yüzden planlamanız yaprken size yardımcı olması amacıyla hemen söyleyelim mücevher tercihinizi Sarı safir ve sarı pırlanta üzerinde yapabilirsiniz. Uğurlu renkleri koyu sarı, turuncu ve kehribar.

Aslan Burcu kadını hediye seçenekleri

Aslan burcu kadını eleştirilmekten nefret eder ve iltifatlara ise bayılırlar, hele ki bu iltifatlar özellikle başkalarının yanında olursa! O nedenle sevgililer Gününde arkadaşlarınızla birlikte olacaksanız onların yanında övgü dolu sözler en güzel hediye olacaktır.

Aslan Burcu erkeği hediye seçenekleri

Bir aslan burcu erkeği ile yaşamak onunla sahne ışıklarını paylaşmak demektir. O nedenle dans edebileceğiniz bir ortam bu özel akşamda sizin için harika bir seçenek olabilir...

Başak burcu hediye seçenekleri

Zekâ ve canlılık temsilcisi Başak burcu için çiçek dediniz mi açelya, sarı menekşe, lavanta çiçeğinin ilk sırada geleceğini aklınızdan çıkarmayın. Takı tercihlerinizde de safir ve zebercet listenizin hemen başında olsun.

Başak Burcu kadını için hediye seçenekleri

Unutmayın Başak burcu kadını için her erkek, çözülmesi gereken bir vakadır. Kendinizi hemen ele vermeyin. Sevgililer Günü hediye sürprizinizi günün ilerleyen saatlerine saklayın... Ve onun canlılığına ve zekasına hitap eden bir seçenek arayın...

Başak Burcu erkeği için hediye seçenekleri

Doğal olan kadınları tercih eden Başak Burcu erkeği için hediye seçerken onun bu doğallık tutkusunu pas geçmeyin... Etrafında zeki, entellektüel ve sakin insanların olmasını tercih eden Başak Burcu erkeği için bestseller bir kitap bile müthiş bir hediye seçeneği olabilir.

Terazi burcu için hediye seçenekleri

Güzellik ve sevgi temsilcisi terazi burcu için denge kavramının hayatın gizemi olduğunu biliyor olmalısınız. O nedenle hediye seçerken abartmayın ve bütçenize uygun makul bir hediye tercih edin.

Terazi burcu kadını için hediye seçenekleri

Terazi burcu tam bir uyum burcudur. Terazi kadını için de partneri ile uyum da kritik derecede önemlidir. Bu nedenle zaten siz onun tercihlerini aşağı yukarı biliyorsunuz. Ama biz size yine de küçük bir tüyo verelim... Aşırıya kaçmadan güzel bir bijuteri, bir demet gül onun zeka ve güzellik arayışına kesinlikle hitap edecektir.

Terazi burcu erkeği için hediye seçenekleri

Terazi burcu erkeği kolay elde edebileceği tipleri sever; ısrarcı bir yapısı olmadığından, çok uğraşmaktan ve ısrarcı olmaktan çekinir. Ama siz yine de biraz zor kadını oynayabilirsiniz. Şayet siz onun aradığı kadınsanız zaten sizin onun için aldığınız hediye her ne olursa olsun mutlu olacaktır.

Akrep burcu için hediye seçenekleri

Çekicilik, savaş ve yeni şartlar temsilcisi Akrep Burcu için çiçek düşünenler küçük bir tüyo. Tercihinizi kırmızı karanfil, hanımeli veya ateş çiçeği için kullanabilirsiniz.

Akrep burcu kadını için hediye seçenekleri

Akrep burcu kadınlarının bir erkekten beklediği aşırı istekleri yoktur. Karşı cinsin hataları ve kusurları olabilir. Ama bu sizi Sevgililer Gününü pas geçmeye sevk etmesin. Onun o mütevaziliğini de ödüllendirmenizde bir sakınca olmaz.

Akrep burcu erkeği için hediye seçenekleri

Bir akrep erkeğini etkileyebilecek kadın cinsel bakımdan ona uyan ve yüksek libidosuyla baş edebilen bir kadındır. O nedenle Sevgililer Günü akşamınızda giyeceğiniz muhteşem bir elbise veya seksi bir iç çamaşırı da onun için muazzam bir hediye olacaktır.

Yay burcu için hediye seçenekleri

Bolluk, neşe ve zenginlik kaynağı yay burcu için en iyi çiçek alternatifi leylâk veya mor menekşe olacaktır. Yok ben mücevher almak istiyorum diyorsanız da turkuvaz uğurlu taşı olduğu için tercih edebilirsiniz.

Yay burcu kadını için hediye seçenekleri

Bir yay için yaşam eğlencedir, aşkı ve hayal kurmayı çok sever. En belirgin özelliklerinden bir tanesi espri yeteneğidir. Sevgililer günü için neden gerçekten bir eğlenceli bir filmi ya da tiyatro oyununu düşünmeyesiniz ki?...

Yay burcu erkeği için hediye seçenekleri

Yay burcu erkeği eğlenceye düşkün yapısıyla aşkı seven kadınları tercih eder. Hadi gelin Sevgililer günü için romantik mum ışığında bir yemek organize etmeyi düşünün...

Oğlak burcu için hediye seçenekleri

Disiplin ve düzen yıldızı Oğlak Burcu belli etmese de özel günlerde hediye almayı sever. Pahalı bir hediye olması şart değildir. Önemli olan sizin onu düşündüğünüzü ve onun önemsediği şeylere önem verdiğinizi ona hissettirmenizdir.

Oğlak burcu kadını için hediye seçenekleri

Oğlak burcu kadını koyu renkleri sever. Ona sakın allı pullu dallı güllü bir şeyler almaya kalkmayın... Pahalı olması şart değil sade ve zarif olsun yeter.

Oğlak burcu erkeği için hediye seçenekleri

Hayattan ne istediğini bilen kadınları seven Oğlak Burcu erkeğine evlenme bile teklif edebilirsiniz. Emin olun bu onun çok hoşuna gidecektir. Yeter ki başarılı bir iş kadını olduğunuzu bilsin.

Kova burcu için hediye seçenekleri

Değişiklik, ansızın bağlanış ve iyi sonuçlar temsilcisi Kova burcu için Sevgililer Gününde rutinlerinizi bozmanızı tavsiye ederiz. Her zaman gittiğiniz cafe yerine başka birini tercih edin mesela. Uğurlu taşları amatist ve yeşim olan Kova burcuna alacağınız mücevher hediyesi için iyi bir seçenek olacaktır.

Kova burcu kadını için hediye seçenekleri

Kova burçları alışılmamış aşklara yönelen tiplerdir. O nedenle onu mutlaka şaşırtın Sevgililer Gününde... Paraşütle atlamaya gidin mesela... Ya da ata binmeye. Her ne yapacaksanız mutlaka rutinlerin dışına çıkın.

Kova burcu erkeği için hediye seçenekleri

Onun beğenisini kazanmaksa niyetiniz kültüre çok önem verdiğini bilmenizi isteriz... Biraz entel olun. Belki bir koleksiyonerin kapısını çalmanız bile faydalı olabilir hediye seçiminizde...

Balık burcu için hediye seçenekleri

Hayallerin temsilcisi Balık Burcu için hediye seçerken sizin de hayal dünyanızı zorlamanızı tavsiye ederiz. Onu yaşadığı o rüya aleminde yakalamak istiyorsanız Sevgililer Günü’nü bir fırsata çevirebilirsiniz.

Balık Burcu kadını için hediye seçenekleri

Romantik balık burcu kadınını hafife alırsanız bu sizin içine düştüğünüz büyük bir hata olur. O yüzden biraz özen gösterin lütfen. Hadi size birkaç tüyo ; Uğurlu taşı Akvamaren” . Uğurlu renkleri; deniz mavisi, Türk yeşili, yeşil, gümüş rengi

Uğurlu çiçekleri; İnci çiçeği ve zambak. Uğurlu kokuları ise “Kiraz çiçeği, zambak, ve limon çiçeği”

14 Şub 2023 - 08:15 - Astroloji

Muhabir  Baran Wp


göndermek için kutuyu işaretleyin

Yorum yazarak Gıda Hattı Topluluk Kuralları’nı kabul etmiş bulunuyor ve yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Gıda Hattı hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Haber ajansları tarafından servis edilen tüm haberler Gıda Hattı editörlerinin hiçbir editöryel müdahalesi olmadan, ajans kanallarından geldiği şekliyle yayınlanmaktadır. Sitemize ajanslar üzerinden aktarılan haberlerin hukuki muhatabı Gıda Hattı değil haberi geçen ajanstır.